Setari Cookie-uri

Nu credeti ca uneori fetele care arata bine traiesc o drama?

De la: roz5blue6lila7, la data 2010-02-16 15:37:18
De la: Shhh, la data 2010-02-16 15:34:44atunci degeaba e "batrana" pt ca n'a invatat nimic. a trecut prin viata ca voda prin loboda....

lasa fata ca la ce decolteu generos are, restul nu mai conteaza!


Bre,daca si gandeste cu el de-aia are numai idei tzepene de silicon.
Doar aspectul conteaza inseamna ca bietul neuron a decedat neutilizat, s-a atrofiat.

Postat pe 16 Februarie 2010 15:49
De la: Shhh, la data 2010-02-16 15:40:31
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-02-16 15:37:18
De la: Shhh, la data 2010-02-16 15:34:44atunci degeaba e "batrana" pt ca n'a invatat nimic. a trecut prin viata ca voda prin loboda....

lasa fata ca la ce decolteu generos are, restul nu mai conteaza!

o fi el generos in poze da parca vezi ca in realitate nu e decat un mare fas. s'au mai vazut d'astea care in poze sunt toate pline de forme si cand colo nu's decat niste supte care se umfla'n pene la foto.


Se cheama photoshop.

Postat pe 16 Februarie 2010 15:51
De la: scorpio67, la data 2010-02-16 15:49:16
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-02-16 15:37:18
De la: Shhh, la data 2010-02-16 15:34:44atunci degeaba e "batrana" pt ca n'a invatat nimic. a trecut prin viata ca voda prin loboda....

lasa fata ca la ce decolteu generos are, restul nu mai conteaza!


Bre,daca si gandeste cu el de-aia are numai idei tzepene de silicon.
Doar aspectul conteaza inseamna ca bietul neuron a decedat neutilizat, s-a atrofiat.

lasa ca poate evolueaza stiinta si se pot realiza si transplanturi de neuroni functionabili
roz5blue6lila7
Postat pe 16 Februarie 2010 15:55
De la: scorpio67, la data 2010-02-16 15:51:32
De la: Shhh, la data 2010-02-16 15:40:31
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-02-16 15:37:18
De la: Shhh, la data 2010-02-16 15:34:44atunci degeaba e "batrana" pt ca n'a invatat nimic. a trecut prin viata ca voda prin loboda....

lasa fata ca la ce decolteu generos are, restul nu mai conteaza!

o fi el generos in poze da parca vezi ca in realitate nu e decat un mare fas. s'au mai vazut d'astea care in poze sunt toate pline de forme si cand colo nu's decat niste supte care se umfla'n pene la foto.


Se cheama photoshop.

nu neaparat. depinde de unghiul din care iei poza si se rezolva si fara photoshop
Shhh
Postat pe 16 Februarie 2010 16:04
De la: thadoog, la data 2010-02-16 14:59:48
De la: iacinta, la data 2010-02-16 14:15:57nu m-am considerat niciodata frumoasa(nici ca as fi) si nu spun dintr-o falsa modestie distorsionata,ci stiu sa accept adevarul.
Eu am avut uneori probleme cu faptul ca "baietilor le plac fetele mai prostute, stiai?"(il citez pe fostul bf) si din "nefericire" nu reuseam sa fiu prostuta cum zicea el sau altii. Dar nu sufar din acest motiv
cat despre saracele care sunt catalogate ca "sex toys" saracele, Dumnezeu sa le ierte, mi se rupe de ele .
O fata daca stie sa-si puna in valoare frumusetea nu este luata de proasta, numai cele care se expun au de "suferit".
nu esti prostuta,,,esti obsedata


obsedata de cine? nu castigi intr-o polemica si apoi jicnesti astfel.
Have a nice day
iacinta
Postat pe 16 Februarie 2010 16:22
De la: scorpio67, la data 2010-02-16 15:02:19
De la: thadoog, la data 2010-02-16 14:59:48
De la: iacinta, la data 2010-02-16 14:15:57nu m-am considerat niciodata frumoasa(nici ca as fi) si nu spun dintr-o falsa modestie distorsionata,ci stiu sa accept adevarul.
Eu am avut uneori probleme cu faptul ca "baietilor le plac fetele mai prostute, stiai?"(il citez pe fostul bf) si din "nefericire" nu reuseam sa fiu prostuta cum zicea el sau altii. Dar nu sufar din acest motiv
cat despre saracele care sunt catalogate ca "sex toys" saracele, Dumnezeu sa le ierte, mi se rupe de ele .
O fata daca stie sa-si puna in valoare frumusetea nu este luata de proasta, numai cele care se expun au de "suferit".
nu esti prostuta,,,esti obsedata


