Setari Cookie-uri

Masaj Erotic

De la: kudika133581, la data 2010-03-03 10:36:32
accepti acest fapt ... ci doar sa nu ne mai asemeni cu prostituatele. Da, exista saloane de masaj in care se practica si sexul ... dar nu in TOATE; tu, din pacate, cataloghezi toate fetele care lucreaza ca maseuze la un astfel de salon. Argumente? Spune-mi cate vrei si in legatura cu ce, iti pot oferi multe. Raspuns jugnitor? Hmmm... nu, ti-am raspuns pe aceeasi tonalitate cu care ai scris tu ;)


Hai draga mea, nu te enerva si explica-mi mie, ca eu-s proaspata aici si vreau sa te ascult.
Ai studiat ca sa ajungi maseoza? Unde? Cate feluri de masaje stii sa faci? Reflexologie, Shiatsu? Deep tissue? chinezesc? tailandez? Suedez? Cum se fac?

(eu ma gandesc ca - de s-or fi inselat fetele si te-au catalogat gresit - tu ai toate dovezile ca ele se inseala Si ce alte dovezi mai bune decat sa le arati ca esti o reala profesionista. De masaj, adica )
Dor_a
Postat pe 3 Martie 2010 10:50
Acu' sa zic si eu.. tot ce stiu.

Chiar daca nu scrie "masaj erotic" pe cartea de vizita, daca-i treci pragul si are becul rosu si fete tinere in haine stravezii.. atunci e clar.
Asta e primul indiciu. Al doilea e ca.. dupa momentul platii esti pus SA ALEGI o fata. Cu alte cuvinte, trebuie sa-ti placa cum arata.. (chiar de nu-i cunosti talentul profesional). De ce? Lesne de inteles... Dar asta pricepi abia dupa ce intri cu domnisoara dupa parapet.
Acum exista doua variante. Prima, cea mai des intalnita este intrebarea directa: vrei cu finalizare? A doua varianta este un masaj de toata jena (chiar daca au o scoala d emasaj, timpul costa bani)... dupa care se ajunge la intrebarea din prima varianta. Calea cea mai usoara este sa spui tu direct: vreau cu sau fara finalizare.
Cat despre finalizare, si aici intervin doua propuneri. Oral sau handjob (Doamne, ce era sa-i zic pe romaneste ).

ramane sa-ti vorbesc despre multumire si daca a meritat banii. Depinde cat esti de pretentios, depinde cat fuse de lunga perioada de abstinenta si asa mai departe. Una peste alta, nu CRED (nu pot avea certitudinea, ma iarta) ca merita o caciula de bani. Pentru ca am uitat sa spun, costa o avere ... si nici macar nu stai o ora. De ce? Pentru ca de-aia exista prima varianta .. cu cat mai multi intr-o ora.. cu atat mai mare castigul. Al ei, nu al tau.
rashela
Postat pe 3 Martie 2010 10:52
De la: Ramina, la data 2010-03-03 10:36:32
De la: scorpio67, la data 2010-03-03 08:39:41
De la: kudika133581, la data 2010-03-02 21:29:20
De la: scorpio67, la data 2010-03-01 16:30:31
De la: kudika133581, la data 2010-03-01 14:57:02Toti cei care au raspuns la acest topic au fost pe langa ...
Deci ...da, as merge la un salon de masaj erotic, da, lucrez intr-un astfel de loc si apelez la serviciile colegelor de breasla si de munca... Imi place ceea ce fac si nu as opta, momentan, pentru alt job.. Motivul? Banii! Nu vad ceva rau in a merge la un salon de masaj, si asta o spun din puctul de vedere al unei femei, este o modalitate de a te relaxa, de a te deconecta putin de la cotidian...



Si ce vrei acum sa ne arati ca esti superiora in practici de semicurvasareala? Mare mandrie , domne!Na, na, uite cum imi bag gheara in gat ca pitzigoiul ca n-am si eu mai multa experientza!



Nu, cu ceea ce mi-ai raspuns iti pot dovedi cat de incuiat esti




Faptul ca nu accept asta ca o "meserie" nu mi se pare deloc o dovada ca as fi incuiata, mai degrada raspunsul tau jignitor si lipsit de argumente o dovedeste.Exista si saloane la care se face masaj dupa metode "clasice" si mi se pare la fel de relaxant.



Nimeni nu iti spune sa accepti acest fapt ... ci doar sa nu ne mai asemeni cu prostituatele. Da, exista saloane de masaj in care se practica si sexul ... dar nu in TOATE; tu, din pacate, cataloghezi toate fetele care lucreaza ca maseuze la un astfel de salon. Argumente? Spune-mi cate vrei si in legatura cu ce, iti pot oferi multe. Raspuns jugnitor? Hmmm... nu, ti-am raspuns pe aceeasi tonalitate cu care ai scris tu ;)






... auzi ... crezi ca sintem copii si tu ne spui povestea cu scufitza rosie ... ... TOATE SALOANELE practica sexul ...

