Setari Cookie-uri

Ce fel de fete intalnim la astfel de saloane ?

Un subiect care l-am vazut pe multe forumuri...si vreau sa vad si parerea voastra...credeti ca fetele care fac masaj erotic ar trebui privite altfel decat fetele normale?? vreau sa stiu parerea voastra....mai ales ca se castiga foarte bine..sper ca nu e un subiect plictisitor....
Crina_1988
Postat pe 9 Martie 2010 06:30
...credeti ca fetele care fac masaj erotic ar trebui privite altfel decat fetele normale??


pai tu spui ca sunt anormale !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cum vrei sa fie privite???????????
anastasia_m
Postat pe 9 Martie 2010 07:27
Sunt¨fete bune¨ si ¨darnice¨ rau de tot, daca pe langa masaj mai vrei si alte servicii, nevinovatele de ele sunt de acord numai sa fie pe MONEY MONEY MONEY
oana84onutza
Postat pe 12 Martie 2010 17:33
De la: oana84onutza, la data 2010-03-12 17:33:14Sunt¨fete bune¨ si ¨darnice¨ rau de tot, daca pe langa masaj mai vrei si alte servicii, nevinovatele de ele sunt de acord numai sa fie pe MONEY MONEY MONEY
asemenea exemplare stiti cum se numesc...prostituate de lux care lucreaza in bordeluri clandestine si in care se ascund ca fac masaje erotice dar mai fac si alte servicii sexuale bine platite cum ar fi sexul de toate felurile si in toate pozitiile......
kudika029282
Postat pe 12 Martie 2010 19:38
Observ ca pentru tine "sexul de toate felurile si in toate pozitiile" este ceva de ris. Bineinteles, pentru ca nu prea stii ce-i aia. Din cite am inteles de pe alt topic, te pricepi de minune la masturbare.
Sau poate faptul ca alte femei sint prostituate de lux o fi de ris pentru tine? Explica de ce, sa vedem daca poti si altceva decit sa copiezi si sa injuri.
soraderazboi
Postat pe 12 Martie 2010 19:44
De la: soraderazboi, la data 2010-03-12 19:44:18Observ ca pentru tine "sexul de toate felurile si in toate pozitiile" este ceva de ris. Bineinteles, pentru ca nu prea stii ce-i aia. Din cite am inteles de pe alt topic, te pricepi de minune la masturbare.
Sau poate faptul ca alte femei sint prostituate de lux o fi de ris pentru tine? Explica de ce, sa vedem daca poti si altceva decit sa copiezi si sa injuri. [/quoteduduie nu mai vorbi aiureli nu ma pricep la masturbari si nici nu te intereseaza pe dumneata nu cred ca dumneata nu o faci..nu ma cobor la nivelul prostituatelor de lux..asa ca nu am de ce sa rad de astfel de exemplare de joasa speta....care sti sa copiezi si sa injuri pe cine te calca pe nervi.......
kudika029282
Postat pe 12 Martie 2010 20:05
De la: kudika029282, la data 2010-03-12 20:05:40
De la: soraderazboi, la data 2010-03-12 19:44:18Observ ca pentru tine "sexul de toate felurile si in toate pozitiile" este ceva de ris. Bineinteles, pentru ca nu prea stii ce-i aia. Din cite am inteles de pe alt topic, te pricepi de minune la masturbare.
Sau poate faptul ca alte femei sint prostituate de lux o fi de ris pentru tine? Explica de ce, sa vedem daca poti si altceva decit sa copiezi si sa injuri. [/quoteduduie nu mai vorbi aiureli nu ma pricep la masturbari si nici nu te intereseaza pe dumneata nu cred ca dumneata nu o faci..nu ma cobor la nivelul prostituatelor de lux..asa ca nu am de ce sa rad de astfel de exemplare de joasa speta....care sti sa copiezi si sa injuri pe cine te calca pe nervi.......


