Setari Cookie-uri

prietena mea flirt cu iubitul meu

De la: rockk, la data 2011-02-25 13:36:45

prea subestimati barbatii. doar pentru ca una e disponibila, arata ca vrea, ba mai trebuie sa dormi si cu ea n pat cand prietena nu ti e acasa, nu trebuie sa insemne ca sigur se va ntampla ceva.

mai mult ca sigur, ca ei de fapt au stat la taclale in bucatarie, in fata oalei cu sarmale
miss_darine
Postat pe 25 Februarie 2011 13:46
De la: miss_darine, la data 2011-02-25 13:46:29
De la: rockk, la data 2011-02-25 13:36:45

prea subestimati barbatii. doar pentru ca una e disponibila, arata ca vrea, ba mai trebuie sa dormi si cu ea n pat cand prietena nu ti e acasa, nu trebuie sa insemne ca sigur se va ntampla ceva.

mai mult ca sigur, ca ei de fapt au stat la taclale in bucatarie, in fata oalei cu sarmale


exact, e greu sa fii barbat.

e si mai greu sa fii barbat si sa stai la taclalae in bucatarie in fata oalei cu sarmale, si sa te culci seara, cuminte in pat cu prietena prietenei tale si sa nu faci nimic in timp ce ea face tot... oops
rockk
Postat pe 25 Februarie 2011 13:49
De la: rockk, la data 2011-02-25 13:49:42

exact, e greu sa fii barbat.

e si mai greu sa fii barbat si sa stai la taclalae in bucatarie in fata oalei cu sarmale, si sa te culci seara, cuminte in pat cu prietena prietenei tale si sa nu faci nimic in timp ce ea face tot... oops

iti dai seama daca au avut si-un borcan cu smantana langa sarmalele alea
miss_darine
Postat pe 25 Februarie 2011 13:51
De la: miss_darine, la data 2011-02-25 13:51:50
De la: rockk, la data 2011-02-25 13:49:42

exact, e greu sa fii barbat.

e si mai greu sa fii barbat si sa stai la taclalae in bucatarie in fata oalei cu sarmale, si sa te culci seara, cuminte in pat cu prietena prietenei tale si sa nu faci nimic in timp ce ea face tot... oops

iti dai seama daca au avut si-un borcan cu smantana langa sarmalele alea


da si niste ardei iute......mirific..
ad__83
Postat pe 25 Februarie 2011 13:53
sa nu uitam si de mamaligutza aburinda (prietena ei)
no sincer acum poti sa rezisti?
ironia
Postat pe 25 Februarie 2011 13:53
eu sigur nu. as da o dracu jos din pat pe ea si m as infrupta din bunatati
rockk
Postat pe 25 Februarie 2011 14:01
De la: rockk, la data 2011-02-25 14:01:30eu sigur nu. as da o dracu jos din pat pe ea si m as infrupta din bunatati