.. cine naiba s-ar duce la saloanele alea (erotice, de cuplu, ... sado-maso) sa se mai ''relaxeze'' daca iese de acolo excitat la maxim ... ce treaba are asta cu relaxarea ??? ...

... e super ''prezentarea'' maseuzelor ... toate in neglijee si de obicei cu dosul la aparat (sa se observe bine oferta) ... fericite si disponibile de mama focului ...

... ca tu iti cistigi banii fara sa gindesti, fara sa muncesti si asta ti se pare ''sansa'' vietii tale, e cu totul altceva ... dar nu te amagi ca e o ''meserie'' de urmat ... de acolo NU SE IESE LA PENSIE ... asta este ...



marco918
Postat pe 3 Martie 2010 10:56
Ah, da! Inca ceva.. Nu m-am uitat de unde esti, dar daca esti din Bucuresti ti-as sugera, cel putin pentru felul cum arata salonul, pentru faptul ca are un bar in interior (macar bei o dusca si tot iesi in castig), pentru intregul ambient... salonul Taboo din centrul B. De fapt, undeva prin zona Lipscani.
ATENTIE! Au DVD in fiecare camera. Cand i-am intrebat de ce.. au spus: poate clientul vrea sa se uite la un film. M-as mira sa nu fie si camere de filmat pe acolo.. mai ales ca salonul promitea sa fie unul de lux... pentru mai marii nostri.
rashela
Postat pe 3 Martie 2010 10:58
De la: marco918, la data 2010-03-03 10:56:14
De la: Ramina, la data 2010-03-03 10:36:32
De la: scorpio67, la data 2010-03-03 08:39:41
De la: kudika133581, la data 2010-03-02 21:29:20
De la: scorpio67, la data 2010-03-01 16:30:31
De la: kudika133581, la data 2010-03-01 14:57:02Toti cei care au raspuns la acest topic au fost pe langa ...
Deci ...da, as merge la un salon de masaj erotic, da, lucrez intr-un astfel de loc si apelez la serviciile colegelor de breasla si de munca... Imi place ceea ce fac si nu as opta, momentan, pentru alt job.. Motivul? Banii! Nu vad ceva rau in a merge la un salon de masaj, si asta o spun din puctul de vedere al unei femei, este o modalitate de a te relaxa, de a te deconecta putin de la cotidian...



Si ce vrei acum sa ne arati ca esti superiora in practici de semicurvasareala? Mare mandrie , domne!Na, na, uite cum imi bag gheara in gat ca pitzigoiul ca n-am si eu mai multa experientza!



Nu, cu ceea ce mi-ai raspuns iti pot dovedi cat de incuiat esti




Faptul ca nu accept asta ca o "meserie" nu mi se pare deloc o dovada ca as fi incuiata, mai degrada raspunsul tau jignitor si lipsit de argumente o dovedeste.Exista si saloane la care se face masaj dupa metode "clasice" si mi se pare la fel de relaxant.



Nimeni nu iti spune sa accepti acest fapt ... ci doar sa nu ne mai asemeni cu prostituatele. Da, exista saloane de masaj in care se practica si sexul ... dar nu in TOATE; tu, din pacate, cataloghezi toate fetele care lucreaza ca maseuze la un astfel de salon. Argumente? Spune-mi cate vrei si in legatura cu ce, iti pot oferi multe. Raspuns jugnitor? Hmmm... nu, ti-am raspuns pe aceeasi tonalitate cu care ai scris tu ;)






... auzi ... crezi ca sintem copii si tu ne spui povestea cu scufitza rosie ... ... TOATE SALOANELE practica sexul ...

.. cine naiba s-ar duce la saloanele alea (erotice, de cuplu, ... sado-maso) sa se mai ''relaxeze'' daca iese de acolo excitat la maxim ... ce treaba are asta cu relaxarea ??? ...

... ca tu iti cistigi banii fara sa gindesti, fara sa muncesti si asta ti se pare ''sansa'' vietii tale, e cu totul altceva ... dar nu te amagi ca e o ''meserie'' de urmat ... de acolo NU SE IESE LA PENSIE ... asta este ...






