Setari Cookie-uri

Il doresc pe prietenul sotului meu

Dragele mele de ceva vreme in sufletul meu am o contadictie enorma, ma atrage foarte tare prietenul sotului meu, desi eu imi iubesc foarte mult sotul :(. Prietenul lui e si el insurat iar sotia lui este chiar una dintre prietenele mele bune :(, situatia e si mai aiurea ca parca simnt eu ceva ca si el ar fi atras de mine. De cate ori are ocazia ma mai ia de mana cu nu stiu ce pretext gen "ia sa vad ti-a inghetat mana" si orice ce atingere a lui ma face sa ma infior..., imi zambeste mereu intru-un alt mod decat ar fi normal, in fine, eu pana acum am incercat sa ascund acest lucru sperand ca nu am dat nimic de banuit nici sotului meu nici sotiei lui. Ce sa fac...? sa merg mai departe cu aceasta dorinta a mea sau sa ma delimitez de sentimentele astea murdare pe care le am? nu stiu cum sa fac...el e prezent aproape in fiecare seara acasa la noi acasa, in weekend suntem toti 4 impreuna de dimineata pana seara, concediile le facem impreuna :((( cum sa fac?, ce sa fac...nu am avut curajul sa spun nimanui deci am nevoie de sfaturile voastre!!!!!
alina_dumitrescu
Postat pe 27 Ianuarie 2010 11:59
De la: alina_dumitrescu, la data 2010-01-27 11:59:02Dragele mele de ceva vreme in sufletul meu am o contadictie enorma, ma atrage foarte tare prietenul sotului meu, desi eu imi iubesc foarte mult sotul :(. Prietenul lui e si el insurat iar sotia lui este chiar una dintre prietenele mele bune :(, situatia e si mai aiurea ca parca simnt eu ceva ca si el ar fi atras de mine. De cate ori are ocazia ma mai ia de mana cu nu stiu ce pretext gen "ia sa vad ti-a inghetat mana" si orice ce atingere a lui ma face sa ma infior..., imi zambeste mereu intru-un alt mod decat ar fi normal, in fine, eu pana acum am incercat sa ascund acest lucru sperand ca nu am dat nimic de banuit nici sotului meu nici sotiei lui. Ce sa fac...? sa merg mai departe cu aceasta dorinta a mea sau sa ma delimitez de sentimentele astea murdare pe care le am? nu stiu cum sa fac...el e prezent aproape in fiecare seara acasa la noi acasa, in weekend suntem toti 4 impreuna de dimineata pana seara, concediile le facem impreuna :((( cum sa fac?, ce sa fac...nu am avut curajul sa spun nimanui deci am nevoie de sfaturile voastre!!!!!





... fa un copil si termina cu prostiile ... maturizeaza-te ...
marco918
Postat pe 27 Ianuarie 2010 12:02
daca ti-ai iubi sotul precum spui..probabil ai sti ce sa faci!
one_size
Postat pe 27 Ianuarie 2010 12:03
Realizezi si tu ca daca ar fi ceva intre voi si s-ar afla ar iesi foarte urat. Cred ca ar trebui sa iti clarifici sentimentele. Cine e mai important sotul tau care este mereu langa tine orice ar fi sau prietenul sau?
deea90
Postat pe 27 Ianuarie 2010 12:04
esti intr-o situatie cu adevarat nasoala. depinde de ce-ti doresti tu cu adevarat. daca iti merge bine in casnicie si nu ai probleme, iti iubesti sotul si el te iubeste la fel atunci cel mai bine ar fi sa uiti de prietenul asta,sau de obsesia ce zici ca e sau incepe sa se formezesi si sa ii mai tai elanul chiar si atunci cand spui ca te ia de mana.
Shhh
Postat pe 27 Ianuarie 2010 12:04
De la: alina_dumitrescu, la data 2010-01-27 11:59:02Dragele mele de ceva vreme in sufletul meu am o contadictie enorma, ma atrage foarte tare prietenul sotului meu, desi eu imi iubesc foarte mult sotul :(. Prietenul lui e si el insurat iar sotia lui este chiar una dintre prietenele mele bune :(, situatia e si mai aiurea ca parca simnt eu ceva ca si el ar fi atras de mine. De cate ori are ocazia ma mai ia de mana cu nu stiu ce pretext gen "ia sa vad ti-a inghetat mana" si orice ce atingere a lui ma face sa ma infior..., imi zambeste mereu intru-un alt mod decat ar fi normal, in fine, eu pana acum am incercat sa ascund acest lucru sperand ca nu am dat nimic de banuit nici sotului meu nici sotiei lui. Ce sa fac...? sa merg mai departe cu aceasta dorinta a mea sau sa ma delimitez de sentimentele astea murdare pe care le am? nu stiu cum sa fac...el e prezent aproape in fiecare seara acasa la noi acasa, in weekend suntem toti 4 impreuna de dimineata pana seara, concediile le facem impreuna :((( cum sa fac?, ce sa fac...nu am avut curajul sa spun nimanui deci am nevoie de sfaturile voastre!!!!!