Dogule, n-ai nimerito!E o fata de bun simt si cu capul pe umeri!
Iar vorbesti uart si ai promis ca pe anul asta nu mai faci!

thank you ^_^
iacinta
Postat pe 16 Februarie 2010 16:24
De la: thadoog, la data 2010-02-16 15:07:49
De la: scorpio67, la data 2010-02-16 15:02:19
De la: thadoog, la data 2010-02-16 14:59:48
De la: iacinta, la data 2010-02-16 14:15:57nu m-am considerat niciodata frumoasa(nici ca as fi) si nu spun dintr-o falsa modestie distorsionata,ci stiu sa accept adevarul.
Eu am avut uneori probleme cu faptul ca "baietilor le plac fetele mai prostute, stiai?"(il citez pe fostul bf) si din "nefericire" nu reuseam sa fiu prostuta cum zicea el sau altii. Dar nu sufar din acest motiv
cat despre saracele care sunt catalogate ca "sex toys" saracele, Dumnezeu sa le ierte, mi se rupe de ele .
O fata daca stie sa-si puna in valoare frumusetea nu este luata de proasta, numai cele care se expun au de "suferit".
nu esti prostuta,,,esti obsedata


Dogule, n-ai nimerito!E o fata de bun simt si cu capul pe umeri!
Iar vorbesti uart si ai promis ca pe anul asta nu mai faci!
serios ,,,dc ca vb cu tn frumos crezi ca e de bun simt,,,,iti zic eu ca este obsedataaaaaaa,,pe mn nu ma cunoaste si vb ayurea in tramvai despre mn,,,deci cam asta este adevarul,,,dar asta este adevarul nu ne prea place la uniii souuuuuuuu,,,socheresssss moooooo,,,,,mergi pe burta,,,me i always tell the truth,even when i lie

domnule thadoog invata adevaratul sens al cuvantului "obsedat(a)" si dupa aia improsca cu venin.
si nu, nu imi place de felul in care scri, de limbajul tau de tip "mahala" si de accesele tale de paranoia.
iacinta
Postat pe 16 Februarie 2010 16:27
De la: iacinta, la data 2010-02-16 16:27:28
De la: thadoog, la data 2010-02-16 15:07:49
De la: scorpio67, la data 2010-02-16 15:02:19
De la: thadoog, la data 2010-02-16 14:59:48
De la: iacinta, la data 2010-02-16 14:15:57nu m-am considerat niciodata frumoasa(nici ca as fi) si nu spun dintr-o falsa modestie distorsionata,ci stiu sa accept adevarul.
Eu am avut uneori probleme cu faptul ca "baietilor le plac fetele mai prostute, stiai?"(il citez pe fostul bf) si din "nefericire" nu reuseam sa fiu prostuta cum zicea el sau altii. Dar nu sufar din acest motiv
cat despre saracele care sunt catalogate ca "sex toys" saracele, Dumnezeu sa le ierte, mi se rupe de ele .
O fata daca stie sa-si puna in valoare frumusetea nu este luata de proasta, numai cele care se expun au de "suferit".
nu esti prostuta,,,esti obsedata


Dogule, n-ai nimerito!E o fata de bun simt si cu capul pe umeri!
Iar vorbesti uart si ai promis ca pe anul asta nu mai faci!
serios ,,,dc ca vb cu tn frumos crezi ca e de bun simt,,,,iti zic eu ca este obsedataaaaaaa,,pe mn nu ma cunoaste si vb ayurea in tramvai despre mn,,,deci cam asta este adevarul,,,dar asta este adevarul nu ne prea place la uniii souuuuuuuu,,,socheresssss moooooo,,,,,mergi pe burta,,,me i always tell the truth,even when i lie

