Setari Cookie-uri

fantezie cu 2

De la: bubulina0302, la data 2010-03-15 10:55:21i-am marturisit iubitului cu care am o relatie de apropape 5 ani ca am avut o fantezie sexuala cu 2 barbati dupa ce a descoperit niste site-uri... era sa ne despartim pe loc atunci. acum suntem intr-o perioada de "proba" daca se poate numi asa pentru ca el considera ca l-am inselat cu gandul. dar eu nu am avut niciodata de gand sa fac asa ceva in viata mea, era doar o curiozitate temporara ca sa zic asa ca altfel nu stiu cum as putea descrie-o, mi-a zis ca mi-am pierdut tot farmecul care il aveam, el fiind si singurul barbat din viata mea, si sa nu ma mire daca o sa ma iubeasca mai putin, sau daca are mici scapari si ma inseala. aici am si eu o intrebare daca barbatii au fantezii cu 2 femei, noi femeile daca avem fantezii similare suntem curve? spuneti-mi parerea voastra sincera si cum sa fac sa fie relatia dintre noi asa cum era inainte?


nu nu sunteti curve deloc. in cazul tau ai un iubit cu o sexualitate putin dezvoltata. eu de exemplu nu as face atata caz daca iubita mi-ar spune un astfel de lucru. noi ne discutam des fateziile si cadem de acrd ce sa facem si ce nu
leo_
Postat pe 29 Martie 2010 12:02
Am cititi si eu cam despre ce este vorba...dar nu ma pot exprima foarte bine dat fiind faptul ca nu doresc sa pic in niste paradigme...zic asta pentru ca si eu caut asa ceva dar nu stiu de unde sa incep mai bine zis.....

O zi placuta !
CezarAl
Postat pe 7 Aprilie 2010 11:49
De la: bubulina0302, la data 2010-03-15 10:55:21i-am marturisit iubitului cu care am o relatie de apropape 5 ani ca am avut o fantezie sexuala cu 2 barbati dupa ce a descoperit niste site-uri... era sa ne despartim pe loc atunci. acum suntem intr-o perioada de "proba" daca se poate numi asa pentru ca el considera ca l-am inselat cu gandul. dar eu nu am avut niciodata de gand sa fac asa ceva in viata mea, era doar o curiozitate temporara ca sa zic asa ca altfel nu stiu cum as putea descrie-o, mi-a zis ca mi-am pierdut tot farmecul care il aveam, el fiind si singurul barbat din viata mea, si sa nu ma mire daca o sa ma iubeasca mai putin, sau daca are mici scapari si ma inseala. aici am si eu o intrebare daca barbatii au fantezii cu 2 femei, noi femeile daca avem fantezii similare suntem curve? spuneti-mi parerea voastra sincera si cum sa fac sa fie relatia dintre noi asa cum era inainte?


mai adu o femeie
Celia_29
Postat pe 7 Aprilie 2010 11:52
De la: Celia_29, la data 2010-04-07 11:52:17
De la: bubulina0302, la data 2010-03-15 10:55:21i-am marturisit iubitului cu care am o relatie de apropape 5 ani ca am avut o fantezie sexuala cu 2 barbati dupa ce a descoperit niste site-uri... era sa ne despartim pe loc atunci. acum suntem intr-o perioada de "proba" daca se poate numi asa pentru ca el considera ca l-am inselat cu gandul. dar eu nu am avut niciodata de gand sa fac asa ceva in viata mea, era doar o curiozitate temporara ca sa zic asa ca altfel nu stiu cum as putea descrie-o, mi-a zis ca mi-am pierdut tot farmecul care il aveam, el fiind si singurul barbat din viata mea, si sa nu ma mire daca o sa ma iubeasca mai putin, sau daca are mici scapari si ma inseala. aici am si eu o intrebare daca barbatii au fantezii cu 2 femei, noi femeile daca avem fantezii similare suntem curve? spuneti-mi parerea voastra sincera si cum sa fac sa fie relatia dintre noi asa cum era inainte?


