Setari Cookie-uri

Cum sa aflu daca ma plac.si cu care sa fiu??

uitati.imi plac doi baieti si amandoi imi cam dau motive sa cred ca ma plac.unul este in cls cu mine si vine mai mereu la mn la banca sau ma priveste pe ascuns uneori in timpul oreslor.celalalt este cu 2 ani mai mare si el este chiar foarte dragut si simpatic si mai mereu imi zike fraze de genu "ce buna teai facut" alteori parca nici nu ne cunoastem.eu ce sa fac ? eu as vrea sa fiu cu baiatul cu 2 ani mai mare pentru ca de el imi place mai mult dar nu vreau sa fac eu primul pas pentru ca imi este teama de o posibila raspingere.ce pot sa fac...VA ROOOOG VREAU SFATURI!!!!!!!~!
ajurooor_repede
Postat pe 29 Ianuarie 2010 23:10
orice ti-am spune noi aici , u tot faci ce vrei...
...eu spun ca o privire pe furis iti ajunge mai repede la inima decat un comentariu pervers de la un pufan in calduri care iti spune " ce buna te-ai facut"...
...dar asta e parerea mea...
freakbabe
Postat pe 29 Ianuarie 2010 23:15
daca iti spune faze de genu "ce buna esti" sar putea sa vrea doar sa se culce cu tn si apoi sa te paraseasca mai gandestete inainte sa faci vreo greseala
kudika069800
Postat pe 29 Ianuarie 2010 23:16
dragostea se naste din priviri, nu din cuvinte
yumy
Postat pe 11 Februarie 2010 09:25
dupa un "ce buna esti"..urmeaza un..."ce ti`as trage`o".....
B_eLLa
Postat pe 16 Februarie 2010 21:28
De la: ajurooor_repede, la data 2010-01-29 23:10:14celalalt este cu 2 ani mai mare si el este chiar foarte dragut si simpatic si mai mereu imi zike fraze de genu "ce buna teai facut" alteori parca nici nu ne cunoastem.eu ce sa fac ? eu as vrea sa fiu cu baiatul cu 2 ani mai mare pentru ca de el imi place mai mult dar nu vreau sa fac eu primul pas pentru ca imi este teama de o posibila raspingere.ce pot sa fac...VA ROOOOG VREAU SFATURI!!!!!!!~!


frumoasa strategie de prosteala are baiatu!
adevarul ca daca tine de ce nu?
one_size
Postat pe 16 Februarie 2010 21:31
De la: B_eLLa, la data 2010-02-16 21:28:01dupa un "ce buna esti"..urmeaza un..."ce ti`as trage`o".....

si dupa "hai fai tarfa good by"
yumy
Postat pe 17 Februarie 2010 07:02
draga mea, eu as fugi de cel care iti spune ca esti buna pt ca sigur nu prea ii pasa de ceea ce vorbesti sau ce iti doresti, simti etc. si atitutdinea lui e cam de wannabe macho. bleah! un coleg de clasa are timp sa te cunoasca mai bine si daca se tot uita pe furis inseamna ca si lui ii este teama sa fie respins, adica o alegere mai buna pentru ca el s-ar putea sa fie interesat de tot ceea ce reprezinti tu, nu doar de felul in care arati (mai ales dezbracata).

dar in fine, si eu in vremurile alea (nu demult apuse) tot dupa baietii mai mari tanjeam ca erau mai interesanti in ochii mei si dadea si bine in fata prietenelor :D. nah, eram cam naiva sa spun asa. si de multe ori am ales gresit... dar hm, nu regret. le consider experiente care m-au invatat sa aleg corect cand a trebuit si acum ma bucur ca lucrurile au fost asa.

ai grija ce alegi, dar nu te panica prea tare. esti in liceu presupun, asa ca nu te grabi, ai suficient timp sa te distrezi. evident distreaza-te cu cap ca sa nu ai probleme si regrete.:)
rodicapisica
Postat pe 17 Februarie 2010 16:27
DUPA PAREREA MEA ....SUNA TARE URAT CE BUNA TE-AI FACUT BUNA LA CE/??? LA SUFLET? E CLAR CA VREA SA TI-O T.....GA NA ACUMA DEPINDE CE VREI SI TU...
mj300877
Postat pe 18 Februarie 2010 01:15
oau ,imi aduc aminte si eu de liceu.era frmos tot asa si eu nu ma uitam la colegii mei ma uitam numai la astia mai mari decat mine ca mi se pareau interesanti dar din pacate ca si orice baiat mai mare decat tine ce vrea doar sa se culce cu tine dupa care sa vb in toata scoala ca te-a prostit.eu spun caa r trebui sa vezi de colegul tau pt ca el are ganduri mai profunde decat ala care vrea doar sa ti-o puna dupa vorbele lui asta inteleg deci sfatul meu e sa te feresti de golanii astia carora le iau hormonii razna ca doar e varsta
kudika110674
Postat pe 18 Februarie 2010 21:10
De la: mj300877, la data 2010-02-18 01:15:00DUPA PAREREA MEA ....SUNA TARE URAT CE BUNA TE-AI FACUT BUNA LA CE/??? LA SUFLET? E CLAR CA VREA SA TI-O T.....GA NA ACUMA DEPINDE CE VREI SI TU...