Marco ar putea iesi la pensie dar,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,pe caz de boala!!!
Dontyyy
Postat pe 3 Martie 2010 10:58
De la: Dontyyy, la data 2010-03-03 10:58:20
De la: marco918, la data 2010-03-03 10:56:14
De la: Ramina, la data 2010-03-03 10:36:32
De la: scorpio67, la data 2010-03-03 08:39:41
De la: kudika133581, la data 2010-03-02 21:29:20
De la: scorpio67, la data 2010-03-01 16:30:31
De la: kudika133581, la data 2010-03-01 14:57:02Toti cei care au raspuns la acest topic au fost pe langa ...
Deci ...da, as merge la un salon de masaj erotic, da, lucrez intr-un astfel de loc si apelez la serviciile colegelor de breasla si de munca... Imi place ceea ce fac si nu as opta, momentan, pentru alt job.. Motivul? Banii! Nu vad ceva rau in a merge la un salon de masaj, si asta o spun din puctul de vedere al unei femei, este o modalitate de a te relaxa, de a te deconecta putin de la cotidian...



Si ce vrei acum sa ne arati ca esti superiora in practici de semicurvasareala? Mare mandrie , domne!Na, na, uite cum imi bag gheara in gat ca pitzigoiul ca n-am si eu mai multa experientza!



Nu, cu ceea ce mi-ai raspuns iti pot dovedi cat de incuiat esti




Faptul ca nu accept asta ca o "meserie" nu mi se pare deloc o dovada ca as fi incuiata, mai degrada raspunsul tau jignitor si lipsit de argumente o dovedeste.Exista si saloane la care se face masaj dupa metode "clasice" si mi se pare la fel de relaxant.



Nimeni nu iti spune sa accepti acest fapt ... ci doar sa nu ne mai asemeni cu prostituatele. Da, exista saloane de masaj in care se practica si sexul ... dar nu in TOATE; tu, din pacate, cataloghezi toate fetele care lucreaza ca maseuze la un astfel de salon. Argumente? Spune-mi cate vrei si in legatura cu ce, iti pot oferi multe. Raspuns jugnitor? Hmmm... nu, ti-am raspuns pe aceeasi tonalitate cu care ai scris tu ;)






... auzi ... crezi ca sintem copii si tu ne spui povestea cu scufitza rosie ... ... TOATE SALOANELE practica sexul ...

.. cine naiba s-ar duce la saloanele alea (erotice, de cuplu, ... sado-maso) sa se mai ''relaxeze'' daca iese de acolo excitat la maxim ... ce treaba are asta cu relaxarea ??? ...

... ca tu iti cistigi banii fara sa gindesti, fara sa muncesti si asta ti se pare ''sansa'' vietii tale, e cu totul altceva ... dar nu te amagi ca e o ''meserie'' de urmat ... de acolo NU SE IESE LA PENSIE ... asta este ...






Marco ar putea iesi la pensie dar,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,pe caz de boala!!!




... ...
marco918
Postat pe 3 Martie 2010 11:00
Nuuu, nu toate saloanele de masaj practica sexul. Problema este ca, in cele care s-ar face un masaj decent sa-ti intinda cu adevarat muschii si oasele... fetele nu mai sunt fete, sunt adevarate doamne, cu sot si copii acasa, cu doua burti si trei barbii, daca-i cazul. Si nu au clientela. Domnii prefera handjob, iar "doamnele" te cheama acasa.
rashela
Postat pe 3 Martie 2010 11:01
De la: rashela, la data 2010-03-03 11:01:19Nuuu, nu toate saloanele de masaj practica sexul. Problema este ca, in cele care s-ar face un masaj decent sa-ti intinda cu adevarat muschii si oasele... fetele nu mai sunt fete, sunt adevarate doamne, cu sot si copii acasa, cu doua burti si trei barbii, daca-i cazul. Si nu au clientela. Domnii prefera handjob, iar "doamnele" te cheama acasa.





... multi cred ca confunda nimeni masajul erotic cu cel terapeutic ... e jenant si sa le pui la acelasi nivel prin denumire ...

... maseuzele adevarate au clienti si nu arata deloc cum le-ai denumit ... din pacate dizenteria de ''saloane de masaj'' aparute le-a cam redus area de vizibilitate si distorsionat conceptia de masaj ... asa ca majoritatea au cabinetul acasa ... e adevarat ca o maseuza adevarata nu are de ce sa fie o silfida pentru ca nu ar face fata ... cunosc doamne care fac masaj terapeutic cot la cot cu sotul si cistiga foarte bine ... si iesi cu adevarat RELAXAT ...

marco918
Postat pe 3 Martie 2010 11:07
De la: marco918, la data 2010-03-03 11:07:55
De la: rashela, la data 2010-03-03 11:01:19Nuuu, nu toate saloanele de masaj practica sexul. Problema este ca, in cele care s-ar face un masaj decent sa-ti intinda cu adevarat muschii si oasele... fetele nu mai sunt fete, sunt adevarate doamne, cu sot si copii acasa, cu doua burti si trei barbii, daca-i cazul. Si nu au clientela. Domnii prefera handjob, iar "doamnele" te cheama acasa.