mai adu o femeie

te oferi ?
dancombi
Postat pe 7 Aprilie 2010 16:33
esti foarte tare...mi-ar placea sa te cunosc pentru ca simt ca suntem pe aceiasi lungime de unda :)
tudormihaela11
Postat pe 9 Aprilie 2010 16:15
De la: dancombi, la data 2010-04-07 16:33:44
De la: Celia_29, la data 2010-04-07 11:52:17
De la: bubulina0302, la data 2010-03-15 10:55:21i-am marturisit iubitului cu care am o relatie de apropape 5 ani ca am avut o fantezie sexuala cu 2 barbati dupa ce a descoperit niste site-uri... era sa ne despartim pe loc atunci. acum suntem intr-o perioada de "proba" daca se poate numi asa pentru ca el considera ca l-am inselat cu gandul. dar eu nu am avut niciodata de gand sa fac asa ceva in viata mea, era doar o curiozitate temporara ca sa zic asa ca altfel nu stiu cum as putea descrie-o, mi-a zis ca mi-am pierdut tot farmecul care il aveam, el fiind si singurul barbat din viata mea, si sa nu ma mire daca o sa ma iubeasca mai putin, sau daca are mici scapari si ma inseala. aici am si eu o intrebare daca barbatii au fantezii cu 2 femei, noi femeile daca avem fantezii similare suntem curve? spuneti-mi parerea voastra sincera si cum sa fac sa fie relatia dintre noi asa cum era inainte?


mai adu o femeie

te oferi ?



ce propui?
Celia_29
Postat pe 9 Aprilie 2010 16:17
nu inteleg de ce se ataca atat?ca tu ai avut curajul sa marturisesti, sau ca ai spus toate alea pe un site?poate trebuie sa se gandesca de ce ai avut o astfe de fantezie?poate lui ii lipseste cv sau nu te satisface cum trebuie...ar trebui sa vb..si sincer nu cred k pentru atata lucru nu o sa mai tina la tine...adica sunteti de 5 ani impreuna:-o si in plus sa bage mana in foc k el nu a avut niciodata o fantezie cu vreo femeie sau mai multe:-o knd toti barbatii intorc capul dupa o femeie "buna" pe strada:))sincer sunt satula pana peste cap de toti barbatii astia kre ne acuza pe noi ne fel si fel de chestii de park el ar fi sfinti...dak tot nu te intelege adio...viatza merge inainte..nu merita sa suferi tu pt atata lucru..dak il inselai il intelegeam..dar asa nu are motive....fi mai tare in gura cu el nu te mai intimida la tot ce zice nu te lasa "calcata" in picioare, nimeni nu merita asta:*
boboak_09
Postat pe 9 Aprilie 2010 17:00
De la: tudormihaela11, la data 2010-04-09 16:15:41esti foarte tare...mi-ar placea sa te cunosc pentru ca simt ca suntem pe aceiasi lungime de unda :)

si mie mi-ar place sa te cunosc... :)
dancombi
Postat pe 12 Aprilie 2010 10:54
De la: Celia_29, la data 2010-04-09 16:17:19
De la: dancombi, la data 2010-04-07 16:33:44
De la: Celia_29, la data 2010-04-07 11:52:17
De la: bubulina0302, la data 2010-03-15 10:55:21i-am marturisit iubitului cu care am o relatie de apropape 5 ani ca am avut o fantezie sexuala cu 2 barbati dupa ce a descoperit niste site-uri... era sa ne despartim pe loc atunci. acum suntem intr-o perioada de "proba" daca se poate numi asa pentru ca el considera ca l-am inselat cu gandul. dar eu nu am avut niciodata de gand sa fac asa ceva in viata mea, era doar o curiozitate temporara ca sa zic asa ca altfel nu stiu cum as putea descrie-o, mi-a zis ca mi-am pierdut tot farmecul care il aveam, el fiind si singurul barbat din viata mea, si sa nu ma mire daca o sa ma iubeasca mai putin, sau daca are mici scapari si ma inseala. aici am si eu o intrebare daca barbatii au fantezii cu 2 femei, noi femeile daca avem fantezii similare suntem curve? spuneti-mi parerea voastra sincera si cum sa fac sa fie relatia dintre noi asa cum era inainte?


mai adu o femeie

te oferi ?



ce propui?


