Setari Cookie-uri

Cum fac sa`l uit?:-

Ajutati`ma si pe mine cu un sfat.M-am saturat,ma aflu intr`o situatie din care ma chinui sa ies de 8 luni de zile.
Am avut o relatie de 7 luni cu un baiat cu care am fost la inceput foarte buni prieteni.Inca pastram legatura si ne vedem de cate ori avem ocazia pt ca el acum si`a reluat o veche relatie,asta crezand eu ca`i motivul pt care ne`am indepartat.El ma cauta,imi spune mereu ca`i est dor de mine,dar nu fc nimic sa reglementeze situatia.Nush ce sa mai fac...:-
Luciana_Mihaela
Postat pe 14 Martie 2010 18:51
mda!
Cati ani ai???


" Cum fac sa`l uit " -Rupe orice legatura cu el !
blaa
Postat pe 14 Martie 2010 18:56
De la: blaa, la data 2010-03-14 18:56:23 mda!
Cati ani ai???


" Cum fac sa`l uit " -Rupe orice legatura cu el !
nui raspunde la telefon.....
kudika029282
Postat pe 14 Martie 2010 21:59
Daca vei continua sa te vezi cu el ,nu faci decat sa liungesti boala...detaseaza-te ,stai o perioada singura,doar cu prieteni si rude si apoi cand te vei simti in stare,incepe o noua relatie.Bafta!
mimishor957
Postat pe 25 Martie 2010 09:41
De la: Luciana_Mihaela, la data 2010-03-14 18:51:12Ajutati`ma si pe mine cu un sfat.M-am saturat,ma aflu intr`o situatie din care ma chinui sa ies de 8 luni de zile.
Am avut o relatie de 7 luni cu un baiat cu care am fost la inceput foarte buni prieteni.Inca pastram legatura si ne vedem de cate ori avem ocazia pt ca el acum si`a reluat o veche relatie,asta crezand eu ca`i motivul pt care ne`am indepartat.El ma cauta,imi spune mereu ca`i est dor de mine,dar nu fc nimic sa reglementeze situatia.Nush ce sa mai fac...:-


Gaseste-ti un altul.
i_andra
Postat pe 25 Martie 2010 18:27
Daca sia reluat vechea relatie dar vrea sa se intalneasca in contionuarea cu tine inseamna ca vrea sa te tina in"sah" just in case..ca nu merge relatia cu fosta, ceea ce este foarte urat si egoist din partea lui, acum depinde de tine vrei sa fi cu un barbat carea te-a "lasat" pentru alta si este cu alta?
pune piciorul in prag nu te lasa calcata in picioare spune-i ca te deranjeaza situatia, discuta sau renunta la el este clar ca nu este potrivit pentru tine si sigur vei gasii pe cineva mai bun doar pentru tine, spune stop chinului, doar tu poti face asta, fi puternica, meriti mai mult si in primul rand meriti respect, ai grija de tine.
theoanna74
Postat pe 2 Aprilie 2010 09:43
...nu te mai vedea cu el...nici macar ca prieteni!!..vezi.ti de viatza ta in continuare...vezi sa nu iti lipseasca preocuparea constructiva ..zilnica..ca sa nu mai ai timp sa te gandesti...si in timp o sa ajungi sa nu iti mai pese...si daca nu iti mai pasa nu mai suferi!!
andreea_n_x
Postat pe 2 Aprilie 2010 09:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Voi ce ati alege??? 18 De la: Eva32 3 Mai 2011 01:34
barbatii sunt porci 512 De la: nikky21 15 Septembrie 2009 17:38
Sunt barbatzii mai imaturi decat femeile??? 42 De la: kry26 24 Iunie 2013 14:33
Barbatii, de 2 ori mai curve decat femeile 72 De la: Iuliana939 1 Noiembrie 2009 16:09
Misoginismul 7 De la: felixcat 7 Februarie 2011 21:37