Setari Cookie-uri

Help, anyone?!

Salut!E a doua oara cand cer sfatul pe aici in legatura cu relatia mea...ma rog, acum fosta relatie, ne-am despartit vineri seara...cred ca a4a oara...deja e penibil. De fiecare data zic ca nu ma mai impac, ca nu pot trece peste faptul ca nu cred ca ma respecta, ca nu are incredere in mine si ca-mi vorbeste urat. Nu ma respecta in sensul ca injura, ca ma jigneste uneori si imi lasa impresia de multe ori ca nici nu-i pasa...cum a fost si de data asta cand i-am spus sa ne despartim. In prima faza a fost nervos, a zis ca nici nu ma mai poate iubi si sa-l las in pace etc, iar a 2a zi, mi-a zis ca nu poate trai fara mine. Eu nu inteleg ce se intampla cu mine si cum sa trec peste asta...gandesc eu prost...ar trebui sa fac mai multe compromisuri si sa nu mai fiu atat de sensibila...dar totusi, fara respect si incredere, poate exista o relatie? Am pus pe o foaie defecte si calitati pe care le vad eu la el...erau mai multe defectele, cam duble ca numar...si totusi, de ce naiba il iubesc asa si ma simt atat de rau acum??N-am mai trecut pana la el prin suferinte si stari din astea.Sunt asa moale acum, ma urasc pt cum sunt in mom asta si nu stiu ce sa fac sa trec peste.Parca nu-mi mai vad nicicum viitorul langa altcineva, Nu vreau sa ma mai intorc in relatia asta, oricat de mult il vreau langa mine, pt ca stiu ca ma va face iar sa sufar.Va rog, spuneti-mi ce parere aveti si daca fac bine ce fac. Multumesc anticipat, o zi buna sa aveti!
pisukblonda
Postat pe 2 Martie 2010 15:51
acum ca ti-ai spus off-ul ..a mai trecut?!
just_heaven
Postat pe 2 Martie 2010 15:57
mai pisu blond... cum adica nu stii DACA te respecta, mai ales ca el deja te injura, te jigneste?? pai tu nu stii ce'i ala respect. du'te tu frumos si fa'ti un dus, aranjeaza'te, machiaza'te, imbraca'te frumos si da'i dfrumu' la plimbare ca asa e de frumos afara si e un soare ca e pacat sa stai sa ofilesti in casa. si pe strada vei vedea ca mai sunt baieti care se uita la tine, mai sunt fete SINGURE, exista viata... printre oamenii pe care ii vei vedea vor fi si cei cu 2-3 casnicii/relatii in spate care la fel au spus ca ei nu isi vad viata fara EA/EL si uite ca au vazut'o, asta ca exemplu. la 23 de ani viata e asa frumoasa, fara griji, obligatii, si tu stai si suferi ca proasta pt un baiat. respecta'te, iubeste'te, apreciaza'te si dupa aia ai sa vezi ca poti sa faci o selectie printre cei pe care ii vei lasa sa intre in viata ta. pana atunci cei aduna toate gunoaiele din pacate.
Shhh
Postat pe 2 Martie 2010 16:52
mda !
Cum adica nu iti vezi viitorul langa altcineva ??
Normal ca atunci cand iesi dintr-o relatie ,sa nu mai vrei alta ...dar asta nu inseamana ca ai sa ramai singura toata viata.
Decat sa stai langa un BOU,care isi bate joc ....mai bine singurica si iti vezi de trebusoarele tale !
Nu esti singura care e single !!Si nu ai sa mori din asta!!!cu timpu va trece ....si ai sa te gandesti :
"Ce proasta eram ..."
Daca nu il mai vrei dc mai plangi dupa el ?


.... S-au cam epuizat cuvintele ....multzi nervi imi fac cand vad "probleme dastea in paradis "...
Cand de fapt ....daca aveai o problema mai grava de sanatate ,cum mai erai ??
blaa
Postat pe 2 Martie 2010 17:20
De la: Shhh, la data 2010-03-02 16:52:17mai pisu blond... cum adica nu stii DACA te respecta, mai ales ca el deja te injura, te jigneste?? pai tu nu stii ce'i ala respect. du'te tu frumos si fa'ti un dus, aranjeaza'te, machiaza'te, imbraca'te frumos si da'i dfrumu' la plimbare ca asa e de frumos afara si e un soare ca e pacat sa stai sa ofilesti in casa. si pe strada vei vedea ca mai sunt baieti care se uita la tine, mai sunt fete SINGURE, exista viata... printre oamenii pe care ii vei vedea vor fi si cei cu 2-3 casnicii/relatii in spate care la fel au spus ca ei nu isi vad viata fara EA/EL si uite ca au vazut'o, asta ca exemplu. la 23 de ani viata e asa frumoasa, fara griji, obligatii, si tu stai si suferi ca proasta pt un baiat. respecta'te, iubeste'te, apreciaza'te si dupa aia ai sa vezi ca poti sa faci o selectie printre cei pe care ii vei lasa sa intre in viata ta. pana atunci cei aduna toate gunoaiele din pacate.