te bagi ?
dancombi
Postat pe 12 Aprilie 2010 10:55
Eu cred ca vrea doar sa-ti dea o lectie..in eventualitatea ca vreodata ti-ar trece prin cap sa pui in practica sa stii ce te asteapta..adik ai sa-l pierzi..ceea ce e logic. tu insa nici in gluma sa nu accepti amenintarile lui cum ca si-a schimbat impresia despre tine si te-ar putea insela..astea nu sunt decat scuze de barbat pentru ca atunci cand se va intampla sa poata da vina tot pe tine.( hmm si daca gandit asa e grav zic eu inseamna ca nu se gandeste de ieri de zi la asta- il ai la mana cu asta ;) ). nu lasa garda jos si nu te mai simti vinovata ca nu esti deloc.toti avem fantezii.numai pentru faptul ca el nu si le recunoaste nu inseamna ca el nu are, inseamna doar ca e foarte ipocrit. spune-i clar ca asta esti, asta gandesti, esti sincera daca te iubeste te iubeste asa cum esti.daca nu....sa caute la gradinita lol :P
probabil ca intr-adevar te vede cu alti ochi dar daca te iubeste se va obisnui cu gandul si va incepe sa-si puna in practica cu tine propriile lui fantezii pe care probabil nu se simtea liber sa le aplice cu tine.si astfel veti inlatura monotonia care probabil s-a instalat in cuplu dupa atatia ani.
eu cred ca in sinea lui chiar e multumit de ceea ce a descoperit in tine. e si putin gelos fiind vorba de 2 barbati. ia sa fii avut tu fantezii cu 2 femei cred ca ar fii fost chiar incantat ( chiar daca nu ar fii recunoscut oricum lol. dar n-ar fi facut atat caz ). stai linistita, e barbat,ii place..tot raul va fi spre bine ;)
bianchi
Postat pe 30 Aprilie 2010 14:08
iaca na....mare fantezie...nu e cine stie ce, e mai misto denumirea decat atunci cand o si pui in practica....e un mare fâsssssssss
freakbabe
Postat pe 30 Aprilie 2010 14:17
Buna,

vreau sa iti spun ca am o relatie de 4 ani cu o fata care o sa devina si sotia mea anul viitor. Acum o jumatate de an in timp ce faceam dragoste dupa un pahar de vin (ajunge sa ne ametim un pic) am inceput sa ne povestim picanterii si am ajuns la....... sa imi zica ca a avut aceasta fantezie. O iubesc foarte mult si ea pe mine si chiar mi-a demostrat in repetate randuri dar vreau sa iti zic ca nicidecum nu am avut reactia prietenului tau, care nu mi se pare chiar ok. Eu ca si aproape toti barbatii am fantezii asemanatoare cu 2 tipe si cum am eu ea de ce sa nu aibe si ea. Viata noastra sexuala este foarte buna si... foarte completa dar faptul ca si ea are astfel de fantezii nu ma supara deloc ba chiar ma pune pe jar si ma stimuleza sa fac si sa dau mai mult in pat, si sa caut imbunatatiri.
Desi imi place sa vorbesc cu ea in pat picanterii nu o sa ajungem sa experimentam asa ceva. Daca prin nu stiu ce minune sau nebunie hotaram sa o facem, ea cum vrea ea si eu cum vreau eu ar trebui sa fie inainte de casatorie. Nu stiu ce sfat sa iti dau dar daca ar fi corect cu tine si cu el insusi nu ar face atata caz
jonycage
Postat pe 22 Mai 2010 23:03
De la: bubulina0302, la data 2010-03-15 10:55:21i-am marturisit iubitului cu care am o relatie de apropape 5 ani ca am avut o fantezie sexuala cu 2 barbati dupa ce a descoperit niste site-uri... era sa ne despartim pe loc atunci. acum suntem intr-o perioada de "proba" daca se poate numi asa pentru ca el considera ca l-am inselat cu gandul. dar eu nu am avut niciodata de gand sa fac asa ceva in viata mea, era doar o curiozitate temporara ca sa zic asa ca altfel nu stiu cum as putea descrie-o, mi-a zis ca mi-am pierdut tot farmecul care il aveam, el fiind si singurul barbat din viata mea, si sa nu ma mire daca o sa ma iubeasca mai putin, sau daca are mici scapari si ma inseala. aici am si eu o intrebare daca barbatii au fantezii cu 2 femei, noi femeile daca avem fantezii similare suntem curve? spuneti-mi parerea voastra sincera si cum sa fac sa fie relatia dintre noi asa cum era inainte?


Buna !