Ma nu va certati, intimitatea e intimitate si fiecare face ce vrea in intimitate, iar pt fetele de la masaj erotic, fac si ele cat le duce mintea aia lipsa, ca daca ar avea ceva minte cred ca ar folosi o la chestii mai utile
oana84onutza
Postat pe 14 Martie 2010 01:03
Ma nu va certati, intimitatea e intimitate si fiecare face ce vrea in intimitate, iar pt fetele de la masaj erotic, fac si ele cat le duce mintea aia lipsa, ca daca ar avea ceva minte cred ca ar folosi o la chestii mai utile
oana84onutza
Postat pe 14 Martie 2010 01:04
De la: oana84onutza, la data 2010-03-14 01:04:06Ma nu va certati, intimitatea e intimitate si fiecare face ce vrea in intimitate, iar pt fetele de la masaj erotic, fac si ele cat le duce mintea aia lipsa, ca daca ar avea ceva minte cred ca ar folosi o la chestii mai utile
asa este alea ce fac masaje erotice nici macar nu se pot numi femei ..dupa cum le lipseste mintea.....
kudika029282
Postat pe 14 Martie 2010 10:27
Sincer va spun ca prefer damele de companie. Macar alea nu se dau drept ceva ce nu sunt.
Nu-mi place ideea unui astfel de masaj si nu ma incanta nici ideea ca un barbat s-ar duce acolo.
Exista masaj normal, de relaxare, in saloanele specializate.
liliana2005
Postat pe 14 Martie 2010 11:09
Pana la urma, e meseria pe care si-au ales-o si fiecare face ce vrea...depinde de tine ce persoane ai in jurul tau ca prieteni si cat de mult conteaza ce fac acele persoane..
corinapitesti
Postat pe 14 Martie 2010 17:45
De la: corinapitesti, la data 2010-03-14 17:45:57Pana la urma, e meseria pe care si-au ales-o si fiecare face ce vrea...depinde de tine ce persoane ai in jurul tau ca prieteni si cat de mult conteaza ce fac acele persoane..
ceea ce fac acele femei nu se poate numi meserie ..e mai degraba o murdarie de joasa speta.......
kudika029282
Postat pe 14 Martie 2010 17:59
Exista unele saloane unde se practica doar masaj erotic.Eventual clientul este ajutat sa ajunga la orgasm cu mana.
Dar sunt si saloane unde masajul erotic este defapt o prostitutie mascata.
Personal gandesc ca fetele care se preteaza la asa ceva sunt demne de mila.Sa fii gunoiul tuturor ...e foarte injositor.
simona300
Postat pe 15 Martie 2010 00:00
De la: simona300, la data 2010-03-15 00:00:24Exista unele saloane unde se practica doar masaj erotic.Eventual clientul este ajutat sa ajunga la orgasm cu mana.
Dar sunt si saloane unde masajul erotic este defapt o prostitutie mascata.
Personal gandesc ca fetele care se preteaza la asa ceva sunt demne de mila.Sa fii gunoiul tuturor ...e foarte injositor.
mai bine zis alea sunt wc-ul tuturor
kudika029282
Postat pe 15 Martie 2010 18:31
/
De la: kudika029282, la data 2010-03-14 17:59:40
De la: corinapitesti, la data 2010-03-14 17:45:57Pana la urma, e meseria pe care si-au ales-o si fiecare face ce vrea...depinde de tine ce persoane ai in jurul tau ca prieteni si cat de mult conteaza ce fac acele persoane..
ceea ce fac acele femei nu se poate numi meserie ..e mai degraba o murdarie de joasa speta.......


