Setari Cookie-uri

urgent un sfat....pls....

anu trecut am fost cu un baiat lam iubit mult....nu stiu dak si el ma iubit relatia noastra a durat 3 luni...dup aceea ne-am certat dar neam impacat iar..dar nu ptr mult timp...dupa ce ne-am despartit ultima data mam intalnit cu el....a venit la mn si ma pus sa-l sarut pe buze dar eu nu am vrut deoare ce nu mai eram q el.. si mia dat o palma peste fata...aqm ma cauta si ma suna sa ne impacam si nu stiu ce sa fac prietenele mele spun sa nu ma impac dar eu nu stiu ce sa fac....mam saturat sa fiu singura....voi ce ziceti sa fac ????va rog urgent sfaturi...
andreyutza_
Postat pe 8 Aprilie 2009 14:25
nici vb sa il bagi in seama.
lumea e plina de baietzi,priveste in jurul tau
matracucu
Postat pe 8 Aprilie 2009 14:28
De la: just_laura, la data 2009-04-08 14:28:13nici vb sa il bagi in seama.
lumea e plina de baietzi,priveste in jurul tau


unde?...unde?vreau si eu
donttouch
Postat pe 8 Aprilie 2009 14:29
poi nu prea te poate ajuta nimeni u ar trebui sa stii ce vrei .si daca nu simiti nik pt respectivul nu cred k ar fii bn sa te impaci cu el doar k te plictisesti u singura gandeste- te bine
aleexa29_yahoo_com
Postat pe 8 Aprilie 2009 14:29
De la: andreyutza_, la data 2009-04-08 14:25:12anu trecut am fost cu un baiat lam iubit mult....nu stiu dak si el ma iubit relatia noastra a durat 3 luni...dup aceea ne-am certat dar neam impacat iar..dar nu ptr mult timp...dupa ce ne-am despartit ultima data mam intalnit cu el....a venit la mn si ma pus sa-l sarut pe buze dar eu nu am vrut deoare ce nu mai eram q el.. si mia dat o palma peste fata...aqm ma cauta si ma suna sa ne impacam si nu stiu ce sa fac prietenele mele spun sa nu ma impac dar eu nu stiu ce sa fac....mam saturat sa fiu singura....voi ce ziceti sa fac ????va rog urgent sfaturi...



Prietenele tale au in cazul de fata dreptate... Dar acum depinde daca preferi mai degraba palme ca singuratatea...Nici nu vreau sa stiu ce ar fi in stare sa faca, daca tu nu vrei sa faci sex cu el...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 8 Aprilie 2009 14:43
De la: andreyutza_, la data 2009-04-08 14:25:12anu trecut am fost cu un baiat lam iubit mult....nu stiu dak si el ma iubit relatia noastra a durat 3 luni...dup aceea ne-am certat dar neam impacat iar..dar nu ptr mult timp...dupa ce ne-am despartit ultima data mam intalnit cu el....a venit la mn si ma pus sa-l sarut pe buze dar eu nu am vrut deoare ce nu mai eram q el.. si mia dat o palma peste fata...aqm ma cauta si ma suna sa ne impacam si nu stiu ce sa fac prietenele mele spun sa nu ma impac dar eu nu stiu ce sa fac....mam saturat sa fiu singura....voi ce ziceti sa fac ????va rog urgent sfaturi...


da tzie itzi plac bucatzile sau?
cristi_nne
Postat pe 8 Aprilie 2009 14:44
De la: aleexa29_yahoo_com, la data 2009-04-08 14:29:47poi nu prea te poate ajuta nimeni u ar trebui sa stii ce vrei .si daca nu simiti nik pt respectivul nu cred k ar fii bn sa te impaci cu el doar k te plictisesti u singura gandeste- te bine


mai, mai...cata intelepciune!
Auzi Pitzi,nu estu tu aia cu destinu'? Acu' dai sfaturi?
bl_de
Postat pe 8 Aprilie 2009 14:51
doamneeee cata suferinta si singuratate la 16 ani...da daca ajungi la 30 si ai sa fii singura ce ai sa faci?ai sa te sinuzici?!
coffeeta
Postat pe 8 Aprilie 2009 14:51
De la: coffeeta, la data 2009-04-08 14:51:57doamneeee cata suferinta si singuratate la 16 ani...da daca ajungi la 30 si ai sa fii singura ce ai sa faci?ai sa te sinuzici?!


pai da se putea sa nu apari si tu repede hai intoarce fundul...............uf avem nevoie neaparat de un emoticon din ala
donttouch
Postat pe 8 Aprilie 2009 14:53
De la: donttouch, la data 2009-04-08 14:53:37
De la: coffeeta, la data 2009-04-08 14:51:57doamneeee cata suferinta si singuratate la 16 ani...da daca ajungi la 30 si ai sa fii singura ce ai sa faci?ai sa te sinuzici?!


pai da se putea sa nu apari si tu repede hai intoarce fundul...............uf avem nevoie neaparat de un emoticon din ala


pai daca nu eu atunci cine vb lui fitz
coffeeta
Postat pe 8 Aprilie 2009 14:54
Ce animal. Si te mai gindesti daca sa te impaci sau nu cu el ????
O Doamne....mai fetita.
Gaseste alte preocupari, iesi cu fetele, imposibil sa nu gasesti altul care sa te respecte.....Ca vreme ai, nu te teme!
Lasa-l ! e needucat si mitocan.
Si, ranile din dragoste se vindeca, ca orice alta bubitza. pe cuvint.
_iluzie_
Postat pe 8 Aprilie 2009 16:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
urgent un sfat....pls.... 16 De la: _iluzie_ 8 Aprilie 2009 16:38
ajutorrrrrrrrrrrrrrr! 6 De la: Cristinakitty 4 Ianuarie 2010 05:47
M-a inselat cu fosta! 50 De la: Flowers 12 Mai 2011 20:48
de ce?...iubirea mea din trecut.... 42 De la: mishkaela 15 Iunie 2011 11:01
cele 10 porunci daca le sti...........???????????? 7 De la: contesina 3 Iulie 2011 16:35