Setari Cookie-uri

Ce parere aveti de aceasta "femeie"?

Femeile au de ce sa fie ingrijorate ?
E fabricata in Suedia,din silicon de cea mai buna calitate.Inaltime intre 1m50 si 1m75.
Textura pielii 99,8% asemanatoare cu pielea umana.
Fiabilitatea-folosita zilnic (chiar de mai multe ori pe zi),are o durata de viata de 2 ani.
E auto-adaptabila :doar o pui in pozitia dorita si se adapteaza automat.
Are 100 senzori in tot corpul,din care 30 doar zonele erogene.
Stimulul oricarui sensor o face sa se miste intr-un anumit fel,sunt posibile 20 miscari compuse simultan.
Cand e penetrata emite gemete placute,vocea putand fi aleasa… Accepta comenzi vocale in 7 limbi staine(romana nu e inclusa)
Selubrifiaza automat doar la stimularea unui sensor.
Are parola si user.
Caracteristici tehnice:
Are 3 intrari operationale: anal,vaginal si oral.
Se poate schimba capul-alege intre 7 variante.
Exista 7 marimi diferite.
Se pot customiza culoarea parului,pielii,a ochilor,marimea fundului si a sanilor.
Wireless,mare autonomie (o saptamana in stand-by,5 ore in modul dinamic,fara sa aibe nevoie de reincarcarea bateriei)
Pretul e 5000 e
DydiG
Postat pe 6 Martie 2010 00:04
poze cu ea nu ma lasa sa pun.
DydiG
Postat pe 6 Martie 2010 00:05
DOAMNE MARE E GRADINA TA!
kudika116300
Postat pe 15 Martie 2010 20:21
De la: DydiG, la data 2010-03-06 00:04:04Femeile au de ce sa fie ingrijorate ?
E fabricata in Suedia,din silicon de cea mai buna calitate.Inaltime intre 1m50 si 1m75.
Textura pielii 99,8% asemanatoare cu pielea umana.
Fiabilitatea-folosita zilnic (chiar de mai multe ori pe zi),are o durata de viata de 2 ani.
E auto-adaptabila :doar o pui in pozitia dorita si se adapteaza automat.
Are 100 senzori in tot corpul,din care 30 doar zonele erogene.
Stimulul oricarui sensor o face sa se miste intr-un anumit fel,sunt posibile 20 miscari compuse simultan.
Cand e penetrata emite gemete placute,vocea putand fi aleasa… Accepta comenzi vocale in 7 limbi staine(romana nu e inclusa)
Selubrifiaza automat doar la stimularea unui sensor.
Are parola si user.
Caracteristici tehnice:
Are 3 intrari operationale: anal,vaginal si oral.
Se poate schimba capul-alege intre 7 variante.
Exista 7 marimi diferite.
Se pot customiza culoarea parului,pielii,a ochilor,marimea fundului si a sanilor.
Wireless,mare autonomie (o saptamana in stand-by,5 ore in modul dinamic,fara sa aibe nevoie de reincarcarea bateriei)
Pretul e 5000 e
PAI CU 5000E GASESC 500 BUCATELE BUNEEEEEEEE SI MULT MAI REGLABILE ! PANA LA URMA PLASTICUL TAU NU REZISTA LA 500 UTAIURI !
Trecatorul
Postat pe 15 Martie 2010 20:29
DA!..E FFF BUNA .NU TE MAI INSEALA,SAU O DAI SI LA ALTII CA SA FACI BANII PE EA..NU SE OATE OPUNE!.....AVANTAJ PT TINE:ARE USER SI PAROLA !NU SI-O POATE TRAGE CU ALTII,CONCLUZIA E FFF LOIALA!
kudika116300
Postat pe 15 Martie 2010 20:37
pune linkuri! nu ma simt amenintata. numai un mic procentaj din barbatii cu sechele s-ar multumi cu asa ceva. viata bate filmul baaaa, the real deal, cu emotii si tipete si zgarieturi la o partida de sex fiebinte. pffff, ma faceti sa rad.
Boca
Postat pe 16 Martie 2010 20:00
5000 de euro aruncati pt 2 ani de folosire zilnica? cred ca daca era proiectata sa tina toata viata, nu faceati fata cererilor!
miss_darine
Postat pe 16 Martie 2010 20:38
as pune linkul daca l-as avea. In poze arata ca ceva real si tinde spre perfectiune.Am primit pe mail,logic de la un barbat
DydiG
Postat pe 17 Martie 2010 01:03
Poate nu ai auzit la nimeni pina acum , dar eu emit bioenergie atit de intensa incit arde toate aparatele electrocasnice si sting toate becurile pe o raza de actiune de 150 metri si asta cind sunt doar putin incalzit , nu se stie cit pot distruge cind sunt la maxim. Oamenii sunt ametiti chiar de la 10 metri distanta cind sunt la minim , nu stiu cine ar putea rezista , betele de chibrit iau foc de la distanta de 50 metri , sunt mai mult peste limita acceptata de oricine. Prefer sa ma multumesc cu putin decit sa opresc curentul in tot orasul , nu te-ai gindit cum ar fi ca tot orasul sa fie in flacari , cu bioenergie e posibil aproape orice , putini stiu sa o foloseasca , nici macar telekinezia nu vor sa o foloseasca.
Doar platina si aurul pot sa-mi reziste si cu siguranta nu va rezista un cauciuc cum il folositi voi. La ce-l folositi daca ia foc , sa se topeasca in corp ca brinza in tigaie , doar nu gatim la bucatarie .Fii atenta ca nu glumesc , bioenergia exista oriunde in mediu. Biserica e impotriva folosirii ei , desi o foloseste sa adoarma oamenii si sa-i cheme prin hipnoza , sa exorcizeze si alte nebunii . Eu o folosesc doar pentru experimente din fizica si mecanica ,sunt prea mari efectele ei pentru a le intelege in totalitate ,sunt incredibile si te amuza.
Aurel_inventatorul
Postat pe 18 Martie 2010 13:09
De la: Aurel_inventatorul, la data 2010-03-18 13:09:10Poate nu ai auzit la nimeni pina acum , dar eu emit bioenergie atit de intensa incit arde toate aparatele electrocasnice si sting toate becurile pe o raza de actiune de 150 metri si asta cind sunt doar putin incalzit , nu se stie cit pot distruge cind sunt la maxim. Oamenii sunt ametiti chiar de la 10 metri distanta cind sunt la minim , nu stiu cine ar putea rezista , betele de chibrit iau foc de la distanta de 50 metri , sunt mai mult peste limita acceptata de oricine. Prefer sa ma multumesc cu putin decit sa opresc curentul in tot orasul , nu te-ai gindit cum ar fi ca tot orasul sa fie in flacari , cu bioenergie e posibil aproape orice , putini stiu sa o foloseasca , nici macar telekinezia nu vor sa o foloseasca.
Doar platina si aurul pot sa-mi reziste si cu siguranta nu va rezista un cauciuc cum il folositi voi. La ce-l folositi daca ia foc , sa se topeasca in corp ca brinza in tigaie , doar nu gatim la bucatarie .Fii atenta ca nu glumesc , bioenergia exista oriunde in mediu. Biserica e impotriva folosirii ei , desi o foloseste sa adoarma oamenii si sa-i cheme prin hipnoza , sa exorcizeze si alte nebunii . Eu o folosesc doar pentru experimente din fizica si mecanica ,sunt prea mari efectele ei pentru a le intelege in totalitate ,sunt incredibile si te amuza.