.........Nu te supara am si eu o intrebare......cine te crezi tu Maica Tereza???? de incerci si kiar o faci......sa judeci pe altcineva????...nu ai facut niciodata sotului amantului sau kiar prietenului asa ceva????......cine ti da dreptul tie sa judeci pe alti?????.....daca asta este algerea lor ....e doar treaba lor .....poate ca este doar o faza?? .....poate ca sunt kiar impinse de lipsa banil?????.....sau mai bine zis de usurinta cu care se fac bani si nr lor????....sau de viciul keltuielilor???? cine stie care le sunt motivele....si sa nu mi spui ca daca ar vrea sa traiasca cinstit, nu ca ar fura aceei bani .......nu ar gasi un loc de munca bun si bine platit, pt ca sti sigur ca nu este asa.....dar ne este mai usor sa aruncam cu pietre decat sa incercam sa intelegem de unde vine problema....stim f bine ca unele si kiar majoritatea acestor afaceri sunt o acoperire ...a prostitutiei doar ca este ceva mai igenica si facuta in locuri special amenajate si nu in cabinele tirurilor de pe centura.....in fine....daca ai discuta cu o persoana care a lucrat acolo si care a prestat asa ceva ....cu siguranta iti spun ca nu i a fost usor sa o faca ....si asta de cele mai multe ori ....pt ca stim bine ce fel de libidinosi cu bani multi apeleaza la asa ceva....bine nu numai ei ,dar in mare parte.....daca vrei sa le ajuti si nu sa le gasesti nod in papura si sa le jignesti.....oferale tu locuri de munca mai bune si bine platite....si atunci poate ca nu o sa mai fie nevoie sa se preteze la asa ceva..... .....scuze m a luat valul .....dar prea aruncam cu pietre in cel de langa noi ....decat sa facem ceva sa l ajutam........Eu unul nu sunt impotriva dar nici nu le indemn sa faca aceasta meserie e doar alegerea lor cu bine
gratuit89
Postat pe 15 Martie 2010 18:56
De la: gratuit89, la data 2010-03-15 18:56:52/
De la: kudika029282, la data 2010-03-14 17:59:40
De la: corinapitesti, la data 2010-03-14 17:45:57Pana la urma, e meseria pe care si-au ales-o si fiecare face ce vrea...depinde de tine ce persoane ai in jurul tau ca prieteni si cat de mult conteaza ce fac acele persoane..
ceea ce fac acele femei nu se poate numi meserie ..e mai degraba o murdarie de joasa speta.......


.........Nu te supara am si eu o intrebare......cine te crezi tu Maica Tereza???? de incerci si kiar o faci......sa judeci pe altcineva????...nu ai facut niciodata sotului amantului sau kiar prietenului asa ceva????......cine ti da dreptul tie sa judeci pe alti?????.....daca asta este algerea lor ....e doar treaba lor .....poate ca este doar o faza?? .....poate ca sunt kiar impinse de lipsa banil?????.....sau mai bine zis de usurinta cu care se fac bani si nr lor????....sau de viciul keltuielilor???? cine stie care le sunt motivele....si sa nu mi spui ca daca ar vrea sa traiasca cinstit, nu ca ar fura aceei bani .......nu ar gasi un loc de munca bun si bine platit, pt ca sti sigur ca nu este asa.....dar ne este mai usor sa aruncam cu pietre decat sa incercam sa intelegem de unde vine problema....stim f bine ca unele si kiar majoritatea acestor afaceri sunt o acoperire ...a prostitutiei doar ca este ceva mai igenica si facuta in locuri special amenajate si nu in cabinele tirurilor de pe centura.....in fine....daca ai discuta cu o persoana care a lucrat acolo si care a prestat asa ceva ....cu siguranta iti spun ca nu i a fost usor sa o faca ....si asta de cele mai multe ori ....pt ca stim bine ce fel de libidinosi cu bani multi apeleaza la asa ceva....bine nu numai ei ,dar in mare parte.....daca vrei sa le ajuti si nu sa le gasesti nod in papura si sa le jignesti.....oferale tu locuri de munca mai bune si bine platite....si atunci poate ca nu o sa mai fie nevoie sa se preteze la asa ceva..... .....scuze m a luat valul .....dar prea aruncam cu pietre in cel de langa noi ....decat sa facem ceva sa l ajutam........Eu unul nu sunt impotriva dar nici nu le indemn sa faca aceasta meserie e doar alegerea lor cu bine