domnule thadoog invata adevaratul sens al cuvantului "obsedat(a)" si dupa aia improsca cu venin.
si nu, nu imi place de felul in care scri, de limbajul tau de tip "mahala" si de accesele tale de paranoia.
pentru ca paranoica esti tu,,,dar nu sti ca traesti in matrix,,,mahala este numele tau,,,nu conteaza cum vb ,,conteaza ce inima ai,,,,mergi pe burta,,,,si fi mai buna,,,si planteaza un copac
thadoog
Postat pe 16 Februarie 2010 16:30
De la: thadoog, la data 2010-02-16 16:30:51
De la: iacinta, la data 2010-02-16 16:27:28
De la: thadoog, la data 2010-02-16 15:07:49
De la: scorpio67, la data 2010-02-16 15:02:19
De la: thadoog, la data 2010-02-16 14:59:48
De la: iacinta, la data 2010-02-16 14:15:57nu m-am considerat niciodata frumoasa(nici ca as fi) si nu spun dintr-o falsa modestie distorsionata,ci stiu sa accept adevarul.
Eu am avut uneori probleme cu faptul ca "baietilor le plac fetele mai prostute, stiai?"(il citez pe fostul bf) si din "nefericire" nu reuseam sa fiu prostuta cum zicea el sau altii. Dar nu sufar din acest motiv
cat despre saracele care sunt catalogate ca "sex toys" saracele, Dumnezeu sa le ierte, mi se rupe de ele .
O fata daca stie sa-si puna in valoare frumusetea nu este luata de proasta, numai cele care se expun au de "suferit".
nu esti prostuta,,,esti obsedata


Dogule, n-ai nimerito!E o fata de bun simt si cu capul pe umeri!
Iar vorbesti uart si ai promis ca pe anul asta nu mai faci!
serios ,,,dc ca vb cu tn frumos crezi ca e de bun simt,,,,iti zic eu ca este obsedataaaaaaa,,pe mn nu ma cunoaste si vb ayurea in tramvai despre mn,,,deci cam asta este adevarul,,,dar asta este adevarul nu ne prea place la uniii souuuuuuuu,,,socheresssss moooooo,,,,,mergi pe burta,,,me i always tell the truth,even when i lie

domnule thadoog invata adevaratul sens al cuvantului "obsedat(a)" si dupa aia improsca cu venin.
si nu, nu imi place de felul in care scri, de limbajul tau de tip "mahala" si de accesele tale de paranoia.
pentru ca paranoica esti tu,,,dar nu sti ca traesti in matrix,,,mahala este numele tau,,,nu conteaza cum vb ,,conteaza ce inima ai,,,,mergi pe burta,,,,si fi mai buna,,,si planteaza un copac

uite ca n-ai nimerit-o iar. Sunt cercetas de 10 ani (daca nu stii ce e un cercetas da pe google)
cumva incerci sa vorbesti in versuri? nu-ti iese.
Eu spre deosebire de tine nu vorbesc spurcat.Ca uneori iti raspund cu moneda dubla, asta e cu totul altceva.

iacinta
Postat pe 16 Februarie 2010 16:37
De la: iacinta, la data 2010-02-16 16:37:22
De la: thadoog, la data 2010-02-16 16:30:51
De la: iacinta, la data 2010-02-16 16:27:28
De la: thadoog, la data 2010-02-16 15:07:49
De la: scorpio67, la data 2010-02-16 15:02:19
De la: thadoog, la data 2010-02-16 14:59:48
De la: iacinta, la data 2010-02-16 14:15:57nu m-am considerat niciodata frumoasa(nici ca as fi) si nu spun dintr-o falsa modestie distorsionata,ci stiu sa accept adevarul.
Eu am avut uneori probleme cu faptul ca "baietilor le plac fetele mai prostute, stiai?"(il citez pe fostul bf) si din "nefericire" nu reuseam sa fiu prostuta cum zicea el sau altii. Dar nu sufar din acest motiv
cat despre saracele care sunt catalogate ca "sex toys" saracele, Dumnezeu sa le ierte, mi se rupe de ele .
O fata daca stie sa-si puna in valoare frumusetea nu este luata de proasta, numai cele care se expun au de "suferit".
nu esti prostuta,,,esti obsedata


