Setari Cookie-uri

o alta dilema in dragoste

experimentate in ce??in distrugerea de relatii sau in relatii distruse de astea de'al de tine kre nu au habar saracele ce sa faca cand magarului nu'i ajunge ce are acasa si mai vrea una, doua, trei... eu stiu ca acolo unde-s doi (intr-o relatie) nu e loc si de-al 3lea. si asta e clar nu am nevoie sa intreb pe nimeni daca e bine sa ma bag si eu intr-o astfel de relatie. capul pe care il ai, cu tot cu creier, e facut pt a judeca cu el nu a-l lasa sa prinda praf si sa judece altii pt tine. si la ce ma rog tb sa te trezesti?? la faptul ca lumea e plina de barbati liberi??si tu te cramponezi la o javra??
Shhh
Postat pe 5 Februarie 2010 20:47
De la: Shhh, la data 2010-02-05 20:47:55experimentate in ce??in distrugerea de relatii sau in relatii distruse de astea de'al de tine kre nu au habar saracele ce sa faca cand magarului nu'i ajunge ce are acasa si mai vrea una, doua, trei... eu stiu ca acolo unde-s doi (intr-o relatie) nu e loc si de-al 3lea. si asta e clar nu am nevoie sa intreb pe nimeni daca e bine sa ma bag si eu intr-o astfel de relatie. capul pe care il ai, cu tot cu creier, e facut pt a judeca cu el nu a-l lasa sa prinda praf si sa judece altii pt tine. si la ce ma rog tb sa te trezesti?? la faptul ca lumea e plina de barbati liberi??si tu te cramponezi la o javra??


nu am capul doar pentru a-mi folosi pe post de suport pentru praf asa cum tu crezi. tot ce aveam nevoie in acel moment era o parere a unei persoane care nu ma cunostea.

sincer, cred ca orice om trece prin momente in viata (1 ora, 1 zi, o sapt) cand nu stie ce sa faca (in batrani se vorbeste de acea saptamana oarba - poate asta a fost a mea). stiam ca nu e bine ce fac inca de la inceput dar aveam nevoie de o parere dura si realista pentru a putea trece mai departe. crede-ma am si eu principii si creier, dar asa a fost sa fie...sa nu gandesc in acel moment si sa ma las condusa de atractia care exista intre noi.

si daca tot vrei sa ma cataloghezi alturi de acele fete care intr-adevar strica relatii afla ca de bine, de rau la momentul respectiv am gandit totusi (putin, dar am gandit) si mai mult de cateva sarutari nu au existat.
crs_crs
Postat pe 5 Februarie 2010 21:23
De la: mitura, la data 2010-01-17 20:29:01ahahahahahahhahahhha
uni-i, dom`le, emoticonul ala de te perpelesti de ras cand ai nevoie de el??
aka,o paraseste pe ea pentru tine??!!
buuuuuunnnnnn...da` u te-ai gandit ca asa cum ar parasi-o pe ea te-ar parasi si pe tine daca ar interveni alta??[/quote

aproape orice iubit pe care l-ai avut s-a despartit de alta ca sa fie cu tine, gen!
scratty
Postat pe 6 Februarie 2010 15:27
De la: crs_crs, la data 2010-02-05 21:23:15
De la: Shhh, la data 2010-02-05 20:47:55experimentate in ce??in distrugerea de relatii sau in relatii distruse de astea de'al de tine kre nu au habar saracele ce sa faca cand magarului nu'i ajunge ce are acasa si mai vrea una, doua, trei... eu stiu ca acolo unde-s doi (intr-o relatie) nu e loc si de-al 3lea. si asta e clar nu am nevoie sa intreb pe nimeni daca e bine sa ma bag si eu intr-o astfel de relatie. capul pe care il ai, cu tot cu creier, e facut pt a judeca cu el nu a-l lasa sa prinda praf si sa judece altii pt tine. si la ce ma rog tb sa te trezesti?? la faptul ca lumea e plina de barbati liberi??si tu te cramponezi la o javra??


nu am capul doar pentru a-mi folosi pe post de suport pentru praf asa cum tu crezi. tot ce aveam nevoie in acel moment era o parere a unei persoane care nu ma cunostea.

sincer, cred ca orice om trece prin momente in viata (1 ora, 1 zi, o sapt) cand nu stie ce sa faca (in batrani se vorbeste de acea saptamana oarba - poate asta a fost a mea). stiam ca nu e bine ce fac inca de la inceput dar aveam nevoie de o parere dura si realista pentru a putea trece mai departe. crede-ma am si eu principii si creier, dar asa a fost sa fie...sa nu gandesc in acel moment si sa ma las condusa de atractia care exista intre noi.