...... ete scartz va deranjaza cand va zice cineva....ce buna te ai facut.....dar cand va uitati in oglinda ?? si va aranjati pt ce o face ti sa va bagati in pat la culcare ???... sau sa aratati cat mai bine si cu cat mai mult sexapel pt noi barbatii???....astea s legile atarctiei nu ai ce le face si pana la urma tot in pat la sex ajungem...ca e dragoste ca nu e ....fiecare cu norocul ei....dar tot de sex e vba....pt ca stiti prea bine ...sexul leaga si dezleaga relatii si casatorii...asa ca nu va mai ofensati....si cel ce ti arunca okiade pe furis si cel ce ti spune direct ....ce buna te ai facut....tot la sex se gandesc....doar ca unul e mai timid si altul mai nesimtit asa ca....sa ne fie pardon....stiu ca nu va deranjaza asa de tare acele cuvinte ....ci doar va intaresc imaginea de sine si cat sunteti de apetisante si de bune....cu drag pt toate Gratu si fara resentimente

PS ;te rog scrie si tu cu litere mici. e mai usor sa citesti asa
gratuit89
Postat pe 20 Februarie 2010 01:00
PS.e atat de greu s-a citesti cu LITERE MARI??/
ori nu ti-a picat bine ce-am scris? ok nu tre sa iei in seama
mj300877
Postat pe 21 Februarie 2010 01:26
Vrei sa castigi bani doar pentru ca-ti folosesti calculatorul?

Sau sa postezi anunturi gratis direct pe monitoarele calculatoarelor a mii de oameni?

Viziteaza linkul pentru detalii

http://vur.me/s/20rom/
rumelan
Postat pe 21 Februarie 2010 06:45
De la: gratuit89, la data 2010-02-20 01:00:19
De la: mj300877, la data 2010-02-18 01:15:00DUPA PAREREA MEA ....SUNA TARE URAT CE BUNA TE-AI FACUT BUNA LA CE/??? LA SUFLET? E CLAR CA VREA SA TI-O T.....GA NA ACUMA DEPINDE CE VREI SI TU...




...... ete scartz va deranjaza cand va zice cineva....ce buna te ai facut.....dar cand va uitati in oglinda ?? si va aranjati pt ce o face ti sa va bagati in pat la culcare ???... sau sa aratati cat mai bine si cu cat mai mult sexapel pt noi barbatii???....astea s legile atarctiei nu ai ce le face si pana la urma tot in pat la sex ajungem...ca e dragoste ca nu e ....fiecare cu norocul ei....dar tot de sex e vba....pt ca stiti prea bine ...sexul leaga si dezleaga relatii si casatorii...asa ca nu va mai ofensati....si cel ce ti arunca okiade pe furis si cel ce ti spune direct ....ce buna te ai facut....tot la sex se gandesc....doar ca unul e mai timid si altul mai nesimtit asa ca....sa ne fie pardon....stiu ca nu va deranjaza asa de tare acele cuvinte ....ci doar va intaresc imaginea de sine si cat sunteti de apetisante si de bune....cu drag pt toate Gratu si fara resentimente

PS ;te rog scrie si tu cu litere mici. e mai usor sa citesti asa


bv...le-ai tras-o mironositelor...punct ochit punct lovit...
RUY_BLAS
Postat pe 21 Februarie 2010 11:57
Pui intrebarea gresit.Afla pe care il placi tu!
viogen26
Postat pe 23 Februarie 2010 09:09
eu stii ce zic??sa fii cu amandoi oricum am vazut ca se poarta
puyaroxy
Postat pe 26 Februarie 2010 20:44
De la: ajurooor_repede, la data 2010-01-29 23:10:14uitati.imi plac doi baieti si amandoi imi cam dau motive sa cred ca ma plac.unul este in cls cu mine si vine mai mereu la mn la banca sau ma priveste pe ascuns uneori in timpul oreslor.celalalt este cu 2 ani mai mare si el este chiar foarte dragut si simpatic si mai mereu imi zike fraze de genu "ce buna teai facut" alteori parca nici nu ne cunoastem.eu ce sa fac ? eu as vrea sa fiu cu baiatul cu 2 ani mai mare pentru ca de el imi place mai mult dar nu vreau sa fac eu primul pas pentru ca imi este teama de o posibila raspingere.ce pot sa fac...VA ROOOOG VREAU SFATURI!!!!!!!~!