Dogule, n-ai nimerito!E o fata de bun simt si cu capul pe umeri!
Iar vorbesti uart si ai promis ca pe anul asta nu mai faci!
serios ,,,dc ca vb cu tn frumos crezi ca e de bun simt,,,,iti zic eu ca este obsedataaaaaaa,,pe mn nu ma cunoaste si vb ayurea in tramvai despre mn,,,deci cam asta este adevarul,,,dar asta este adevarul nu ne prea place la uniii souuuuuuuu,,,socheresssss moooooo,,,,,mergi pe burta,,,me i always tell the truth,even when i lie

domnule thadoog invata adevaratul sens al cuvantului "obsedat(a)" si dupa aia improsca cu venin.
si nu, nu imi place de felul in care scri, de limbajul tau de tip "mahala" si de accesele tale de paranoia.
pentru ca paranoica esti tu,,,dar nu sti ca traesti in matrix,,,mahala este numele tau,,,nu conteaza cum vb ,,conteaza ce inima ai,,,,mergi pe burta,,,,si fi mai buna,,,si planteaza un copac

uite ca n-ai nimerit-o iar. Sunt cercetas de 10 ani (daca nu stii ce e un cercetas da pe google)
cumva incerci sa vorbesti in versuri? nu-ti iese.
Eu spre deosebire de tine nu vorbesc spurcat.Ca uneori iti raspund cu moneda dubla, asta e cu totul altceva.

:sml-haaaa uratooo,,,poti sa fi ce vrei ca vad ca nu ai creieras delok,,,imi iese ,,ca fac versuri ,,,,hai lasa ca esti desteapta rau,,binenteles in ghilimele,,ce sa vb cu tn,,,hai pa vb cand mai cresti,,,si inca o data fi mai bunaaa
thadoog
Postat pe 16 Februarie 2010 16:41
De la: GabrielaVeve, la data 2010-02-14 09:50:47De ce spun ca fetele care arata bine traiesc o drama?Pentru ca toata lumea e interesata doar de fizic..fetele astea ajung un obiect..sunt demoralizate de niste oameni care vor doar sa le aiba pentru cum arata..si in loc sa aiba incredere in ele pentru ca natura le-a lasat ceva frumos..se inhiba din cauza lor ,daca se pot numi asa.Nu stiu,poate vi se intampla si voua asta..sau ati patit-o.

devin obiecte pt ca nu au demnitate, le place sa le-o traga . poate e mostenire de familie
nu cred ca sunt fete care sunt obligate sa faca anumite chestii, astea sunt prostii, nu te poate obliga nimeni sa faci ce nu vrei. asa le place, asa s-au obisnuit si cred ca pt ele nu mai e "scapare" sau gandesc "las` ca e bine si asa" sau "mi-e frica sa...devin o fata normala" VOINTA iti trebuie si poti
sincer mie mi se pare un lucru foarte oribil sa fi c***a, sa sari in brate sau mai degraba sa sari altundeva la primul tip care apare. vad atatea fete tinere, frumoase dar disperateeee ! "vai ce bun e" , mi se face scarba cand aud nu cred ca realizeaza ce zic. (ma refer la fetele de liceu)
De cele peste 18 ani nu pot zice decat ca nu au minte, se lasa calcate in picioare. ar trebui sa le dea cineva un exemplu sa-si revina
clau19
Postat pe 16 Februarie 2010 16:51
si fetele frumoase care sunt de treaba, care nu sunt....beep, sunt doar naive si cred in vorbele baietilor ce le promit luna de pe cer. dar astfel de fete din astfel de experiente neplacute invata sa nu faca aceeasi greselea din nou. Sunt si fete ff frumoase si la locul lor.
Acum in cazul celorlalte despre care am mentionat mai sus, alea...sigur le place sa fie preshul baietilor, dupa ce le mai trage si o palma ele tot nu inteleg, nu deschid ochii si isi adora "puiul" si mai mult LOL oricat le spui sa le dea vant ele nu inteleg, sau mai degraba nu vor sa inteleaga ca acel baiat nu e de ele , sau mai bine zis EI NU MERITA FETE ASA FRUMOASE CARE II IUBESC. eu nici nu stau la discutii cu tipi care nici sa vorbeasca frumos nu stiu, dapoi sa intretina o relatie poate o relatie de genul " ce vrei tu...beep, lasa-ma acuma" si in loc de saruturi pumni in gura, hai ca am exagerat poate putin calcate in picioare nu ma refer doar la lipsa de respect, ci si la infidelitate si ele atat sunt de credule incat isi cred printisorul cand le spun" eu doar pe tine te iubesc, esti viata mea". hai ca am vorbit destul
clau19
Postat pe 16 Februarie 2010 17:51
Uite si doua mesaje inteligente... in sfarsit! Restul:
darksukkubus69
Postat pe 16 Februarie 2010 18:56
De la: darksukkubus69, la data 2010-02-16 18:56:04Uite si doua mesaje inteligente... in sfarsit! Restul:


Zise ea care gandeste cu ce arata in poza!FASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!

