Setari Cookie-uri

o mica povestioara

am o prietena foarte buna care ii place de un baiat si el de ea dar nu pot fi impreuna din cauza la alta prietena de-a ei. Are o prietena care se cunosc de mici de la gradinita si a stat cu un baiat nicu vreo cateva zile. Si acum nu o lasa pe prietena mea sa stea cu el. Ce parere aveti? Ei se plac amandoi. dar nu pot fi impreuna
AncaLorena
Postat pe 30 Ianuarie 2010 12:12
scuze nu am prea inteles de fapt ce vrei sa stii? scz.prietena ce vrea sa stie?
mikiduta39
Postat pe 30 Ianuarie 2010 12:52
De la: AncaLorena, la data 2010-01-30 12:12:00am o prietena foarte buna care ii place de un baiat si el de ea dar nu pot fi impreuna din cauza la alta prietena de-a ei. Are o prietena care se cunosc de mici de la gradinita si a stat cu un baiat nicu vreo cateva zile. Si acum nu o lasa pe prietena mea sa stea cu el. Ce parere aveti? Ei se plac amandoi. dar nu pot fi impreuna


"cu el" el fiind prietenul prietenei???
valivieru96
Postat pe 30 Ianuarie 2010 12:59
cine-i nicu?
_oktober_
Postat pe 30 Ianuarie 2010 13:13
De la: AncaLorena, la data 2010-01-30 12:12:00am o prietena foarte buna care ii place de un baiat si el de ea dar nu pot fi impreuna din cauza la alta prietena de-a ei. Are o prietena care se cunosc de mici de la gradinita si a stat cu un baiat nicu vreo cateva zile. Si acum nu o lasa pe prietena mea sa stea cu el. Ce parere aveti? Ei se plac amandoi. dar nu pot fi impreuna


Hai,sa vedem daca am inteles.
Sunteti 3 fete.. tu, prietena ta si prietena prietenei tale.
Si il avem si pe Nicu.. care la gradinita a stat cateva zile cu prietena prietenei tale care acum, mare fiind, nu-i da voie sa stea si ea cu el. pentru ca...? Nu facea la olita sau nu papa tot din farfurie?

Unde traiti fetelor de va macina zi si noapte asemenea probleme? X-uleasca de peste drum NU IMI DA MIE VOIE sa fac nu stiu ce.. Cine Doamne, iarta-ma e X-uleasca de imi traseaza sarcini.. ca nu pricep?
rashela
Postat pe 30 Ianuarie 2010 13:15
PE PRIETENA MEA O CHEAMA LOREDANA SI PE PRIETENA EI CARE A STAT CU NICU O CHEAMA CAMI. SI NICU CU LOREDANA AU FOST PE LA MINE DUMINICA. SI AM VAZUT CAND A SUNAT-O PRIETENA EI CAMI SI I-A ZIS CA NICU VREA SA STEA CU LOREDANA. SI CAMI I-A ZIS LUI LOREDANA CA NU AR FACE ASA CEVA SA STEA CU NICU. MI SE PARE CA PRIETENA EI SE BAGA IN VIATA EI PREA MULT. EU UNA NU O CONSIDER PRIETENA ADEVARATA PE CAMI. SI EA NU AR TREBUI SA ASCULTE DE CAMI. AR TREBUI SA STEA CU EL. D
AncaLorena
Postat pe 30 Ianuarie 2010 16:38
EL NU MAI ARE PE NIMENI. A STAT CU FATA AIA CAMI VREO CATEVA ZILE ATAT. ACUM E SINGUR. MAI DEPARTE AM ZIS
AncaLorena
Postat pe 30 Ianuarie 2010 16:40
Pai in alt topic iti placea tie de Nicu....care e dj la nu stiu ce radio....pe mine una...m-ai zapacit cu cel Nicu...chiar asa macho e asta de v-a luat mintile la toate? Lasa-ne femeieeee.....
ankris
Postat pe 30 Ianuarie 2010 16:43
De la: AncaLorena, la data 2010-01-30 12:12:00am o prietena foarte buna care ii place de un baiat si el de ea dar nu pot fi impreuna din cauza la alta prietena de-a ei. Are o prietena care se cunosc de mici de la gradinita si a stat cu un baiat nicu vreo cateva zile. Si acum nu o lasa pe prietena mea sa stea cu el. Ce parere aveti? Ei se plac amandoi. dar nu pot fi impreuna