Nu cred ca ar trebui sa fii ''pedepsita'' pentru simplul fapt ca ai fantezii...!! Toata lumea (cred ca ) are... As paria ca si prietenul tau este in aceeasi situati, numai ca nu ti-a marturisit ca are cine stie ce ''ganduri obscene'' in cap...
Nu, niciodata nu as putea crede ca femeile care au fantezii erotice (idiferent de felul acestora) sunt curve... E prea ''tare'' acest termen... si trebuie folosit in cu totul alte situatii...
SFAT (!?) : aca fantezia ta ci 2 barbati...inca iti mai bantuie existenta, ar trebui sa o recunosti, sa ti-o asumi... si chiar sa-i propui prietenului tau sa o puneti in practica (de preferat voi doi si un alt cuplu - astfel, toata lumea va fi multumita). Daca nu vei face asta si daca nu vei putea scapa de gandul ca sexul cu 2 barbati ar fi fantastic... intr-o zi vei calca pe bec... si nu vei vrea sa afle si el... Mai bine elimini orice risc acceptand faptul ca trebuie sa-ti indeplinesti dorinta ascunsa... sau renunti definitiv... Ori, ori !
...
Nu stiu cum naiba... ne cuplam in asa fel incat foarte rar se intampla ca ambii parteneri sa accepte si fanteziile mai complicate, cum ar fi sexul in 3 sau 4... La tine, barbatul (teoretic) nu vrea sa auda despre asta... in cazul meu, ea nu este de acord sub nicio forma... cu toate ca eu imi doresc sa incerc sexul in 3 - 4 macar din curiozitate (BEB sau BFBF)...
Soarta...
Exploratorul
Postat pe 25 Mai 2010 19:14
De la: bubulina0302, la data 2010-03-15 10:55:21i-am marturisit iubitului cu care am o relatie de apropape 5 ani ca am avut o fantezie sexuala cu 2 barbati dupa ce a descoperit niste site-uri... era sa ne despartim pe loc atunci. acum suntem intr-o perioada de "proba" daca se poate numi asa pentru ca el considera ca l-am inselat cu gandul. dar eu nu am avut niciodata de gand sa fac asa ceva in viata mea, era doar o curiozitate temporara ca sa zic asa ca altfel nu stiu cum as putea descrie-o, mi-a zis ca mi-am pierdut tot farmecul care il aveam, el fiind si singurul barbat din viata mea, si sa nu ma mire daca o sa ma iubeasca mai putin, sau daca are mici scapari si ma inseala. aici am si eu o intrebare daca barbatii au fantezii cu 2 femei, noi femeile daca avem fantezii similare suntem curve? spuneti-mi parerea voastra sincera si cum sa fac sa fie relatia dintre noi asa cum era inainte?


SFAT (!?) : daca fantezia ta cu 2 barbati...inca iti mai bantuie existenta, ar trebui sa o recunosti, sa ti-o asumi... si chiar sa-i propui prietenului tau sa o puneti in practica (de preferat voi doi si un alt cuplu - astfel, toata lumea va fi multumita). Daca nu vei face asta si daca nu vei putea scapa de gandul ca sexul cu 2 barbati ar fi fantastic... intr-o zi vei calca pe bec... si nu vei vrea sa afle si el... Mai bine elimini orice risc acceptand faptul ca trebuie sa-ti indeplinesti dorinta ascunsa... sau renunti definitiv... Ori, ori !
Vorbeste cu el, explica-i ce gand nu-ti da pace, spune-i ca asta nu-ti va diminua sentimentele pe care le ai pentru el si ca ai vrea s-o faci doar pentru satisfacerea unei curiozitati... sau... du-te undeva la cateva sute de km distanta,,, rezolva problema si apoi mai vezi...
Exploratorul
Postat pe 25 Mai 2010 19:21
Alexandra ! te-ai retardat de tot cu post-ul ala ! sa moara Bibi =))))
kudika105126
Postat pe 26 Mai 2010 02:05
Hei, nu mai comenteaza nimeni subiectul ?
Sunt interesat sa aflu cat mai multe in aceasta privinta... Cred ca fantezia aceea cu 2 barbati este cea mai potrivita dintre toate variantele de sex in grup...
Don_Juan
Postat pe 26 Mai 2010 20:49
De la: Don_Juan, la data 2010-05-26 20:49:14Hei, nu mai comenteaza nimeni subiectul ?
Sunt interesat sa aflu cat mai multe in aceasta privinta... Cred ca fantezia aceea cu 2 barbati este cea mai potrivita dintre toate variantele de sex in grup...