Postat pe 16 Februarie 2010 19:37
De la: clau19, la data 2010-02-16 17:51:59si fetele frumoase care sunt de treaba, care nu sunt....beep, sunt doar naive si cred in vorbele baietilor ce le promit luna de pe cer. dar astfel de fete din astfel de experiente neplacute invata sa nu faca aceeasi greselea din nou. Sunt si fete ff frumoase si la locul lor.
Acum in cazul celorlalte despre care am mentionat mai sus, alea...sigur le place sa fie preshul baietilor, dupa ce le mai trage si o palma ele tot nu inteleg, nu deschid ochii si isi adora "puiul" si mai mult LOL oricat le spui sa le dea vant ele nu inteleg, sau mai degraba nu vor sa inteleaga ca acel baiat nu e de ele , sau mai bine zis EI NU MERITA FETE ASA FRUMOASE CARE II IUBESC. eu nici nu stau la discutii cu tipi care nici sa vorbeasca frumos nu stiu, dapoi sa intretina o relatie poate o relatie de genul " ce vrei tu...beep, lasa-ma acuma" si in loc de saruturi pumni in gura, hai ca am exagerat poate putin calcate in picioare nu ma refer doar la lipsa de respect, ci si la infidelitate si ele atat sunt de credule incat isi cred printisorul cand le spun" eu doar pe tine te iubesc, esti viata mea". hai ca am vorbit destul




... EI NU MERITA FETE ASA FRUMOASE CARE II IUBESC ... asta da rationament ... ai tzitze, ai dos proeminent ... hai pe strasse la agatat de best of prostanac ... obligatoriu cu bani ... de la papa ... de, obrazul ''subtire'' cu bani se tine ...

... hai sa ne cac_m pe noi ... fetele ''frumoase'' in secunda 2 dupa ce realizeaza asta incep sa aiba PRETENTII ... si e aproape normal ca toti le FOLOSESC dar nimeni nu isi doreste o curvistina cu pretentii de Julieta de care sa se roage toata viata ...

... ar fi interesant de evidentiat si cinismul si rautatea cu care trateaza ''fetele frumoase'' pe semenele lor mai putin dotate si curtate de masculi ... ''frumusetile''' nu scapa nici un barbat din jurul lor pentru a isi demonstra ca sint mai mult decit frumoase ... li se pare ca e dovada - desteptaciunii ...

marco918
Postat pe 16 Februarie 2010 19:52
De la: scorpio67, la data 2010-02-16 19:37:16
De la: darksukkubus69, la data 2010-02-16 18:56:04Uite si doua mesaje inteligente... in sfarsit! Restul:


Zise ea care gandeste cu ce arata in poza!FASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!

scorpio a din partea mea nu e nimic fas
yumy
Postat pe 16 Februarie 2010 19:53
Pierzi presiune, Scorpio?
darksukkubus69
Postat pe 16 Februarie 2010 19:58
De la: darksukkubus69, la data 2010-02-16 19:58:43Pierzi presiune, Scorpio?





... la cite ''pompe'' iei tu e normal ca sa te intereseze continuu ''presiunea'' altora ...
marco918
Postat pe 16 Februarie 2010 20:11
Discutia noastra e pe alt topic... sau nu mai stii pe care?!
darksukkubus69
Postat pe 16 Februarie 2010 22:19
ce tare mi-a venit in minte melodia aia de la plus 2 dau la pompa

Dau la pompa
Daca fata a mai slabit.
Dau la pompa
Daca s-a aerisit.
Dau la pompa
Baaai, s-a cam incins
Cauciuc pe cauciuc, sentiment de nedescris.

