Setari Cookie-uri

Nu (prea)am prieteni!

La salã e cel mai ușor sã-ți faci prieteni noi! Try it! Mai ales cã suntem toate frustrate de kg în plus și simțim nevoia sã împãrtãșim asta cu cineva care ne înțelege... și așa rãsar prieteniile.
piersicoasa
Postat pe 16 Ianuarie 2010 00:09
De la: piersicoasa, la data 2010-01-16 00:09:52La salã e cel mai ușor sã-ți faci prieteni noi! Try it! Mai ales cã suntem toate frustrate de kg în plus și simțim nevoia sã împãrtãșim asta cu cineva care ne înțelege... și așa rãsar prieteniile.



E adevarat,deja am inceput sa-mi fac cateva cunostinte la sala...si plus ca mi-am gasit si un loc de munca ...asa ca am mai iesit putin din monotonie..
ankris
Postat pe 16 Ianuarie 2010 15:29
offf,in situatie asemanatoare ma aflu si eu
dar eu sunt plecata in afara si nu am luat la bagaj si prietenii asa ca de singuratate si eu mai sufar cate odata
sper si eu sa am cu cine vorbi ,daca nu la o cafea macar pe net
kudika099277
Postat pe 16 Ianuarie 2010 16:51
De la: kudika099277, la data 2010-01-16 16:51:33offf,in situatie asemanatoare ma aflu si eu
dar eu sunt plecata in afara si nu am luat la bagaj si prietenii asa ca de singuratate si eu mai sufar cate odata
sper si eu sa am cu cine vorbi ,daca nu la o cafea macar pe net


daca vrei sa mai vb din cand in cand pe net,trimite-mi un mesaj privat cu id-ul tau!
ankris
Postat pe 17 Ianuarie 2010 21:04
Nu-ti face probleme. Uite, atatia sfinti calugari prin pustie... De exemplu, vezi, a fost ieri Sf. Antonie, sau un sfant, am auzit, care statea cu animalele prin pustie...
Inca ceva. Daca nu sunteti casatoriti religios, ai grija cu prietenul tau...
Daca nu va casatoriti, stiti ca zicea Sf. Paul ca nu este bine pt. om sa se atinga de femeie. Daca vrea sa se atinga, sa se casatoreasca. "Dar", zicea el, "mai bine este pt. om sa ramana cum sunt eu insumi." El era necasatorit.
Oricum Isus este Mirele intregii creatii, si pt. Dumnezeu fiecare creatura este unica.
Daca va casatoriti, vedeti, stiu ca la ortodocsi cica iti da voie sa te recasatoresti. De fapt mi-a zis un calugar franciscan catolic ca cununie peste cununie nu este valabil. Pana nu i-a murit unei persoane sotul sau sotia, nu se poate casatori din nou.
Mi-a zis preotul respectiv ca nu e bine nici sa te atingi prea mult. Cu scop necurat. Nici sa te saruti pe gura. El mi-a zis cam asa, cand il vezi, poti sa il pupi, asa, pe obraz, poti chiar sa il imbratisezi, dar nu trebuie repetate atingerile...
kudika081126
Postat pe 18 Ianuarie 2010 00:34
Mare ti-e gradina, Doamne!
Scrie despre sfinti si dintre toate emticoanele il alege p-ala cu drac.
Iisus (cu doi de "i") e ala adevarat.
Jos sectele!
Boca
Postat pe 21 Ianuarie 2010 09:45
ankris
Postat pe 21 Ianuarie 2010 10:13
De la: kudika081126, la data 2010-01-18 00:34:50Nu-ti face probleme. Uite, atatia sfinti calugari prin pustie... De exemplu, vezi, a fost ieri Sf. Antonie, sau un sfant, am auzit, care statea cu animalele prin pustie...
Inca ceva. Daca nu sunteti casatoriti religios, ai grija cu prietenul tau...
Daca nu va casatoriti, stiti ca zicea Sf. Paul ca nu este bine pt. om sa se atinga de femeie. Daca vrea sa se atinga, sa se casatoreasca. "Dar", zicea el, "mai bine este pt. om sa ramana cum sunt eu insumi." El era necasatorit.
Oricum Isus este Mirele intregii creatii, si pt. Dumnezeu fiecare creatura este unica.
Daca va casatoriti, vedeti, stiu ca la ortodocsi cica iti da voie sa te recasatoresti. De fapt mi-a zis un calugar franciscan catolic ca cununie peste cununie nu este valabil. Pana nu i-a murit unei persoane sotul sau sotia, nu se poate casatori din nou.
Mi-a zis preotul respectiv ca nu e bine nici sa te atingi prea mult. Cu scop necurat. Nici sa te saruti pe gura. El mi-a zis cam asa, cand il vezi, poti sa il pupi, asa, pe obraz, poti chiar sa il imbratisezi, dar nu trebuie repetate atingerile...