Pune mana pe o carte, poate mai inveti si tu sa scrii romaneste..Ai o exprimare de imi vine sa imi dau palme! asa idioti suntem noi, romanii? Scuze daca te/am jignit
joanajoana
Postat pe 30 Ianuarie 2010 22:08
SI DACA IMI PLACEA DE EL CARE E PROBLEMA. NU ARE VOIE SA ITI PLACA DE CINEVA ASA CA PRIETEN. POATE SA ITI PLACA CA PRIETEN, CA FRATE NU NEAPARAT CA IUBIT. SUNTETI DUSI CU TOTI. ORICUM MS PT SFATURI. CA NU SUNTETI IN STARE SA DATI UN SFAT BUN. LUMEA E PLINA NUMAI DE DISTRUSI
AncaLorena
Postat pe 31 Ianuarie 2010 14:56
Esti cam proasta, zau!
crissyana
Postat pe 31 Ianuarie 2010 15:12
De la: AncaLorena, la data 2010-01-31 14:56:38SI DACA IMI PLACEA DE EL CARE E PROBLEMA. NU ARE VOIE SA ITI PLACA DE CINEVA ASA CA PRIETEN. POATE SA ITI PLACA CA PRIETEN, CA FRATE NU NEAPARAT CA IUBIT. SUNTETI DUSI CU TOTI. ORICUM MS PT SFATURI. CA NU SUNTETI IN STARE SA DATI UN SFAT BUN. LUMEA E PLINA NUMAI DE DISTRUSI


Ce inseamna "a stat cu ea"?

"Stat", unde?
Dor_a
Postat pe 31 Ianuarie 2010 15:31
De la: AncaLorena, la data 2010-01-30 12:12:00am o prietena foarte buna care ii place de un baiat si el de ea dar nu pot fi impreuna din cauza la alta prietena de-a ei. Are o prietena care se cunosc de mici de la gradinita si a stat cu un baiat nicu vreo cateva zile. Si acum nu o lasa pe prietena mea sa stea cu el. Ce parere aveti? Ei se plac amandoi. dar nu pot fi impreuna





..........si prietena e la scoala si nicu e la gradinita si de ce nu sa fie impreuna ca prietena nu vrea

ai inteles ceva??????????

eu nuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
anastasia_m
Postat pe 9 Februarie 2010 07:18
ea are o prietena care are o prietena si vrea sa aiba un prieten da nu poate din cauza prietenei care il place si ea pe prieten.... misiune imposibila...m-am pierdut intre prieteni...
Shhh
Postat pe 9 Februarie 2010 08:26
De la: AncaLorena, la data 2010-01-30 12:12:00am o prietena foarte buna care ii place de un baiat si el de ea dar nu pot fi impreuna din cauza la alta prietena de-a ei. Are o prietena care se cunosc de mici de la gradinita si a stat cu un baiat nicu vreo cateva zile. Si acum nu o lasa pe prietena mea sa stea cu el. Ce parere aveti? Ei se plac amandoi. dar nu pot fi impreuna