tind sa cred ca iubirea pentru sotul tau e superficiala
iar ceea ce simti pentru celalalt este atractie
asta s-ar putea intampla unei persoane care nusi iubeste perechea insa acuma u stii cei in sufletul tau poate doar iti respecti barbatul si atractia sexuala e fata de celalalt am lungito si pffffffnu stiu
kudika109268
Postat pe 27 Ianuarie 2010 12:34
Of poate aveti toate dreptate, poate ar trebui sa fac un copil, poate ar trebui sa ma maturizez...nu mai stiu nimic nici ce vreau si ce simnt. Va multumesc pentru sfaturi, un lucru e cert ca din aceasta combinatie nu ar iesi nimic bun :(
alina_dumitrescu
Postat pe 27 Ianuarie 2010 12:46
stii, pasiunile trec. Si decat sa regreti peste ani din cauza unei greseli f mari, mai bine iti imbunatatesti auto-controlul.
So, build a bridge and get over it!
iacinta
Postat pe 27 Ianuarie 2010 14:52
De la: alina_dumitrescu, la data 2010-01-27 12:46:07Of poate aveti toate dreptate, poate ar trebui sa fac un copil, poate ar trebui sa ma maturizez...nu mai stiu nimic nici ce vreau si ce simnt. Va multumesc pentru sfaturi, un lucru e cert ca din aceasta combinatie nu ar iesi nimic bun :(



cred ca ar trebui sa nu mai petrecetzi asa de mult timp impreuna ,,,,,,,,,,faptul ca te atinge pentru el poate sa nu insemne nimic o face fara vreun motiv anume, fara sa-si dea seama ca nu esti obisnuita cu astfel de gesturi
Dontyyy
Postat pe 27 Ianuarie 2010 14:59
incearca sa petreci mai mult timp cu sotul tau , sa aveti parte de mai multa intimitate
roz5blue6lila7
Postat pe 27 Ianuarie 2010 15:00
Procesul de extensii de par a provocat o revolutie completa in domeniul coafurilor profesionale. Acest sistem simplu de a adauga sau de a da volum parului s-a raspandit in intreaga lume.
Ti-ai fi imaginat vreodata sa poti avea un par lung minunat in mai putin de 2 ore?
Si asta nu este tot! Extensiile de par inseamna mai mult: moda se schimba in fiecare an dar nu si necesitatea de a avea un par superb.
Stilul parului tau inseamna totul: reprezinta imaginea ta. Ori de cate ori vrei sa iti schimbi si sa iti imbunatatesti stilul trebuie sa te gandesti bine la asta.
Daca ai parul rar sau scurt nu exista altceva mai bun de facut decat sa apelezi la tehnica extensiilor de par si astfel vei rezolva aceasta problema rapid si eficient! Un par frumos contribuie la realizarea unui aspect frumos fetei tale.
Extensii din par 100% natural (pentru persoane fizice dar si saloane) tip clip on-in , cheratina si microring , toate nuantele disponibile pe stoc (inclusiv suvitate).
Va oferim servicii de calitate , cu produse atestate. Descoperiti mediul placut in care se lucreaza cu profesionalism si veti aprecia cel mai mic pret din tara.Profita si tu de aceasta oferta si descopera noul trend in hair styling!
Te asteptam in showroom-ul nostru pentru a-ti prezenta ofertele noastre promotionale la extensii , peruci si aparate de epilat profesionale cu ceara!!!
Preturile sunt incredibil de mici!
Calitatea este exceptionala!!!
Nu uita de promotii !!!

