Setari Cookie-uri

Am o dilema uriasa!

Buna! E prima data cand scriu pe un forum pt k nu le-am luat niciodata in serios desi citesc foarte multe...dar de data asta chiar am nevoie de nijte sfaturi!
De mai bine de 1 an am cunoscut un tip pe internet si dupa 3 zile de cand l-am cunoscut m-a invitat sa iesim...am iesit si s-a intamplat sa ne sarutam. In zilele urmatoare nu am luat lucrurile in serios, el cautandu-ma la telefon, pe net...spunandu-mi k vrea sa ne mai vedem. Am acceptat o relatie cu el tinand cond k aveam 15 ani si el 22! A durat cam 1 sapt dupa care s-a rupt din cauza lui, mi-a spus ca cva nu merge...dupa un timp ne-am impacat..iar aceeasi poveste(dupa 1-2 sapt, ne-am despartit)
Am fost cu el d vre-o 5-6 ori si mereu s-a terminat la fel.El imi spune k nu se poate abtine cand ma vede, k sunt superba, si k ar trebui sa-mi vad d ale mele..dar nu pot, eu sunt indragostita de el...el ma vrea, dar se pare ca nu putem fii impreuna:( In ultimul timp imi trimite cam un mesaj pe luna sa ma invite sa dorm la el...defapt isi doreste o relatie amicala, iar eu nu pot sa-i ofer asta ca am sentimente pt el...
Nu stiu c sa fac??? Sa stau de vba cu el? mi-e k-mi pierd cuvintele...Sa o termin cu el?? nu stiu cum as rezista tentatiei sa vbsc cu el...Iar de gasit p altcineva...mi-e greu...el e perfect pt mine...
Ce-mi propuneti?
kudika107203
Postat pe 17 Ianuarie 2010 20:19

Ce-mi propuneti?[/quote]


stay in school
mitura
Postat pe 17 Ianuarie 2010 20:23

15 ani si deja stiI ce e aia dragoste si ...BAIATUL PERFECT?
eo,chiar nu pot sa inteleg dc naiba nu iti traiesti copilaria...ca vei avea timp de iubiri ...
blaa
Postat pe 17 Ianuarie 2010 20:34
De la: kudika107203, la data 2010-01-17 20:19:09 Buna! E prima data cand scriu pe un forum pt k nu le-am luat niciodata in serios desi citesc foarte multe...dar de data asta chiar am nevoie de nijte sfaturi!
De mai bine de 1 an am cunoscut un tip pe internet si dupa 3 zile de cand l-am cunoscut m-a invitat sa iesim...am iesit si s-a intamplat sa ne sarutam. In zilele urmatoare nu am luat lucrurile in serios, el cautandu-ma la telefon, pe net...spunandu-mi k vrea sa ne mai vedem. Am acceptat o relatie cu el tinand cond k aveam 15 ani si el 22! A durat cam 1 sapt dupa care s-a rupt din cauza lui, mi-a spus ca cva nu merge...dupa un timp ne-am impacat..iar aceeasi poveste(dupa 1-2 sapt, ne-am despartit)
Am fost cu el d vre-o 5-6 ori si mereu s-a terminat la fel.El imi spune k nu se poate abtine cand ma vede, k sunt superba, si k ar trebui sa-mi vad d ale mele..dar nu pot, eu sunt indragostita de el...el ma vrea, dar se pare ca nu putem fii impreuna:( In ultimul timp imi trimite cam un mesaj pe luna sa ma invite sa dorm la el...defapt isi doreste o relatie amicala, iar eu nu pot sa-i ofer asta ca am sentimente pt el...
Nu stiu c sa fac??? Sa stau de vba cu el? mi-e k-mi pierd cuvintele...Sa o termin cu el?? nu stiu cum as rezista tentatiei sa vbsc cu el...Iar de gasit p altcineva...mi-e greu...el e perfect pt mine...
Ce-mi propuneti?




adica te invita sa dormi la el si vrea o relatie amicala? stai putin ...planeta Pamant?????
ionelaela
Postat pe 17 Ianuarie 2010 20:36
Ma asteptam la raspunsuri de genu "dc naiba nu iti traiesti copilaria...ca vei avea timp de iubiri .." sau "fatuca, veziti de papusa ta"...de care copilarie sa-mi vad? mai exista asa cva?
stiu ca pare absurd...da asa se int p forumurile din romania...se face misto si "uite-o si pe cretina asta? cum naiba sa faci asa cva? "
Poate nu stiu ce e "baiatul perfect", poate ai dreptate, da decat sa mi aratzi mie k u stii c e aia, mai bine imi ziceai cva mai intelectual
kudika107203
Postat pe 17 Ianuarie 2010 22:06