nu te supara dar am si eu o intrebare...tu care esti barbat nu ti-ar fi scarba sa apelezi la serviciile sexuale ale acestor prostituate nenorocite pline de boli si fara prea multa minte......?????
kudika029282
Postat pe 16 Martie 2010 20:04
Ce furtuna s-a iscat ...!
Dar ce te face sa crezi ca acele DOAMNE sunt pline de boli ??? Ele isi faca aualizele periodic si nu intretin relatii sexuale !!
Iar coeficientul de inteligenta, are sa te mire, dar este destul de ridicat, chiar sunt capabile sa poarte conversatii atat in romana cat si in engleza, italiana, greaca, germana...pe diferite teme !!!
Sunt 2 tipuri de saloane :
1. Unde se practica sexul si saloanele se afla in apartamente de bloc, unde proprietarii nu prea au investit (sa poata pleca repede in cazul in care apare un control si sa nu piarda prea multi bani) iar fetele sunt destul de uratele , aici se pot angaja fete care presteaza servicii pe centura pt ca asta fac si aici
2. Unde nu se practica sexul, saloanele se afla in vile luxoase, unde proprietarii au investit, fetele sunt frumoase, cu analizele la zi, cu diplome de masaj ...unele dintre ele studente, lucrand pt a se intretine si pt a reusii sa-si plateasca facultatea, altele lucreaza la banca, in spital- ca asistente si la masaj pt ca au diferite prob si nu se ajung cu banii si ar mai fi si alte exemple!!!
De ce vb cu atata scarba despre ele ??? Ele fac masaj de relaxare, masaj tantric, masaj erotic, jacuzzi massage, double massage si NICIODATA SEX ( INDIFERENT DE TIPUL SEXULUI -ORAL, NORMAL SAU ANAL SI NICI DACA CLIETUL ESTE DRAGUT SAU DACA OFERA O SUMA MAI MARE DE BANI !!!!
Crina_1988
Postat pe 20 Martie 2010 16:00
De la: Crina_1988, la data 2010-03-20 16:00:48Ce furtuna s-a iscat ...!
Dar ce te face sa crezi ca acele DOAMNE sunt pline de boli ??? Ele isi faca aualizele periodic si nu intretin relatii sexuale !!
Iar coeficientul de inteligenta, are sa te mire, dar este destul de ridicat, chiar sunt capabile sa poarte conversatii atat in romana cat si in engleza, italiana, greaca, germana...pe diferite teme !!!
Sunt 2 tipuri de saloane :
1. Unde se practica sexul si saloanele se afla in apartamente de bloc, unde proprietarii nu prea au investit (sa poata pleca repede in cazul in care apare un control si sa nu piarda prea multi bani) iar fetele sunt destul de uratele , aici se pot angaja fete care presteaza servicii pe centura pt ca asta fac si aici
2. Unde nu se practica sexul, saloanele se afla in vile luxoase, unde proprietarii au investit, fetele sunt frumoase, cu analizele la zi, cu diplome de masaj ...unele dintre ele studente, lucrand pt a se intretine si pt a reusii sa-si plateasca facultatea, altele lucreaza la banca, in spital- ca asistente si la masaj pt ca au diferite prob si nu se ajung cu banii si ar mai fi si alte exemple!!!
De ce vb cu atata scarba despre ele ??? Ele fac masaj de relaxare, masaj tantric, masaj erotic, jacuzzi massage, double massage si NICIODATA SEX ( INDIFERENT DE TIPUL SEXULUI -ORAL, NORMAL SAU ANAL SI NICI DACA CLIETUL ESTE DRAGUT SAU DACA OFERA O SUMA MAI MARE DE BANI !!!!

