Setari Cookie-uri

cum iti dai seama ca un barbat te vrea pt viitor?

Deci cum credeti voi,cum va dati voi seama ca un barbat vrea o fata de viitor?cum crezi ca se poarta atunci cand o vrea pe femeie de nevasta dar se abtine?
Eliza_T
Postat pe 23 Mai 2010 17:11
De la: Eliza_T, la data 2010-05-23 17:11:35Deci cum credeti voi,cum va dati voi seama ca un barbat vrea o fata de viitor?cum crezi ca se poarta atunci cand o vrea pe femeie de nevasta dar se abtine?
o ciupeste de sfarcuri
thadoogback
Postat pe 23 Mai 2010 17:13
un barbat care te vrea de sotie...isi face planuri de viitor..poate ii e frica de angajamente...dar intr-un fel sau altul nu te lasa la greu..si isi da silinta k relatia sa se prelungeasca ..
dyavolytza_tha_mik
Postat pe 23 Mai 2010 19:43
De la: thadoogback, la data 2010-05-23 17:13:23
De la: Eliza_T, la data 2010-05-23 17:11:35Deci cum credeti voi,cum va dati voi seama ca un barbat vrea o fata de viitor?cum crezi ca se poarta atunci cand o vrea pe femeie de nevasta dar se abtine?
o ciupeste de sfarcuri


si cica asta e forum...lumea intreaba si li se raspunde la misto sau sunt luati peste picior... super tare dc nu se face separat un forum pt mistouri si alte chestii..omu care scrie asteapta un raspuns serios, nu altceva....asa mi se pare normal...
FRN
Postat pe 9 Iunie 2010 19:46
De la: Eliza_T, la data 2010-05-23 17:11:35Deci cum credeti voi,cum va dati voi seama ca un barbat vrea o fata de viitor?cum crezi ca se poarta atunci cand o vrea pe femeie de nevasta dar se abtine?


O vrea pur si simplu indiferent de obstacole ! Trebuie sa ai rabdare si vei vedea daca vrea un viitor alaturi de tine sau alaturi de mai multe!!!!!
Melania33
Postat pe 9 Iunie 2010 19:50
De la: FRN, la data 2010-06-09 19:46:23
De la: thadoogback, la data 2010-05-23 17:13:23
De la: Eliza_T, la data 2010-05-23 17:11:35Deci cum credeti voi,cum va dati voi seama ca un barbat vrea o fata de viitor?cum crezi ca se poarta atunci cand o vrea pe femeie de nevasta dar se abtine?
o ciupeste de sfarcuri


si cica asta e forum...lumea intreaba si li se raspunde la misto sau sunt luati peste picior... super tare dc nu se face separat un forum pt mistouri si alte chestii..omu care scrie asteapta un raspuns serios, nu altceva....asa mi se pare normal...



Pentru ca intra oricine si este normal....numai ca unii sunt (din diferite motive ) pusi pe shotii...nici nu trebuie sa-i bagi in seama la ceea ce spun....este evident ca citesc subiectele de pe forum deci ii intereseaza, altfel n-ar pierde timpul asa ...in estenta lor nu sunt chiar un element rau...este si un fel de refulare... fiecare atata poate atata face!
Melania33
Postat pe 9 Iunie 2010 19:54
Mai devreme s au mai tarziu o sa vina si intrebarea mult asteptata.Trebuie doar sa ai rabdarea necesara.
butterfly_sound_of_love
Postat pe 11 Iunie 2010 17:58
...hmmm...un barbat care te vrea pentru viitor? foarte putini sunt acei barbati....dar sunt totusi. Cum iti dai seama? pai nu prea ai cum....dar sunt cateva lucruri care iti pot demonstra ca te vrea pt viitor...si nu e vorba de faptul ca isi face planuri...orice barbat poate spune lucrul asta adica "iubita mea te vreau pt totdeauna" sau chestii de genu` dar o face doar k sa te vada fericita sau ca sa nu`l mai bazai cu intrebari de genu` "tu vrei sa fii cu mine mereu?"...cei care te vor pt viitor...stiu cum sa iti dea atentie...iti spun ca esti frumoasa chiar si atunci cand ai parul in toate directiile....cand te trezesti dimineata si esti somnoroasa...cand esti racita si te smiorcai k te dor toate...cand plangi si ti se scurge si rimel si tot machiajul pe fata....acesta este barbatul care te vrea pt viitor...este barbatul pentru care nu conteaza cum arati dar el te vrea totusi...este barbatul care iti spune te iubesc chiar daca ai gresit,este barbatul care iarta cu toate ca e suparat,este barbatul care lasa orice doar ca sa te vada pe tine fericita....
Aceasta este parerea mea....cred ca asa iti demonstreaza un barbat ca te vrea pt viitor...nu cu fraze de genu` "o sa te iubesc mereu si vreau sa fii sotia mea"...astea sunt doar cuvinte...si dupa cum stiti si voi majoritatea barbatilor o spun....dar nu o gandesc...
crystal_cherry
Postat pe 12 Iunie 2010 10:05
De la: Eliza_T, la data 2010-05-23 17:11:35Deci cum credeti voi,cum va dati voi seama ca un barbat vrea o fata de viitor?cum crezi ca se poarta atunci cand o vrea pe femeie de nevasta dar se abtine?