ai perfecta dreptate.BRAVO !!!
Kattyy
Postat pe 4 Martie 2010 16:50
lasa-l mama !!!! azi te injura maine te bate...fugi de asa un personaj.....vine primavara iesi.....vara la mare...fugi cat vezi cu ochii si nu te irosi...
coki67
Postat pe 4 Martie 2010 17:17
Multumesc de sfaturi si incurajari...da, asa-mi spune toata lumea, ca bine am facut ca am terminat relatia...eu inca stau si ma gandesc si ma intreb daca oi fi prea sensibila si ma deranjeaza prea tare cuvinte si vorbe spuse la nervi, poate alte fete ar accepta...el zicea ca eu l-am determinat sa vorbeasca asa, dar totusi...cred ca edoar o scuza...nu i-am facut nimic, nu l-am inselat, nu i-am raspuns cu vorbe urate sau lipsite de respect...e usor sa gasesti pe celalalt tap ispasitor
pisukblonda
Postat pe 5 Martie 2010 16:13
aha , da si fostul meu sot ma injura si ma batea si dupa aia spunea ca asa reactioneaza el la nervi, ca eu sunt vinovata ca il supar.
Shhh
Postat pe 5 Martie 2010 16:31
Da bine, e un barbat frustrat care crede ca te "alinta" cu injuraturi... nici nu se poate numi iubire...e normal sa nu te vezi pe viitor langa alticineva, pt ca deocamdata nu ai ochi decat pt el, insa a fi singur nu e cea mai mare nenorocire de pe pamant, ba chiar eu consider ca decat intr-o companie proasta,mai bine singura...stai departe de el, si ai sa vezi, ca timpul le rezolva pe toate, iar la un moment dat ti se va lua "ceata" de pe ochi, dupa felul cum vorbesti, se pare ca realizezi deja lucrurile esentiale, ca nu te respecta, iar dragoste fara respect nu exista!!!!!!!!
dydy88
Postat pe 5 Martie 2010 16:59
Iubita, iti place sa ti se vorbeasca urat? Daca ai avea o fetita si i-ar vorbi un prost asa cum iti vorbeste tie nu i-ai spune sa o lase in pace?
Sunt atatia barbati eleganti si manierati, in timp ce tu..ai o problema cu respectul de sine.
Ai facut o greseala k ai fost cu el. Se poarta frumos doar cand urla hormonii. Cel mult. E viata ta, daca-ti bati joc de viata ta, cum vrei ca altii sa te respecte?
Parerea mea e ca daca il accepti..iti va face mai rau data viitoare
kudika138743
Postat pe 7 Martie 2010 17:31
De la: pisukblonda, la data 2010-03-02 15:51:28Salut!E a doua oara cand cer sfatul pe aici in legatura cu relatia mea...ma rog, acum fosta relatie, ne-am despartit vineri seara...cred ca a4a oara...deja e penibil. De fiecare data zic ca nu ma mai impac, ca nu pot trece peste faptul ca nu cred ca ma respecta, ca nu are incredere in mine si ca-mi vorbeste urat. Nu ma respecta in sensul ca injura, ca ma jigneste uneori si imi lasa impresia de multe ori ca nici nu-i pasa...cum a fost si de data asta cand i-am spus sa ne despartim. In prima faza a fost nervos, a zis ca nici nu ma mai poate iubi si sa-l las in pace etc, iar a 2a zi, mi-a zis ca nu poate trai fara mine. Eu nu inteleg ce se intampla cu mine si cum sa trec peste asta...gandesc eu prost...ar trebui sa fac mai multe compromisuri si sa nu mai fiu atat de sensibila...dar totusi, fara respect si incredere, poate exista o relatie? Am pus pe o foaie defecte si calitati pe care le vad eu la el...erau mai multe defectele, cam duble ca numar...si totusi, de ce naiba il iubesc asa si ma simt atat de rau acum??N-am mai trecut pana la el prin suferinte si stari din astea.Sunt asa moale acum, ma urasc pt cum sunt in mom asta si nu stiu ce sa fac sa trec peste.Parca nu-mi mai vad nicicum viitorul langa altcineva, Nu vreau sa ma mai intorc in relatia asta, oricat de mult il vreau langa mine, pt ca stiu ca ma va face iar sa sufar.Va rog, spuneti-mi ce parere aveti si daca fac bine ce fac. Multumesc anticipat, o zi buna sa aveti!