... multi cred ca confunda nimeni masajul erotic cu cel terapeutic ... e jenant si sa le pui la acelasi nivel prin denumire ...

... maseuzele adevarate au clienti si nu arata deloc cum le-ai denumit ... din pacate dizenteria de ''saloane de masaj'' aparute le-a cam redus area de vizibilitate si distorsionat conceptia de masaj ... asa ca majoritatea au cabinetul acasa ... e adevarat ca o maseuza adevarata nu poate fi o silfida pentru ca nu ar face fata ... cunosc doamne care fac masaj terapeutic cot la cot cu sotul si cistiga foarte bine ... si iesi cu adevarat RELAXAT ...




Da, probabil ca ar fi trebuit sa pun acea descriere intre ghilimele... Era doar un soi de gluma prin care incercam, de fapt, sa explic ceea ce gandesc barbatii care prefera sa plateasca un masaj erotic de prost gust (pentru ca si masajul erotic poate fi prost realizat) decat niste maine profesioniste.
Mea culpa!... Nu ironizez nicio femeie care-si cunoaste profesia.
rashela
Postat pe 3 Martie 2010 11:12
De la: rashela, la data 2010-03-03 11:12:23
De la: marco918, la data 2010-03-03 11:07:55
De la: rashela, la data 2010-03-03 11:01:19Nuuu, nu toate saloanele de masaj practica sexul. Problema este ca, in cele care s-ar face un masaj decent sa-ti intinda cu adevarat muschii si oasele... fetele nu mai sunt fete, sunt adevarate doamne, cu sot si copii acasa, cu doua burti si trei barbii, daca-i cazul. Si nu au clientela. Domnii prefera handjob, iar "doamnele" te cheama acasa.





... multi cred ca confunda nimeni masajul erotic cu cel terapeutic ... e jenant si sa le pui la acelasi nivel prin denumire ...

... maseuzele adevarate au clienti si nu arata deloc cum le-ai denumit ... din pacate dizenteria de ''saloane de masaj'' aparute le-a cam redus area de vizibilitate si distorsionat conceptia de masaj ... asa ca majoritatea au cabinetul acasa ... e adevarat ca o maseuza adevarata nu poate fi o silfida pentru ca nu ar face fata ... cunosc doamne care fac masaj terapeutic cot la cot cu sotul si cistiga foarte bine ... si iesi cu adevarat RELAXAT ...




Da, probabil ca ar fi trebuit sa pun acea descriere intre ghilimele... Era doar un soi de gluma prin care incercam, de fapt, sa explic ceea ce gandesc barbatii care prefera sa plateasca un masaj erotic de prost gust (pentru ca si masajul erotic poate fi prost realizat) decat niste maine profesioniste.
Mea culpa!... Nu ironizez nicio femeie care-si cunoaste profesia.






... ''barbatii'' de astazi !!! ... ... cei care merg la astfel de saloane au mari probleme cu ei insisi, cu masculinitatea lor ... au mari probleme cu partea financiara(si daca nu aveau dupa ce incep sa frecventeze astfel de saloane vor incepe sa aiba) si automat cu cea sociala ... uni se duc de curiozitate dar unii sint ahtiati sa isi ''rezolve'' frustrarile pe acolo ... acolo au parte de femeia visurilor lor ... acolo sint in stare si ei de ceva ... acolo se simt ''intelesi'' ... cit au bani ...





marco918
Postat pe 3 Martie 2010 11:21
Un tânãr de 30 de ani, din Ploieºti, a reclamat la Oficiul pentru Protecþia Consumatorului Prahova cã a luat cea mai mare þeapã a vieþii sale, o boalã venericã, dupã ce a fãcut o vizitã la un salon de masaj erotic, din zona de nord a municipiului.
Inspectorii de la OJPC Prahova trebuie sã rezolve în aceste zile o reclamaþie neobiºnuitã, primitã din partea lui Claudiu S. din Ploieºti.
taguri


"Acesta a sesizat, ieri, cã s-a ales cu o boalã venericã, dupã ce, în data de 23 decembrie, a fãcut o vizitã la salonul de masaj erotic Perla, situat pe Aleea Brumãrelelor nr. 9, în blocul 132 scara C.

„Am fãcut o programare la telefon. O tipã cu pãrul blond m-a întrebat dacã vreau ca masajul sã aibã ºi finalizare. Am fost de acord ºi totul m-a costat 200 de lei", a spus Claudiu.