da ...tu ai creier , poti gindi sau esti debila mintal?!!! Fiindca nu vad parerea ta , vad parerea altora !!!!
cristinxxx
Postat pe 21 Ianuarie 2010 10:17
De la: cristinxxx, la data 2010-01-21 10:17:57
De la: kudika081126, la data 2010-01-18 00:34:50Nu-ti face probleme. Uite, atatia sfinti calugari prin pustie... De exemplu, vezi, a fost ieri Sf. Antonie, sau un sfant, am auzit, care statea cu animalele prin pustie...
Inca ceva. Daca nu sunteti casatoriti religios, ai grija cu prietenul tau...
Daca nu va casatoriti, stiti ca zicea Sf. Paul ca nu este bine pt. om sa se atinga de femeie. Daca vrea sa se atinga, sa se casatoreasca. "Dar", zicea el, "mai bine este pt. om sa ramana cum sunt eu insumi." El era necasatorit.
Oricum Isus este Mirele intregii creatii, si pt. Dumnezeu fiecare creatura este unica.
Daca va casatoriti, vedeti, stiu ca la ortodocsi cica iti da voie sa te recasatoresti. De fapt mi-a zis un calugar franciscan catolic ca cununie peste cununie nu este valabil. Pana nu i-a murit unei persoane sotul sau sotia, nu se poate casatori din nou.
Mi-a zis preotul respectiv ca nu e bine nici sa te atingi prea mult. Cu scop necurat. Nici sa te saruti pe gura. El mi-a zis cam asa, cand il vezi, poti sa il pupi, asa, pe obraz, poti chiar sa il imbratisezi, dar nu trebuie repetate atingerile...

da ...tu ai creier , poti gindi sau esti debila mintal?!!! Fiindca nu vad parerea ta , vad parerea altora !!!!

nu fi rau!
ea este doar o papgalitza!
ca da doar copy-paste cu acelasi text..sau ma rog aproape acelasi!
fii bland cu pararile!
one_size
Postat pe 21 Ianuarie 2010 10:19
vai di mini!
ankris
Postat pe 21 Ianuarie 2010 10:23
De la: cristinxxx, la data 2010-01-21 10:17:57
De la: kudika081126, la data 2010-01-18 00:34:50Nu-ti face probleme. Uite, atatia sfinti calugari prin pustie... De exemplu, vezi, a fost ieri Sf. Antonie, sau un sfant, am auzit, care statea cu animalele prin pustie...
Inca ceva. Daca nu sunteti casatoriti religios, ai grija cu prietenul tau...
Daca nu va casatoriti, stiti ca zicea Sf. Paul ca nu este bine pt. om sa se atinga de femeie. Daca vrea sa se atinga, sa se casatoreasca. "Dar", zicea el, "mai bine este pt. om sa ramana cum sunt eu insumi." El era necasatorit.
Oricum Isus este Mirele intregii creatii, si pt. Dumnezeu fiecare creatura este unica.
Daca va casatoriti, vedeti, stiu ca la ortodocsi cica iti da voie sa te recasatoresti. De fapt mi-a zis un calugar franciscan catolic ca cununie peste cununie nu este valabil. Pana nu i-a murit unei persoane sotul sau sotia, nu se poate casatori din nou.
Mi-a zis preotul respectiv ca nu e bine nici sa te atingi prea mult. Cu scop necurat. Nici sa te saruti pe gura. El mi-a zis cam asa, cand il vezi, poti sa il pupi, asa, pe obraz, poti chiar sa il imbratisezi, dar nu trebuie repetate atingerile...