mda.....cunosc ceea ce spui...


dar gandeste+te ca tu esti cea mai importanta si o mica vina ai si tu

ca ai acceptat comportamentu lui dar ce nu facem noi din iubire...de ar fi si barbatii dispusi sa faca atatea compromisuri cate facem noi....

nici nu as fi in masura sa iti dau sfaturi dar nu ma pot abtine


asha ca sfatu meu e sa lasi totu asa cum a cazut e cel mai bine pentru tine...
ai sa vezi mai tarziu ce bine ti+ai facut.

_PrInTzEs_
Postat pe 7 Martie 2010 20:43
call 112
Diavolyta_
Postat pe 7 Martie 2010 21:10
call 112
Diavolyta_
Postat pe 7 Martie 2010 21:10
Ieri m-a sunat sa ne intalnim sa-mi dea lucrurile care ramasesera la el.Ne-am intalnit, mi-a adus si flori...A fost asa de greu sa-l vad si sa ma despart din nou...ma gandeam ca daca nu ar fi fost defectul cu limbajul, am fi avut o relatie asa cum am visat mereu, nu mi-as fi putut dori altceva de la un barbat...El spunea ca nu intelege cum pot sa ma despart de el doar ca spune unele chestii la nervi, pe care nici macar nu le simte...zice ca nu-l iubesc cu adevarat si ca nu am vrut sa lupt pt relatia asta si ca ar trebui sa revin cu picioarele pe pamant si sa-mi dau seama ca sunt altii care inseala si isi bat iubitele, iar eu din atata lucru ma despart...... Chiar asa o fi? Sper ca nu stresez pe nimeni cu mesajele astea, dar simt sa povestesc si sa mai primesc pareri, ma simt asa de singura
pisukblonda
Postat pe 9 Martie 2010 09:20
ahahah da da , cunosc vorbele astea. lasa'l mai, da'l dracului, ce'ar fi fost daca si tu la nervi il faceai in toate felurile si apoi te scuzai ca na el e vinovat, nu te intelege, ca asa reactionezi tu... iti zic eu ca nu tin scuzele astea si invers, te alegeai si cu o palma. ti'a spus exact ce mi'a spus mie fostul, ca nu il merit, ca el e baiat de nota 11, ca altele ar fi super multumite si fericite cu un asa barbat (imi imaginez ce fericite erau luand bataie saptamanal, zilnic fiind injurate si jignite mai ceva ca intre tigani). daca tu vrei sa te convingi sa viitorul tau langa el va fi exact cum a fost si pana acum, dar presarat cu mai multe santajuri, jigniri, batai, impaca'te cu el. dar dupa aia sa nu te plangi. de astfel de oameni sa te feresti in viata mai ceva ca dracu de tamaie. sunt niste gunoaie!!
Shhh
Postat pe 9 Martie 2010 09:26
Iubita fugi cat te tin picioarele! Nici macar o urma de bun simt nu are: "El spunea ca nu intelege cum pot sa ma despart de el doar ca spune unele chestii la nervi, pe care nici macar nu le simte...zice ca nu-l iubesc cu adevarat si ca nu am vrut sa lupt pt relatia asta si ca ar trebui sa revin cu picioarele pe pamant si sa-mi dau seama ca sunt altii care inseala si isi bat iubitele, iar eu din atata lucru ma despart." Si data viitoare cand te va bate ce va spune? Ca toti "inseala si isi bat iubitele", c-asa-i modelu`! Ce te ofuschezi asa? Te va distruge bucatica cu bucatica, pana vei ajunge si tu sa crezi despre tine ca asa meriti si ca el iti face o mare favoare ca sta cu tine.
Am citi undeva ca "Dumnezeu a facut femeia din coasta barbatului, ca sa-i fie egala; si nu din piciorul lui, ca sa-i fie pres."
Uita-te in oglinda si spune-ti ce vezi! O sa fii uimita sa vezi ce persoana minunata esti!
gina37
Postat pe 9 Martie 2010 09:36
Pisuk fii tare si renunta de tot la aceasta relatie ...e genul de barbat caruia i se pare k doar el are dreptate si k doar ceea ce face el e bine...si....normal...nu poate intelege ca te poti desparti de el ca doar l-ai mai iertat si alta data. Acum gandeste ca il vei ierta din nou si asa va gandi mereu daca o vei face iar cu vb urate nu cred k va inceta ba din contra se vor intensifica