minciuna asta sa o crezi dumneata duduie ne crezi pe noi asa de fraiere ...cum poti sa spui ca alea care se prostitueaza in bordeluri clandestine asa zise saloane..ar fi angajate la vreo banca sau oriunde altundeva...sunt niste tarfe care se prostitueaza pe bani frumosi si jegmanesc barbatii cu buzunare foarte pline de bani...asa ca lasa vrajelile si glumele de 2 lei ca nu te crede nimeni mai femeie..........
kudika029282
Postat pe 20 Martie 2010 16:40
pffff, io nu mai am chef sa ma cert cu nimeni, dar cred ca tu esti prea dusa la biserica sau ai sechele din cauza acestor fete. una ti-a furat ceva sau a facut mai bine ca tine..

siii "ce fete intalnim in astfel de saloane?" fete ca Xena
Boca
Postat pe 20 Martie 2010 17:02
De la: Boca, la data 2010-03-20 17:02:20pffff, io nu mai am chef sa ma cert cu nimeni, dar cred ca tu esti prea dusa la biserica sau ai sechele din cauza acestor fete. una ti-a furat ceva sau a facut mai bine ca tine..

siii "ce fete intalnim in astfel de saloane?" fete ca Xena
duduie nu vreau sa ma cert dar parerea mea este ca esti dusa cu pluta ...alea care sunt la saloane de masaj erotic in mod sigur se si prostitueaza... spuneti mai clar ce fel de saloane sunt astea ..erotice sau de frumusete..ca nu se intelege nimic altfel....
kudika029282
Postat pe 20 Martie 2010 20:40
buna eu consider ca toata lumea are dreptul sa faca ce doreste.fiecare om are defecte dar fata de alti oameni pe care nu i cunoatem nu stim nici motivele pt care face un lucru sau altul nu avem dreptul sa judecam.in schimb si domnii sunt poate de vina pt ca cauta astfel de saloane mai ales insurati care nu primesc acasa mancarica si o cauta in alta parte.intr a devar nu e frumos sa faci asa ceva dar fiecare om poate sa aleaga in viata sa lucreze, sa faca rau altora, sa se bata cu cineva chiar din pacate sa ucida....asa ca stimati cititori nu va mai certati pe forum incercati sa acceptati unele lucruri sau nu si sa aduceti argumente concrete in legatura cu orice subiect.
o intrebare ar mai fi oare de ce cauta barbatii astfel de saloane?si ce motive ar avea aceste fete care lucreaza acolo sa fie poate si umilite pt bani. pa
venera17
Postat pe 20 Martie 2010 21:40
De la: venera17, la data 2010-03-20 21:40:55 buna eu consider ca toata lumea are dreptul sa faca ce doreste.fiecare om are defecte dar fata de alti oameni pe care nu i cunoatem nu stim nici motivele pt care face un lucru sau altul nu avem dreptul sa judecam.in schimb si domnii sunt poate de vina pt ca cauta astfel de saloane mai ales insurati care nu primesc acasa mancarica si o cauta in alta parte.intr a devar nu e frumos sa faci asa ceva dar fiecare om poate sa aleaga in viata sa lucreze, sa faca rau altora, sa se bata cu cineva chiar din pacate sa ucida....asa ca stimati cititori nu va mai certati pe forum incercati sa acceptati unele lucruri sau nu si sa aduceti argumente concrete in legatura cu orice subiect.
o intrebare ar mai fi oare de ce cauta barbatii astfel de saloane?si ce motive ar avea aceste fete care lucreaza acolo sa fie poate si umilite pt bani. pa
iti spun eu ce motive au...nu le place sa munceasca o munca cinstita si atunci de ce sa nu isi vanda trupul daca asta stiu so faca cel mai bine e mai usor sa se prostitueze decat sa se angajeze ca salariate... asemenea specimene sunt infecte de tot sunt invatate sau invatat mai bine sa curveasca numai sa nu munceasca......
kudika029282
Postat pe 21 Martie 2010 08:28
Fiecare face ce vrea,isi castiga banii asa cum vrea si cum il duce capul.De ce le condamnati pe ele?Cu ce sant ele mai de condamnat decat domnitele care umbla cu jeepuri si fac cumparaturi numai din mall pe banii unor burtosi libidinosi?Ele cum se numesc oare?Uitati_va in jur,nimeni nu mai vrea o munca cinstita(sau foarte putini),in special pustoaicele,nu vor decat bani multi pt shoping,masini de ultima generatie si toate astea obtinute cat mai usor.Ce mai este de condamnat i ziua de azi?De fetele care fac video chat ce ziceti?Dar de cele care o pun cu seful pt un post mai bun?Dar de asa zisele vedete aparute peste noapte fiindca s-au culcat cu un fotbalist?Si lista poate continua.........
kudika033765
Postat pe 21 Martie 2010 09:10
De la: kudika033765, la data 2010-03-21 09:10:39Fiecare face ce vrea,isi castiga banii asa cum vrea si cum il duce capul.De ce le condamnati pe ele?Cu ce sant ele mai de condamnat decat domnitele care umbla cu jeepuri si fac cumparaturi numai din mall pe banii unor burtosi libidinosi?Ele cum se numesc oare?Uitati_va in jur,nimeni nu mai vrea o munca cinstita(sau foarte putini),in special pustoaicele,nu vor decat bani multi pt shoping,masini de ultima generatie si toate astea obtinute cat mai usor.Ce mai este de condamnat i ziua de azi?De fetele care fac video chat ce ziceti?Dar de cele care o pun cu seful pt un post mai bun?Dar de asa zisele vedete aparute peste noapte fiindca s-au culcat cu un fotbalist?Si lista poate continua.........
alea care isi castiga necinstit banii oferind servicii sexuale indiferent ca se culca cu burtosi libidinosi sau cu sefi pentru posturi sau sio trag cu fotbalisti banosi se numesc tot "curve ordinare"......
kudika029282
Postat pe 21 Martie 2010 20:37
bai, si mie mi se pare scarbos si tot tacamul dar ce vrei acum sa nu mai dorm noaptea? eu le consider bolnave pe fetele astea, altele nu au avut de ales. te-ai gandit ca unele chiar asta si-au dorit ca si cariera? da, asta e vocatia lor, cum altele poate sunt coafeze.