Pãþitul povesteºte cã, douã zile mai târziu, au apãrut primele probleme de sãnãtate. A mers la medicul de familie, iar acesta l-a trimis de urgenþã la spitalul de boli venerice.

Dupã ce a aflat cã are gonoree, ploieºteanul a mers la Poliþie, OPC ºi la Direcþia de Sãnãtate Publicã."

Iaca si un argument facut public.Oare a luat gonoreea de la un simplu masaj , nu prea imi vine sa cred.

Postat pe 3 Martie 2010 11:23

opaaaa,vreau si io o adresa exacta
_curly
Postat pe 3 Martie 2010 11:34
De la: scorpio67, la data 2010-03-03 11:23:48Un tânãr de 30 de ani, din Ploieºti, a reclamat la Oficiul pentru Protecþia Consumatorului Prahova cã a luat cea mai mare þeapã a vieþii sale, o boalã venericã, dupã ce a fãcut o vizitã la un salon de masaj erotic, din zona de nord a municipiului.
Inspectorii de la OJPC Prahova trebuie sã rezolve în aceste zile o reclamaþie neobiºnuitã, primitã din partea lui Claudiu S. din Ploieºti.
taguri


"Acesta a sesizat, ieri, cã s-a ales cu o boalã venericã, dupã ce, în data de 23 decembrie, a fãcut o vizitã la salonul de masaj erotic Perla, situat pe Aleea Brumãrelelor nr. 9, în blocul 132 scara C.

„Am fãcut o programare la telefon. O tipã cu pãrul blond m-a întrebat dacã vreau ca masajul sã aibã ºi finalizare. Am fost de acord ºi totul m-a costat 200 de lei", a spus Claudiu.

Pãþitul povesteºte cã, douã zile mai târziu, au apãrut primele probleme de sãnãtate. A mers la medicul de familie, iar acesta l-a trimis de urgenþã la spitalul de boli venerice.

Dupã ce a aflat cã are gonoree, ploieºteanul a mers la Poliþie, OPC ºi la Direcþia de Sãnãtate Publicã."

Iaca si un argument facut public.Oare a luat gonoreea de la un simplu masaj , nu prea imi vine sa cred.

daca masajul a avut finalizare ...este posibil sa fi luat !
roz5blue6lila7
Postat pe 3 Martie 2010 11:34
De la: scorpio67, la data 2010-03-03 11:23:48Un tânãr de 30 de ani, din Ploieºti, a reclamat la Oficiul pentru Protecþia Consumatorului Prahova cã a luat cea mai mare þeapã a vieþii sale, o boalã venericã, dupã ce a fãcut o vizitã la un salon de masaj erotic, din zona de nord a municipiului.
Inspectorii de la OJPC Prahova trebuie sã rezolve în aceste zile o reclamaþie neobiºnuitã, primitã din partea lui Claudiu S. din Ploieºti.
taguri


"Acesta a sesizat, ieri, cã s-a ales cu o boalã venericã, dupã ce, în data de 23 decembrie, a fãcut o vizitã la salonul de masaj erotic Perla, situat pe Aleea Brumãrelelor nr. 9, în blocul 132 scara C.

„Am fãcut o programare la telefon. O tipã cu pãrul blond m-a întrebat dacã vreau ca masajul sã aibã ºi finalizare. Am fost de acord ºi totul m-a costat 200 de lei", a spus Claudiu.

Pãþitul povesteºte cã, douã zile mai târziu, au apãrut primele probleme de sãnãtate. A mers la medicul de familie, iar acesta l-a trimis de urgenþã la spitalul de boli venerice.

Dupã ce a aflat cã are gonoree, ploieºteanul a mers la Poliþie, OPC ºi la Direcþia de Sãnãtate Publicã."

Iaca si un argument facut public.Oare a luat gonoreea de la un simplu masaj , nu prea imi vine sa cred.


neeee,asta miroase a masaj cu finalizare
_curly
Postat pe 3 Martie 2010 11:35
„Am fãcut o programare la telefon. O tipã cu pãrul blond m-a întrebat"...

