Setari Cookie-uri

10 cm ajung?

De la: Caliope, la data 2010-09-22 17:13:10
Super ca lumea,daca nu ma insel cred ca eceeasi chestie am spus-o eu,ca 10%-20% sunt postari de luat in seama si la obiect,nu ? Nu era nevoie sa copy-paste ce a spus altcineva...asta ,,Pentru cultura ta generala,, iubita...nu-i nevoie sa fi rautacioasa,usurel... Te pupa fata

cred ca vorbim paralel si pe langa la tine conversatiile sunt 90% idioate si iti citez remarca care nu era rautacioasa, nuuuuuuuu "fiecare trebuie sau vrea sa aiba cat mai multe postari la activ,sa ,,dea,, bine in fata lumii,sa para activ,nu ?" ....pe cand la mine subiectele topicelor sunt 90%-80% idioate...deci,unde era copy paste-ul?
miss_darine
Postat pe 22 Septembrie 2010 20:50
De la: miss_darine, la data 2010-09-22 20:50:45
De la: Caliope, la data 2010-09-22 17:13:10
Super ca lumea,daca nu ma insel cred ca eceeasi chestie am spus-o eu,ca 10%-20% sunt postari de luat in seama si la obiect,nu ? Nu era nevoie sa copy-paste ce a spus altcineva...asta ,,Pentru cultura ta generala,, iubita...nu-i nevoie sa fi rautacioasa,usurel... Te pupa fata

cred ca vorbim paralel si pe langa la tine conversatiile sunt 90% idioate si iti citez remarca care nu era rautacioasa, nuuuuuuuu "fiecare trebuie sau vrea sa aiba cat mai multe postari la activ,sa ,,dea,, bine in fata lumii,sa para activ,nu ?" ....pe cand la mine subiectele topicelor sunt 90%-80% idioate...deci,unde era copy paste-ul?

Iubita daca ai zile proaste,cauta sa te abtii de la jigniri,calm down draguta ...ok ? eu mi-am spus parerea,nu ti-a placut ce am scris,nu lua in seama si basta,get a life sugar,si lasa si pe altul sa-si expuna parerea sau te simti nebagata in seama...
Bye !
Caliope
Postat pe 23 Septembrie 2010 16:27
De la: Caliope, la data 2010-09-23 16:27:05
De la: miss_darine, la data 2010-09-22 20:50:45
De la: Caliope, la data 2010-09-22 17:13:10
Super ca lumea,daca nu ma insel cred ca eceeasi chestie am spus-o eu,ca 10%-20% sunt postari de luat in seama si la obiect,nu ? Nu era nevoie sa copy-paste ce a spus altcineva...asta ,,Pentru cultura ta generala,, iubita...nu-i nevoie sa fi rautacioasa,usurel... Te pupa fata

cred ca vorbim paralel si pe langa la tine conversatiile sunt 90% idioate si iti citez remarca care nu era rautacioasa, nuuuuuuuu "fiecare trebuie sau vrea sa aiba cat mai multe postari la activ,sa ,,dea,, bine in fata lumii,sa para activ,nu ?" ....pe cand la mine subiectele topicelor sunt 90%-80% idioate...deci,unde era copy paste-ul?

Iubita daca ai zile proaste,cauta sa te abtii de la jigniri,calm down draguta ...ok ? eu mi-am spus parerea,nu ti-a placut ce am scris,nu lua in seama si basta,get a life sugar,nu-ti place commentul,ignora-l
Bye !
Caliope
Postat pe 23 Septembrie 2010 16:29
....plus de asta..nu-ti plac conversatiile mele idioate ? dc le mai citesti ? ah,,,sa pari si tu ca mine ,nu ? si incerca sa nu ma mai jignesti,bine ? daca nu cumva vrei sa ai frigiderul plin...
Caliope
Postat pe 23 Septembrie 2010 16:51
e clar caliope, ma faci sa ma simt Don Quijote in lupta cu o moara...tu stii sa citesti?...unde ti-am facut tie conversatiile idioate?...habar n-am cine esti, este prima ta postare pe care o citesc pe forum si oricum eu nu-mi permit sa jignesc gratuit...so chill si mai citeste odata...e totuna "la tine conversatiile" ( trebuia sa continui de pe forum)...cu, "conversatiile tale" cum ai citit tu stramb?
miss_darine
Postat pe 23 Septembrie 2010 19:50
De la: battleofwits, la data 2010-09-22 19:35:35
De la: MIKE_condo, la data 2010-09-22 19:19:30Posibil, oricum si asiaticele sant recunoscute ca au gaurica mica si stramta, asa ca ce nevoie ar fi de o scula mare. Si totusi si ele tanjesc dupa ceva mai impozant.