Extensii cu Microring :
- Crazy Colors - 0.60EUR
- Remy L - 1.15 EUR
- Remy S - 0.90 EUR
- Virgin L - 1.80 EUR
- Virgin S - 1.45 EUR
- Virgin XL - 2.15EUR
Accesorii Extensii :
- cleste 12 EUR
- microringuri 7EUR (1000buc)

Clip - on :
- Clip on Remy - 0.90EUR/g (aproximativ 110-150g, contine 8 bucati 55-65cm)
- Clip on Virgin -1.05EUR (aproximativ 110-150g, contine 8 bucati 55-65cm)

Postish :
- Postish Remy - 0.90EUR/g (aproximativ 110-150g, 55-65cm)
- Postish Virgin - 1.05EUR/g (aproximativ 110-150g, 55-65cm)

Clipsuri sintetice :
- Clip Sintetic "S" - 10EUR
- Coada Sintetic "L" - 15EUR
- Coada Sintetic "S" - 10EUR

Peruci :
- Din Par Natural 1.05EUR /g (aprox.220 - 300 grame)
- Sintetic L - 40EUR/buc
- Sintetic S - 30EUR/buc
Comanda se face mentionand culoarea si modelul dorit si aproximand greutatea dorita.
Ramona Preda - 0763 13 13 42 ; 0724 06 06 00
HairMagic.Extensions@yahoo.com
Ramonica_HM
Postat pe 27 Ianuarie 2010 15:03
De la: Ramonica_HM, la data 2010-01-27 15:03:05Procesul de extensii de par a provocat o revolutie completa in domeniul coafurilor profesionale. Acest sistem simplu de a adauga sau de a da volum parului s-a raspandit in intreaga lume.
Ti-ai fi imaginat vreodata sa poti avea un par lung minunat in mai putin de 2 ore?
Si asta nu este tot! Extensiile de par inseamna mai mult: moda se schimba in fiecare an dar nu si necesitatea de a avea un par superb.
Stilul parului tau inseamna totul: reprezinta imaginea ta. Ori de cate ori vrei sa iti schimbi si sa iti imbunatatesti stilul trebuie sa te gandesti bine la asta.
Daca ai parul rar sau scurt nu exista altceva mai bun de facut decat sa apelezi la tehnica extensiilor de par si astfel vei rezolva aceasta problema rapid si eficient! Un par frumos contribuie la realizarea unui aspect frumos fetei tale.
Extensii din par 100% natural (pentru persoane fizice dar si saloane) tip clip on-in , cheratina si microring , toate nuantele disponibile pe stoc (inclusiv suvitate).
Va oferim servicii de calitate , cu produse atestate. Descoperiti mediul placut in care se lucreaza cu profesionalism si veti aprecia cel mai mic pret din tara.Profita si tu de aceasta oferta si descopera noul trend in hair styling!
Te asteptam in showroom-ul nostru pentru a-ti prezenta ofertele noastre promotionale la extensii , peruci si aparate de epilat profesionale cu ceara!!!
Preturile sunt incredibil de mici!
Calitatea este exceptionala!!!
Nu uita de promotii !!!