Arata bine fata mea altfel n-o mai cumparam
E fidela, nu ma-nsala, nu urla cand m-a imbatam.
O peticesc, daca i se va intampla ceva
Trebuie sa am grija sa nu iasa aerul din ea.
Cadouri nu tre' sa-i fac, in oras nu tre' s-o scot
Niciodata nu va tzipa daca acasa nu ma-ntorc
Cauciucu-i cauciuc, mi se pare normal
Ma va iubi si atunci cand n-o sa am bani in buzunar.
Am o femeie cum nu are nimenea,
Nu ma minte, nu ma-nsala si nu-mi raneste inima
O iubesc la nebunie, seara de seara-s pe felie
E cea mai cuminte fata, nu ma lasa niciodata.
Dau la pompa pana-mi sar ochii din cap
Cre' ca i-a cam placut, dar s-a cam desumflat.
Nu ma tem de nimeni, stiu ca-i doar a mea
Mi-e frica doar sa nu-i sara ïar supapa.
Dau la pompa




yumy
Postat pe 17 Februarie 2010 06:26
De la: thadoog, la data 2010-02-16 16:41:19
De la: iacinta, la data 2010-02-16 16:37:22
De la: thadoog, la data 2010-02-16 16:30:51
De la: iacinta, la data 2010-02-16 16:27:28
De la: thadoog, la data 2010-02-16 15:07:49
De la: scorpio67, la data 2010-02-16 15:02:19
De la: thadoog, la data 2010-02-16 14:59:48
De la: iacinta, la data 2010-02-16 14:15:57nu m-am considerat niciodata frumoasa(nici ca as fi) si nu spun dintr-o falsa modestie distorsionata,ci stiu sa accept adevarul.
Eu am avut uneori probleme cu faptul ca "baietilor le plac fetele mai prostute, stiai?"(il citez pe fostul bf) si din "nefericire" nu reuseam sa fiu prostuta cum zicea el sau altii. Dar nu sufar din acest motiv
cat despre saracele care sunt catalogate ca "sex toys" saracele, Dumnezeu sa le ierte, mi se rupe de ele .
O fata daca stie sa-si puna in valoare frumusetea nu este luata de proasta, numai cele care se expun au de "suferit".
nu esti prostuta,,,esti obsedata


Dogule, n-ai nimerito!E o fata de bun simt si cu capul pe umeri!
Iar vorbesti uart si ai promis ca pe anul asta nu mai faci!
serios ,,,dc ca vb cu tn frumos crezi ca e de bun simt,,,,iti zic eu ca este obsedataaaaaaa,,pe mn nu ma cunoaste si vb ayurea in tramvai despre mn,,,deci cam asta este adevarul,,,dar asta este adevarul nu ne prea place la uniii souuuuuuuu,,,socheresssss moooooo,,,,,mergi pe burta,,,me i always tell the truth,even when i lie

domnule thadoog invata adevaratul sens al cuvantului "obsedat(a)" si dupa aia improsca cu venin.
si nu, nu imi place de felul in care scri, de limbajul tau de tip "mahala" si de accesele tale de paranoia.
pentru ca paranoica esti tu,,,dar nu sti ca traesti in matrix,,,mahala este numele tau,,,nu conteaza cum vb ,,conteaza ce inima ai,,,,mergi pe burta,,,,si fi mai buna,,,si planteaza un copac

uite ca n-ai nimerit-o iar. Sunt cercetas de 10 ani (daca nu stii ce e un cercetas da pe google)
cumva incerci sa vorbesti in versuri? nu-ti iese.
Eu spre deosebire de tine nu vorbesc spurcat.Ca uneori iti raspund cu moneda dubla, asta e cu totul altceva.

:sml-haaaa uratooo,,,poti sa fi ce vrei ca vad ca nu ai creieras delok,,,imi iese ,,ca fac versuri ,,,,hai lasa ca esti desteapta rau,,binenteles in ghilimele,,ce sa vb cu tn,,,hai pa vb cand mai cresti,,,si inca o data fi mai bunaaa

mentalitae de cocalar get beget..sau preferi "meltean"?

iar despre varsta mea, ce ar fi fost daca mi-as fi pus 68 la varsta si nu cea reala?! Asa si tu ai 28 la varsta dar gandesti ca un copilas "bazat" de clasa a 5-a. Cand termini 8 clase mai vb
iacinta
Postat pe 17 Februarie 2010 08:33
De la: yumalai, la data 2010-02-17 06:26:47ce tare mi-a venit in minte melodia aia de la plus 2 dau la pompa

Dau la pompa
Daca fata a mai slabit.
Dau la pompa
Daca s-a aerisit.
Dau la pompa
Baaai, s-a cam incins
Cauciuc pe cauciuc, sentiment de nedescris.