AAAAAAAAA.....I'm lost...
amr2009
Postat pe 9 Februarie 2010 08:32
De la: AncaLorena, la data 2010-01-31 14:56:38SI DACA IMI PLACEA DE EL CARE E PROBLEMA. NU ARE VOIE SA ITI PLACA DE CINEVA ASA CA PRIETEN. POATE SA ITI PLACA CA PRIETEN, CA FRATE NU NEAPARAT CA IUBIT. SUNTETI DUSI CU TOTI. ORICUM MS PT SFATURI. CA NU SUNTETI IN STARE SA DATI UN SFAT BUN. LUMEA E PLINA NUMAI DE DISTRUSI

iar tu esti trista....in exprimare
miss_darine
Postat pe 9 Februarie 2010 08:45
De la: AncaLorena, la data 2010-01-30 12:12:00am o prietena foarte buna care ii place de un baiat si el de ea dar nu pot fi impreuna din cauza la alta prietena de-a ei. Are o prietena care se cunosc de mici de la gradinita si a stat cu un baiat nicu vreo cateva zile. Si acum nu o lasa pe prietena mea sa stea cu el. Ce parere aveti? Ei se plac amandoi. dar nu pot fi impreuna


cate probleme existentiale aveti mai ...... ???!! vai de capul vostru !!
coldwind
Postat pe 9 Februarie 2010 08:55
De la: anastasia_m, la data 2010-02-09 07:18:52
De la: AncaLorena, la data 2010-01-30 12:12:00am o prietena foarte buna care ii place de un baiat si el de ea dar nu pot fi impreuna din cauza la alta prietena de-a ei. Are o prietena care se cunosc de mici de la gradinita si a stat cu un baiat nicu vreo cateva zile. Si acum nu o lasa pe prietena mea sa stea cu el. Ce parere aveti? Ei se plac amandoi. dar nu pot fi impreuna





..........si prietena e la scoala si nicu e la gradinita si de ce nu sa fie impreuna ca prietena nu vrea

ai inteles ceva??????????

eu nuuuuuuuuuuuuuuuuuuu



n-atzi intzeles nimic bai,,,,,,,,,statzi sa va spun eu ,,,,,,,,,nicu ala micu este dj-ul ala bre care a vrut- s-o sarute si s-o f,,, si ea neavand experientza s-a speriat bre si acu i l-a dat pe nicu lu'cami sau lu'loredana (acilea m-am incurcat si eu)
Dontyyy
Postat pe 9 Februarie 2010 08:57
De la: AncaLorena, la data 2010-01-31 14:56:38SI DACA IMI PLACEA DE EL CARE E PROBLEMA. NU ARE VOIE SA ITI PLACA DE CINEVA ASA CA PRIETEN. POATE SA ITI PLACA CA PRIETEN, CA FRATE NU NEAPARAT CA IUBIT. SUNTETI DUSI CU TOTI. ORICUM MS PT SFATURI. CA NU SUNTETI IN STARE SA DATI UN SFAT BUN. LUMEA E PLINA NUMAI DE DISTRUSI



PaI Si De Ce Ai MaI VeNiT AiCi?

Fuuuuuuuuuugiiiiii!!!!!!
amr2009
Postat pe 9 Februarie 2010 09:10
De la: AncaLorena, la data 2010-01-31 14:56:38SI DACA IMI PLACEA DE EL CARE E PROBLEMA. NU ARE VOIE SA ITI PLACA DE CINEVA ASA CA PRIETEN. POATE SA ITI PLACA CA PRIETEN, CA FRATE NU NEAPARAT CA IUBIT. SUNTETI DUSI CU TOTI. ORICUM MS PT SFATURI. CA NU SUNTETI IN STARE SA DATI UN SFAT BUN. LUMEA E PLINA NUMAI DE DISTRUSI
Si uite-asa acest specimen va fi peste cativa ani o victima a barbatilor ce nu'nteleg si nu apreciaza ...femeile !!
cristinxxx
Postat pe 9 Februarie 2010 09:24
De la: cristinxxx, la data 2010-02-09 09:24:32
De la: AncaLorena, la data 2010-01-31 14:56:38SI DACA IMI PLACEA DE EL CARE E PROBLEMA. NU ARE VOIE SA ITI PLACA DE CINEVA ASA CA PRIETEN. POATE SA ITI PLACA CA PRIETEN, CA FRATE NU NEAPARAT CA IUBIT. SUNTETI DUSI CU TOTI. ORICUM MS PT SFATURI. CA NU SUNTETI IN STARE SA DATI UN SFAT BUN. LUMEA E PLINA NUMAI DE DISTRUSI
Si uite-asa acest specimen va fi peste cativa ani o victima a barbatilor ce nu'nteleg si nu apreciaza ...femeile !!