iacinta
Postat pe 18 Martie 2010 14:34
De la: DydiG, la data 2010-03-06 00:04:04Femeile au de ce sa fie ingrijorate ?
E fabricata in Suedia,din silicon de cea mai buna calitate.Inaltime intre 1m50 si 1m75.
Textura pielii 99,8% asemanatoare cu pielea umana.
Fiabilitatea-folosita zilnic (chiar de mai multe ori pe zi),are o durata de viata de 2 ani.
E auto-adaptabila :doar o pui in pozitia dorita si se adapteaza automat.
Are 100 senzori in tot corpul,din care 30 doar zonele erogene.
Stimulul oricarui sensor o face sa se miste intr-un anumit fel,sunt posibile 20 miscari compuse simultan.
Cand e penetrata emite gemete placute,vocea putand fi aleasa… Accepta comenzi vocale in 7 limbi staine(romana nu e inclusa)
Selubrifiaza automat doar la stimularea unui sensor.
Are parola si user.
Caracteristici tehnice:
Are 3 intrari operationale: anal,vaginal si oral.
Se poate schimba capul-alege intre 7 variante.
Exista 7 marimi diferite.
Se pot customiza culoarea parului,pielii,a ochilor,marimea fundului si a sanilor.
Wireless,mare autonomie (o saptamana in stand-by,5 ore in modul dinamic,fara sa aibe nevoie de reincarcarea bateriei)
Pretul e 5000 e