Extensii cu Microring :
- Crazy Colors - 0.60EUR
- Remy L - 1.15 EUR
- Remy S - 0.90 EUR
- Virgin L - 1.80 EUR
- Virgin S - 1.45 EUR
- Virgin XL - 2.15EUR
Accesorii Extensii :
- cleste 12 EUR
- microringuri 7EUR (1000buc)

Clip - on :
- Clip on Remy - 0.90EUR/g (aproximativ 110-150g, contine 8 bucati 55-65cm)
- Clip on Virgin -1.05EUR (aproximativ 110-150g, contine 8 bucati 55-65cm)

Postish :
- Postish Remy - 0.90EUR/g (aproximativ 110-150g, 55-65cm)
- Postish Virgin - 1.05EUR/g (aproximativ 110-150g, 55-65cm)

Clipsuri sintetice :
- Clip Sintetic "S" - 10EUR
- Coada Sintetic "L" - 15EUR
- Coada Sintetic "S" - 10EUR

Peruci :
- Din Par Natural 1.05EUR /g (aprox.220 - 300 grame)
- Sintetic L - 40EUR/buc
- Sintetic S - 30EUR/buc
Comanda se face mentionand culoarea si modelul dorit si aproximand greutatea dorita.
Ramona Preda - 0763 13 13 42 ; 0724 06 06 00
HairMagic.Extensions@yahoo.com


exact asta ii trebuie doamnei de a deschis topicul
Dontyyy
Postat pe 27 Ianuarie 2010 15:04

Procesul de extensii de par a provocat o revolutie completa in domeniul coafurilor profesionale. Acest sistem simplu de a adauga sau de a da volum parului s-a raspandit in intreaga lume.
Ti-ai fi imaginat vreodata sa poti avea un par lung minunat in mai putin de 2 ore?
Si asta nu este tot! Extensiile de par inseamna mai mult: moda se schimba in fiecare an dar nu si necesitatea de a avea un par superb.
Stilul parului tau inseamna totul: reprezinta imaginea ta. Ori de cate ori vrei sa iti schimbi si sa iti imbunatatesti stilul trebuie sa te gandesti bine la asta.
Daca ai parul rar sau scurt nu exista altceva mai bun de facut decat sa apelezi la tehnica extensiilor de par si astfel vei rezolva aceasta problema rapid si eficient! Un par frumos contribuie la realizarea unui aspect frumos fetei tale.
Extensii din par 100% natural (pentru persoane fizice dar si saloane) tip clip on-in , cheratina si microring , toate nuantele disponibile pe stoc (inclusiv suvitate).
Va oferim servicii de calitate , cu produse atestate. Descoperiti mediul placut in care se lucreaza cu profesionalism si veti aprecia cel mai mic pret din tara.Profita si tu de aceasta oferta si descopera noul trend in hair styling!
Te asteptam in showroom-ul nostru pentru a-ti prezenta ofertele noastre promotionale la extensii , peruci si aparate de epilat profesionale cu ceara!!!
Preturile sunt incredibil de mici!
Calitatea este exceptionala!!!
Nu uita de promotii !!!

Extensii cu Microring :
- Crazy Colors - 0.60EUR
- Remy L 60-65 cm - 1.15 EUR
- Remy S 50-55 cm - 0.90 EUR
- Virgin S 50-55 cm - 1.80 EUR
- Virgin L 60-65 cm - 1.45 EUR
- Virgin XL 70-75 cm - 2.15EUR

Accesorii Extensii :
- cleste 12 EUR
- microringuri 7EUR (1000buc)

Clip - on :
- Clip on Remy - 0.90EUR/g (aproximativ 110-150g, setul contine 8 bucati 55-65cm)
- Clip on Virgin -1.05EUR (aproximativ 110-150g, setul contine 8 bucati 55-65cm)

Postish :
- Postish Remy - 0.90EUR/g (aproximativ 110-150g, 55-65cm)
- Postish Virgin - 1.05EUR/g (aproximativ 110-150g, 55-65cm)

Clipsuri sintetice :
- Clip Sintetic "S" - 10EUR
- Coada Sintetic "L" - 15EUR
- Coada Sintetic "S" - 10EUR

Peruci :
- Din Par Natural 1.05EUR /g (aprox.220 - 300 grame)
- Sintetic L - 40EUR/buc
- Sintetic S - 30EUR/buc
Comanda se face mentionand culoarea si modelul dorit si aproximand greutatea dorita.