eu am avut o relatie de 6 ani si am pus punct tot din cauza lipsei de respect

fii tare si incearca sa nu te mai gandesti la el, sa iti ocupi timpul cu alte activitati, sa iesi in oras cu prietenele si sa vezi k in jurul tau sunt zeci de baieti cu care poti avea o relatie bazata pe respect si incredere...cred eu ca sunt cele mai importante. Si incerci si cu unu si cu altul pana iti gasesti pe cineva ¨bun¨ din toate punctele de vedere k barbati suuuunnnntttt :))
leyla_10
Postat pe 9 Martie 2010 09:43
De la: pisukblonda, la data 2010-03-02 15:51:28Salut!E a doua oara cand cer sfatul pe aici in legatura cu relatia mea...ma rog, acum fosta relatie, ne-am despartit vineri seara...cred ca a4a oara...deja e penibil. De fiecare data zic ca nu ma mai impac, ca nu pot trece peste faptul ca nu cred ca ma respecta, ca nu are incredere in mine si ca-mi vorbeste urat. Nu ma respecta in sensul ca injura, ca ma jigneste uneori si imi lasa impresia de multe ori ca nici nu-i pasa...cum a fost si de data asta cand i-am spus sa ne despartim. In prima faza a fost nervos, a zis ca nici nu ma mai poate iubi si sa-l las in pace etc, iar a 2a zi, mi-a zis ca nu poate trai fara mine. Eu nu inteleg ce se intampla cu mine si cum sa trec peste asta...gandesc eu prost...ar trebui sa fac mai multe compromisuri si sa nu mai fiu atat de sensibila...dar totusi, fara respect si incredere, poate exista o relatie? Am pus pe o foaie defecte si calitati pe care le vad eu la el...erau mai multe defectele, cam duble ca numar...si totusi, de ce naiba il iubesc asa si ma simt atat de rau acum??N-am mai trecut pana la el prin suferinte si stari din astea.Sunt asa moale acum, ma urasc pt cum sunt in mom asta si nu stiu ce sa fac sa trec peste.Parca nu-mi mai vad nicicum viitorul langa altcineva, Nu vreau sa ma mai intorc in relatia asta, oricat de mult il vreau langa mine, pt ca stiu ca ma va face iar sa sufar.Va rog, spuneti-mi ce parere aveti si daca fac bine ce fac. Multumesc anticipat, o zi buna sa aveti!


