Setari Cookie-uri

Caut o relatie serioasa sau de a uita de alta persoana.

Nume: eugen sau alexandru
Par: Saten
Age: 21 spre 22
Locatie: Bucuresti
Cartier: Vitan

Caut o persoana care sa fie interesata de o relatie serioasa sau temporara nu stiu depinde acum cum doreste ea.
Eu as alege o relatie serioasa vreau sa fac in asa fel incat sa ma simt bine alaturi de ea. Nu caut diplomatie in "sex" sau mai stiu eu ce. Eu vreau sa fiu cu ea sa o iubesc daca merita si sa fiu iubit.
Nu vreau sa imi bat joc de alte persoane si nu vreau sa fiu nici eu batjocorit.

Nu doresc aventuri speciale si la 2 zile sa imi spuna ca ma iubeste ca nu o sa cred asta nici cand porcul va zbura.

Astept subiecte nou care fata este interesata si daca este de acord cu parerea mea sa o sa discutam mai multe privat sau telefonic.
eugen_alex
Postat pe 19 Martie 2010 19:08
De la: eugen_alex, la data 2010-03-19 19:08:24Nume: eugen sau alexandru
Par: Saten
Age: 21 spre 22
Locatie: Bucuresti
Cartier: Vitan

Caut o persoana care sa fie interesata de o relatie serioasa sau temporara nu stiu depinde acum cum doreste ea.
Eu as alege o relatie serioasa vreau sa fac in asa fel incat sa ma simt bine alaturi de ea. Nu caut diplomatie in "sex" sau mai stiu eu ce. Eu vreau sa fiu cu ea sa o iubesc daca merita si sa fiu iubit.
Nu vreau sa imi bat joc de alte persoane si nu vreau sa fiu nici eu batjocorit.

Nu doresc aventuri speciale si la 2 zile sa imi spuna ca ma iubeste ca nu o sa cred asta nici cand porcul va zbura.

Astept subiecte nou care fata este interesata si daca este de acord cu parerea mea sa o sa discutam mai multe privat sau telefonic.





scuza-ma .....


confirma-mi ca e doar o gluma
anastasia_m
Postat pe 19 Martie 2010 19:14
Ce varsta si ce calitati trebuie sa indeplineasca domnisoara?
kudika272966
Postat pe 19 Martie 2010 19:17
!! ok ia-o drept o gluma. incerc sa ies din viata asta trista si caut noi prieteni !!!!!!
poate te-a satisfacut acest mesaj n-am ce sa iti confirm asta is ti-am scris acolo nu e gluma.
eugen_alex
Postat pe 19 Martie 2010 19:30
nu mai are rost acest mesaj. pentru ca sunt multe fete care au chef de glume..
adevarul ca e aiurea sa intri pe un site de fete .. cand esti baiat !!
credeam ca is bine venit si eu prin prindul femeilor !
eugen_alex
Postat pe 19 Martie 2010 19:35
De la: eugen_alex, la data 2010-03-19 19:35:48nu mai are rost acest mesaj. pentru ca sunt multe fete care au chef de glume..
adevarul ca e aiurea sa intri pe un site de fete .. cand esti baiat !!
credeam ca is bine venit si eu prin prindul femeilor !

pai tu ce credeai, ca postezi mesajul si gata dau navala fetele pe tine? e un site de fete dar nu este matrimonial, pt agatat fa-ti cont pe alte site-uri noroc la fete
miss_darine
Postat pe 19 Martie 2010 21:53
De la: eugen_alex, la data 2010-03-19 19:08:24Nume: eugen sau alexandru
Par: Saten
Age: 21 spre 22
Locatie: Bucuresti
Cartier: Vitan

Caut o persoana care sa fie interesata de o relatie serioasa sau temporara nu stiu depinde acum cum doreste ea.
Eu as alege o relatie serioasa vreau sa fac in asa fel incat sa ma simt bine alaturi de ea. Nu caut diplomatie in "sex" sau mai stiu eu ce. Eu vreau sa fiu cu ea sa o iubesc daca merita si sa fiu iubit.
Nu vreau sa imi bat joc de alte persoane si nu vreau sa fiu nici eu batjocorit.

Nu doresc aventuri speciale si la 2 zile sa imi spuna ca ma iubeste ca nu o sa cred asta nici cand porcul va zbura.

Astept subiecte nou care fata este interesata si daca este de acord cu parerea mea sa o sa discutam mai multe privat sau telefonic.











Am un sfat pentru tine..nu-ti cauta pe internet o partenera..EU mi-am cunoscut fostul prieten(ne-am desp de o sapt) pe hi5 si s-a terminat prost.In aparenta baiat serios ,cu capul pe umeri, avea job super,nu era urat,dar...pentru ca mereu exista un dar,baiatul s-a plictisit sa fie om normal langa mine(sa nu mai fumeze,sa arunce bani pe jocuride noroc,sa piarda noptile prin club de internet etc) si dupa 2 ani de zile,mi-a zis :sti mai bine ne despartim.El si-a batut joc,si eu fraiera am suferit:).
cami_goanga10
Postat pe 25 Martie 2010 19:17
spre adoptie vrei?
utad
Postat pe 25 Martie 2010 19:23
De la: eugen_alex, la data 2010-03-19 19:08:24Nume: eugen sau alexandru
Par: Saten
Age: 21 spre 22
Locatie: Bucuresti
Cartier: Vitan

Caut o persoana care sa fie interesata de o relatie serioasa sau temporara nu stiu depinde acum cum doreste ea.
Eu as alege o relatie serioasa vreau sa fac in asa fel incat sa ma simt bine alaturi de ea. Nu caut diplomatie in "sex" sau mai stiu eu ce. Eu vreau sa fiu cu ea sa o iubesc daca merita si sa fiu iubit.
Nu vreau sa imi bat joc de alte persoane si nu vreau sa fiu nici eu batjocorit.

Nu doresc aventuri speciale si la 2 zile sa imi spuna ca ma iubeste ca nu o sa cred asta nici cand porcul va zbura.

Astept subiecte nou care fata este interesata si daca este de acord cu parerea mea sa o sa discutam mai multe privat sau telefonic.


Ei, baiatule, daca voiai sa te scarbesti de femei total ai gasit exact unde!

Postat pe 25 Martie 2010 19:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vreau sa fiu rea...cum? 34 De la: kudika226325 26 Septembrie 2011 22:29
Ce marja de plauzibilitate ati acorda teoriei perechii predestinate, a sufletului pereche? 46 De la: kudika056203 5 August 2009 19:33
Ce vrea de fapt??? 26 De la: kudika_977666 13 Decembrie 2014 20:44
ceva ciudat 2 De la: MissRainbow 29 Martie 2012 16:30
in legatura cu articolul: de ce umblam cu cioara vopsita in dragoste 2 De la: battleofwits 18 Aprilie 2011 13:41