"mica si stramta" ... asta e un mit, gandestete ca pe acolo iese un "pepene". Cat despre tanjit, toate femeile tanjesc dupa un singur lucru ... orgasmul, ca o ai de 10, 15, 20, 30 conteaza mai putin.


Asta inseamna ca tu ai avut numai femei genul "largareta"
Barbie30
Postat pe 23 Septembrie 2010 20:02
De la: Barbie30, la data 2010-09-23 20:02:08
Asta inseamna ca tu ai avut numai femei genul "largareta"


Sa stii ca exercitiile kegel fac minuni ;)
battleofwits
Postat pe 23 Septembrie 2010 20:48
De la: battleofwits, la data 2010-09-23 20:48:53
De la: Barbie30, la data 2010-09-23 20:02:08
Asta inseamna ca tu ai avut numai femei genul "largareta"


Sa stii ca exercitiile kegel fac minuni ;)

da, fac dar sa imi spui si mie cand gasesti o femeie sa le practice. eu am avut in trecut norocul sa dau doar peste una. a, si nu era romanca
leo_
Postat pe 24 Septembrie 2010 03:13
De la: battleofwits, la data 2010-09-22 16:09:37
De la: leo_, la data 2010-09-22 08:53:34
10 centimetri are doar ala pe care nu il intereseaza. exista n tipuri de exercitii de marire, doar sa dai un google. macar castiga in plus 2 cm.


eu nu cred in "pastilele minune" care te face sa cresti intr-un an cati alti in "zece"

apropo de marime, asiatici sunt recunoscuti ca avand scula mica, insa reprezinta 1/3 din populatia globala :D ...


am spus exercitii. nu recomand pastile, sunt eficiente dar nu stii ce mai creste neprogramat. iti dai seama ce se intampla daca se gandeste si inima sa creasca?
leo_
Postat pe 24 Septembrie 2010 03:15
De la: leo_, la data 2010-09-24 03:15:59
am spus exercitii.


da, am mai auzit "povesti" cum ca ar creste pana la 2 cm, sincer eu cred ca se pune accentul mult prea mare pe marime si mai putin pe tehnica. de fapt problema cand vine vorba de "marime" in cazul nostru cat si a femeilor, e mai mult o problema de ego decat de satisfactie sexuala. repet conteaza mai mult tehnica decat marimea, iar in romania daca nu ma insel dintr-un studiu facut de playboy cu ceva timp in urma, era de 13-15 cm, ceea ce e mai mult decat de ajuns.

acum daca stam si filozaofam putin pe marginea subiectului, e foarte trist daca stai sa realizezi cate tampenii se intampla din cauza ca un barbat crede ca o are "prea mica" - de fapt cred ca cele mai multe tampenii le face incercand sa "compesam"

PS. sa stii ca sunt multe femei care fac kegel, de obicei sunt cele care sunt deschise catre sex, femeile spirituale sunt "za best" - ironia face ca un exercitiu atat de simplu sa faca o diferenta enorma intre doua femei
battleofwits
Postat pe 24 Septembrie 2010 05:20
De la: battleofwits, la data 2010-09-22 19:35:35
De la: MIKE_condo, la data 2010-09-22 19:19:30Posibil, oricum si asiaticele sant recunoscute ca au gaurica mica si stramta, asa ca ce nevoie ar fi de o scula mare. Si totusi si ele tanjesc dupa ceva mai impozant.