La tine totul a devenit obisnuinta.Oamenii nu stiu sa renunte la suferinta.De teama necunoscutului,prefera suferinta,care le este deja familiara.Eu zic sa pui punct fara teama.Mai mult vei suferi daca ramai intr-o relatie care dauneaza.Trebuie sa stii si sa poti recunoaste cand se incheie o etapa din viata ta.Daca te incapatanezi sa ramai mai mult decat este necesar,pierzi bucuria de a trai si sensul vietii.Poate fi greu inceputul,dar care inceput este usor?Curaj!
ella13
Postat pe 9 Martie 2010 09:44
Da, asa e, cred ca mi-e si putin(mai mult) teama de necunoscut, si cand mai si aud pe una pe alta ca ba a inselat-o, ba a parasit-o dupa n ani sau chiar inainte sa se casatoreasca pentru ca de fapt el nu stia ce vroia, nu era pregatit si alte astfel de lucruri... ma gandesc, mai exista totusi barbati calumea?Nu perfecti, ca nimeni nu e perfect si nici nu vreau asa ceva, dar sa te si iubeasca, sa te si respecte, sa aiba incredere... In legatura cu lipsa de respect de care vorbeam, cand am zis ca nu ma respecta, nu ma refeream ca ma injura toata ziua, dar cand e nervos spune anumite lucuri si se poarta intr-un anume fel, total diferit fata de cum este de obicei si care ma face sa sufar tare. Stiu ca si eu gresesc ca plang sau ca de multe ori cand ne certam, nu cedam si incercam sa ma tin tare, dar ma doare cand vad ca nu intelege decat ce vrea el si e asa incapatanat si orgolios...Mi-a zis odata ceva d egenul "Eu n-o sa tac niciodata in fata ta", de parca asta as fi asteptat...Si mai e si chestia ca ma critica mai tot timpul, lucru care ma face si pe mine sa incep sa ma desconsider si sa nu mai am incredere in mine nici cat am sau aveam, doar cand e vorba sa ne desaprtim imi spune ca e constient ce pierde si ca-s o fata deosebita si ca stie ca nu va mai gasi pe cineva ca mine si ca ar face orice si ar da orice sa nu mai vorbeasca asa la nervi si sa nu mai fiu nici eu asa sensibila.De multe ori mi-a aratat ca ma iubeste si mi-a fost alaturi si m-a ajutat cu multe chestii, de asta ma tot gandesc daca am facut bine ce am facut si tot cer pareri si sfaturi. Nu vreau sa imi bat joc de nimeni si nici sa dau cu piciorul la ceva bun care mi s-a dat, nu prea am experienta cu relatiile sau in general cu barbatii, pt ca nu-s genul care umbla sau a umblat cu mai multi, pt ca nu-mi place.Vreau sa am pe cineva langa mine care sa insemne si sa insemn si eu pt el, nu sa ma "distrez" sau sa umblu de la unul la altul, pantru ca sunt tanara si trebuie sa-mi traiesc viata, cum mi-au spus unii amici. Multumesc pentru faptul ca imi raspundeti si ca ma sfatuiti
pisukblonda
Postat pe 9 Martie 2010 13:04
pai esti tanara si tb sa'ti traiesti viata nu sa ti'o sa ti'o distrugi singura. anii astia nu ti'i mai da nimeni, traieste cat mai frumos, experimenteaza cat mai multe, descopera... ai timp sa suporti jigniri la nervi si sa treci prin greutati. nici nu stii cand viata ia o intorsatura radicala si din copil/tanara/adolescenta TREBUIE sa devii un om matur sa infrunti greutatile si perversitatile vietii. nu'ti bate joc de tine!!!!
Shhh
Postat pe 9 Martie 2010 13:29
"Si mai e si chestia ca ma critica mai tot timpul, lucru care ma face si pe mine sa incep sa ma desconsider si sa nu mai am incredere in mine nici cat am sau aveam, doar cand e vorba sa ne desaprtim imi spune ca e constient ce pierde si ca-s o fata deosebita si ca stie ca nu va mai gasi pe cineva ca mine si ca ar face orice si ar da orice sa nu mai vorbeasca asa la nervi si sa nu mai fiu nici eu asa sensibila."
Exact cum ti-am spus: tipul se hraneste cu suferinta ta, cu sufletul tau. Nu-l mai lasa! Lasa-l tu inainte sa te termine de tot.
gina37
Postat pe 10 Martie 2010 08:34
Cine te iubeste, te respecta... Si din cele ce am citit, individul nu te respecta... Sunt multi , am putea sa le spunem demoni cu un exterior blajin si just ... dar, in interior, vipere veninoase; stiu , daca stiai de la inceput cine este ,te fereai... nici acum nu este prea tarziu sa scapi ... chiar daca va urma o perioada de singuratate si cine stie cat va dura;si poate e bine sa inveti si sa te rogi;si mai stii ce se spune, intodeauna rasare soarele... numai bine
alina02
Postat pe 10 Martie 2010 08:51
Eu gandesc asa: decat sa suferi alaturi de el o viata(pentru ca lupu-si schimba parul dar naravul ba),mai bine suferi singura o vreme,dupa cate te vindeci de relatia asta bolnavicioasa.
Fii tare! Respecta-te tu,si implicit te vor respecta si cei din jur!
ancu3
Postat pe 10 Martie 2010 21:32
Eu sunt de parere ca cel mai usor mijloc de a-l uita, este sa cunosti pe altcineve..Nu stii niciodata de unde iti surede norocul...
mirela_pisoi
Postat pe 12 Martie 2010 09:34
Da, asa mi s-a mai spus , sa cunosc pe altcineva...dar, la cum ma stiu pe mine si cum ma simt, nu stiu daca as putea sa incep o alta relatie atata timp cat il iubesc...ma mai uit asa la barbatii din jurul meu si tot timpul fac comparatii...deocamdata mi-e dor tare de el si nu ma vad langa alt barbat...sper sa-mi revin...si sa scap de intrebarea "oare am facut bine ca m-am despartit?"...ca ma inebuneste gandul asta...
pisukblonda
Postat pe 12 Martie 2010 10:00
De la: pisukblonda, la data 2010-03-12 10:00:36Da, asa mi s-a mai spus , sa cunosc pe altcineva...dar, la cum ma stiu pe mine si cum ma simt, nu stiu daca as putea sa incep o alta relatie atata timp cat il iubesc...ma mai uit asa la barbatii din jurul meu si tot timpul fac comparatii...deocamdata mi-e dor tare de el si nu ma vad langa alt barbat...sper sa-mi revin...si sa scap de intrebarea "oare am facut bine ca m-am despartit?"...ca ma inebuneste gandul asta...