asta e lumea in care traim, sunt si chestii mai grave cum ar fi foametea si virusii de laborator. aia sa nu-mi ia barbatul, ca-n rest ma descurc eu.
Boca
Postat pe 22 Martie 2010 12:48
De la: Boca, la data 2010-03-22 12:48:14bai, si mie mi se pare scarbos si tot tacamul dar ce vrei acum sa nu mai dorm noaptea? eu le consider bolnave pe fetele astea, altele nu au avut de ales. te-ai gandit ca unele chiar asta si-au dorit ca si cariera? da, asta e vocatia lor, cum altele poate sunt coafeze.

asta e lumea in care traim, sunt si chestii mai grave cum ar fi foametea si virusii de laborator. aia sa nu-mi ia barbatul, ca-n rest ma descurc eu.


CIOCA BOCA uite iar te-ai legat de mine!! si mai spui ca altii cersesc atentie!! nu meriti ceea ce cauti?? tu cauti sa fii jignita !!se pare ca iti place nu-i asa?? cind eu faceam baie in Pacific tu te plimbai cu sotul pe malul Dimbovitei sub clar de luna!! B_sinoaso! si cind eu purtam sandale GUCCI si ma dadeam cu ultima aparitie de parfum de la DIOR tu miroseai a ceapa prajita de la mamica!!
da... prostitutia este cea mai veche meserie practicata in toate timpurile!! este o MESERIE!!pe care nu o poate face toata lumea !! si or sa existe intotdeauna atita timp cit partea masculina o sa-i dea intrebuintare! ce sinteti asa repugnate !! tineti-va barbatii acasa ,oferiti-le fantezii sexuale nu-i asteptati in pat in camasi de noapte in care se culca bunica si o sa va prefere pe voi in locul lor!! si nu le mai judecati ....ca nimeni nu e si perfect!
asa ca... CIOCA BOCA....mori de ciuda...si nu dormi bine noaptea ca poate una din fetele aleal o sa il gaseasca pe ....barbatul tau, si satisfacindu-i toate placerile s-ar putea sa uite de MAMAIA lui de acasa
kudika132368
Postat pe 22 Martie 2010 16:17
De la: kudika132368, la data 2010-03-22 16:17:44
De la: Boca, la data 2010-03-22 12:48:14bai, si mie mi se pare scarbos si tot tacamul dar ce vrei acum sa nu mai dorm noaptea? eu le consider bolnave pe fetele astea, altele nu au avut de ales. te-ai gandit ca unele chiar asta si-au dorit ca si cariera? da, asta e vocatia lor, cum altele poate sunt coafeze.

asta e lumea in care traim, sunt si chestii mai grave cum ar fi foametea si virusii de laborator. aia sa nu-mi ia barbatul, ca-n rest ma descurc eu.


CIOCA BOCA uite iar te-ai legat de mine!! si mai spui ca altii cersesc atentie!! nu meriti ceea ce cauti?? tu cauti sa fii jignita !!se pare ca iti place nu-i asa?? cind eu faceam baie in Pacific tu te plimbai cu sotul pe malul Dimbovitei sub clar de luna!! B_sinoaso! si cind eu purtam sandale GUCCI si ma dadeam cu ultima aparitie de parfum de la DIOR tu miroseai a ceapa prajita de la mamica!!
da... prostitutia este cea mai veche meserie practicata in toate timpurile!! este o MESERIE!!pe care nu o poate face toata lumea !! si or sa existe intotdeauna atita timp cit partea masculina o sa-i dea intrebuintare! ce sinteti asa repugnate !! tineti-va barbatii acasa ,oferiti-le fantezii sexuale nu-i asteptati in pat in camasi de noapte in care se culca bunica si o sa va prefere pe voi in locul lor!! si nu le mai judecati ....ca nimeni nu e si perfect!
asa ca... CIOCA BOCA....mori de ciuda...si nu dormi bine noaptea ca poate una din fetele aleal o sa il gaseasca pe ....barbatul tau, si satisfacindu-i toate placerile s-ar putea sa uite de MAMAIA lui de acasa