aha...bine cã am cui sã i-o recomand
iacinta
Postat pe 18 Martie 2010 14:35

ce ziceti s-ar putea deschide o" afacere"...cu astfel deeee femei?
o fi legal ...n-o fi legal...? cine stie?
o fi rentabil...n-o fi ?
RUY_BLAS
Postat pe 18 Martie 2010 17:47
GYPSI
Postat pe 18 Martie 2010 17:49
De la: Aurel_inventatorul, la data 2010-03-18 13:09:10Poate nu ai auzit la nimeni pina acum , dar eu emit bioenergie atit de intensa incit arde toate aparatele electrocasnice si sting toate becurile pe o raza de actiune de 150 metri si asta cind sunt doar putin incalzit , nu se stie cit pot distruge cind sunt la maxim. Oamenii sunt ametiti chiar de la 10 metri distanta cind sunt la minim , nu stiu cine ar putea rezista , betele de chibrit iau foc de la distanta de 50 metri , sunt mai mult peste limita acceptata de oricine. Prefer sa ma multumesc cu putin decit sa opresc curentul in tot orasul , nu te-ai gindit cum ar fi ca tot orasul sa fie in flacari , cu bioenergie e posibil aproape orice , putini stiu sa o foloseasca , nici macar telekinezia nu vor sa o foloseasca.
Doar platina si aurul pot sa-mi reziste si cu siguranta nu va rezista un cauciuc cum il folositi voi. La ce-l folositi daca ia foc , sa se topeasca in corp ca brinza in tigaie , doar nu gatim la bucatarie .Fii atenta ca nu glumesc , bioenergia exista oriunde in mediu. Biserica e impotriva folosirii ei , desi o foloseste sa adoarma oamenii si sa-i cheme prin hipnoza , sa exorcizeze si alte nebunii . Eu o folosesc doar pentru experimente din fizica si mecanica ,sunt prea mari efectele ei pentru a le intelege in totalitate ,sunt incredibile si te amuza.



uauuu ..........................
anastasia_m
Postat pe 18 Martie 2010 17:52
De la: DydiG, la data 2010-03-06 00:04:04Femeile au de ce sa fie ingrijorate ?
E fabricata in Suedia,din silicon de cea mai buna calitate.Inaltime intre 1m50 si 1m75.
Textura pielii 99,8% asemanatoare cu pielea umana.
Fiabilitatea-folosita zilnic (chiar de mai multe ori pe zi),are o durata de viata de 2 ani.
, bla-bla-bla...

Eu nu inteleg: tu ii faci reclama, sau expui un fapt divers? Ca intrebarea din titlul postului tau (daca nu e retorica) nu ma face decat sa dau un raspuns simplu: NU, atata timp cat sunt atat de putini barbati care sa si-o permita. Asta ca sa nu repet si eu ce-au zis deja ceilalti, a propos de ce inseamna o femeie reala, prin comparatie.
corina2609
Postat pe 20 Martie 2010 04:08
doamne..am trait s-o aud si p'asta.... :))
krisutza
Postat pe 20 Martie 2010 04:33
la 5000 de euro ar putea invatat sa faca si mancare
_calandrinon_
Postat pe 20 Martie 2010 09:55
e ca in melodia aia stai nu te duce la ea:))=))=))=))
yumy
Postat pe 20 Martie 2010 09:58
De la: corina2609, la data 2010-03-20 04:08:06
De la: DydiG, la data 2010-03-06 00:04:04Femeile au de ce sa fie ingrijorate ?
E fabricata in Suedia,din silicon de cea mai buna calitate.Inaltime intre 1m50 si 1m75.
Textura pielii 99,8% asemanatoare cu pielea umana.
Fiabilitatea-folosita zilnic (chiar de mai multe ori pe zi),are o durata de viata de 2 ani.
, bla-bla-bla...

