Setari Cookie-uri

Ce sa fac?

Buna ! am si eu o problema si am nevoie de un sfat :) Imi place foarte mult de un baiat dar problema este ca el are o relatie cu o fata "cuminte" care de la el vrea doar bani si pe deasupra il si inseala .. chiar am vazut`o si eu plecand de la un club impreuna cu doi baieti care toata seara au tras de ea  .. Mentionez ca , cu acest baiat am o relatie pe ascuns (un fel de aventura) sic and suntem impreruna ne intelegem bine si vorbim multe.... dar totusi el o prefera pe ea ! spune ca este obisnuinta (sunt de ceva timp impreuna) dar nu stiu ce sa cred .. as vrea sa-i deschid ochii dar nu stiu cum .. chiar mi-l doresc pt mine si nu merita ca tipa aia sa-si bata joc de el in continuare ! ce sa fac ? cum sqa procedez ?
kudika100792
Postat pe 13 Ianuarie 2010 00:53

Va intalniti pe ascuns, ai? Scuza-ma, dar chiar mi se pare ilara relatia si tandemul asta. Nu stiu ce varsta ai, dar imi inchipui ca pina in 18, so, nu vrei tu mai bine sa te agati de un baiat liber ca pasarea cerului? Nu de alta, dar chiar mi-ar parea rau sa devina un arhetip si sa fii de profesie doar o amanta toata viata !
miss_darine
Postat pe 14 Ianuarie 2010 19:52
De la: miss_darine, la data 2010-01-14 19:52:39
Va intalniti pe ascuns, ai? Scuza-ma, dar chiar mi se pare ilara relatia si tandemul asta. Nu stiu ce varsta ai, dar imi inchipui ca pina in 18, so, nu vrei tu mai bine sa te agati de un baiat liber ca pasarea cerului? Nu de alta, dar chiar mi-ar parea rau sa devina un arhetip si sa fii de profesie doar o amanta toata viata !


si dupaia ne bombardeaza cu tombicuri nasoale
blaa
Postat pe 14 Ianuarie 2010 19:54
ce trist cu dragostea asta
yumy
Postat pe 14 Ianuarie 2010 19:56
De la: kudika100792, la data 2010-01-13 00:53:57Buna ! am si eu o problema si am nevoie de un sfat :) Imi place foarte mult de un baiat dar problema este ca el are o relatie cu o fata "cuminte" care de la el vrea doar bani si pe deasupra il si inseala .. chiar am vazut`o si eu plecand de la un club impreuna cu doi baieti care toata seara au tras de ea  .. Mentionez ca , cu acest baiat am o relatie pe ascuns (un fel de aventura) sic and suntem impreruna ne intelegem bine si vorbim multe.... dar totusi el o prefera pe ea ! spune ca este obisnuinta (sunt de ceva timp impreuna) dar nu stiu ce sa cred .. as vrea sa-i deschid ochii dar nu stiu cum .. chiar mi-l doresc pt mine si nu merita ca tipa aia sa-si bata joc de el in continuare ! ce sa fac ? cum sqa procedez ?[/quo


ia 2 amici si punei so vrajeasca pe aia apoi dai loi intalnire in acelasi local si macar sa vada poate apoi se trezeste la realitate
horry
Postat pe 14 Ianuarie 2010 20:11
De la: horry, la data 2010-01-14 20:11:03
De la: kudika100792, la data 2010-01-13 00:53:57Buna ! am si eu o problema si am nevoie de un sfat :) Imi place foarte mult de un baiat dar problema este ca el are o relatie cu o fata "cuminte" care de la el vrea doar bani si pe deasupra il si inseala .. chiar am vazut`o si eu plecand de la un club impreuna cu doi baieti care toata seara au tras de ea  .. Mentionez ca , cu acest baiat am o relatie pe ascuns (un fel de aventura) sic and suntem impreruna ne intelegem bine si vorbim multe.... dar totusi el o prefera pe ea ! spune ca este obisnuinta (sunt de ceva timp impreuna) dar nu stiu ce sa cred .. as vrea sa-i deschid ochii dar nu stiu cum .. chiar mi-l doresc pt mine si nu merita ca tipa aia sa-si bata joc de el in continuare ! ce sa fac ? cum sqa procedez ?[/quo


ia 2 amici si punei so vrajeasca pe aia apoi dai loi intalnire in acelasi local si macar sa vada poate apoi se trezeste la realitate

da dece sa nu mearga si ea cu eel pi ascuns la localul unde se destrabaleaza fata cuminte cu cei doi? si sa nu-i spuna lui ca ailalta e cum e...sa vada el cum e....
iar tu "kudika numarul xxx" imi place cum ai pus problema ca tipa-s bate joc de el, elcare e calare pe tine pe ascuns...ce va mai bateti joc unu de altul
Full_Metal_Jacket
Postat pe 14 Ianuarie 2010 20:19
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2010-01-14 20:19:54
De la: horry, la data 2010-01-14 20:11:03
De la: kudika100792, la data 2010-01-13 00:53:57Buna ! am si eu o problema si am nevoie de un sfat :) Imi place foarte mult de un baiat dar problema este ca el are o relatie cu o fata "cuminte" care de la el vrea doar bani si pe deasupra il si inseala .. chiar am vazut`o si eu plecand de la un club impreuna cu doi baieti care toata seara au tras de ea  .. Mentionez ca , cu acest baiat am o relatie pe ascuns (un fel de aventura) sic and suntem impreruna ne intelegem bine si vorbim multe.... dar totusi el o prefera pe ea ! spune ca este obisnuinta (sunt de ceva timp impreuna) dar nu stiu ce sa cred .. as vrea sa-i deschid ochii dar nu stiu cum .. chiar mi-l doresc pt mine si nu merita ca tipa aia sa-si bata joc de el in continuare ! ce sa fac ? cum sqa procedez ?[/quo


ia 2 amici si punei so vrajeasca pe aia apoi dai loi intalnire in acelasi local si macar sa vada poate apoi se trezeste la realitate

da dece sa nu mearga si ea cu eel pi ascuns la localul unde se destrabaleaza fata cuminte cu cei doi? si sa nu-i spuna lui ca ailalta e cum e...sa vada el cum e....
iar tu "kudika numarul xxx" imi place cum ai pus problema ca tipa-s bate joc de el, elcare e calare pe tine pe ascuns...ce va mai bateti joc unu de altul


si uite asa ne mai distram si noi cu tombicuri de genu'
blaa
Postat pe 14 Ianuarie 2010 20:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
?ha 3 De la: kudika_5546 22 Aprilie 2012 23:31
Nevoie de sfatuuri 1 De la: kudika_4571 7 Aprilie 2012 23:42
va rog din tot sufletul,ajutati.ma cu un sfat 12 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:36
un sfat 14 De la: kudika050245 13 Iulie 2009 17:35
sot ginecolog 219 De la: Tharr 15 Octombrie 2010 01:28