da ...tu ai creier , poti gindi sau esti debila mintal?!!! Fiindca nu vad parerea ta , vad parerea altora !!!!
baaaaa vb ma frumos,,ei sunt sfinti,,tu cn esti,,si tu ai pareri si idei
thadoog
Postat pe 21 Ianuarie 2010 10:23
Da ....thadoog,am si pareri si idei !!! Iar de respectat respect ce merita !!!
cristinxxx
Postat pe 21 Ianuarie 2010 10:32
De la: cristinxxx, la data 2010-01-21 10:32:50 Da ....thadoog,am si pareri si idei !!! Iar de respectat respect ce merita !!!
bravo ma ,,ai pareri si ideiii proaste atunci,,,ce merita,,sti tu ce merita
thadoog
Postat pe 21 Ianuarie 2010 10:34
De la: thadoog, la data 2010-01-21 10:23:51
De la: cristinxxx, la data 2010-01-21 10:17:57
De la: kudika081126, la data 2010-01-18 00:34:50Nu-ti face probleme. Uite, atatia sfinti calugari prin pustie... De exemplu, vezi, a fost ieri Sf. Antonie, sau un sfant, am auzit, care statea cu animalele prin pustie...
Inca ceva. Daca nu sunteti casatoriti religios, ai grija cu prietenul tau...
Daca nu va casatoriti, stiti ca zicea Sf. Paul ca nu este bine pt. om sa se atinga de femeie. Daca vrea sa se atinga, sa se casatoreasca. "Dar", zicea el, "mai bine este pt. om sa ramana cum sunt eu insumi." El era necasatorit.
Oricum Isus este Mirele intregii creatii, si pt. Dumnezeu fiecare creatura este unica.
Daca va casatoriti, vedeti, stiu ca la ortodocsi cica iti da voie sa te recasatoresti. De fapt mi-a zis un calugar franciscan catolic ca cununie peste cununie nu este valabil. Pana nu i-a murit unei persoane sotul sau sotia, nu se poate casatori din nou.
Mi-a zis preotul respectiv ca nu e bine nici sa te atingi prea mult. Cu scop necurat. Nici sa te saruti pe gura. El mi-a zis cam asa, cand il vezi, poti sa il pupi, asa, pe obraz, poti chiar sa il imbratisezi, dar nu trebuie repetate atingerile...

da ...tu ai creier , poti gindi sau esti debila mintal?!!! Fiindca nu vad parerea ta , vad parerea altora !!!!
baaaaa vb ma frumos,,ei sunt sfinti,,tu cn esti,,si tu ai pareri si idei

stai, mai, ca postarea doamnei/domnisoarei, n-are nici o legatura cu topicul!!!
Lucia38
Postat pe 21 Ianuarie 2010 10:37
De la: thadoog, la data 2010-01-21 10:34:59
De la: cristinxxx, la data 2010-01-21 10:32:50 Da ....thadoog,am si pareri si idei !!! Iar de respectat respect ce merita !!!
bravo ma ,,ai pareri si ideiii proaste atunci,,,ce merita,,sti tu ce merita
Fiecare le priveste'atit cit este...fireste !!!
cristinxxx
Postat pe 21 Ianuarie 2010 10:40
De la: ankris, la data 2010-01-04 11:52:31Toate prietenele mele sunt plecate din tara....iar mie imi lipsesc iesirile cu fetele la o cafea,un suc,plimbarile,barfele...mai pe scurt....ma simt singura....desi locuiesc cu prietenul meu!El im acorda destula atentie,dar parca nu e acelasi lucru ca iesirile cu fetele.... Problema mea nu e chiar atat de grava,dar ma gandeam ca acest forum e un inceput pentru a socializa si a-mi face prieteni noi Este cineva in aceeasi situatie ca mine?