Ramona Preda - 0763 13 13 42 ; 0724 06 06 00
HairMagic.Extensions@yahoo.com


Ramonica_HM
Postat pe 27 Ianuarie 2010 15:11
nu se merita sa dai vrabia din mana pe cea de pe gard ;). daca va fi ceva sigur se va afla... pt ca "minciuna are picioare scurte"... si daca se afla... tine te bine .... caci sotul tau cu siguranta nu te va ierta decat daca nu are pic de orgoliu... sa nu mai zic de orgoliu masculin.... si pe prietenul sotului tau cu siguranta sotia il va ierta... caci totusi au o casnicie la care femeile renunta f greu spre deosebire de barbati.... si s ar putea sa deschizi ochii si sa te trezesti singurica... si sa vezi cum pentru o pasiune .... ai pierdut tot si trebuie sa o iei de la capat numai ca va fi si putina suferinta... chiar daca poate nu l mai iubesti .... va interveni obisnuinta... eu zic sa ti bagi mintile in cap si sa te gandesti f bine
Ramonica_HM
Postat pe 27 Ianuarie 2010 15:17
ia gandeste te acum daca se merita .... :)
Ramonica_HM
Postat pe 27 Ianuarie 2010 15:18
De la: alina_dumitrescu, la data 2010-01-27 12:46:07Of poate aveti toate dreptate, poate ar trebui sa fac un copil, poate ar trebui sa ma maturizez...nu mai stiu nimic nici ce vreau si ce simnt. Va multumesc pentru sfaturi, un lucru e cert ca din aceasta combinatie nu ar iesi nimic bun :(

Un copil nu te va maturiza neaparat, ci te va face mai responsabil.Ideea este sa incerci sa te analizezi mai in detaliu si sa vezi ce scartaie in casnicia voastra si sa iei masurile care se cuvin. In niciun caz sa nu incerci sa spargi doua casnicii,pt ca totul se va intoarce impotriva ta!Bafta!!!
miss_darine
Postat pe 27 Ianuarie 2010 15:24
Constiintza ce-ti spune?Dar inima?Stii la una poti spune NU dar celeilalte nu ii potzi porunci.Stai si analizeaza la rece.Daca nu erai casatorita sa ,,zicem"era cum era dar fiind si tu si el casatoritzi e cam aiurea rau.
aishwaria
Postat pe 27 Ianuarie 2010 15:27
De la: Ramonica_HM, la data 2010-01-27 15:17:22nu se merita sa dai vrabia din mana pe cea de pe gard ;). daca va fi ceva sigur se va afla... pt ca "minciuna are picioare scurte"... si daca se afla... tine te bine .... caci sotul tau cu siguranta nu te va ierta decat daca nu are pic de orgoliu... sa nu mai zic de orgoliu masculin.... si pe prietenul sotului tau cu siguranta sotia il va ierta... caci totusi au o casnicie la care femeile renunta f greu spre deosebire de barbati.... si s ar putea sa deschizi ochii si sa te trezesti singurica... si sa vezi cum pentru o pasiune .... ai pierdut tot si trebuie sa o iei de la capat numai ca va fi si putina suferinta... chiar daca poate nu l mai iubesti .... va interveni obisnuinta... eu zic sa ti bagi mintile in cap si sa te gandesti f bine


