Setari Cookie-uri

Cum sa-l cuceresc, desi m-a refuzat:-??

Am iesit impreuna cu un baiat pentru a ne cunoaste, deoarece el vazuse cateva poze cu mn la o prietena comuna..si i-au placut ..Intalnirea propriu zisa n-a fost in 2...am iesit mai multi..pt a ne cunoaste...el s-a purtat super frumos cu mn, imi daduse de inteles k ma place...marea mea greseala a fost k..dupa intalnire, vazand k el nu schiteaza niciun gest nimic, niciun semn,l-am cautat eu( sunt o pers mai directa) si i-am dat d inteles k-l plac..el..probabil s-a speriat si mi-a zis k ma vede ca o prietena..am incercat eu dupa s-o dau la intors..k de fapt si eu il plac tot ca persoana. dar faptul deja era consumat...in prezent, mai vorbim pe mes...am intrat eu de vreo 2 ori pe el., insa, spre surprinderea mea..am vazut zilele trecute k a intrat si el...asta ce inseamna?k poate poate..mai am vreo sansa...sa ma astept.?..nici nu stiu cum sa-l abordez:(
kudika112458
Postat pe 26 Februarie 2010 20:45
parca erai o pers directa. acu nu stii cum sa'l abordezi?
Shhh
Postat pe 26 Februarie 2010 21:43
Chiar asa, daca esti directa, nu intrebi si tu :"Mai baiete, anume ce vrei sa fim noi 2 ? Amici, iubiti, ce ?". Si gata, nu mai e nevoie de atatea dileme. Bine, asta daca tu chiar vrei sa afli adevarul. Daca nu, stai linistita si streseaza-te singurica.
anissya
Postat pe 26 Februarie 2010 21:52

...s-au dus vremurile in care baiatul ii facea curte fetei...daca dorea ceva q tine te cauta, dar asa...
freakbabe
Postat pe 26 Februarie 2010 21:56
De la: kudika112458, la data 2010-02-26 20:45:21Am iesit impreuna cu un baiat pentru a ne cunoaste, deoarece el vazuse cateva poze cu mn la o prietena comuna..si i-au placut ..Intalnirea propriu zisa n-a fost in 2...am iesit mai multi..pt a ne cunoaste...el s-a purtat super frumos cu mn, imi daduse de inteles k ma place...marea mea greseala a fost k..dupa intalnire, vazand k el nu schiteaza niciun gest nimic, niciun semn,l-am cautat eu( sunt o pers mai directa) si i-am dat d inteles k-l plac..el..probabil s-a speriat si mi-a zis k ma vede ca o prietena..am incercat eu dupa s-o dau la intors..k de fapt si eu il plac tot ca persoana. dar faptul deja era consumat...in prezent, mai vorbim pe mes...am intrat eu de vreo 2 ori pe el., insa, spre surprinderea mea..am vazut zilele trecute k a intrat si el...asta ce inseamna?k poate poate..mai am vreo sansa...sa ma astept.?..nici nu stiu cum sa-l abordez:(





... mai fata ... ce vrei de fapt ? ... sa te scarpini putin sau sa storci ce e mai bun ... daca vrei sa te scarpini intreaba-l direct si o sa iasa ... ceva ... daca vrei ceva mai bun ... joaca-te cu el ... apeleaza la feminitate si bun simt ... barbatilor le place asta si apreciaza ceva obtinut cu efort ... sa fii iubita ...

marco918
Postat pe 26 Februarie 2010 21:59
De la: freakbabe, la data 2010-02-26 21:56:43
...s-au dus vremurile in care baiatul ii facea curte fetei...daca dorea ceva q tine te cauta, dar asa...



...dar asa il cauta tot ea .True, true...
anissya
Postat pe 26 Februarie 2010 21:59
De la: freakbabe, la data 2010-02-26 21:56:43
...s-au dus vremurile in care baiatul ii facea curte fetei...daca dorea ceva q tine te cauta, dar asa...