Ame_ly
Postat pe 25 Februarie 2011 14:13
Mimi, chiar apreciez sincer parerile tale, ideea e ca nu pot accepta aceasta idee de tradare pana nu vad ceva concret,poate chiar ma insel poate chiar exagerez putin gandindu-ma ca ei doi ar fi avut vreo tentativa macar de a ma trada in acest mod.
Am discutat cu amandoi, chiar cred ca i-am judecat putin mai mult decat trebuia, eu sunt si voi fi in continuare atenta la ceea ce se intampla, la detali, il verific si il controlez, imi displace acest lucru dar o fac pana voi fi sigura de un lucru daca sunt sau nu TRADATA?
Eu chiar trebuie sa aflu ceva sigur , ca sa ma pot linisti. Nu pot trece peste aceasta problema daca nu voi stii ce a fost. Desigur, poate sunt nebuna dar prefer sa aflu cumva ceva chit ca ii gasesc "infipti" sau altceva ,dar asa macar stiu si eu cu ce am de-a face.
De cand am discutat cu amandoi,consider ca s-au imbunatatit lucrurile, el este mult mai atent cu mine si incearca sa-mi demonstreze cum poate ca ma iubeste.Ea mi-a ascultat sfatul, si a lasat-o mai domol, nu se mai da in spectacol si acum incearca sa-mi recastige increderea.
Iti multumesc pt sfaturi , sa stii ca tin cont de ele. :) Iti multumesc
lav88
Postat pe 1 Martie 2011 06:34
De la: lav88, la data 2011-03-01 06:34:48 Mimi, chiar apreciez sincer parerile tale, ideea e ca nu pot accepta aceasta idee de tradare pana nu vad ceva concret,poate chiar ma insel poate chiar exagerez putin gandindu-ma ca ei doi ar fi avut vreo tentativa macar de a ma trada in acest mod.
Am discutat cu amandoi, chiar cred ca i-am judecat putin mai mult decat trebuia, eu sunt si voi fi in continuare atenta la ceea ce se intampla, la detali, il verific si il controlez, imi displace acest lucru dar o fac pana voi fi sigura de un lucru daca sunt sau nu TRADATA?
Eu chiar trebuie sa aflu ceva sigur , ca sa ma pot linisti. Nu pot trece peste aceasta problema daca nu voi stii ce a fost. Desigur, poate sunt nebuna dar prefer sa aflu cumva ceva chit ca ii gasesc "infipti" sau altceva ,dar asa macar stiu si eu cu ce am de-a face.
De cand am discutat cu amandoi,consider ca s-au imbunatatit lucrurile, el este mult mai atent cu mine si incearca sa-mi demonstreze cum poate ca ma iubeste.Ea mi-a ascultat sfatul, si a lasat-o mai domol, nu se mai da in spectacol si acum incearca sa-mi recastige increderea.
Iti multumesc pt sfaturi , sa stii ca tin cont de ele. :) Iti multumesc



Te-ai speriat ca am zis ca te bat? Glumeam. Nu mi-a placut pt ca, dupa discutia cu ei, ai inceput sa te invinovatesti. Stai linistita, vei afla cu siguranta, daca a fost ceva intre ei. Pana atunci, nu te mai invinovati . O zi minunata sa ai!
mimi_ca29
Postat pe 1 Martie 2011 06:44
That's me:| nu e vorba ca ma invinovatesc ,doar ma simt prost intr-un fel fata de ei... dar o sa-mi treaca . La multi ani de 1 Martie ! Toate cele bune iti doresc,cu siguranta le meriti !:) :*
lav88
Postat pe 1 Martie 2011 07:35
De la: lav88, la data 2011-03-01 07:35:09That's me:| nu e vorba ca ma invinovatesc ,doar ma simt prost intr-un fel fata de ei... dar o sa-mi treaca . La multi ani de 1 Martie ! Toate cele bune iti doresc,cu siguranta le meriti !:) :*


La multi ani si tie si tuturor femeilor! dar din punctul meu de vedere, azi e ziua barbatului. Vezi ce egoiste suntem noi femeile?! Am furat si ziua de 1 Martie
mimi_ca29
Postat pe 1 Martie 2011 07:49
De la: mimi_ca29, la data 2011-03-01 07:49:33...azi e ziua barbatului. Vezi ce egoiste suntem noi femeile...



bine ca recunosti

battleofwits
Postat pe 1 Martie 2011 07:56
De la: battleofwits, la data 2011-03-01 07:56:19
De la: mimi_ca29, la data 2011-03-01 07:49:33...azi e ziua barbatului. Vezi ce egoiste suntem noi femeile...



bine ca recunosti




Normal ca recunosc. Nu mi se pare corect, ca femeile sa primeasca cadouri si de 1 Martie si de 8 Martie.