Eu nu inteleg: tu ii faci reclama, sau expui un fapt divers? Ca intrebarea din titlul postului tau (daca nu e retorica) nu ma face decat sa dau un raspuns simplu: NU, atata timp cat sunt atat de putini barbati care sa si-o permita. Asta ca sa nu repet si eu ce-au zis deja ceilalti, a propos de ce inseamna o femeie reala, prin comparatie.


Pe mine m-a surprins ce mai pot inventa oamenii,asa ca am postat sa puteti vedea si voi.
DydiG
Postat pe 20 Martie 2010 18:29
5000 de euroi... se primesc si alea 3 rable? cu acte...cu tot !
nicossia
Postat pe 21 Martie 2010 18:47
nicossia
Postat pe 21 Martie 2010 18:47
De la: nicossia, la data 2010-03-21 18:47:42

...si bonuri de masa?
RUY_BLAS
Postat pe 22 Martie 2010 15:09
"parola si user?....adica io poate trage numai stapanul ha?....nu e bunn
freakbabe
Postat pe 22 Martie 2010 15:14
adeca 7 marimi diferite????? da nu se poate ajusta pe loc...?????
da in varianta masculina????
ofer 7 mii,da' numa daca are macar 3 marimi,sa poci sa o si inchiriez
_curly
Postat pe 22 Martie 2010 15:22
daca ar produce si varianta masculina, ar iesi un cuplu perfect yeah, baby, yeah!
daniella_s
Postat pe 22 Martie 2010 16:28
Doamne fereste.. ...de parca n`ar mai exista femei...
B_eLLa
Postat pe 22 Martie 2010 17:27
De la: DydiG, la data 2010-03-20 18:29:31
Pe mine m-a surprins ce mai pot inventa oamenii,asa ca am postat sa puteti vedea si voi.


OK, OK, da' io tot ca Toma Necredinciosu': pana nu vad barem un link, ceva, acolo, tot nu cred ca s-a inventat asa ceva, ci ca, mai degraba, cineva debordeaza de fantezie...
corina2609
Postat pe 22 Martie 2010 21:20
SI NE VAITAM CA SUNTEM IN CIZA SI ASTIA AUZI CE MAI SCOT PE PIATA!.....PARCA FEMEILE SUNT MAI MULTE CA BARBATII?!......
kudika116300
Postat pe 23 Martie 2010 21:09
http://stiri.netul.ro/papusile-din-silicon-sunt-mai-bune-decat-femeile_12739/
kudika142432
Postat pe 26 Martie 2010 01:31
De la: DydiG, la data 2010-03-06 00:04:04Femeile au de ce sa fie ingrijorate ?
E fabricata in Suedia,din silicon de cea mai buna calitate.Inaltime intre 1m50 si 1m75.
Textura pielii 99,8% asemanatoare cu pielea umana.
Fiabilitatea-folosita zilnic (chiar de mai multe ori pe zi),are o durata de viata de 2 ani.
E auto-adaptabila :doar o pui in pozitia dorita si se adapteaza automat.
Are 100 senzori in tot corpul,din care 30 doar zonele erogene.
Stimulul oricarui sensor o face sa se miste intr-un anumit fel,sunt posibile 20 miscari compuse simultan.
Cand e penetrata emite gemete placute,vocea putand fi aleasa… Accepta comenzi vocale in 7 limbi staine(romana nu e inclusa)
Selubrifiaza automat doar la stimularea unui sensor.
Are parola si user.
Caracteristici tehnice:
Are 3 intrari operationale: anal,vaginal si oral.
Se poate schimba capul-alege intre 7 variante.
Exista 7 marimi diferite.
Se pot customiza culoarea parului,pielii,a ochilor,marimea fundului si a sanilor.
Wireless,mare autonomie (o saptamana in stand-by,5 ore in modul dinamic,fara sa aibe nevoie de reincarcarea bateriei)
Pretul e 5000 e




e blonda?! ....as trimite-o in locul meu la intalniri...
kudika272966
Postat pe 26 Martie 2010 21:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cine vrea o coffe cu lapte??? 34 De la: PICCKARD 16 Noiembrie 2011 16:00
ce oare sa fac 5 De la: iubi7a_lui 27 Iulie 2009 12:34
Am nevoie de sfaturi 43 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:44
Aventura sau ceva mai mult. 57 De la: Micaell 23 Noiembrie 2011 17:51
Draga Kudika... 10 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:51