Crede-ma ,n-ai pierdut nimic !
Lumos_Forever
Postat pe 31 Ianuarie 2010 10:56
Exact..N-ai pierdut nimic..pt. ca pana la urma cel mai bun prieten esti chiar tu..tu si cu tine = prietenie adevarata...:)
RDiana
Postat pe 31 Ianuarie 2010 16:18
Buna. Ma numesc Lorena, am aproape 23 ani(ii implinesc peste 1 luna) si sunt din Bucuresti.
Din pacate am ramas fara prietene. Una cate una au disparut toate din viata mea.
As dori sa-mi fac prietene noi.Daca vrea cineva sa se imprieteneasca cu mine, rog sa-mi trimita mesaj pe privat. Multumesc!
LoreleyDiane
Postat pe 31 Ianuarie 2010 16:23
Credeam ca sunt singura care a ramas fara prietene,dar...... [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/167/167547ayzfhafjx2.gif[/img][/url]
ankris
Postat pe 3 Februarie 2010 17:36
Fetelor sunt in aceiasi situatie... doar ce am rupt legatura cu o pritena care mi-a dovedit ca numai prietena nu-mi era...
Si eu doresc sa ies cu voi la o cafea, sunt din Bucuresti si sunt dispusa sa ies ... va pup
eugeniauuu
Postat pe 8 Februarie 2010 12:54
Sunt noua pe aici si tocmai motivul pentru care m-am inscris aici este pt ca ma confrunt cu aceeasi problema... Nu stiu si nu inteleg de ce pur si simplu nu am priza la oameni. Sunt in Bucuresti de aproape 2 ani si nu reusesc deloc sa stabilesc vreo relatie de prietenie calumea cu vreo fata..si din pacate nu totul se rezuma numai la asta. De exemplu e sambata seara iar singura mea ocupatie e sa invat pt ca nu am ce face altceva mai bun. N-am cu cine iesi si eu intr-un club, la un suc ceva.... Incepe sa ma obsedeze treaba asta si tind sa cred ca cu cat ma preocup mai mult si ma zbat in privinta asta cu atat mai rau esuez.... Chiar nu pricep...
Julia_Giorgi
Postat pe 13 Februarie 2010 23:20
De la: ankris, la data 2010-01-04 11:52:31Toate prietenele mele sunt plecate din tara....iar mie imi lipsesc iesirile cu fetele la o cafea,un suc,plimbarile,barfele...mai pe scurt....ma simt singura....desi locuiesc cu prietenul meu!El im acorda destula atentie,dar parca nu e acelasi lucru ca iesirile cu fetele.... Problema mea nu e chiar atat de grava,dar ma gandeam ca acest forum e un inceput pentru a socializa si a-mi face prieteni noi Este cineva in aceeasi situatie ca mine?


Te-ai sãturat de singurãtate,de vase nespãlate,de epilãri nocturne la lumina lumânãrilor,îþi place compania fetelor,visezi la momente fetishiste extraconjugale?Nimic mai simplu,împrieteneºte-te cu mine, te taxez la orã,all inclusive.Sunã-mã la 0729008318 ºi ceri cu p.i.m.p,gãsim ceva ºi pt iubi.
misoginu
Postat pe 14 Februarie 2010 16:52
De la: ankris, la data 2010-01-04 11:52:31Toate prietenele mele sunt plecate din tara....iar mie imi lipsesc iesirile cu fetele la o cafea,un suc,plimbarile,barfele...mai pe scurt....ma simt singura....desi locuiesc cu prietenul meu!El im acorda destula atentie,dar parca nu e acelasi lucru ca iesirile cu fetele.... Problema mea nu e chiar atat de grava,dar ma gandeam ca acest forum e un inceput pentru a socializa si a-mi face prieteni noi Este cineva in aceeasi situatie ca mine?


Rog seriozitate!
misoginu
Postat pe 14 Februarie 2010 16:59
De la: thadoog, la data 2010-01-04 13:27:48
De la: Ankris, la data 2010-01-04 13:26:12Pacat ca sunteti asa departe.....mergea bine acum o cafea,o tigara si o barfa mica ca intre fete Oricum ma bucur ca sunteti aproape de mine macar virtual
zi nr tau


tu încearcã cu Heroina, ºtii unde-o gãseºti.
misoginu
Postat pe 14 Februarie 2010 17:01
De la: LoreleyDiane, la data 2010-01-31 16:23:16Buna. Ma numesc Lorena, am aproape 23 ani(ii implinesc peste 1 luna) si sunt din Bucuresti.
Din pacate am ramas fara prietene. Una cate una au disparut toate din viata mea.
As dori sa-mi fac prietene noi.Daca vrea cineva sa se imprieteneasca cu mine, rog sa-mi trimita mesaj pe privat. Multumesc!


Deja tre sã faci 24,prea bãtrânã...încearcã la secþiunea mature.
misoginu
Postat pe 14 Februarie 2010 17:04
dar si cand or veni in tara?!
rupeti mesele!!!
roz5blue6lila7
Postat pe 14 Februarie 2010 17:06
De la: Julia_Giorgi, la data 2010-02-13 23:20:43Sunt noua pe aici si tocmai motivul pentru care m-am inscris aici este pt ca ma confrunt cu aceeasi problema... Nu stiu si nu inteleg de ce pur si simplu nu am priza la oameni. Sunt in Bucuresti de aproape 2 ani si nu reusesc deloc sa stabilesc vreo relatie de prietenie calumea cu vreo fata..si din pacate nu totul se rezuma numai la asta. De exemplu e sambata seara iar singura mea ocupatie e sa invat pt ca nu am ce face altceva mai bun. N-am cu cine iesi si eu intr-un club, la un suc ceva.... Incepe sa ma obsedeze treaba asta si tind sa cred ca cu cat ma preocup mai mult si ma zbat in privinta asta cu atat mai rau esuez.... Chiar nu pricep...