Voi va radeti de sufletu' meu?
Pai cum palaria mea stia ca avea "parul blond" prin telefon?
Si nu inteleg sa ma tai cum a luat el blenoragie de la un handjob (acum ca a amintit Rashela, si io tot la terminologia romaneasca ma gandesc si ma indoaie rasu' )
Dor_a
Postat pe 3 Martie 2010 12:39
Ca tot s-a pomenit de masajul thailandez. Imi povestea un tip trecut de a doua tinerete si plimbat cam prin toata lumea (cu precadere Asia) ca exista acel pat de masaj special creat (foarte putine saloane il au in B) cu gaura acolo unde ar trebui sa-ti stea capul. Si ca, atunci cand te intorci cu fata in jos, sub pat exista un castronel unde arde opium. Si, evident, in timp ce fata / fetele iti maseaza corpul cum numai ele stiu, tu inhalezi tot acel fum. Esti euforic la sfarsit.
Tot el mi-a spus ca romanii fac confuzie intre masajul thailandez si masajul erotic punand semnul egal intre ele. Si tot de la el stiu ca masajul erotic adevarat n-are nicio legatura cu ejacularea (finalizarea de care se tot vorbeste pe aici).
Dar cum noi suntem latini si iubareti din fire de ce nu? Ar trebui sa-l revendicam.
rashela
Postat pe 3 Martie 2010 15:23
De la: rashela, la data 2010-03-03 15:23:09Ca tot s-a pomenit de masajul thailandez. Imi povestea un tip trecut de a doua tinerete si plimbat cam prin toata lumea (cu precadere Asia) ca exista acel pat de masaj special creat (foarte putine saloane il au in B) cu gaura acolo unde ar trebui sa-ti stea capul. Si ca, atunci cand te intorci cu fata in jos, sub pat exista un castronel unde arde opium. Si, evident, in timp ce fata / fetele iti maseaza corpul cum numai ele stiu, tu inhalezi tot acel fum. Esti euforic la sfarsit.
Tot el mi-a spus ca romanii fac confuzie intre masajul thailandez si masajul erotic punand semnul egal intre ele. Si tot de la el stiu ca masajul erotic adevarat n-are nicio legatura cu ejacularea (finalizarea de care se tot vorbeste pe aici).
Dar cum noi suntem latini si iubareti din fire de ce nu? Ar trebui sa-l revendicam.






... si prietenul tau nu a fost prea corect ... si pe acolo multe cabinete iti ofera ''bonusuri'' ... nu e posibil sa nu asociezi excitarea pe care o produce INTENTIONAT asa zisa maseoza si dorintza clientului de a nu pleca in 3 picioare dupa ce a fost stors si muls in toate felurile ...
... faceti un exercitiu de imaginatie ... platesti, si se freaca o duduie/barbat dezbracat/a de tine ... cam prin toate partile mai erogene ... si apoi sa aprinda lumina si sa spuna - va simtiti bine ? ... ... ora s-a terminat ... altul la rind !!! ... ti-ai stricat toata ziua ...



marco918
Postat pe 3 Martie 2010 15:29
De la: marco918, la data 2010-03-03 15:29:25
De la: rashela, la data 2010-03-03 15:23:09Ca tot s-a pomenit de masajul thailandez. Imi povestea un tip trecut de a doua tinerete si plimbat cam prin toata lumea (cu precadere Asia) ca exista acel pat de masaj special creat (foarte putine saloane il au in B) cu gaura acolo unde ar trebui sa-ti stea capul. Si ca, atunci cand te intorci cu fata in jos, sub pat exista un castronel unde arde opium. Si, evident, in timp ce fata / fetele iti maseaza corpul cum numai ele stiu, tu inhalezi tot acel fum. Esti euforic la sfarsit.
Tot el mi-a spus ca romanii fac confuzie intre masajul thailandez si masajul erotic punand semnul egal intre ele. Si tot de la el stiu ca masajul erotic adevarat n-are nicio legatura cu ejacularea (finalizarea de care se tot vorbeste pe aici).
Dar cum noi suntem latini si iubareti din fire de ce nu? Ar trebui sa-l revendicam.






... si prietenul tau nu a fost prea corect ... si pe acolo multe cabinete iti ofera ''bonusuri'' ... nu e posibil sa nu asociezi excitarea pe care o produce INTENTIONAT asa zisa maseoza si dorintza clientului de a nu pleca in 3 picioare dupa ce a fost stors si muls in toate felurile ...






Adevarul e ca mi-a tot povestit de una,de alta. Sigur ca se face si sex (tot oral si handjob), dar nu retin exact unde anume. Oricum ideea era ca intotdeauna vei sti ce te asteapta acolo, pentru ce platesti. Nu intri sa-ti intinzi oasele si te trezesti cu capul fetei intre picioare.
rashela
Postat pe 3 Martie 2010 15:38
De la: Dor_a, la data 2010-03-03 12:39:37„Am fãcut o programare la telefon. O tipã cu pãrul blond m-a întrebat"...

Voi va radeti de sufletu' meu?
Pai cum palaria mea stia ca avea "parul blond" prin telefon?
Si nu inteleg sa ma tai cum a luat el blenoragie de la un handjob (acum ca a amintit Rashela, si io tot la terminologia romaneasca ma gandesc si ma indoaie rasu' )


Ideea era ca nu se limiteaza serviciile la hand job, ca mai iei si niscai boli si ca totul e adevarat , nu exprimarea aluia conta ci patania care dovedeste ca domnisoarele alea de dinainte neaga degeaba ca ele se rezuma doar laun masaj si atat.