Arata bine fata mea altfel n-o mai cumparam
E fidela, nu ma-nsala, nu urla cand m-a imbatam.
O peticesc, daca i se va intampla ceva
Trebuie sa am grija sa nu iasa aerul din ea.
Cadouri nu tre' sa-i fac, in oras nu tre' s-o scot
Niciodata nu va tzipa daca acasa nu ma-ntorc
Cauciucu-i cauciuc, mi se pare normal
Ma va iubi si atunci cand n-o sa am bani in buzunar.
Am o femeie cum nu are nimenea,
Nu ma minte, nu ma-nsala si nu-mi raneste inima
O iubesc la nebunie, seara de seara-s pe felie
E cea mai cuminte fata, nu ma lasa niciodata.
Dau la pompa pana-mi sar ochii din cap
Cre' ca i-a cam placut, dar s-a cam desumflat.
Nu ma tem de nimeni, stiu ca-i doar a mea
Mi-e frica doar sa nu-i sara ïar supapa.
Dau la pompa






iacinta
Postat pe 17 Februarie 2010 08:33
buna dimi iacinta te invit la o cafea sa ai o zi minunata
yumy
Postat pe 17 Februarie 2010 08:35
De la: yumalai, la data 2010-02-17 08:35:06buna dimi iacinta te invit la o cafea sa ai o zi minunata

ms yumalai^^... o sa am nevoie..peste o ora merg la scoala pentru test la economie
iacinta
Postat pe 17 Februarie 2010 08:40
De la: darksukkubus69, la data 2010-02-16 18:56:04Uite si doua mesaje inteligente... in sfarsit! Restul:



normal ca-s inteligente pentru tine doar suntetzi pe a ceeasi unda(te las pe tine sa-tzi dai seama ce fel de unda )!!!
Dontyyy
Postat pe 17 Februarie 2010 08:43
De la: iacinta, la data 2010-02-16 16:22:42
si apoi jicnesti astfel.
Have a nice day


Iacinta, tu esti o fata dragutza si cu bun simtz, dar hai sa nu-i dam satisfactie ex-ului tau.
"Jignesti" ar fi "a good start".
Dor_a
Postat pe 17 Februarie 2010 08:44
De la: Dor_a, la data 2010-02-17 08:44:27
De la: iacinta, la data 2010-02-16 16:22:42
si apoi jicnesti astfel.
Have a nice day


Iacinta, tu esti o fata dragutza si cu bun simtz, dar hai sa nu-i dam satisfactie ex-ului tau.
"Jignesti" ar fi "a good start".

graba strica treaba. ms oricum
iacinta
Postat pe 17 Februarie 2010 08:45
De la: iacinta, la data 2010-02-17 08:40:24
De la: yumalai, la data 2010-02-17 08:35:06buna dimi iacinta te invit la o cafea sa ai o zi minunata

ms yumalai^^... o sa am nevoie..peste o ora merg la scoala pentru test la economie

bafta la test, sa iei 10
yumy
Postat pe 17 Februarie 2010 08:46
De la: yumalai, la data 2010-02-17 08:46:14
De la: iacinta, la data 2010-02-17 08:40:24
De la: yumalai, la data 2010-02-17 08:35:06buna dimi iacinta te invit la o cafea sa ai o zi minunata

ms yumalai^^... o sa am nevoie..peste o ora merg la scoala pentru test la economie

bafta la test, sa iei 10

ty
iacinta
Postat pe 17 Februarie 2010 08:51
De la: darksukkubus69, la data 2010-02-16 19:58:43Pierzi presiune, Scorpio?


Cand vad asemenea organe de gandire profunda expuse , ma dezumflu de suparare!

Postat pe 17 Februarie 2010 11:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cateva pareri m-ar ajuta... 24 De la: Anddrreea 1 Septembrie 2011 11:09
Voi cum va-ti cunoscut? 27 De la: kudika226898 28 Noiembrie 2010 14:22
Nu mai stiu ce imi doresc... 10 De la: kudika058051 19 Noiembrie 2009 23:23
criza barbatului divortat 6 De la: DeeaCatalina 6 Ianuarie 2010 18:57
Parfumul vacanþelor 8 De la: contesina 10 Iulie 2011 21:13