si daca tot vrei sa ma cataloghezi alturi de acele fete care intr-adevar strica relatii afla ca de bine, de rau la momentul respectiv am gandit totusi (putin, dar am gandit) si mai mult de cateva sarutari nu au existat.

da bravo s-au terminat premiile, la incercarea viitoare poate ai noroc. ar fi bine daca ai fi putin mai realista, si n-ai visa cu ochii deschisi. fii putin mai dura si mai sigura pe tine, nu te clatina imediat cum adie vantu'.fii puternica si da-ti motive sa fii mandra de tine... si atunci nu va mai fi nevoie sa vii sa ceri pareri.. poate atunci cei putea ajuta cu un sfat.
Shhh
Postat pe 6 Februarie 2010 16:23
De la: crs_crs, la data 2010-01-17 23:39:45 si i-am si spus ca cel mai bine ar fi sa nu continuam aceasta "minunata" relatie in 3.)



RELATIE in 3?
aveati deja o relatie?
alexandru_d
Postat pe 6 Februarie 2010 17:09
De la: Shhh, la data 2010-02-06 16:23:21
De la: crs_crs, la data 2010-02-05 21:23:15
De la: Shhh, la data 2010-02-05 20:47:55experimentate in ce??in distrugerea de relatii sau in relatii distruse de astea de'al de tine kre nu au habar saracele ce sa faca cand magarului nu'i ajunge ce are acasa si mai vrea una, doua, trei... eu stiu ca acolo unde-s doi (intr-o relatie) nu e loc si de-al 3lea. si asta e clar nu am nevoie sa intreb pe nimeni daca e bine sa ma bag si eu intr-o astfel de relatie. capul pe care il ai, cu tot cu creier, e facut pt a judeca cu el nu a-l lasa sa prinda praf si sa judece altii pt tine. si la ce ma rog tb sa te trezesti?? la faptul ca lumea e plina de barbati liberi??si tu te cramponezi la o javra??


nu am capul doar pentru a-mi folosi pe post de suport pentru praf asa cum tu crezi. tot ce aveam nevoie in acel moment era o parere a unei persoane care nu ma cunostea.

sincer, cred ca orice om trece prin momente in viata (1 ora, 1 zi, o sapt) cand nu stie ce sa faca (in batrani se vorbeste de acea saptamana oarba - poate asta a fost a mea). stiam ca nu e bine ce fac inca de la inceput dar aveam nevoie de o parere dura si realista pentru a putea trece mai departe. crede-ma am si eu principii si creier, dar asa a fost sa fie...sa nu gandesc in acel moment si sa ma las condusa de atractia care exista intre noi.

si daca tot vrei sa ma cataloghezi alturi de acele fete care intr-adevar strica relatii afla ca de bine, de rau la momentul respectiv am gandit totusi (putin, dar am gandit) si mai mult de cateva sarutari nu au existat.

da bravo s-au terminat premiile, la incercarea viitoare poate ai noroc. ar fi bine daca ai fi putin mai realista, si n-ai visa cu ochii deschisi. fii putin mai dura si mai sigura pe tine, nu te clatina imediat cum adie vantu'.fii puternica si da-ti motive sa fii mandra de tine... si atunci nu va mai fi nevoie sa vii sa ceri pareri.. poate atunci cei putea ajuta cu un sfat.

am vazut fel de fel de sfaturi... incerc si eu unul...nu cred sa fie cel mai bundar...cel putin duce la o finalitate...
fara sa stie "fat frumos"...incearca sa stai de vorba cuuu...ileana cosinzeana" asa ca de la femeie la femeie sa va expuneti faptele si vedeti ce si cum se va comporta dupa aceia...caaa...zmeul zmeilor sau ca...(na ca nu imi vine in minte o comparatie sugestiva de lingusitor pus cu botul pe labute)...ce spui ai curajul sa incerci?
RUY_BLAS
Postat pe 7 Februarie 2010 12:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
200 de km. distanta:( 9 De la: Barbie30_ 28 Iulie 2011 22:02
eu 14 el.... 57 De la: ralukutzza 13 Octombrie 2009 10:46
Santajati de proprii copii 26 De la: printesaa_x 17 Ianuarie 2011 10:26
Iubiri imaginare... (??) 168 De la: kudika333981 5 Aprilie 2011 19:42
indragostita de un coleg de clasa 21 De la: kudika_14103 2 Noiembrie 2012 12:41