"mica si stramta" ... asta e un mit, gandestete ca pe acolo iese un "pepene". Cat despre tanjit, toate femeile tanjesc dupa un singur lucru ... orgasmul, ca o ai de 10, 15, 20, 30 conteaza mai putin.



nu are legatura nasterea cu marimea in timpul actului sau mai bine zis cu ce simte un barbat chiar nici o legatura,
Histria
Postat pe 24 Septembrie 2010 08:08
De la: battleofwits, la data 2010-09-24 05:20:24
De la: leo_, la data 2010-09-24 03:15:59
am spus exercitii.


da, am mai auzit "povesti" cum ca ar creste pana la 2 cm, sincer eu cred ca se pune accentul mult prea mare pe marime si mai putin pe tehnica. de fapt problema cand vine vorba de "marime" in cazul nostru cat si a femeilor, e mai mult o problema de ego decat de satisfactie sexuala. repet conteaza mai mult tehnica decat marimea, iar in romania daca nu ma insel dintr-un studiu facut de playboy cu ceva timp in urma, era de 13-15 cm, ceea ce e mai mult decat de ajuns.

acum daca stam si filozaofam putin pe marginea subiectului, e foarte trist daca stai sa realizezi cate tampenii se intampla din cauza ca un barbat crede ca o are "prea mica" - de fapt cred ca cele mai multe tampenii le face incercand sa "compesam"

PS. sa stii ca sunt multe femei care fac kegel, de obicei sunt cele care sunt deschise catre sex, femeile spirituale sunt "za best" - ironia face ca un exercitiu atat de simplu sa faca o diferenta enorma intre doua femei



battleofwits, unii nu vorbesc din auzite sau din ce cred ferm fara sa fi experimentat. . se vorbesc multe, multe legende urbane hmmm ....

marimea conteaza, sa fii sigur. nu direct pe plan fizic ci indirect adica emotiv. cand o femeie se excita mai mult imi imaginez ca ii ajuta sa-i si placa mai mult. deci intr-un fel chiar e o chestie de ego reciproca. acum nu are sens sa fie cineva obsedat ca e prea mica, ca nu o sa mearga... nu despre asta-i vorba... ci despre un mic extra. ca intotdeauna
Histria
Postat pe 24 Septembrie 2010 08:27
De la: hystria1, la data 2010-09-24 08:27:17
marimea conteaza, sa fii sigur. nu direct pe plan fizic ci indirect adica emotiv. cand o femeie se excita mai mult imi imaginez ca ii ajuta sa-i si placa mai mult. deci intr-un fel chiar e o chestie de ego reciproca. acum nu are sens sa fie cineva obsedat ca e prea mica, ca nu o sa mearga... nu despre asta-i vorba... ci despre un mic extra. ca intotdeauna


ai foarte mare dreptate, plusand, pot spune ca unele femei se excita si cand vad un teanc cu bani, nu despre asta e vorba.
citeste numai cateva topicuri pe siteul asta si ai sa realizezi ca multe femei sunt in relatii cu "tipi" care habar nu au pe ce lume traiesc, crezi ca le ajuta cu ceva ca "el" o are de 25? no way ... e doar o iluzie creata de egoul nostru, cine isi doreste sa traiasca "acolo" trebuie sa isi asume toate riscurile, insa balanta intotdeauna va inclina pe partea negativa.
battleofwits
Postat pe 24 Septembrie 2010 08:36
O nevasta ii reproseaza lui barbate-sau:
-Draga, tu o ai de douazeci si cinci de cm.Eu zic sa taiem 15 cm din ea, pentru ca mie imi ajung numai zece.Stii, nu vreau ca ceilalti cm. sa ii dai de pomana uneia care nu ii merita.
kudika023770
Postat pe 24 Septembrie 2010 08:42
De la: battleofwits, la data 2010-09-24 08:36:34
De la: hystria1, la data 2010-09-24 08:27:17
marimea conteaza, sa fii sigur. nu direct pe plan fizic ci indirect adica emotiv. cand o femeie se excita mai mult imi imaginez ca ii ajuta sa-i si placa mai mult. deci intr-un fel chiar e o chestie de ego reciproca. acum nu are sens sa fie cineva obsedat ca e prea mica, ca nu o sa mearga... nu despre asta-i vorba... ci despre un mic extra. ca intotdeauna


ai foarte mare dreptate, plusand, pot spune ca unele femei se excita si cand vad un teanc cu bani, nu despre asta e vorba.
citeste numai cateva topicuri pe siteul asta si ai sa realizezi ca multe femei sunt in relatii cu "tipi" care habar nu au pe ce lume traiesc, crezi ca le ajuta cu ceva ca "el" o are de 25? no way ... e doar o iluzie creata de egoul nostru, cine isi doreste sa traiasca "acolo" trebuie sa isi asume toate riscurile, insa balanta intotdeauna va inclina pe partea negativa.