Da' tu de ce nu-l comentezi ?
dancombi
Postat pe 27 Mai 2010 08:55
Cum vine aia ca acum te iubeste mai putin si ca sunteti intr-o perioada de proba?Cred ca iubitul tau are o mica problema la acoperis,ca doar nu ai facut nimic,doar ai avut o fantezie.Te-ai gandit ca ori de cate ori tu vei dori ceva cu care el nu este de acord va reactiona la fel?Ce ai sa faci,ai sa te ascunzi tot timpul si sa strangi o multime de frustrari?
annk48
Postat pe 27 Mai 2010 16:01
mai fetelor haideti in cluj sa punem in practica fanteziile
kudika189290
Postat pe 28 Mai 2010 10:12
as vrea eu sa aiba sotia mea fanteziile tale
kudika189290
Postat pe 28 Mai 2010 10:21
De la: kudika189290, la data 2010-05-28 10:12:55mai fetelor haideti in cluj sa punem in practica fanteziile


da de ce la Cluj? pe acolo umbla fanteziile "despuiate" pe stada?
touch_me
Postat pe 28 Mai 2010 10:23
De la: touch_me, la data 2010-05-28 10:23:46
De la: kudika189290, la data 2010-05-28 10:12:55mai fetelor haideti in cluj sa punem in practica fanteziile


da de ce la Cluj? pe acolo umbla fanteziile "despuiate" pe stada?

nu.
la Cluj sunt eu...
Lucia38
Postat pe 28 Mai 2010 10:27
De la: Lucia38, la data 2010-05-28 10:27:43
De la: touch_me, la data 2010-05-28 10:23:46
De la: kudika189290, la data 2010-05-28 10:12:55mai fetelor haideti in cluj sa punem in practica fanteziile


da de ce la Cluj? pe acolo umbla fanteziile "despuiate" pe stada?

nu.
la Cluj sunt eu...




m-ai convins cred ca o sa dau o fuga pana acolo!
touch_me
Postat pe 28 Mai 2010 10:30
numa' vezi ca noi ardelenii suntem mai lenti, nu ne grabim, asa ca tre' sa stai o tzara mai mult...
Lucia38
Postat pe 28 Mai 2010 10:30
De la: dancombi, la data 2010-05-27 08:55:19
De la: Don_Juan, la data 2010-05-26 20:49:14Hei, nu mai comenteaza nimeni subiectul ?
Sunt interesat sa aflu cat mai multe in aceasta privinta... Cred ca fantezia aceea cu 2 barbati este cea mai potrivita dintre toate variantele de sex in grup...

Da' tu de ce nu-l comentezi ?

pana la urma ti-a iesit pasenta cu domnisoara pe care voiai s-o cunosti?
Lucia38
Postat pe 28 Mai 2010 10:32
De la: Lucia38, la data 2010-05-28 10:30:45numa' vezi ca noi ardelenii suntem mai lenti, nu ne grabim, asa ca tre' sa stai o tzara mai mult...



nu-i bai am timp suficient!
touch_me
Postat pe 28 Mai 2010 10:32
no, kudika... nu-stiu-cat..., suntem doua.
te bagi?
sau e musai sa fie si sotia ta de fata?
Lucia38
Postat pe 28 Mai 2010 10:34
De la: Lucia38, la data 2010-05-28 10:34:19no, kudika... nu-stiu-cat..., suntem doua.
te bagi?
sau e musai sa fie si sotia ta de fata?


mare dilema pe capul lui!
s-ar baga dar cred ca-i este frica de nevasta! sa-i dea voie nici nu se pune problema ca-i in pana de fantezii soata!
touch_me
Postat pe 28 Mai 2010 10:37
nah, ca nu mai zice nimic...
s-o fi dus sa se consulte cu doamna...
Lucia38
Postat pe 28 Mai 2010 10:41
LUCIA38 DACA VREI NE PUTEM VEDEA ,MERG CU DOUA DE CE NU
kudika189290
Postat pe 28 Mai 2010 10:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pastila de a doua zi ...eficienta si dupa sau nu 25 De la: coffeeta 23 Martie 2009 14:11
Sunt complexata! Un sfat va rog... 154 De la: love_is_precious 5 Aprilie 2010 21:20
viata dupa inceperea vietii sexuale 30 De la: GODZILA 3 Decembrie 2011 14:38
Fetelooor...avem o problema mare,mare... 82 De la: therapsong2 20 Iulie 2009 18:23
Sotul meu scorpion 6 De la: kybiussza 6 Martie 2012 14:51