Postat pe 3 Martie 2010 16:03
De la: scorpio67, la data 2010-03-03 16:03:42
De la: Dor_a, la data 2010-03-03 12:39:37„Am fãcut o programare la telefon. O tipã cu pãrul blond m-a întrebat"...

Voi va radeti de sufletu' meu?
Pai cum palaria mea stia ca avea "parul blond" prin telefon?
Si nu inteleg sa ma tai cum a luat el blenoragie de la un handjob (acum ca a amintit Rashela, si io tot la terminologia romaneasca ma gandesc si ma indoaie rasu' )


Ideea era ca nu se limiteaza serviciile la hand job, ca mai iei si niscai boli si ca totul e adevarat , nu exprimarea aluia .


Va citeam si-mi imaginam lantul produs, imbolnavirile in serie. Pentru ca e greu de crezut ca doar el s-a imbolnavit. Cum cel putin 50% dintre clienti sunt casatoriti, imi facem urmatorul calcul:
- daca tipul a mintit si avea boala, atunci a transmis-o el fetei care, la randul ei, i-a procopsit pe altii, care la randul lor si-au fericit sotiile, iubitele
- daca tipul n-a mintit, lantul e cam acelasi doar ca pleaca de la fata catre nenumaratii ei clienti.

Un singur lucru stiu (stiam). In saloanele noastre, desi esti obligatoriu prin lege sa aduci certficatul acela de sanatate, nu se respecta asta. Blenoragie? Floare la ureche. Doamne fereste de-un sifilis!
rashela
Postat pe 3 Martie 2010 16:09
De la: scorpio67, la data 2010-03-03 16:03:42
Ideea era ca nu se limiteaza serviciile la hand job, ca mai iei si niscai boli si ca totul e adevarat , nu exprimarea aluia conta ci patania care dovedeste ca domnisoarele alea de dinainte neaga degeaba ca ele se rezuma doar laun masaj si atat.


Asa o fi, da' daca nu e doar hand job, cum naiba nu folosesc protectie?
Dor_a
Postat pe 3 Martie 2010 17:42
De la: Dor_a, la data 2010-03-03 17:42:00
De la: scorpio67, la data 2010-03-03 16:03:42
Ideea era ca nu se limiteaza serviciile la hand job, ca mai iei si niscai boli si ca totul e adevarat , nu exprimarea aluia conta ci patania care dovedeste ca domnisoarele alea de dinainte neaga degeaba ca ele se rezuma doar laun masaj si atat.


Asa o fi, da' daca nu e doar hand job, cum naiba nu folosesc protectie?


Si mai spun ca sunt "profesioniste"!

Postat pe 3 Martie 2010 17:43
Razi tu, Scorpio, puiule, da' iti dai seama ce profesie periculoasa?
Pai e mai data naibii ca 007, pe cuvant! Plin de "danger" la fundu' lor (la propriu )
Dor_a
Postat pe 3 Martie 2010 17:57
De la: Dor_a, la data 2010-03-03 17:57:50Razi tu, Scorpio, puiule, da' iti dai seama ce profesie periculoasa?
Pai e mai data naibii ca 007, pe cuvant! Plin de "danger" la fundu' lor (la propriu )



Unde nu e minte ci doar aviditate dupa bani, vai de fund nu de picioare!
Ai dreptate , vai mama lor de inconstiente!

Postat pe 3 Martie 2010 18:03
Buna !
Am prieteni care au fost la masaj erotic si mi-au spus ca la saloanele care se respecta nu este permis contactul sexual, iar fetele chiar au diplome de masaj recunoscute de ministerul muncii si analizele medicale la zi.
A nu se confunda bordelul cu salonul de masaj erotic si nici sa le bagam pe toate in aceeasi oala, nu ???
Pana la urma este un job ca oricare altul , atata timp cat faci numai masaj nu are de ce sa iti fie rusine. Castigi bani frumosi fara prea mare bataie de cap !!!
Si ai parte de mai multe tipuri de masaj : masaj de relaxare, masaj tantric, masaj erotic, double massage, jacuzzi massage, poti merge sg sau impreuna cu iubitul/iubita !
Iar masajul este cu finalizare dar fara sex,, indiferent de cat de dragut este clientul sau cat de mult plateste peste pretul orei de masaj.
Crina_1988
Postat pe 11 Martie 2010 17:23
De la: Crina_1988, la data 2010-03-11 17:23:03Buna !
Am prieteni care au fost la masaj erotic si mi-au spus ca la saloanele care se respecta nu este permis contactul sexual, iar fetele chiar au diplome de masaj recunoscute de ministerul muncii si analizele medicale la zi.
A nu se confunda bordelul cu salonul de masaj erotic si nici sa le bagam pe toate in aceeasi oala, nu ???
Pana la urma este un job ca oricare altul , atata timp cat faci numai masaj nu are de ce sa iti fie rusine. Castigi bani frumosi fara prea mare bataie de cap !!!
Si ai parte de mai multe tipuri de masaj : masaj de relaxare, masaj tantric, masaj erotic, double massage, jacuzzi massage, poti merge sg sau impreuna cu iubitul/iubita !
Iar masajul este cu finalizare dar fara sex,, indiferent de cat de dragut este clientul sau cat de mult plateste peste pretul orei de masaj.