la cine n-ar nici nu i se cere mai mult
Histria
Postat pe 24 Septembrie 2010 11:13
De la: miss_darine, la data 2010-09-23 19:50:24 e clar caliope, ma faci sa ma simt Don Quijote in lupta cu o moara...tu stii sa citesti?...unde ti-am facut tie conversatiile idioate?...habar n-am cine esti, este prima ta postare pe care o citesc pe forum si oricum eu nu-mi permit sa jignesc gratuit...so chill si mai citeste odata...e totuna "la tine conversatiile" ( trebuia sa continui de pe forum)...cu, "conversatiile tale" cum ai citit tu stramb?

maaa ce faci?...(ceasul rau pisica neagra...)cum am lipsit un pic cum ai scos palosul...
RUY_BLAS
Postat pe 24 Septembrie 2010 14:38
De la: sirghea, la data 2010-09-24 14:38:47
De la: miss_darine, la data 2010-09-23 19:50:24 e clar caliope, ma faci sa ma simt Don Quijote in lupta cu o moara...tu stii sa citesti?...unde ti-am facut tie conversatiile idioate?...habar n-am cine esti, este prima ta postare pe care o citesc pe forum si oricum eu nu-mi permit sa jignesc gratuit...so chill si mai citeste odata...e totuna "la tine conversatiile" ( trebuia sa continui de pe forum)...cu, "conversatiile tale" cum ai citit tu stramb?

maaa ce faci?...(ceasul rau pisica neagra...)cum am lipsit un pic cum ai scos palosul...

daca fatuca asta ma acuza aiurea'n tramvai...io ce sa fac devin razboinica luminii
miss_darine
Postat pe 24 Septembrie 2010 18:25
De la: miss_darine, la data 2010-09-24 18:25:07
De la: sirghea, la data 2010-09-24 14:38:47
De la: miss_darine, la data 2010-09-23 19:50:24 e clar caliope, ma faci sa ma simt Don Quijote in lupta cu o moara...tu stii sa citesti?...unde ti-am facut tie conversatiile idioate?...habar n-am cine esti, este prima ta postare pe care o citesc pe forum si oricum eu nu-mi permit sa jignesc gratuit...so chill si mai citeste odata...e totuna "la tine conversatiile" ( trebuia sa continui de pe forum)...cu, "conversatiile tale" cum ai citit tu stramb?

maaa ce faci?...(ceasul rau pisica neagra...)cum am lipsit un pic cum ai scos palosul...

daca fatuca asta ma acuza aiurea'n tramvai...io ce sa fac devin razboinica luminii
pai cum credeti ca ajung doar 10 cm...e prea mica..una mai lunga n-ati gasit../
kudika029282
Postat pe 24 Septembrie 2010 18:51
De la: kudika029282, la data 2010-09-24 18:51:53
De la: miss_darine, la data 2010-09-24 18:25:07
De la: sirghea, la data 2010-09-24 14:38:47
De la: miss_darine, la data 2010-09-23 19:50:24 e clar caliope, ma faci sa ma simt Don Quijote in lupta cu o moara...tu stii sa citesti?...unde ti-am facut tie conversatiile idioate?...habar n-am cine esti, este prima ta postare pe care o citesc pe forum si oricum eu nu-mi permit sa jignesc gratuit...so chill si mai citeste odata...e totuna "la tine conversatiile" ( trebuia sa continui de pe forum)...cu, "conversatiile tale" cum ai citit tu stramb?

maaa ce faci?...(ceasul rau pisica neagra...)cum am lipsit un pic cum ai scos palosul...

daca fatuca asta ma acuza aiurea'n tramvai...io ce sa fac devin razboinica luminii
pai cum credeti ca ajung doar 10 cm...e prea mica..una mai lunga n-ati gasit../


iote, raspunde punctual total pe'dinafara !!!!!!!!!!
anastasia_m
Postat pe 24 Septembrie 2010 18:58
De la: anastasia_m, la data 2010-09-24 18:58:48
De la: kudika029282, la data 2010-09-24 18:51:53
De la: miss_darine, la data 2010-09-24 18:25:07
De la: sirghea, la data 2010-09-24 14:38:47
De la: miss_darine, la data 2010-09-23 19:50:24 e clar caliope, ma faci sa ma simt Don Quijote in lupta cu o moara...tu stii sa citesti?...unde ti-am facut tie conversatiile idioate?...habar n-am cine esti, este prima ta postare pe care o citesc pe forum si oricum eu nu-mi permit sa jignesc gratuit...so chill si mai citeste odata...e totuna "la tine conversatiile" ( trebuia sa continui de pe forum)...cu, "conversatiile tale" cum ai citit tu stramb?

