Setari Cookie-uri

cum sa il aduc inapoi ?:(( ce sa fac:(?

Buna.Va rog din suflet sa ma ajutati:(..
Povestea mea este urmatoarea.totul a inceput aqm 1 an si 6 luni knd m-am combinat q el.dupa 8 luni am faqt prostia de ma desparti de el,ptr k intalnisem pe altcineva si deja aveam prea multe certuri..iar dupa 8 luni d zile mi-am luat inima in dinti si am reincercat s ma impac q el ptr k nu reusisem sa-l uit,dupa putin efort a acceptat sa ma ierte si sa o luam de la 0 .Asa s-a si intamplat au urmat alte 8 luni de fericire eram de nedespartit,peste tot aman2 , statea la mn state-am la el,mergeam peste tot mare,munte,discoteci,nunti,rude peste tot,toata lumea care ne cunoastea ne invidia.
El sta la bunicii mei la tara,iar eu in Bucuresti,dar q toate astea distanta nu a fost niciodata o problema intre noi,chiar nu se simtea k suntem totusi la 50 km departare.
Dar qm se zice k lucrurile bune si frumoase nu tin o vesnicie..:(( asa s-a intamplat si in cazul meu.
Aqm 2 saptamani fiind la bunici mei,bineinteles ne-am intalnit,am stat toata ziua impreuna,iar seara ( sambata) parinti mei au venit s ma ia aksa :( iar el imi tot batuse apropouri toata ziua k vrea sa se duca`n discotek..si bineintels k eu nu am fst d acord si i-am zis k dk pleaca in discotek q mn nu mai are c discuta:((..si a fst ce-a mai mare greseala pe kre am putut s o fac :(( pentru k el neascultandu-ma a plecat in discotek iar eu am aflat..si ne-am certat,si-a cerut iertare,mi-a zis s nu dau iar q picioru la relatia noastra k sufera k-i pare rau:((..si l-am iertat..iar dupa ceva timp in aceasi seara l-am sunat am vb striga in gura mare k ma iubeste k sunt viata lui:((..dar knd mi-a zis k vrea sa intre`n discotek si sa vb a 2a zi park am "inebunit" :(( si m`am luat d el..iar asta a adus din nou la cearta:((..si se pare k definitiv:((..pentru k dupa ce s-a certat q mn am aflat k s-a combinat q o tipa in seara aceea in discotek:(( si e q ea si`n prezent :((..cum s fac sa`l aduc aqm inapoi?Nu pot sa zic k de atunci nu ne-am mai intalnit k as minti..de 2 sapt ambele weekenduri ma cautat la bunica mea ne-am sarutat,ba mai mult imi jurase k se va desp de tipa q kre este si k ne vom impak :(( dar nu a fst asa tot q ea a ramas tot p ea a ales-o,ptr k imi zice k nu mai are incredere in mn ( crede k l-am inselat DAR NU E ADEVARAT SI NICI MAKR NU MA LASA SA-I DOVEDESC:(( ) si aqm ma chinui sa-l aduc inapoi dar park nu mai stiu c sa fac:((...stiu k ma iubeste si`l iubesc enorm..dar :((..qm:((..


Niko18
Postat pe 19 Ianuarie 2010 22:27
cati ani ai?
Kitty_the_cat
Postat pe 19 Ianuarie 2010 22:30
18 ani :(
Niko18
Postat pe 19 Ianuarie 2010 22:35
Din cate vad eu tu te resetezi cam la 8 luni. Incearca sa lungesti perioada, macar la 10 !!!
miss_darine
Postat pe 19 Ianuarie 2010 22:36
la asta ma gandesc si eu dc mereu trb s ne despartim dupa 8 luni:|
Niko18
Postat pe 19 Ianuarie 2010 22:38
n-o sa mearga!! cum sa te rogi tot tu de el dupa ce a stat cu alta???