deja este o victima saracutza
Dontyyy
Postat pe 9 Februarie 2010 09:26

Si Nicu ce mai face?
nicossia
Postat pe 17 Februarie 2010 19:46
De la: AncaLorena, la data 2010-01-31 14:56:38SI DACA IMI PLACEA DE EL CARE E PROBLEMA. NU ARE VOIE SA ITI PLACA DE CINEVA ASA CA PRIETEN. POATE SA ITI PLACA CA PRIETEN, CA FRATE NU NEAPARAT CA IUBIT. SUNTETI DUSI CU TOTI. ORICUM MS PT SFATURI. CA NU SUNTETI IN STARE SA DATI UN SFAT BUN. LUMEA E PLINA NUMAI DE DISTRUSI


aici te caracterizai pe tine?

vaide capu tau...pai hotaraste-te nu posta asha de dragu de a scrie si..in plus invata LIMBA ROMANA ca mare nevoie ai de ea

_PrInTzEs_
Postat pe 17 Februarie 2010 21:32
si tu cati ani ai?
ai trecut pe la scoala?
sau doar prin fata ei?
fran
Postat pe 19 Februarie 2010 22:54
De la: AncaLorena, la data 2010-01-31 14:56:38SI DACA IMI PLACEA DE EL CARE E PROBLEMA. NU ARE VOIE SA ITI PLACA DE CINEVA ASA CA PRIETEN. POATE SA ITI PLACA CA PRIETEN, CA FRATE NU NEAPARAT CA IUBIT. SUNTETI DUSI CU TOTI. ORICUM MS PT SFATURI. CA NU SUNTETI IN STARE SA DATI UN SFAT BUN. LUMEA E PLINA NUMAI DE DISTRUSI






Poi si stai un pic ....acuma cred ca scriu la deruta ....adica la derutatata asta de poveste ....el , voi cati ani aveti ? 5 , 10 hai 12 desi la varsta asta mai faci si de capuu tau nu tot impins de la spate (adica lasati-l pe el sa se decida pe care o vrea ...daca va vrea pe vreo una di voi)...pt ca sincer dupa 2 zile sau neah 3 cu una 3 - 4 zile cu alta ...nu va vrea
darckmoon
Postat pe 28 Februarie 2010 02:04
De la: crissyana, la data 2010-01-31 15:12:19Esti cam proasta, zau!

...nu cred ca e proasta...shi shtiti de ce???...pentru ca e rara...mai ales pe un forum ca asta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...unde prostia are alte forme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
andreea_n_x
Postat pe 28 Februarie 2010 02:52
eu nu inteleg ce vrei sa spui sau ce sfat sa iti dam
liliana_2007
Postat pe 28 Februarie 2010 10:55
cred ca ar trebuii sa fie o limita de varsta pt cei care postaza pe forum pt ca dupa cum scrie fata asta cred ca are vreo 9 ani
kudika110674
Postat pe 28 Februarie 2010 11:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce inseamna pentru voi cuvantul te iubesc? 32 De la: Marius_Dragutzzu_1 16 Martie 2014 14:41
care actualul sau fostul? sau nici unul? 14 De la: _oktober_ 30 Iulie 2009 11:58
Ce parere aveti? 16 De la: pisicuta_razboinica 10 Februarie 2010 02:12
varsator - taur....realitate minciuna...sau niciodata impreuna? 10 De la: deiutza_20 15 Decembrie 2008 21:10
E a N-a despartire, sa fie si ultima? 12 De la: iuby_vl 16 August 2009 12:04