... ... mai degreaba, s-au dus vremurile cind femeiele stiau sa fie feminine ... barbatii daca nu li se ofera femeile se multumesc sa suspine ... daca li se ofera gratis, pe de-a moaca ... cine zice nu ? ... sa fim seriosi ... nici bunicu de 150 de ani nu ar refuza ...
marco918
Postat pe 26 Februarie 2010 22:02
De la: marco918, la data 2010-02-26 21:59:29
De la: kudika112458, la data 2010-02-26 20:45:21Am iesit impreuna cu un baiat pentru a ne cunoaste, deoarece el vazuse cateva poze cu mn la o prietena comuna..si i-au placut ..Intalnirea propriu zisa n-a fost in 2...am iesit mai multi..pt a ne cunoaste...el s-a purtat super frumos cu mn, imi daduse de inteles k ma place...marea mea greseala a fost k..dupa intalnire, vazand k el nu schiteaza niciun gest nimic, niciun semn,l-am cautat eu( sunt o pers mai directa) si i-am dat d inteles k-l plac..el..probabil s-a speriat si mi-a zis k ma vede ca o prietena..am incercat eu dupa s-o dau la intors..k de fapt si eu il plac tot ca persoana. dar faptul deja era consumat...in prezent, mai vorbim pe mes...am intrat eu de vreo 2 ori pe el., insa, spre surprinderea mea..am vazut zilele trecute k a intrat si el...asta ce inseamna?k poate poate..mai am vreo sansa...sa ma astept.?..nici nu stiu cum sa-l abordez:(





... mai fata ... ce vrei de fapt ? ... sa te scarpini putin sau sa storci ce e mai bun ... daca vrei sa te scarpini intreaba-l direct si o sa iasa ... ceva ... daca vrei ceva mai bun ... joaca-te cu el ... apeleaza la feminitate si bun simt ... barbatilor le place asta si apreciaza ceva obtinut cu efort ... sa fii iubita ...



ai zis bine BARBATILOR, nu putzosilor pt care ori gaurica e buna
Shhh
Postat pe 26 Februarie 2010 22:03
De la: kudika112458, la data 2010-02-26 20:45:21Am iesit impreuna cu un baiat pentru a ne cunoaste, deoarece el vazuse cateva poze cu mn la o prietena comuna..si i-au placut ..Intalnirea propriu zisa n-a fost in 2...am iesit mai multi..pt a ne cunoaste...el s-a purtat super frumos cu mn, imi daduse de inteles k ma place...marea mea greseala a fost k..dupa intalnire, vazand k el nu schiteaza niciun gest nimic, niciun semn,l-am cautat eu( sunt o pers mai directa) si i-am dat d inteles k-l plac..el..probabil s-a speriat si mi-a zis k ma vede ca o prietena..am incercat eu dupa s-o dau la intors..k de fapt si eu il plac tot ca persoana. dar faptul deja era consumat...in prezent, mai vorbim pe mes...am intrat eu de vreo 2 ori pe el., insa, spre surprinderea mea..am vazut zilele trecute k a intrat si el...asta ce inseamna?k poate poate..mai am vreo sansa...sa ma astept.?..nici nu stiu cum sa-l abordez:(

nu-l mai aborda in nici un fel , lasa-l pe el s-o faca (asta daca vrea de la tine mai mult decat sa vorbiti pe mess din cand in cand).
fii indiferenta , ca si cum ai si uitat ce ati discutat la acea intalnire .
mahy33
Postat pe 26 Februarie 2010 22:24
De la: Shhh, la data 2010-02-26 22:03:31
De la: marco918, la data 2010-02-26 21:59:29
De la: kudika112458, la data 2010-02-26 20:45:21Am iesit impreuna cu un baiat pentru a ne cunoaste, deoarece el vazuse cateva poze cu mn la o prietena comuna..si i-au placut ..Intalnirea propriu zisa n-a fost in 2...am iesit mai multi..pt a ne cunoaste...el s-a purtat super frumos cu mn, imi daduse de inteles k ma place...marea mea greseala a fost k..dupa intalnire, vazand k el nu schiteaza niciun gest nimic, niciun semn,l-am cautat eu( sunt o pers mai directa) si i-am dat d inteles k-l plac..el..probabil s-a speriat si mi-a zis k ma vede ca o prietena..am incercat eu dupa s-o dau la intors..k de fapt si eu il plac tot ca persoana. dar faptul deja era consumat...in prezent, mai vorbim pe mes...am intrat eu de vreo 2 ori pe el., insa, spre surprinderea mea..am vazut zilele trecute k a intrat si el...asta ce inseamna?k poate poate..mai am vreo sansa...sa ma astept.?..nici nu stiu cum sa-l abordez:(





... mai fata ... ce vrei de fapt ? ... sa te scarpini putin sau sa storci ce e mai bun ... daca vrei sa te scarpini intreaba-l direct si o sa iasa ... ceva ... daca vrei ceva mai bun ... joaca-te cu el ... apeleaza la feminitate si bun simt ... barbatilor le place asta si apreciaza ceva obtinut cu efort ... sa fii iubita ...



