Setari Cookie-uri

relatii ciudate

De la: Dontyyy, la data 2010-04-26 10:18:29
De la: one_size, la data 2010-04-26 10:09:55
De la: myhaelutza, la data 2010-04-26 10:05:51da bn mai fetelor, dar chiar nimeni nu are sa ii de-a un sfat la fata asta? citesc comentariile voastre si observ ca sint doar critici ...si in plus va mai si certati si nu mai stiti care pe care sa va faceti proaste . zau asa ma uimiti!!!!daca nu aveti nimic sa ii spuneti nu mai comentati ca cele mai multe comentarii is aiurea sa va dati si voi inteligente,sinteti nervoase si scrieti pe acest forum sa va descarcati? tare as vrea sa va aflati si voi intr-o situatie asemanatoare as fi curioasa ce ati face 'inteligentelor'cind iubesti un barbat cu adevarat nu cred ca te mai intereseaza ceva poate sa aiba si 3 neveste in fine nici nu mai stiu ce sa scriu , certati-va in continuare ca la usa cortului ,si faceti-va proaste una pe alta ca tare bn va mai sta


ce imi place..tu vezi paiul din ochiul lor..da ia spune puisor tu in afara sa comentezi ce zic altii ce sfat i-ai dat?
bai ce va mai place sa fiti lupi moralisti!

iar pt autoare roaga-te sa nu ai parte de prietene ca tine!


las-o fata nu vezi ca-i mare "moralista",,,,,,,,,,"'inteligentelor'cind iubesti un barbat cu adevarat nu cred ca te mai intereseaza ceva poate sa aiba si 3 neveste in fine nici nu mai stiu ce sa scriu" ,,,,,,,,,,,,,,


Mai exista solutia super simpla ca el sa treaca la musulmani, daca tot vorbim de poligamie. Si asa impaca si capra si varza, a.k.a. si nevasta si tarf... Aaaa... Pardon... Amanta... Si asa puteti fi cele mai bune prietene si il faceti juma' juma', o seara tu, o seara ea. Solutii simple la probleme complicate.
goodbye_kitty
Postat pe 26 Aprilie 2010 12:14
De la: myhaelutza, la data 2010-04-26 10:05:51cind iubesti un barbat cu adevarat nu cred ca te mai intereseaza ceva poate sa aiba si 3 neveste

iaca am mai aflat ceva nou si pe ziua de azi
imi explica si mie cineva cum poti sa iubesti un barbat cu adevarat cand te doare in pix de persoana proprie??
kitty_krieger
Postat pe 26 Aprilie 2010 12:31
De la: kitty_krieger, la data 2010-04-26 12:31:38
De la: myhaelutza, la data 2010-04-26 10:05:51cind iubesti un barbat cu adevarat nu cred ca te mai intereseaza ceva poate sa aiba si 3 neveste

iaca am mai aflat ceva nou si pe ziua de azi
imi explica si mie cineva cum poti sa iubesti un barbat cu adevarat cand te doare in pix de persoana proprie??

cu grija si atentie mai pisi!
one_size
Postat pe 26 Aprilie 2010 12:33
De la: one_size, la data 2010-04-26 12:33:29
De la: kitty_krieger, la data 2010-04-26 12:31:38
De la: myhaelutza, la data 2010-04-26 10:05:51cind iubesti un barbat cu adevarat nu cred ca te mai intereseaza ceva poate sa aiba si 3 neveste

iaca am mai aflat ceva nou si pe ziua de azi
imi explica si mie cineva cum poti sa iubesti un barbat cu adevarat cand te doare in pix de persoana proprie??

cu grija si atentie mai pisi!


buna asta
kitty_krieger
Postat pe 26 Aprilie 2010 12:35
De la: myhaelutza, la data 2010-04-26 10:05:51da bn mai fetelor, dar chiar nimeni nu are sa ii de-a un sfat la fata asta? citesc comentariile voastre si observ ca sint doar critici ...si in plus va mai si certati si nu mai stiti care pe care sa va faceti proaste . zau asa ma uimiti!!!!daca nu aveti nimic sa ii spuneti nu mai comentati ca cele mai multe comentarii is aiurea sa va dati si voi inteligente,sinteti nervoase si scrieti pe acest forum sa va descarcati? tare as vrea sa va aflati si voi intr-o situatie asemanatoare as fi curioasa ce ati face 'inteligentelor'cind iubesti un barbat cu adevarat nu cred ca te mai intereseaza ceva poate sa aiba si 3 neveste in fine nici nu mai stiu ce sa scriu , certati-va in continuare ca la usa cortului ,si faceti-va proaste una pe alta ca tare bn va mai sta



Ce sfat mai vreti , frate! Nu mai fiti curve si nu mai luati barbatii altor femei? Asa vrei sa sune sfatul?
A dracu' iubirea asta, cand apare va dispare creierul brusc , ce sa mai zicem de bunul simt si de moralitate!