"mai bine imi ziceai cva mai intelectual "
Hmmmmmm, stai putin sa-mi dreg vocea.Aaaaaaaaaaaaa, ceva intelectual? Deci: draga domnisoara kudika xyzw,dumneavoastra ati cunoscut un individ de care v-ati amorezat. Bun, el va doreste doar amicitia si d-voastra nu puteti sa i-o dat (preietenia)pt ca nu va lasa inimioara. Ok, pina aici? Deci, dragostea cu de-a sila nu se poa', incearca sa treci peste moment.
miss_darine
Postat pe 17 Ianuarie 2010 22:14
Da terfelesteti scumpa sentimentele si corpul, c-o faci pe cont propriu.Daca ai nevoie de un pedofil care sa-ti puna la punct hormonii...nu ai decat...Un om serios nu se uita la o fetita...
Te inteleg daca ai o relatie cu un baiat de varsta ta, si vrei sa stii cum sa-l abordezi sau alte lucruri infantile...Da tu la 15-16 ani te crezi femeie...Ei bine ca sa intretii o relatie cu un adult, implica mai multe. Deci citeste pe net,in carti despre metodele de protejare...mergi la medic informeaza-te...macar sa fii pe partea sigura sa nu ramai bortoasa...Cat de lunga va fi durata cu barbatul ideal o sa vezi tu...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 17 Ianuarie 2010 22:18
De la: miss_darine, la data 2010-01-17 22:14:24
"mai bine imi ziceai cva mai intelectual "
Hmmmmmm, stai putin sa-mi dreg vocea.Aaaaaaaaaaaaa, ceva intelectual? Deci: draga domnisoara kudika xyzw,dumneavoastra ati cunoscut un individ de care v-ati amorezat. Bun, el va doreste doar amicitia si d-voastra nu puteti sa i-o dat (preietenia)pt ca nu va lasa inimioara. Ok, pina aici? Deci, dragostea cu de-a sila nu se poa', incearca sa treci peste moment.


miss...
blaa
Postat pe 17 Ianuarie 2010 22:18
De la: blaa, la data 2010-01-17 22:18:58
De la: miss_darine, la data 2010-01-17 22:14:24
"mai bine imi ziceai cva mai intelectual "
Hmmmmmm, stai putin sa-mi dreg vocea.Aaaaaaaaaaaaa, ceva intelectual? Deci: draga domnisoara kudika xyzw,dumneavoastra ati cunoscut un individ de care v-ati amorezat. Bun, el va doreste doar amicitia si d-voastra nu puteti sa i-o dat (preietenia)pt ca nu va lasa inimioara. Ok, pina aici? Deci, dragostea cu de-a sila nu se poa', incearca sa treci peste moment.


miss...

miss_darine
Postat pe 17 Ianuarie 2010 22:20
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2010-01-17 22:18:37Da terfelesteti scumpa sentimentele si corpul, c-o faci pe cont propriu.Daca ai nevoie de un pedofil care sa-ti puna la punct hormonii...nu ai decat...Un om serios nu se uita la o fetita...
Te inteleg daca ai o relatie cu un baiat de varsta ta, si vrei sa stii cum sa-l abordezi sau alte lucruri infantile...Da tu la 15-16 ani te crezi femeie...Ei bine ca sa intretii o relatie cu un adult, implica mai multe. Deci citeste pe net,in carti despre metodele de protejare...mergi la medic informeaza-te...macar sa fii pe partea sigura sa nu ramai bortoasa...Cat de lunga va fi durata cu barbatul ideal o sa vezi tu...

Tu ai fost de-a dreptul intelectuala!!! Am citit de 3 ori ultima propozitie cu lungimea si-mi dadea altceva, pina am citit corect
miss_darine
Postat pe 17 Ianuarie 2010 22:25
De la: miss_darine, la data 2010-01-17 22:25:39..Cat de lunga va fi durata cu barbatul ideal o sa vezi tu...