simplu...cand o vrea de nevasta tocmai ca nu se abtine, cum zici tu....ii da clar de inteles ce vrea.
dar din pacate noi femeile de multe ori incercam sa vedem ce vrem noi acolo unde nu exista, si sa ne inchipuim ca vrea dar se abtine...
DayC
Postat pe 12 Iunie 2010 11:10
Eliza draga, eu zic sa nu te gandesti la ce isi doreste iubitul tau pe viitor de la tine. Si in nici un caz sa nu-i spui nici tu ce planuri de viitor ai cu el. Cu cat ii vorbesti mai mult despre casatorie, cu atat va fugii mai repede de ea. Lasa totul sa vina de la sine, fara sa te gandesti daca te va iubi o viata sau te va dezamagi.Noi femeile avem "darul" de a ne gandi prea mult la ce o fi in mintea barbatilor."Oare ma iubeste?Oare la ce se gandeste el acum? Oare ma va insela?"etc etc. Tine minte un lucru: INTREAGA PASIUNE SE AFLA IN RISC.
Emilia_T_
Postat pe 12 Iunie 2010 12:04
De la: crystal_cherry, la data 2010-06-12 10:05:45...hmmm...un barbat care te vrea pentru viitor? foarte putini sunt acei barbati....dar sunt totusi. Cum iti dai seama? pai nu prea ai cum....dar sunt cateva lucruri care iti pot demonstra ca te vrea pt viitor...si nu e vorba de faptul ca isi face planuri...orice barbat poate spune lucrul asta adica "iubita mea te vreau pt totdeauna" sau chestii de genu` dar o face doar k sa te vada fericita sau ca sa nu`l mai bazai cu intrebari de genu` "tu vrei sa fii cu mine mereu?"...cei care te vor pt viitor...stiu cum sa iti dea atentie...iti spun ca esti frumoasa chiar si atunci cand ai parul in toate directiile....cand te trezesti dimineata si esti somnoroasa...cand esti racita si te smiorcai k te dor toate...cand plangi si ti se scurge si rimel si tot machiajul pe fata....acesta este barbatul care te vrea pt viitor...este barbatul pentru care nu conteaza cum arati dar el te vrea totusi...este barbatul care iti spune te iubesc chiar daca ai gresit,este barbatul care iarta cu toate ca e suparat,este barbatul care lasa orice doar ca sa te vada pe tine fericita....
Aceasta este parerea mea....cred ca asa iti demonstreaza un barbat ca te vrea pt viitor...nu cu fraze de genu` "o sa te iubesc mereu si vreau sa fii sotia mea"...astea sunt doar cuvinte...si dupa cum stiti si voi majoritatea barbatilor o spun....dar nu o gandesc...

f frumos ai spus...
miha_heartless
Postat pe 12 Iunie 2010 14:04
f mare dreptate are tipa din hunedoara...sunt de aceeasi parere...mai putine cuvinte...mai multe fapte...
kudika163866
Postat pe 12 Iunie 2010 14:13
De la: crystal_cherry, la data 2010-06-12 10:05:45...hmmm...un barbat care te vrea pentru viitor? foarte putini sunt acei barbati....dar sunt totusi. Cum iti dai seama? pai nu prea ai cum....dar sunt cateva lucruri care iti pot demonstra ca te vrea pt viitor...si nu e vorba de faptul ca isi face planuri...orice barbat poate spune lucrul asta adica "iubita mea te vreau pt totdeauna" sau chestii de genu` dar o face doar k sa te vada fericita sau ca sa nu`l mai bazai cu intrebari de genu` "tu vrei sa fii cu mine mereu?"...cei care te vor pt viitor...stiu cum sa iti dea atentie...iti spun ca esti frumoasa chiar si atunci cand ai parul in toate directiile....cand te trezesti dimineata si esti somnoroasa...cand esti racita si te smiorcai k te dor toate...cand plangi si ti se scurge si rimel si tot machiajul pe fata....acesta este barbatul care te vrea pt viitor...este barbatul pentru care nu conteaza cum arati dar el te vrea totusi...este barbatul care iti spune te iubesc chiar daca ai gresit,este barbatul care iarta cu toate ca e suparat,este barbatul care lasa orice doar ca sa te vada pe tine fericita....
Aceasta este parerea mea....cred ca asa iti demonstreaza un barbat ca te vrea pt viitor...nu cu fraze de genu` "o sa te iubesc mereu si vreau sa fii sotia mea"...astea sunt doar cuvinte...si dupa cum stiti si voi majoritatea barbatilor o spun....dar nu o gandesc...


cata dreptate ai!
arielle
Postat pe 12 Iunie 2010 15:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ma inselata crezand ca nu voi afla 52 De la: adi_laura_2008 9 Octombrie 2009 00:29
barbatii mint si kand spun adevarul:))) 130 De la: animallover 15 August 2011 16:40
mai exista solutii sau nu? 12 De la: kudika_976684 22 Ianuarie 2015 20:08
Un banc bun? 452 De la: KNIGHT_31 10 Decembrie 2010 19:37
Femeile...un rau necesar sau o binecuvantare? 112 De la: vas25 10 August 2009 16:56