next..e plina lumea de ei
Kitty_the_cat
Postat pe 19 Ianuarie 2010 22:38
De la: Niko18, la data 2010-01-19 22:38:02la asta ma gandesc si eu dc mereu trb s ne despartim dupa 8 luni:|

pai problema este la tine, nu la el. uita-te mai bine in sufletul tau si vezi defapt ce nu-ti convine la el?
miss_darine
Postat pe 19 Ianuarie 2010 22:41
De la: miss_darine, la data 2010-01-19 22:36:00Din cate vad eu tu te resetezi cam la 8 luni. Incearca sa lungesti perioada, macar la 10 !!!

aloha
singurica,duamna??
mitura
Postat pe 19 Ianuarie 2010 22:41
stiu k e plina lumea de baieti..dar crede-ma k niciodata n-am vaz un baiat k el..era genu de persoana despre care crede-ai k nu are s-ti provoace nici makr un gram de suferinta..ma iubea enorm..si facea multe lucuri pentru mn..ba mai mult..era poate chiar sufocant..si tokmai daia nici eu nu pot s realizez qm de a putut face asta..de fapt singurul raspuns p kre mi la dat a fst k a trb s`mi arate k nu e fraierul meu :((..
Niko18
Postat pe 19 Ianuarie 2010 22:41
ce nu`mi convine la el? singurul lucru pe kre nu`l prea agreeam era gelozia..era extrem de gelos:(.in rest nimic altceva.:-<
Niko18
Postat pe 19 Ianuarie 2010 22:43
De la: mitura, la data 2010-01-19 22:41:22
singurica,duamna??

la mine se doarme cu sforaituri io stau cu castile pe urechi si navighez
vezi ca ti-am lasat pupici si pe topicul ala cu 3.14-3.14
miss_darine
Postat pe 19 Ianuarie 2010 22:44
oks :( :*
Niko18
Postat pe 19 Ianuarie 2010 22:45
De la: Niko18, la data 2010-01-19 22:41:45stiu k e plina lumea de baieti..dar crede-ma k niciodata n-am vaz un baiat k el..era genu de persoana despre care crede-ai k nu are s-ti provoace nici makr un gram de suferinta..ma iubea enorm..si facea multe lucuri pentru mn..ba mai mult..era poate chiar sufocant..si tokmai daia nici eu nu pot s realizez qm de a putut face asta..de fapt singurul raspuns p kre mi la dat a fst k a trb s`mi arate k nu e fraierul meu :((..


eh..si tocmai a dem ca e un mare fraier... iar tu vei fi una mai mare daca stai la ce pica de la cealalta!!!.. gizas, nu inteleg atitudinea asta!!!!
Kitty_the_cat
Postat pe 19 Ianuarie 2010 22:49
De la: miss_darine, la data 2010-01-19 22:44:29
De la: mitura, la data 2010-01-19 22:41:22
singurica,duamna??

la mine se doarme cu sforaituri io stau cu castile pe urechi si navighez
vezi ca ti-am lasat pupici si pe topicul ala cu 3.14-3.14