Tu ai fost de-a dreptul intelectuala!!! Am citit de 3 ori ultima propozitie cu lungimea si-mi dadea altceva, pina am citit corect [/quote]

Dar e corecta exprimarea cu durata Sincer nici prin gand nu mia trecut sa fiu duplicitara
Nu crezi ca e cazul sa-i explici tu ce am vrut sa scriu, ca sa nu ma injure fetita, ca imi bat joc de ea...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 17 Ianuarie 2010 22:44
Va astept cu drag pe http://ancaciobanu.ro/ - un blog plin de cuvinte frumoase pentru cafeaua de dimineata,sfaturi pentru ceaiul de dupa-amiaza si relaxare dupa o zi plina de munca.
Spor la citit!
ancasobo
Postat pe 25 Ianuarie 2010 20:02
Ai doua optiuni, ori te lasi si vezi ce iese, ori nu te lasi (avand in vedere ca spui ca nu puteti fi impreuna) ori te lasi si vezi ce nu iese, stai ca asta e deja a treia optiune, deci vezi sunt variante
oana84onutza
Postat pe 27 Ianuarie 2010 19:34
cred ca ti-ai raspuns singura cand ai zis ca l-ai cunoscut pe net...fugi fato!!! o sa se foloseasca de tine si o sa te lase. ai doar 15 ani...
badgirl
Postat pe 31 Ianuarie 2010 15:42
"Ce-mi propuneti? "

sa te inscrii in Clubul FA (fraieritelor anonime).
Tazmanian
Postat pe 31 Ianuarie 2010 15:47
De la: Tazmanian, la data 2010-01-31 15:47:47"Ce-mi propuneti? "

sa te inscrii in Clubul FA (fraieritelor anonime).



ma' taz, m-am spart de ras!
FA!
geo_xx
Postat pe 31 Ianuarie 2010 16:28
De la: kudika107203, la data 2010-01-17 20:19:09
Ce-mi propuneti?


Ni'ca!
Dor_a
Postat pe 31 Ianuarie 2010 16:58
De la: kudika107203, la data 2010-01-17 22:06:57Ma asteptam la raspunsuri de genu "dc naiba nu iti traiesti copilaria...ca vei avea timp de iubiri .." sau "fatuca, veziti de papusa ta"...de care copilarie sa-mi vad? mai exista asa cva?


Dar bine-nteles!
Daca la tine (pe scara) miroase doar a rantash, crezi ca toata lumea se indoapa doar cu tocaniza economica?
(asta metaforic vorbind, evident)
Dor_a
Postat pe 31 Ianuarie 2010 17:02
De la: Dor_a, la data 2010-01-31 17:02:11
De la: kudika107203, la data 2010-01-17 22:06:57Ma asteptam la raspunsuri de genu "dc naiba nu iti traiesti copilaria...ca vei avea timp de iubiri .." sau "fatuca, veziti de papusa ta"...de care copilarie sa-mi vad? mai exista asa cva?


Dar bine-nteles!
Daca la tine (pe scara) miroase doar a rantash, crezi ca toata lumea se indoapa doar cu tocaniza economica?
(asta metaforic vorbind, evident)
Shhh
Postat pe 31 Ianuarie 2010 17:04
ramineti la stadiul d eprieteni si la platonismul specific virstei. Mai e mult pina sa apra si barbatul perfect !
Aproape_eu
Postat pe 31 Ianuarie 2010 18:55
la ce varsta incepeti viata sexuala pe timpurile astea?cand aveam eu 15 ani nu ma gandeam la asa ceva...
Bulyna
Postat pe 31 Ianuarie 2010 19:23
pai daca chiar el a zis ca nu merge, inseamna ca nu are cum iesi bine povestea asta...e doar atractie fizica din partea lui. acuma probabil mai incearca poate obtine de la tine macar o distractie de moment. crezi ca merita?
DayC
Postat pe 31 Ianuarie 2010 22:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O stim cu totii...dar preferam sa negam, pentru ca suntem constienti ca nu avem cum sa schimbam lumea.... 17 De la: yrtdssdd 28 Mai 2009 19:35
Ca tot venii vorba de vecini:)) 10 De la: GYPSI 11 Aprilie 2010 19:33
Surpriza ajutor! 4 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:45
cand s-a terminat relatia mea serioasa si cand a inceput cosmarul asta? 34 De la: emilia85 16 Noiembrie 2011 09:20
Oare chiar asta e motivul? 43 De la: mikydutza0202 19 Octombrie 2009 16:49