Setari Cookie-uri

nu stiu ce sa cred ...

il stiu p EL de 3 ani..am fost si suntem prieteni ...dar sa zicem k am avut si un trecut mai special sa zic asa... dar acum ne am reintalnit si ne am hotarat sa ne dam o sansa. el tocmai a trecut printr o despartire cu o fata care l a facut sa sufere si numai are incredere in el..numai poate sa spuna te iubesc si are prea multa ura si nesimtire in el pe care nu vrea sa le verse pe mine si a zis sa mi vad de viata mea. oare mai am o sansa cu el? cum sa fac sa si dea seama k vreau sa i fiu alaturi de el si ca amica sa l ajut sa si recapete increderea in el ? sa stau sa l astept sau sa mi vad de mine cum a zis si el
crys_tal
Postat pe 12 Februarie 2010 14:11
Daca stai si astepti sa-si refaca el increderea si o sa-l tot consolezi , o sa ramai doar pe post de consolatoare si buna amica cand ii revine increderea inapoi.
Daca as fi in locul tau nici macar nu m-as intalni cu el (sperand la ceva mai mult decat amicitie) daca as avea o banuiala ca ma cauta doar ca vrea sa-mi planga pe umar despre fosta. E normal ca as prefera un partener energic, cu capul pe umeri, realist si cu care sa petrec timp placut in diverse activitati interesante, nu sa stau sa-l consolez la nesfarsit pentru idila lui nefericita si sa-i dau asigurari ca e totul in regula cu el .. ( logic, ia gandeste-te daca un tip ar vrea sa iasa cu cineva care sa-i planga despre ex-ul..) .

Cel mai bine vezi-ti de viata ta, aranjeaza-te, iesi, cunoaste alti oameni, si daca va e scris sa fiti impreuna, o sa te caute el si te va gasi oriunde vei fi. Multa bafta!:)
kudika052198
Postat pe 18 Februarie 2010 16:38
De la: crys_tal, la data 2010-02-12 14:11:02il stiu p EL de 3 ani..am fost si suntem prieteni ...dar sa zicem k am avut si un trecut mai special sa zic asa... dar acum ne am reintalnit si ne am hotarat sa ne dam o sansa. el tocmai a trecut printr o despartire cu o fata care l a facut sa sufere si numai are incredere in el..numai poate sa spuna te iubesc si are prea multa ura si nesimtire in el pe care nu vrea sa le verse pe mine si a zis sa mi vad de viata mea. oare mai am o sansa cu el? cum sa fac sa si dea seama k vreau sa i fiu alaturi de el si ca amica sa l ajut sa si recapete increderea in el ? sa stau sa l astept sau sa mi vad de mine cum a zis si el




....ce puiiii mei e cu voi ma fetelor???....voi chiar nu intelegeti cand va zice barbatul....dute-nvartindu-te.....nu auziti bine...???....sau nu va merge un rulment si o rotita la creieras???? .....vai ce bataie va trebuie voua celor care nu intelegeti....ce spun barbatii
gratuit89
Postat pe 18 Februarie 2010 16:50
De la: gratuit89, la data 2010-02-18 16:50:06
De la: crys_tal, la data 2010-02-12 14:11:02il stiu p EL de 3 ani..am fost si suntem prieteni ...dar sa zicem k am avut si un trecut mai special sa zic asa... dar acum ne am reintalnit si ne am hotarat sa ne dam o sansa. el tocmai a trecut printr o despartire cu o fata care l a facut sa sufere si numai are incredere in el..numai poate sa spuna te iubesc si are prea multa ura si nesimtire in el pe care nu vrea sa le verse pe mine si a zis sa mi vad de viata mea. oare mai am o sansa cu el? cum sa fac sa si dea seama k vreau sa i fiu alaturi de el si ca amica sa l ajut sa si recapete increderea in el ? sa stau sa l astept sau sa mi vad de mine cum a zis si el