FETE CA XENA iti dau tie de furca si d'aia le invidiezi!
kudika132368
Postat pe 22 Martie 2010 16:23
De la: kudika132368, la data 2010-03-22 16:23:11
De la: kudika132368, la data 2010-03-22 16:17:44
De la: Boca, la data 2010-03-22 12:48:14bai, si mie mi se pare scarbos si tot tacamul dar ce vrei acum sa nu mai dorm noaptea? eu le consider bolnave pe fetele astea, altele nu au avut de ales. te-ai gandit ca unele chiar asta si-au dorit ca si cariera? da, asta e vocatia lor, cum altele poate sunt coafeze.

asta e lumea in care traim, sunt si chestii mai grave cum ar fi foametea si virusii de laborator. aia sa nu-mi ia barbatul, ca-n rest ma descurc eu.


CIOCA BOCA uite iar te-ai legat de mine!! si mai spui ca altii cersesc atentie!! nu meriti ceea ce cauti?? tu cauti sa fii jignita !!se pare ca iti place nu-i asa?? cind eu faceam baie in Pacific tu te plimbai cu sotul pe malul Dimbovitei sub clar de luna!! B_sinoaso! si cind eu purtam sandale GUCCI si ma dadeam cu ultima aparitie de parfum de la DIOR tu miroseai a ceapa prajita de la mamica!!
da... prostitutia este cea mai veche meserie practicata in toate timpurile!! este o MESERIE!!pe care nu o poate face toata lumea !! si or sa existe intotdeauna atita timp cit partea masculina o sa-i dea intrebuintare! ce sinteti asa repugnate !! tineti-va barbatii acasa ,oferiti-le fantezii sexuale nu-i asteptati in pat in camasi de noapte in care se culca bunica si o sa va prefere pe voi in locul lor!! si nu le mai judecati ....ca nimeni nu e si perfect!
asa ca... CIOCA BOCA....mori de ciuda...si nu dormi bine noaptea ca poate una din fetele aleal o sa il gaseasca pe ....barbatul tau, si satisfacindu-i toate placerile s-ar putea sa uite de MAMAIA lui de acasa



FETE CA XENA iti dau tie de furca si d'aia le invidiezi!
alea sunt niste "curve ordinare"nu le mai admirati sunt cele mai infecte specii feminine..si ar trebui batute cu pietre ca sa se sature sa mai curveasca si sa mearga la lucru nu sa se prostitueze in bordeluri clandestine
kudika029282
Postat pe 22 Martie 2010 18:15
De la: kudika029282, la data 2010-03-22 18:15:20
De la: kudika132368, la data 2010-03-22 16:23:11
De la: kudika132368, la data 2010-03-22 16:17:44
De la: Boca, la data 2010-03-22 12:48:14bai, si mie mi se pare scarbos si tot tacamul dar ce vrei acum sa nu mai dorm noaptea? eu le consider bolnave pe fetele astea, altele nu au avut de ales. te-ai gandit ca unele chiar asta si-au dorit ca si cariera? da, asta e vocatia lor, cum altele poate sunt coafeze.

asta e lumea in care traim, sunt si chestii mai grave cum ar fi foametea si virusii de laborator. aia sa nu-mi ia barbatul, ca-n rest ma descurc eu.


CIOCA BOCA uite iar te-ai legat de mine!! si mai spui ca altii cersesc atentie!! nu meriti ceea ce cauti?? tu cauti sa fii jignita !!se pare ca iti place nu-i asa?? cind eu faceam baie in Pacific tu te plimbai cu sotul pe malul Dimbovitei sub clar de luna!! B_sinoaso! si cind eu purtam sandale GUCCI si ma dadeam cu ultima aparitie de parfum de la DIOR tu miroseai a ceapa prajita de la mamica!!
da... prostitutia este cea mai veche meserie practicata in toate timpurile!! este o MESERIE!!pe care nu o poate face toata lumea !! si or sa existe intotdeauna atita timp cit partea masculina o sa-i dea intrebuintare! ce sinteti asa repugnate !! tineti-va barbatii acasa ,oferiti-le fantezii sexuale nu-i asteptati in pat in camasi de noapte in care se culca bunica si o sa va prefere pe voi in locul lor!! si nu le mai judecati ....ca nimeni nu e si perfect!
asa ca... CIOCA BOCA....mori de ciuda...si nu dormi bine noaptea ca poate una din fetele aleal o sa il gaseasca pe ....barbatul tau, si satisfacindu-i toate placerile s-ar putea sa uite de MAMAIA lui de acasa