nu este o idee buna in acest moment sa cunosti pe altcineva.trebuie mai intai sa iti pui ordine in ganduri,sa te impaci cu tine insuti si sa lasi suferinta sa se stinga.suferi pentru ca nu renunti la trecut,pentru ca te hranesti cu amintiri si amintirile dor.iti faci rau singura fara sa realizezi.cand vei lasa in urma trecutul si amintirile vor trece pe langa tine fara sa te doara,atunci doar vei putea merge mai departe.intr-o zi vei realiza ca ti-ai irosit timpul cu un om care nu a meritat.cat despre o noua relatie,lasa totul sa vina de la sine,nu o cauta tu.
ella13
Postat pe 12 Martie 2010 10:14
Sunt de acord...mai intai trebuie sa-mi pun ordine in ganduri si in viata...sunt sigura ca mi-ar fi mai usor sa trec peste daca as fi 100% convinsa ca intr-adevar nu e potrivit pentru mine si in timp ar fi si mai rau, si daca as sta langa el toata viata, as suferi...Mai citesc pe forum despre fete care stau langa baieti care le bat sau le inseala si au rabdare si rezista langa ei si spera sa-i schimbe , si din cauza asta ma gandesc de multe ori daca am renuntat eu prea usor... poate din 2 injuraturi si cateva jigniri n-ar fi trebuit sa fac ataata caz...
pisukblonda
Postat pe 12 Martie 2010 10:30
Vorbeam acum cateva zile cu o prietena si i-am povestit si mi-a zis "a, da, si cu mine vorbeste urat, dar numai cand e foarte nervos"...pai si cum, asta e scuza?si cu mine vorbea tot cand era foarte nervos, dar...mie tot nu mi se pare in regula
pisukblonda
Postat pe 12 Martie 2010 10:32
De la: pisukblonda, la data 2010-03-12 10:30:04Sunt de acord...mai intai trebuie sa-mi pun ordine in ganduri si in viata...sunt sigura ca mi-ar fi mai usor sa trec peste daca as fi 100% convinsa ca intr-adevar nu e potrivit pentru mine si in timp ar fi si mai rau, si daca as sta langa el toata viata, as suferi...Mai citesc pe forum despre fete care stau langa baieti care le bat sau le inseala si au rabdare si rezista langa ei si spera sa-i schimbe , si din cauza asta ma gandesc de multe ori daca am renuntat eu prea usor... poate din 2 injuraturi si cateva jigniri n-ar fi trebuit sa fac ataata caz...

glumesti,nu? asa vrei sa iti traiesti viata?in injuraturi si jicniri?intr-o relatie,indiferent cat de multa dragoste este,daca respectul lipseste,totul se pierde.
ella13
Postat pe 12 Martie 2010 10:43
pai .. sincer am trecut si eu prin ce treci tu doar pe jumatate .. adica .. ma rog nu vreau sa vorbesc de relatia mea.
Parerea mea e .. ar cam trebuie sa pui punct relatiiei .. adica stai putin .. ? De cate ori e nervos isi varsa nervi pe tine? ... si unde mai e respectul?
Ma rog .. 8-| ..ca mai sunt unele "injuraturi" spuse in glumea ..hai trecem peste ..dar daca el te injura "de fiecare data cand e nervos " deja trece masura ;-j
Uite sfatul meu ;-??
Cauta pe alcineva .. care sa te merite cu adevarat.
Ralucs
Postat pe 14 Martie 2010 04:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
despartiti.......dar locuim impreuna! 11 De la: marmarci 28 Aprilie 2009 15:35
un rapuns va rog 21 De la: bruni_eu 12 Septembrie 2009 20:11
despartirii 0 De la: 3 Aprilie 2011 01:43
cum sa-l fac sa regrete? 16 De la: Armain 4 Februarie 2012 17:54
Prietenul meu vrea sa se intalneasca cu alta fata! Ce sa fac? 66 De la: kudika_24875 10 Mai 2014 21:47