Postat pe 26 Aprilie 2010 15:18
De la: scorpio67, la data 2010-04-26 15:18:02
De la: myhaelutza, la data 2010-04-26 10:05:51da bn mai fetelor, dar chiar nimeni nu are sa ii de-a un sfat la fata asta? citesc comentariile voastre si observ ca sint doar critici ...si in plus va mai si certati si nu mai stiti care pe care sa va faceti proaste . zau asa ma uimiti!!!!daca nu aveti nimic sa ii spuneti nu mai comentati ca cele mai multe comentarii is aiurea sa va dati si voi inteligente,sinteti nervoase si scrieti pe acest forum sa va descarcati? tare as vrea sa va aflati si voi intr-o situatie asemanatoare as fi curioasa ce ati face 'inteligentelor'cind iubesti un barbat cu adevarat nu cred ca te mai intereseaza ceva poate sa aiba si 3 neveste in fine nici nu mai stiu ce sa scriu , certati-va in continuare ca la usa cortului ,si faceti-va proaste una pe alta ca tare bn va mai sta



Ce sfat mai vreti , frate! Nu mai fiti curve si nu mai luati barbatii altor femei? Asa vrei sa sune sfatul?
A dracu' iubirea asta, cand apare va dispare creierul brusc , ce sa mai zicem de bunul simt si de moralitate!
al dracului esti mai femeie..cine sunt curvele care iau barbatii de la femeie ....inca tu vorbesti cand tocmai tu esti aia...cea rea
kudika029282
Postat pe 26 Aprilie 2010 18:05
De la: kudika029282, la data 2010-04-26 18:05:26
De la: scorpio67, la data 2010-04-26 15:18:02
De la: myhaelutza, la data 2010-04-26 10:05:51da bn mai fetelor, dar chiar nimeni nu are sa ii de-a un sfat la fata asta? citesc comentariile voastre si observ ca sint doar critici ...si in plus va mai si certati si nu mai stiti care pe care sa va faceti proaste . zau asa ma uimiti!!!!daca nu aveti nimic sa ii spuneti nu mai comentati ca cele mai multe comentarii is aiurea sa va dati si voi inteligente,sinteti nervoase si scrieti pe acest forum sa va descarcati? tare as vrea sa va aflati si voi intr-o situatie asemanatoare as fi curioasa ce ati face 'inteligentelor'cind iubesti un barbat cu adevarat nu cred ca te mai intereseaza ceva poate sa aiba si 3 neveste in fine nici nu mai stiu ce sa scriu , certati-va in continuare ca la usa cortului ,si faceti-va proaste una pe alta ca tare bn va mai sta



Ce sfat mai vreti , frate! Nu mai fiti curve si nu mai luati barbatii altor femei? Asa vrei sa sune sfatul?
A dracu' iubirea asta, cand apare va dispare creierul brusc , ce sa mai zicem de bunul simt si de moralitate!
al dracului esti mai femeie..cine sunt curvele care iau barbatii de la femeie ....inca tu vorbesti cand tocmai tu esti aia...cea rea



Unde dai si unde .....se aud cainii in Giurgiu!

Postat pe 26 Aprilie 2010 19:35
Adica de la 14 ani esti cu el ? ... si el e mai mare cu 17 ani... Imi cer scuze dar... cred ca v-ati bagat nasul unde nu trebuia!!! Bine a zis ,cine-a zis ,cand a zis ''Ca putea sa iti fie tata'' ...
oanarusu29
Postat pe 13 Iulie 2010 01:14
De la: kudika147922, la data 2010-03-20 19:05:31am uitat sa ti spun ca sotia lui e prietena mea si stiu ca nu face ce fac eu pt ellllllll

esti amanta???
clau19
Postat pe 13 Iulie 2010 01:21
De la: anitra, la data 2010-03-28 10:22:01
De la: kudika147922, la data 2010-03-22 20:27:28lasati-o balta eu fac tot ce vreau
nu mi pasa de parerea nimanui
relatia mea e de 3 ani si va mai fi cu sau fara comentariile voastre acide

draga mea,imi permit un sfat: fa ce te indeamna inima si nu mai cere sfaturi.asa poti gresi...
daca e cu tine de 3 ani inseamna ca tine la tine.daca e inca cu sotia lui asta nu inseamna ca e ceva intre ei,poate fi doar obisnuinta.trebuie sa ai rabdare.asa poti fi cu el.nu ii este usor sa treaca peste zecile de ani petrecuti cu sotia lui


Asa nickname..adica anitra solutie de obiecte sanitate( sa nu zic chiar buda) asa gandire!
Siiigur.....asa-i cum zici..minte de curca ce esti bravo!
Uite astea ne fac de ras " sexul frumos" cu mintea cat curca.
stem_29
Postat pe 13 Iulie 2010 13:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce uneori prea tarziu intelegi ca de fapt iubesti? 37 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:37
pasiune sau doar distractie?? 17 De la: coffeeta 8 Mai 2009 22:44
200 de km. distanta:( 9 De la: Barbie30_ 28 Iulie 2011 22:02
o parere :( 9 De la: Lau_Jebs 11 August 2011 23:08
ce se intampla:( 6 De la: kudika043628 15 Iulie 2009 18:14