FETE CA XENA iti dau tie de furca si d'aia le invidiezi!
alea sunt niste "curve ordinare"nu le mai admirati sunt cele mai infecte specii feminine..si ar trebui batute cu pietre ca sa se sature sa mai curveasca si sa mearga la lucru nu sa se prostitueze in bordeluri clandestine



ai pe bune?? da tu de unde stii?? ai avut de a face cu vre'una si de aia esti asa de basicata?? cee...a avut barbatelu' vre'o amanta si d'aia vrei sa le bati cu pietre?? io'n-am nimic cu ele , barbatelu'meu nu se duce la ele ca io' stiu cum sa mi-l tin acasa!! mi-s frumoasa si dragastoasa si arat mai bine ca fetele alea care vorbiti voi ...sich.....si mai port si lenjerii de belea...d'alea de care poarta "fetele" alea de lux!! si io'sint cea mai de lux pt. barbatelu' meu ...d'aia n-am nimic cu ele ...si daca as avea ceee...ar disparea?? nuuuu...ia-ti gindu'ca nu o sa dispara niciodata....sa nu-ti fie frica de ele ca stii ca de ce tie frica de aia nu scapi!!












kudika132368
Postat pe 22 Martie 2010 18:30
De la: Crina_1988, la data 2010-03-20 16:00:48Ce furtuna s-a iscat ...!
Dar ce te face sa crezi ca acele DOAMNE sunt pline de boli ??? Ele isi faca aualizele periodic si nu intretin relatii sexuale !!
Iar coeficientul de inteligenta, are sa te mire, dar este destul de ridicat, chiar sunt capabile sa poarte conversatii atat in romana cat si in engleza, italiana, greaca, germana...pe diferite teme !!!
Sunt 2 tipuri de saloane :
1. Unde se practica sexul si saloanele se afla in apartamente de bloc, unde proprietarii nu prea au investit (sa poata pleca repede in cazul in care apare un control si sa nu piarda prea multi bani) iar fetele sunt destul de uratele , aici se pot angaja fete care presteaza servicii pe centura pt ca asta fac si aici
2. Unde nu se practica sexul, saloanele se afla in vile luxoase, unde proprietarii au investit, fetele sunt frumoase, cu analizele la zi, cu diplome de masaj ...unele dintre ele studente, lucrand pt a se intretine si pt a reusii sa-si plateasca facultatea, altele lucreaza la banca, in spital- ca asistente si la masaj pt ca au diferite prob si nu se ajung cu banii si ar mai fi si alte exemple!!!
De ce vb cu atata scarba despre ele ??? Ele fac masaj de relaxare, masaj tantric, masaj erotic, jacuzzi massage, double massage si NICIODATA SEX ( INDIFERENT DE TIPUL SEXULUI -ORAL, NORMAL SAU ANAL SI NICI DACA CLIETUL ESTE DRAGUT SAU DACA OFERA O SUMA MAI MARE DE BANI !!!!



Maai dar ce raspuns ai dat Pai daca esti atat de sigura de tine si de 'caltitatile' tale pentru ce te-ai mai injosit sa ne intrebi pe noi, muritorii de rand ce parere avem despre alea care se culca cu oricine le iese in cale, numai sa fie platite bine??? Chiar crezi ca cineva e atat de lipsit de judecata incat sa creada ca asta inseamna masajul erotic?
Pentru cate ,limbi' stii, ma uimesti
liliana2005
Postat pe 22 Martie 2010 18:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeia fecioara si barbatul rac.... 3 De la: laviniamariad 25 Octombrie 2009 16:39
cine poate raspunde la aceasta problema 37 De la: lumimari 14 Iunie 2009 08:49
Am nevoie de ajutor URGENT!!! 27 De la: katy6853_yahoo_com 20 Mai 2009 09:57
El, Barbatul perfect! 18 De la: geo_reincarcat_iara 11 August 2010 20:04
Sueta pentru femeile casatorite care vor un alt barbat! 43 De la: marco918 25 Iulie 2010 23:07