Ai încercat spãlatul pe dinþi?
misoginu
Postat pe 14 Februarie 2010 17:08
De la: LoreleyDiane, la data 2010-01-31 16:23:16Buna. Ma numesc Lorena, am aproape 23 ani(ii implinesc peste 1 luna) si sunt din Bucuresti.
Din pacate am ramas fara prietene. Una cate una au disparut toate din viata mea.
As dori sa-mi fac prietene noi.Daca vrea cineva sa se imprieteneasca cu mine, rog sa-mi trimita mesaj pe privat. Multumesc!

si barbatii sunt buni prieteni, doar daca iubitul tau nu e gelos...si ei sunt mai tate ca noi cand vine vorba de barfa...sunt cu stirile la zi daca fete nu gasesti!
roz5blue6lila7
Postat pe 14 Februarie 2010 17:10
De la: misoginu, la data 2010-02-14 17:08:14
De la: Julia_Giorgi, la data 2010-02-13 23:20:43Sunt noua pe aici si tocmai motivul pentru care m-am inscris aici este pt ca ma confrunt cu aceeasi problema... Nu stiu si nu inteleg de ce pur si simplu nu am priza la oameni. Sunt in Bucuresti de aproape 2 ani si nu reusesc deloc sa stabilesc vreo relatie de prietenie calumea cu vreo fata..si din pacate nu totul se rezuma numai la asta. De exemplu e sambata seara iar singura mea ocupatie e sa invat pt ca nu am ce face altceva mai bun. N-am cu cine iesi si eu intr-un club, la un suc ceva.... Incepe sa ma obsedeze treaba asta si tind sa cred ca cu cat ma preocup mai mult si ma zbat in privinta asta cu atat mai rau esuez.... Chiar nu pricep...


Ai încercat spãlatul pe dinþi?


Wow, esti de un real ajutor. Te-ai gandit mult la raspunsul asta?
Data viitoare cand mai vrei sa-mi fi de folos, iti recomand sa taci. Merci.
Julia_Giorgi
Postat pe 14 Februarie 2010 19:42
De la: Julia_Giorgi, la data 2010-02-14 19:42:29
De la: misoginu, la data 2010-02-14 17:08:14
De la: Julia_Giorgi, la data 2010-02-13 23:20:43Sunt noua pe aici si tocmai motivul pentru care m-am inscris aici este pt ca ma confrunt cu aceeasi problema... Nu stiu si nu inteleg de ce pur si simplu nu am priza la oameni. Sunt in Bucuresti de aproape 2 ani si nu reusesc deloc sa stabilesc vreo relatie de prietenie calumea cu vreo fata..si din pacate nu totul se rezuma numai la asta. De exemplu e sambata seara iar singura mea ocupatie e sa invat pt ca nu am ce face altceva mai bun. N-am cu cine iesi si eu intr-un club, la un suc ceva.... Incepe sa ma obsedeze treaba asta si tind sa cred ca cu cat ma preocup mai mult si ma zbat in privinta asta cu atat mai rau esuez.... Chiar nu pricep...


Ai încercat spãlatul pe dinþi?


Wow, esti de un real ajutor. Te-ai gandit mult la raspunsul asta?
Data viitoare cand mai vrei sa-mi fi de folos, iti recomand sa taci. Merci.
sa stii cam asa e viata pe aici prin marea capitala
yumy
Postat pe 14 Februarie 2010 19:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
oare e gay ? ajutati-ma 13 De la: rolly17 18 Ianuarie 2010 20:15
PRIETENIE CU LIPICI 22 De la: kudika_13403 4 August 2012 22:33
Nu am nici cea mai vaga idee ce sa fac... 33 De la: valy90 26 Octombrie 2010 21:28
prietenia e mai valoroasa decat un diamant 17 De la: Ancuuu 4 August 2009 02:09
iphone sau mai astept? 14 De la: kudika_972424 19 August 2014 00:32