....ce puiiii mei e cu voi ma fetelor???....voi chiar nu intelegeti cand va zice barbatul....dute-nvartindu-te.....nu auziti bine...???....sau nu va merge un rulment si o rotita la creieras???? .....vai ce bataie va trebuie voua celor care nu intelegeti....ce spun barbatii

daca vorbitzi in chineza de balta...ce sa va fac? oricum subscriu pt ca ai dreptate!
miss_darine
Postat pe 18 Februarie 2010 20:37
De la: miss_darine, la data 2010-02-18 20:37:46
De la: gratuit89, la data 2010-02-18 16:50:06
De la: crys_tal, la data 2010-02-12 14:11:02il stiu p EL de 3 ani..am fost si suntem prieteni ...dar sa zicem k am avut si un trecut mai special sa zic asa... dar acum ne am reintalnit si ne am hotarat sa ne dam o sansa. el tocmai a trecut printr o despartire cu o fata care l a facut sa sufere si numai are incredere in el..numai poate sa spuna te iubesc si are prea multa ura si nesimtire in el pe care nu vrea sa le verse pe mine si a zis sa mi vad de viata mea. oare mai am o sansa cu el? cum sa fac sa si dea seama k vreau sa i fiu alaturi de el si ca amica sa l ajut sa si recapete increderea in el ? sa stau sa l astept sau sa mi vad de mine cum a zis si el




....ce puiiii mei e cu voi ma fetelor???....voi chiar nu intelegeti cand va zice barbatul....dute-nvartindu-te.....nu auziti bine...???....sau nu va merge un rulment si o rotita la creieras???? .....vai ce bataie va trebuie voua celor care nu intelegeti....ce spun barbatii

daca vorbitzi in chineza de balta...ce sa va fac? oricum subscriu pt ca ai dreptate!


pai droagostea e oarba..de asta nu intelegem chineza lor:)))) dar ganditi va si la demnitatea voastra totusi...
missyandreea18
Postat pe 19 Februarie 2010 16:30
problema reala e ca nu te vrea,si daca cumva despartirea e recenta,de fosta,sigur nici o sansa nu ai sa se bage cu tine...pentru ca sigur nu A UITAT-O.si asta e un motiv pentru ceva de stie el din trecutul tau,asta ca ai zis ca te stiai parca cu el...s-ar putea sa iti stie si temperamentul,sau caracterul...daca vrei sa il astepti fa-o...dar nu iti da un timp prea mare de asteptare,cred ca maxim o luna e suficient.
danna23
Postat pe 19 Februarie 2010 18:53
buna.cred ca ar trebui sa incerci sa vorbesti cu el si sa ii explici cat mai clar ca vrei sa ii fii prietena si ca nu te grabesti sa ai o relatie cu el, daca il faci sa accepte asta totul va veni de la sine.
andreu
Postat pe 22 Februarie 2010 07:43
nu cred ca o sa mearga...pentru ca el chiar daca ar intra intr o relatie cu tine, n ar fi pentru ca vrea ceva cu tine, ci pentru ca sa poata trece mai departe, SA O UITE...si s ar putea sa ai de suferit.
iti spun asta pentru ca stiu un caz similar care s a sfarsit destul de rau...acum fiecare face ce vrea
scumpi_piu
Postat pe 25 Februarie 2010 14:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Masaj Erotic 59 De la: kudika029282 20 Martie 2010 16:26
de ce nu pot sa il parasesc odata?De ce nu pot sa uit raul facut? 42 De la: kudika464225 7 Noiembrie 2011 22:19
As vrea sa incerce cineva sa ma lamureasca si pe mine :D 22 De la: miagabi 13 Iunie 2013 03:13
O relatie...ciudata 28 De la: Cristinakitty 27 Ianuarie 2010 18:57
5 ani e diferenta d ani prea mare? 8 De la: kudika494994 24 Ianuarie 2013 11:28