parerea mea e ca cu cel din clasa nu face sa ai o relatie, pt k in caz de despartire apar mai multe probleme...rare cupluri care dureaza de la scoala(liceu) toata viata...referitor la cel cu 2 ani mai mare,cere-i o explicatie : de ce se comporta straniu...sau poate crede k prin momentele de indiferenta te va atrage mai mult?
Kattyy
Postat pe 4 Martie 2010 23:42
De la: sirghea, la data 2010-02-21 11:57:47
De la: gratuit89, la data 2010-02-20 01:00:19
De la: mj300877, la data 2010-02-18 01:15:00DUPA PAREREA MEA ....SUNA TARE URAT CE BUNA TE-AI FACUT BUNA LA CE/??? LA SUFLET? E CLAR CA VREA SA TI-O T.....GA NA ACUMA DEPINDE CE VREI SI TU...




...... ete scartz va deranjaza cand va zice cineva....ce buna te ai facut.....dar cand va uitati in oglinda ?? si va aranjati pt ce o face ti sa va bagati in pat la culcare ???... sau sa aratati cat mai bine si cu cat mai mult sexapel pt noi barbatii???....astea s legile atarctiei nu ai ce le face si pana la urma tot in pat la sex ajungem...ca e dragoste ca nu e ....fiecare cu norocul ei....dar tot de sex e vba....pt ca stiti prea bine ...sexul leaga si dezleaga relatii si casatorii...asa ca nu va mai ofensati....si cel ce ti arunca okiade pe furis si cel ce ti spune direct ....ce buna te ai facut....tot la sex se gandesc....doar ca unul e mai timid si altul mai nesimtit asa ca....sa ne fie pardon....stiu ca nu va deranjaza asa de tare acele cuvinte ....ci doar va intaresc imaginea de sine si cat sunteti de apetisante si de bune....cu drag pt toate Gratu si fara resentimente

PS ;te rog scrie si tu cu litere mici. e mai usor sa citesti asa


bv...le-ai tras-o mironositelor...punct ochit punct lovit...








... aloo ... baietii ... scuze ... cred ca copchii(baietzei si fetitze) astia ar trebuie sa inteleaga altceva ... si dupa sex (cam imbecil spus pentru niste oameni cu sentimente dar asta e moda) ... CE URMEAZA ? ... chestia cu sexul se poate explica ... chiar exista o idee de la fiecare ... e simplu ... chiar ... si cei mai mari dusmani (barbat si femeie) lasati singuri pe o insula tot la asta ar ajunge ... DAR MAI DEPARTE ? ... sex ... bataie ... sex ... bataie ... ? ...

... ''concurentza'' asta prosteasca intre sexe nu duce la nimic bun ... e normal ca un barbat si o femeie sa se gindeasca la sex ... dar nu e normal sa se gindeasca numai la sex ... ca ne intoarcem la perioada animalelor ... cine e mai puternic pune mina pe par si ''trage'' ce vrea ... oricum premisa unor masculi pare a fi ca orice femeie trebuie sa fie ''trasa'' ... ok ... DAR DUPA ASTA ? ... se uita bovinamente unul la altul si se intreaba ... ce naiba am vazut la asta/asta ? ... cind puteau sa fie mai inteligenti si sa faca asta mai inainte ... si se scuteau de niste RATEURI ... care pentru ''barbati'' par infime, dar femeiel le percep altfel ... aici e finetzea pe care au pierdut-o multi ...

... asa ca baietii ... daca nu aveti nimic de impartit cu o fata/femeie ... decit patul ... e bine sa va abtineti ... sa nu va cada rahatul in cap ...




marco918
Postat pe 5 Martie 2010 00:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am nevoie de cateva pareri, pls... 14 De la: elle26 28 Iulie 2009 11:34
iubirea la distanta,2 oameni de religie diferita 52 De la: blue_domes 8 Septembrie 2010 20:19
Va mai amintiti prima iubire? 32 De la: ioanab90 14 Ianuarie 2011 12:30
Barbatii astia! 36 De la: alina13 23 Martie 2010 14:37
Cadoul perfect pentru iubit 24 De la: Pufuletica 29 Mai 2013 13:32