Deci..din partea mea: cate un martisor si un gand bun tuturor barbatilor!
mimi_ca29
Postat pe 1 Martie 2011 08:07
Queen!Si eu care m-asteptam sa-l vad cel putin p'ala cu verigheta si tigara....
nicossia
Postat pe 1 Martie 2011 08:45
De la: nicossia, la data 2011-03-01 08:45:37 Queen!Si eu care m-asteptam sa-l vad cel putin p'ala cu verigheta si tigara....


ala vine pe 8 martie
battleofwits
Postat pe 1 Martie 2011 08:48
cum am putut sa uit...
nicossia
Postat pe 1 Martie 2011 08:51
buna...sunt cu sotul meu de aproape 6 ani..el e albanez si locuim in grecia...ne intelegem bine...mai ales ca acum 5 luni a venit pe lume si baietelul nostru...ne simtim intregi ca familie.dar nu asta vreau sa povestesc...ramasesem insarcinata si sotul meu tot ma batea la cap,ca unu ii tot zicea sa devenim prieteni de familie si chestii de-astea...eu i-am zis ca daca vor sa devina prieteni sa iasa ei doi ca eu nu-l cunosc nici pe el nici pe nevastasa...si nu-mi plac prieteniile astea bruste...al meu imi tot zicea ca eu sunt izolata ca viata nu-i asa ca tre sa cunoastem oameni noi si tot felul...ma facea sa ma simt vinovata intr-un fel.am acceptat intr-o zi si i-am zis ok...zi-i c-o sa iesim azi toti sa ne cunoastem.ne-am cunoscut...el parea un tip de treaba...si ea la fel..au si o fetita de 4 ani...dar nu mi-a prea placut felul in care s-a imbracat...mai ales ca am iesit in familie..era imbracata intr-o bluza stramta si ii ieseau sanii pe-afara...si o pereche de pantaloni foarte scurti..nu mi-a facut impresie buna in privinta asta...am zis ok las de la mine poate fac greseala..ne-am imprietenit.ea toata ziua la mine imbracata sumar...sotul si fratele sotului meu o vedeau fiind acasa..noi cand mergeam la ei la fel imbracata sumar..si toata cu figuri pe ea...pai odata stateam la masa si jucam poker..toti na ..prieteni de familie...si ea s-a pus cu scaunul langa barbatumiu...si la un moment dat nu stiu ce a vrut de pe masa si lungit pe masa in fata la al meu sa ia nu stiu ce...in seara aia m-am certat rau de tot cu al meu..eu fiind si insarcinata..si povestea continua cam asa...am zis hai c-o vina iarna scapam o perioada de "playboy"dar de unde...daca nu e de la jumate in jos...e de la jumate in sus...intr-o zi de curand era si mama la mine toti la masa inafara de mine...eu eram undeva prin bucatarie...si o vad ca-si pune sanii la expozitie me sasa...si-i zic lu maicamea..."ia uite-o si pe asta ce face"..am uitat sa mentionez faptul ca ea e din tara in care e si barbatumiu si ca dupa ce ne-am cunoscut imediat mi-a cerut sa o botez pe aia mica...am botezat-o.ce pot sa fac...cum sa ma comport...mi-a venit la un moment dat in cap sa fim toti la masa si sa-i spun direct sa auda si barbatsu..ba..nu mai vii la mine in casa imbracata asa...nu stiu ce sa mai spun...al meu zice ca nu sa nu vb..sa nu stiu ce...
kudika_959067
Postat pe 27 Martie 2014 11:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu am nici cea mai vaga idee ce sa fac... 33 De la: valy90 26 Octombrie 2010 21:28
Un punct de vedere! 7 De la: kudika052198 24 Noiembrie 2009 12:53
psiholog 11 De la: tonim69 20 Noiembrie 2011 17:12
Ce parere aveti voi? 2 De la: miha3dana 29 Iunie 2009 16:33
O mare intrebare!!!!!!! 40 De la: oana84onutza 24 Noiembrie 2009 18:34