maaa ce faci?...(ceasul rau pisica neagra...)cum am lipsit un pic cum ai scos palosul...

daca fatuca asta ma acuza aiurea'n tramvai...io ce sa fac devin razboinica luminii
pai cum credeti ca ajung doar 10 cm...e prea mica..una mai lunga n-ati gasit../


iote, raspunde punctual total pe'dinafara !!!!!!!!!!
kudika029282
Postat pe 24 Septembrie 2010 19:17
De la: battleofwits, la data 2010-09-24 05:20:24
De la: leo_, la data 2010-09-24 03:15:59
am spus exercitii.


da, am mai auzit "povesti" cum ca ar creste pana la 2 cm, sincer eu cred ca se pune accentul mult prea mare pe marime si mai putin pe tehnica. de fapt problema cand vine vorba de "marime" in cazul nostru cat si a femeilor, e mai mult o problema de ego decat de satisfactie sexuala. repet conteaza mai mult tehnica decat marimea, iar in romania daca nu ma insel dintr-un studiu facut de playboy cu ceva timp in urma, era de 13-15 cm, ceea ce e mai mult decat de ajuns.

acum daca stam si filozaofam putin pe marginea subiectului, e foarte trist daca stai sa realizezi cate tampenii se intampla din cauza ca un barbat crede ca o are "prea mica" - de fapt cred ca cele mai multe tampenii le face incercand sa "compesam"

PS. sa stii ca sunt multe femei care fac kegel, de obicei sunt cele care sunt deschise catre sex, femeile spirituale sunt "za best" - ironia face ca un exercitiu atat de simplu sa faca o diferenta enorma intre doua femei


conteaza si tehnica si marimea dar nu in felul in care cred multi. cert este ca natura nu face lucruri simple si nu gandeste dualist (gen mare-mic), daca schimbi marimea trebuie sa schimbi tehnica. ironia vietii face ca fiecare femeie sa aiba nevoie de o anumita marime, care difera in functie de corpul fiecareia, deci mitul conform caruia, cu cat mai mare cu cat mai buna e pentru divertisment. cea mai buna marime este cea care se incadreaza bine intre punctul G si deepspot si le atinge pe amandoua in timpul actului sexual.

de femei ce sa zic, nu am intalnit decat una pana acum care facea kegel si da face diferenta enorma intre femei tehnica asta.
leo_
Postat pe 25 Septembrie 2010 00:25
Hai mah ce naiba...daca avea 10 cm nu avea tupeu sa o recunoasca.Si sa-i mai spuna si subalternei...poate vrea un proces de hartuire sexuala.
Sau asta e un pas spre un "plan ingemios" sa-ti arate baluba lui si sa cazi pe spate cu picioarele cracanate uda toata cand se despuiaza si vezi ca de fapt nu-i de loc de 10cm.LOL ce penibil
The_Exile
Postat pe 14 Octombrie 2010 22:44
De la: Tharr, la data 2010-10-14 22:44:36Hai mah ce naiba...daca avea 10 cm nu avea tupeu sa o recunoasca.Si sa-i mai spuna si subalternei...poate vrea un proces de hartuire sexuala.
Sau asta e un pas spre un "plan ingemios" sa-ti arate baluba lui si sa cazi pe spate cu picioarele cracanate uda toata cand se despuiaza si vezi ca de fapt nu-i de loc de 10cm.LOL ce penibil


baluba!
pickard
Postat pe 14 Octombrie 2010 22:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
si barbatii vor sa faca dragoste...nu doar sex 296 De la: SIDONIA69 8 Mai 2009 06:12
DECLARATIE DE DRAGOSTE!!! 15 De la: anya016 13 Februarie 2009 01:14
cum multumesti o femeie,ce va place, ce gresim noi barbatii?????? 219 De la: mari_ela 23 Septembrie 2009 17:42
despre o relatie sexula normala 65 De la: kudika029282 25 Mai 2009 13:28
cat de mult inseamna multi ?? 24 De la: anderson 23 Aprilie 2010 00:59