multumesc pentru sfat, toate sfaturile voastre sa stiti ca ma ajuta foarte mult!
alina_dumitrescu
Postat pe 27 Ianuarie 2010 16:52
Ofer servicii de divinatie in Tarot, probabil cele mai bune servicii de pe internet, moralitate, profesionalism. Analize personalizate realizate cu mult suflet si pasiune analizele personalizate care nu sunt generate automat de vreun program de calculator precum pe alte site-uri. Nu lasa viitorul sa te prinda nepregatit.Fii cu un pas inainte si lasa tarotul sa iti dezvaluie viitorul si de ce nu chiar sa te ajute sa iti schimbi viata in bine.
Prezicerile mele sunt intotdeauna sincere .

Confidentialitatea este respectata si garantata. pt. mai multe detalii accesati site-ul http://tarotkitty.webs.com/
Cristinakitty
Postat pe 27 Ianuarie 2010 18:53
De la: Cristinakitty, la data 2010-01-27 18:53:45Ofer servicii de divinatie in Tarot, probabil cele mai bune servicii de pe internet, moralitate, profesionalism. Analize personalizate realizate cu mult suflet si pasiune analizele personalizate care nu sunt generate automat de vreun program de calculator precum pe alte site-uri. Nu lasa viitorul sa te prinda nepregatit.Fii cu un pas inainte si lasa tarotul sa iti dezvaluie viitorul si de ce nu chiar sa te ajute sa iti schimbi viata in bine.
Prezicerile mele sunt intotdeauna sincere .

Confidentialitatea este respectata si garantata. pt. mai multe detalii accesati site-ul http://tarotkitty.webs.com/


tu chiar crezi ca ai raspunsul la"toate"?,,,,,,,,,,deja ai devenit agasanta
Dontyyy
Postat pe 28 Ianuarie 2010 08:44
De la: Cristinakitty, la data 2010-01-27 18:53:45Ofer servicii de divinatie in Tarot, probabil cele mai bune servicii de pe internet, moralitate, profesionalism. Analize personalizate realizate cu mult suflet si pasiune analizele personalizate care nu sunt generate automat de vreun program de calculator precum pe alte site-uri. Nu lasa viitorul sa te prinda nepregatit.Fii cu un pas inainte si lasa tarotul sa iti dezvaluie viitorul si de ce nu chiar sa te ajute sa iti schimbi viata in bine.
Prezicerile mele sunt intotdeauna sincere .

Confidentialitatea este respectata si garantata. pt. mai multe detalii accesati site-ul http://tarotkitty.webs.com/

cat e halatul?
one_size
Postat pe 28 Ianuarie 2010 10:45
ar fi interesant ca si sotia lui sa fie atrasa de sotul tau:)
atunci puteti incerca swing
Fahnell
Postat pe 28 Ianuarie 2010 10:47
De la: Fahnell, la data 2010-01-28 10:47:15ar fi interesant ca si sotia lui sa fie atrasa de sotul tau:)
atunci puteti incerca swing