atunci merg putin pan` la toaleta sa ii returnez
mitura
Postat pe 19 Ianuarie 2010 22:52
De la: Niko18, la data 2010-01-19 22:27:51Buna.Va rog din suflet sa ma ajutati:(..
Povestea mea este urmatoarea.totul a inceput aqm 1 an si 6 luni knd m-am combinat q el.dupa 8 luni am faqt prostia de ma desparti de el,ptr k intalnisem pe altcineva si deja aveam prea multe certuri..iar dupa 8 luni d zile mi-am luat inima in dinti si am reincercat s ma impac q el ptr k nu reusisem sa-l uit,dupa putin efort a acceptat sa ma ierte si sa o luam de la 0 .Asa s-a si intamplat au urmat alte 8 luni de fericire eram de nedespartit,peste tot aman2 , statea la mn state-am la el,mergeam peste tot mare,munte,discoteci,nunti,rude peste tot,toata lumea care ne cunoastea ne invidia.
El sta la bunicii mei la tara,iar eu in Bucuresti,dar q toate astea distanta nu a fost niciodata o problema intre noi,chiar nu se simtea k suntem totusi la 50 km departare.
Dar qm se zice k lucrurile bune si frumoase nu tin o vesnicie..:(( asa s-a intamplat si in cazul meu.
Aqm 2 saptamani fiind la bunici mei,bineinteles ne-am intalnit,am stat toata ziua impreuna,iar seara ( sambata) parinti mei au venit s ma ia aksa :( iar el imi tot batuse apropouri toata ziua k vrea sa se duca`n discotek..si bineintels k eu nu am fst d acord si i-am zis k dk pleaca in discotek q mn nu mai are c discuta:((..si a fst ce-a mai mare greseala pe kre am putut s o fac :(( pentru k el neascultandu-ma a plecat in discotek iar eu am aflat..si ne-am certat,si-a cerut iertare,mi-a zis s nu dau iar q picioru la relatia noastra k sufera k-i pare rau:((..si l-am iertat..iar dupa ceva timp in aceasi seara l-am sunat am vb striga in gura mare k ma iubeste k sunt viata lui:((..dar knd mi-a zis k vrea sa intre`n discotek si sa vb a 2a zi park am "inebunit" :(( si m`am luat d el..iar asta a adus din nou la cearta:((..si se pare k definitiv:((..pentru k dupa ce s-a certat q mn am aflat k s-a combinat q o tipa in seara aceea in discotek:(( si e q ea si`n prezent :((..cum s fac sa`l aduc aqm inapoi?Nu pot sa zic k de atunci nu ne-am mai intalnit k as minti..de 2 sapt ambele weekenduri ma cautat la bunica mea ne-am sarutat,ba mai mult imi jurase k se va desp de tipa q kre este si k ne vom impak :(( dar nu a fst asa tot q ea a ramas tot p ea a ales-o,ptr k imi zice k nu mai are incredere in mn ( crede k l-am inselat DAR NU E ADEVARAT SI NICI MAKR NU MA LASA SA-I DOVEDESC:(( ) si aqm ma chinui sa-l aduc inapoi dar park nu mai stiu c sa fac:((...stiu k ma iubeste si`l iubesc enorm..dar :((..qm:((..





