Setari Cookie-uri

Help pls :(

deci tu ai 22 de ani , esti virgina , iti iubesti partenerul dar nu poti sa faci sex normal cu el? de ce iti este frica ?
Cred ca daca il iubesti si ai incredere in el si e ceva serios ar trebui sa incerci
liliac_
Postat pe 15 Februarie 2010 16:35
Va rog ajuta`ti`ma cu un raspuns...Am avut contact sexual neprotejat si mi-a intarziat ciclul 1 saptamana..astazi am vazut o pata rosie pe chilot si m-am bucurat crezand ca "mi-a venit" insa ...nu a mai curs nimic:| Imi este teama..nu am nici simptome premenstruale..decat sanii intariti si aceasta pata...Am inteles k este o "insemnare" inainte de sarcina:((((( Cunoasteti ceva in legatura cu asta?ce credeti ca se intampla?
Dana93
Postat pe 16 Februarie 2010 20:55
De la: Dana93, la data 2010-02-16 20:55:37Va rog ajuta`ti`ma cu un raspuns...Am avut contact sexual neprotejat si mi-a intarziat ciclul 1 saptamana..astazi am vazut o pata rosie pe chilot si m-am bucurat crezand ca "mi-a venit" insa ...nu a mai curs nimic:| Imi este teama..nu am nici simptome premenstruale..decat sanii intariti si aceasta pata...Am inteles k este o "insemnare" inainte de sarcina:((((( Cunoasteti ceva in legatura cu asta?ce credeti ca se intampla?


se poate sa fii insarcinata!dar mai bine te lamureste un doctor ginecolog...dar uitandu-ma la profilul tau vad ca nu ai decat 16 ani! asa ca mergi la un doctor ca de insemnari nu poate fi vorba!
one_size
Postat pe 16 Februarie 2010 21:19
Nu as vrea sa te dezamabesc, dar tind sa cred ca e posibil din cauza acestei alarme false si mai ales ca ai observat ca ai sanii foarte tari.Una dintre prietenele mele a aflat de curand ca e gravida depistand aceste semn adik: daca observi o schimbare la sanii tai daca sunt mai tari decat de obicei si te dor uneori e un semn clar ca da, plus k daca pata de sange avea o culoare mai inchisa este al doilea semn. Mai stai cateva zile si fa-ti un test ca sa te lamuresti, sper sa nu fie asa.....Multa bafta!!
mira4u_4ever
Postat pe 16 Februarie 2010 21:32
las-o balta.esti destul de matura (dupa parerea mea)sa iei o decizie de genul asta insa dak va iubiti asa de mult de ce nu incepi cu inceputul...nu am nik cu cei care practica aceste "sporturi" insa si acestea se fac la un moment dat cand relatia e f avansata pentru a o "intretine".
elenacortojan
Postat pe 17 Februarie 2010 19:13
scuze...am gresit pagina...
elenacortojan
Postat pe 17 Februarie 2010 19:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cunnilingus 2 De la: petronius 9 Iunie 2015 19:08
lipsa orgasmului 18 De la: laura_elena 9 Septembrie 2009 13:31
daca te culci cu ei nu e bine si daca nu te culci iar nu e bine cine intelege barbatii? 24 De la: agapa1977 15 Ianuarie 2009 16:28
E posibil oare? 17 De la: felixcat 22 Mai 2010 10:52
sex fara prejudecati 7 De la: ViSuRi_DuLcI 27 Iulie 2010 01:27