nu cred ca i-ar placea
Dontyyy
Postat pe 28 Ianuarie 2010 10:50
e cel mai fair play :)
oricum macar fata e sincera
Fahnell
Postat pe 28 Ianuarie 2010 10:56
Daca ai sa continui sa iti alimentezi asa zisele sentimente, desi cred ca e mai mult atractie decat sentimente, s-ar putea in curand sa va vedem la Tradati in Dragoste Prima tv, respectiv daca iti place ce se intampla acolo, mai ales cand se descopera adevarul, continua...(cred ca ai inteles ironia)
oana84onutza
Postat pe 5 Februarie 2010 18:24
De la: alina_dumitrescu, la data 2010-01-27 11:59:02Dragele mele de ceva vreme in sufletul meu am o contadictie enorma, ma atrage foarte tare prietenul sotului meu, desi eu imi iubesc foarte mult sotul :(. Prietenul lui e si el insurat iar sotia lui este chiar una dintre prietenele mele bune :(, situatia e si mai aiurea ca parca simnt eu ceva ca si el ar fi atras de mine. De cate ori are ocazia ma mai ia de mana cu nu stiu ce pretext gen "ia sa vad ti-a inghetat mana" si orice ce atingere a lui ma face sa ma infior..., imi zambeste mereu intru-un alt mod decat ar fi normal, in fine, eu pana acum am incercat sa ascund acest lucru sperand ca nu am dat nimic de banuit nici sotului meu nici sotiei lui. Ce sa fac...? sa merg mai departe cu aceasta dorinta a mea sau sa ma delimitez de sentimentele astea murdare pe care le am? nu stiu cum sa fac...el e prezent aproape in fiecare seara acasa la noi acasa, in weekend suntem toti 4 impreuna de dimineata pana seara, concediile le facem impreuna :((( cum sa fac?, ce sa fac...nu am avut curajul sa spun nimanui deci am nevoie de sfaturile voastre!!!!!


Hmm,vb cu prietena ta si vezi daca il vrea pe al tau:))Faceti schimb sau in grup.Esti femeie,gasesti tu ceva:))))
CIne stie,poate si sotul tau ar vrea sa si-o traga cu prietena ta:))

LOOOL.Zici ca-i o poveste din filme..
Karbon
Postat pe 6 Februarie 2010 19:48
wao barbatii deja se gandesc la un schimb si sex in grup
yumy
Postat pe 13 Februarie 2010 18:25
pune-te putin in pielea sotului
aly_b
Postat pe 27 Februarie 2010 18:24
Doamne, cum adica ce sa faci? Nici n-ar trebui sa pui intrebarea asta!

esti casatorita, fie ca-ti iubesti sotul sau nu! Prima ta datorie e sa-ti faci casnicia sa mearga. Iar daca nu reusesti, in nici un caz sa-ti inseli sotul (si cu altul insurat cu o prietena de-a ta! pe care evident, il doare in fund de familia lui si de casatorie). Daca vrei sa fii cu altul, fa-o cand esti tu libera si el liber. Altfel e bataie de joc pentru toti oamenii implicati (inclusiv tu).
kitty_krieger
Postat pe 27 Februarie 2010 19:27
Lucrul cel mai bun pe care poti sa-l faci este sa incerci sa nu va mai intalniti asa de des. ti-ar face extraordinar de bine si ti-ai ocupa mintea cu alte lucruri.daca il vezi zi de zi nu faci decat sa-*ti alimentezi atractia care o simti pt el si asta nu va duce la nimic bun.......sau sa zicem ca iti dai frau liber sentimenteleor si ajungi sa te culci cu el pt ati potoli atractia pe care o simti.ce crezi ca se va intampla dupa? crezi ca veti tine secret amandoi acest lucru si relatiile voastre de familie vor fi ca si cand nu s-ar fi intamplat nimic? gresit. atitudinea voastra va va da de gol,pana la urma se va afla ce ati facut voi,ii va scapa lui ceva sau tie si veti termina relatiile de familie intr-un mod cum probabil iti imaghinezi,va veti uri toata viata si probabil te vei desparti de sotul tau;deci intr-un cuvant iti vei face foarte mult rau.ai grija de tine si asteptam sa ne zici ce ai facut.
riada22
Postat pe 28 Februarie 2010 18:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un sfat....din experienta voastra proprie??? 2 De la: i_andra 2 Septembrie 2010 17:28
Prietenie sau ura dupa un divort 181 De la: kudika029282 17 Martie 2010 18:45
Barbatii si femeile dupa o despartire. 14 De la: aceeasi_eu_13 2 Ianuarie 2015 13:42
Oare am renuntat prea usor? 7 De la: _dulcik_ 9 Martie 2009 22:05
vreau sa bag divort dar nu stiu kum sai zic 83 De la: PRALEA_ 3 Octombrie 2011 15:13