pacat ca v-ati certat dar asta e daca nu reusiti sa stati impreuna mai mult...dar esti tanara si mai sant atatia...
iulia069834
Postat pe 4 Februarie 2010 13:02
De la: Niko18, la data 2010-01-19 22:27:51Buna.Va rog din suflet sa ma ajutati:(..
Povestea mea este urmatoarea.totul a inceput aqm 1 an si 6 luni knd m-am combinat q el.dupa 8 luni am faqt prostia de ma desparti de el,ptr k intalnisem pe altcineva si deja aveam prea multe certuri..iar dupa 8 luni d zile mi-am luat inima in dinti si am reincercat s ma impac q el ptr k nu reusisem sa-l uit,dupa putin efort a acceptat sa ma ierte si sa o luam de la 0 .Asa s-a si intamplat au urmat alte 8 luni de fericire eram de nedespartit,peste tot aman2 , statea la mn state-am la el,mergeam peste tot mare,munte,discoteci,nunti,rude peste tot,toata lumea care ne cunoastea ne invidia.
El sta la bunicii mei la tara,iar eu in Bucuresti,dar q toate astea distanta nu a fost niciodata o problema intre noi,chiar nu se simtea k suntem totusi la 50 km departare.
Dar qm se zice k lucrurile bune si frumoase nu tin o vesnicie..:(( asa s-a intamplat si in cazul meu.
Aqm 2 saptamani fiind la bunici mei,bineinteles ne-am intalnit,am stat toata ziua impreuna,iar seara ( sambata) parinti mei au venit s ma ia aksa :( iar el imi tot batuse apropouri toata ziua k vrea sa se duca`n discotek..si bineintels k eu nu am fst d acord si i-am zis k dk pleaca in discotek q mn nu mai are c discuta:((..si a fst ce-a mai mare greseala pe kre am putut s o fac :(( pentru k el neascultandu-ma a plecat in discotek iar eu am aflat..si ne-am certat,si-a cerut iertare,mi-a zis s nu dau iar q picioru la relatia noastra k sufera k-i pare rau:((..si l-am iertat..iar dupa ceva timp in aceasi seara l-am sunat am vb striga in gura mare k ma iubeste k sunt viata lui:((..dar knd mi-a zis k vrea sa intre`n discotek si sa vb a 2a zi park am "inebunit" :(( si m`am luat d el..iar asta a adus din nou la cearta:((..si se pare k definitiv:((..pentru k dupa ce s-a certat q mn am aflat k s-a combinat q o tipa in seara aceea in discotek:(( si e q ea si`n prezent :((..cum s fac sa`l aduc aqm inapoi?Nu pot sa zic k de atunci nu ne-am mai intalnit k as minti..de 2 sapt ambele weekenduri ma cautat la bunica mea ne-am sarutat,ba mai mult imi jurase k se va desp de tipa q kre este si k ne vom impak :(( dar nu a fst asa tot q ea a ramas tot p ea a ales-o,ptr k imi zice k nu mai are incredere in mn ( crede k l-am inselat DAR NU E ADEVARAT SI NICI MAKR NU MA LASA SA-I DOVEDESC:(( ) si aqm ma chinui sa-l aduc inapoi dar park nu mai stiu c sa fac:((...stiu k ma iubeste si`l iubesc enorm..dar :((..qm:((..




Pai ,de ce nu are voie sa se duca la discoteca ???
Cea mai mare prostie ,sa interzici cuiva ceva ...
Ce vrei sa faca ? sa se calugareasca pana revii tu la tara la bunici???
Si faptu' ca e cu una ...pfff
Da-l naiba!!!cine stie ...cu cate te-o fi inselat ...
blaa
Postat pe 4 Februarie 2010 13:49
servus!nu sunt experta in chestii de genul acesta si eu ma aflu intr-o situatie cam asemanatoare... si eu vreau sa il aduc inapoi la mn dar nu stiu daca se va putea...in fine..referitor la situatia ta ti-as sugera sa pui in balanta toate cele intamplate intre voi si sa tragi o concluzie ... nu te sfii sa iti recunosti greselile si incearca sa il faci si pe el sa inteleaga ca nu doar u ai gresit...o relatie implica 2 persoane iar ruperea ei este din vina amndorora...important este sa fi stapana pe tine si sa nu iti asumi mai multa vina decat ai...poate ca ai gresit ca nu i-ai oferit libertatea care o vroia el dar te inteleg si eu sunt fata si si eu am patit asa ceva poate ca daca ii demonstrai ca ai incredere in el si daca merge singur la discoteca nu se intampla lucrul acesta...mediteaza putin asupra intregii situatii si inceraca sa fi u cu constiinta impacata daca intr-adevar tine la tn si va e scris sa fiti impreuna ve-ti fi..ai incredere in tine ...:*:*:*
kudika099681
Postat pe 4 Februarie 2010 15:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna fetelor! 14 De la: Micaell 20 Iulie 2011 18:24
Clubul inimilor frante 1 De la: Oceansoul 1 Octombrie 2010 22:38
de ce ne place sa fim umilite? 43 De la: pufosica 20 Mai 2010 21:10
SERVICII DE PSIHOTERAPIE 3 De la: Costin_Sandu 13 August 2009 17:05
s-o fac, sa n-o fac? 79 De la: daniela_kudica 2 Iulie 2012 11:43