Stii, nu cred ca e nevoie sa faci reclama gratuita, care vrea se duce oricum iar cat priveste "ignoranta" noastra las-o asa ca e mai bine.Om fi toti niste prosti si tu aia mai desteapta!

Postat pe 15 Martie 2010 08:02
De la: Crina_1988, la data 2010-03-11 17:23:03Buna !
Am prieteni care au fost la masaj erotic si mi-au spus ca la saloanele care se respecta nu este permis contactul sexual, iar fetele chiar au diplome de masaj recunoscute de ministerul muncii si analizele medicale la zi.
A nu se confunda bordelul cu salonul de masaj erotic si nici sa le bagam pe toate in aceeasi oala, nu ???
Pana la urma este un job ca oricare altul , atata timp cat faci numai masaj nu are de ce sa iti fie rusine. Castigi bani frumosi fara prea mare bataie de cap !!!
Si ai parte de mai multe tipuri de masaj : masaj de relaxare, masaj tantric, masaj erotic, double massage, jacuzzi massage, poti merge sg sau impreuna cu iubitul/iubita !
Iar masajul este cu finalizare dar fara sex,, indiferent de cat de dragut este clientul sau cat de mult plateste peste pretul orei de masaj.
cred ca masajul erotic este un bordel clandestin...iar cele care fac masaj erotic poate au diplome de prostituate dar nici decum altfel de diplome..asa ca nu ne mai prostiti cu minciunile voastre ca nu suntem asa de fraieri precum ne vedeti.....
kudika029282
Postat pe 15 Martie 2010 13:01
Saloanele de masaj erotic sunt impartite in 2 categorii, cele in care se practica sexul si cele in care nu se practica sexul !!
In prima categorie , unde se practica sexul, saloanele sunt situate in apartamente, unde proprietarii investesc putin ( sa poata abandona oricand este nevoie destul de usor ) si fetele sunt uratele !!!
In a 2-a categorie, la saloanele unde nu se practica sexul, saloanele sunt situate in vile, frumos amenajate, unde proprietarii au investit, fetele sunt frumoase, inteligente, cu analizele facute si cu DIPLOME IN MASAJ, RECUNOSCUTE DE MINISTERUL MUNCII SI EDUCATIEI !!!!
Crina_1988
Postat pe 20 Martie 2010 15:27
De la: Crina_1988, la data 2010-03-20 15:27:29Saloanele de masaj erotic sunt impartite in 2 categorii, cele in care se practica sexul si cele in care nu se practica sexul !!
In prima categorie , unde se practica sexul, saloanele sunt situate in apartamente, unde proprietarii investesc putin ( sa poata abandona oricand este nevoie destul de usor ) si fetele sunt uratele !!!
In a 2-a categorie, la saloanele unde nu se practica sexul, saloanele sunt situate in vile, frumos amenajate, unde proprietarii au investit, fetele sunt frumoase, inteligente, cu analizele facute si cu DIPLOME IN MASAJ, RECUNOSCUTE DE MINISTERUL MUNCII SI EDUCATIEI !!!!
nu cred ca au altfel de diplome decat de PROSTITUATE DE LUX care nu iau orice bani si nu se culca cu orice fel de barbatii numai din aia cu buzunarele pline de bani multi.....
kudika029282
Postat pe 20 Martie 2010 16:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sufar...Va rog raspundeti-mi rpd... 30 De la: casey_cat 21 Februarie 2010 21:37
DIN CATEGORIA CUM SA II INTELEGEM PE BARBATI????? 13 De la: andra_05 23 Mai 2009 15:28
Au disparut barbatii adevarati?? 1146 De la: alexo88 18 Ianuarie 2011 10:46
read it!!! 11 De la: hystria1 28 Ianuarie 2011 15:48
nu ma iubeste dar vine la mine pentru sex 335 De la: kudika109268 7 Februarie 2010 22:33