ai zis bine BARBATILOR, nu putzosilor pt care ori gaurica e buna





... multi putzosi ar putea ajunge mai repede barbati daca nu ar fi o multitudine de gaurici disponibile in jur ... iar instinctele functioneaza perfect ... cam toate gauricile visatoare (sau nu !!!) se scurg dupa cite unul aratos nevoie mare dar infantil si iresponsabil ... si invers ... cind isi dau seama ca sint un numar pe o lista se pling de le sare camasa de pe ele ...

marco918
Postat pe 26 Februarie 2010 22:30
cati ani ai ta, fata tatii? ca din cea ce scrii imi pari a fi undeva intre 14 si 16 anisori... nu mai fa o drama... vezi-ti de viata ta si fii mai indiferenta. o sa vina el la tine daca te place... daca nu te place, o sa vina altcineva... fii linistita, nu o sa duci lipsa de baieti...
TangoFeliz
Postat pe 27 Februarie 2010 02:32
ai gresit........nu treb sa ii spui u prima k iti place.........normal k sa speriat........incearca sa iesiti mai multi k prima oara j fal sa simta k el detine controlul nu u................fal sa se simta barbat k de asta are nevoie j va fi al tau..............la mn nu da gres niciodata.....
iulia_eu
Postat pe 4 Martie 2010 10:54
salut, eu iti recomand sa il faci gelos, ignora-l, fa-l sa se simta neimportant, umileste-l - dar nu foarte tare, joaca-te un pic cu orgoliul lui. iti garantez ca in maxim 1 saptamana il ai la degetul mic. succes
kudika118130
Postat pe 8 Martie 2010 13:55
De la: kudika112458, la data 2010-02-26 20:45:21Am iesit impreuna cu un baiat pentru a ne cunoaste, deoarece el vazuse cateva poze cu mn la o prietena comuna..si i-au placut ..Intalnirea propriu zisa n-a fost in 2...am iesit mai multi..pt a ne cunoaste...el s-a purtat super frumos cu mn, imi daduse de inteles k ma place...marea mea greseala a fost k..dupa intalnire, vazand k el nu schiteaza niciun gest nimic, niciun semn,l-am cautat eu( sunt o pers mai directa) si i-am dat d inteles k-l plac..el..probabil s-a speriat si mi-a zis k ma vede ca o prietena..am incercat eu dupa s-o dau la intors..k de fapt si eu il plac tot ca persoana. dar faptul deja era consumat...in prezent, mai vorbim pe mes...am intrat eu de vreo 2 ori pe el., insa, spre surprinderea mea..am vazut zilele trecute k a intrat si el...asta ce inseamna?k poate poate..mai am vreo sansa...sa ma astept.?..nici nu stiu cum sa-l abordez:(
scumpa mea ai grija cu baiatul respectiv nu este ceea ce pare se lasa greu abordat ca sa ii pici in plasa tipu nu vrea decat o partida nimic mai mult ai grija cauta alt baiat pentru o relatie serioasa asta nu e de tine depinde ce vrei si tu
kudika143709
Postat pe 14 Martie 2010 10:51
hello....pai dacas as fi eu in situatia ta as astepta....nu as grabii lucrurile, in schimb as face tot posibilul sa fiu frumoasa si el sa observe asta... Barbatii urasc femeile insistente....:) sunt sigura ca daca destinul este sa fiti impreuna, mai devreme sau mai tarziu o sa fiti, daca nu.....atunci de ce sa complici lucrurile? ca poate nu il vezi pe cel care iti este scris sa il cunosti din cauza ambitiilor...:) sper ca iti este util sfatul...
Luisa83
Postat pe 16 Martie 2010 08:16
hello....pai dacas as fi eu in situatia ta as astepta....nu as grabii lucrurile, in schimb as face tot posibilul sa fiu frumoasa si el sa observe asta... Barbatii urasc femeile insistente....:) sunt sigura ca daca destinul este sa fiti impreuna, mai devreme sau mai tarziu o sa fiti, daca nu.....atunci de ce sa complici lucrurile? ca poate nu il vezi pe cel care iti este scris sa il cunosti din cauza ambitiilor...:) sper ca iti este util sfatul...
Luisa83
Postat pe 16 Martie 2010 08:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
RELATIE DE 5 ANI 3 De la: kitty_krieger 16 Mai 2010 14:52
ea- manager, el- vanzator stradal 459 De la: CIBELA 7 Aprilie 2010 18:41
Eu crestina el musulman 21 De la: kudika152745 30 Iulie 2013 21:10
Barbatul de care sunt indragostita,iubeste pe alta !!!!!! 5 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:51
Intre noi exista o prapastie : Distanta 68 De la: Micael 23 Ianuarie 2011 16:25