Setari Cookie-uri

sex anal intr-o relatie !!!

ce documentat esti! daca tu crezi ca o clisma iti curata stomacul ..atunci inseamna ca furtunul se baga pe gura nu pe f--d
nouvelle
Postat pe 6 Aprilie 2010 23:01
cred k ati speriat-o de tot eu cred k ar trebui sa-ti vezi de scoala si de copilarie k de sex o sa te saturi pana la batranetze...copilaria n-o sa se mai inoarca...sex o sa faci multzi ani de aici in colo...si dak tot te apuci de treaba informeaza-te si cum sa te protejezi...k sa nu te trezesti cu un bebe
angel_de_la_noche
Postat pe 6 Aprilie 2010 23:23
De la: MSK, la data 2010-04-06 21:46:11Bai, ia gata cu caterinca asta ieftina.

Alexutza, sexul anal se practica. E o chestie normala. Problema e ca ai un muschiulet acolo care prima data trebuie fortat putin. E ca un fel de himen. Daca te hotarasti sa ai o viata sexuala anala, trebuie sa stii insa ca nu trebuie sa te opresti. Trebuie sa faci sex anal zilnic. In zilele in care nu il ai pe prietenul tau pe aproape, folosesti si tu altceva: un dildo, un deget, postasul etc. Ideea e ca trebuie sa lucrezi bine muschiul.

Se recomanda folosirea prezervativului. Daca partenerul tau ejaculeaza la tine in fund, exista riscul sa ramai gravida. Nu rade, s-a intamplat. Tu cum crezi ca a aparut Basescu? Iti dai seama dupa nume.

Ideal ar fi ca inainte de sexul anal, sa-i faci iubitului si un oral. Sa alunece mai bine.

Intrebai mai devreme ce este o clisma. Dupa cum stii, prin fund ies fecalele. Inainte de sexul anal trebuie sa cureti putin zona. Iei un dus, la inceput ii desurubezi capatul ala mare sub forma de ciuperca(dupa trei 4 partide poti sa-l bagi cu totul) si bagi furtunelul in rect. Dai drumul la jet si te speli. Incearca sa pui dopul la cada ca sa nu infunzi canalizarea.

Sexul anal are o multime de avantaje: in primul rand il poti face chiar si cand esti la ciclu. In al doilea rand, riscul de a ramane gravida este foarte mic (de asta avem un singur Basescu, care a fost un accident intr-o oarecare masura); in al treilea rand poti ramane in continuare virgina. Are si avantaje medicale: o partida de sex anal zilnica te scapa de constipatie. Prin clisma pe care o faci golesti continutul stomacului si slabesti. Si o multime de alte avantaje.
Sper ca te-am putut ajuta, Daca mai ai intrebari nu ezita sa ma contactezi.



Deci nu pot sa ma opresc din ras ... Tare raspunsul asta !!
lusha_ubitik
Postat pe 6 Aprilie 2010 23:36
De la: MSK, la data 2010-04-06 21:46:11Bai, ia gata cu caterinca asta ieftina.

Alexutza, sexul anal se practica. E o chestie normala. Problema e ca ai un muschiulet acolo care prima data trebuie fortat putin. E ca un fel de himen. Daca te hotarasti sa ai o viata sexuala anala, trebuie sa stii insa ca nu trebuie sa te opresti. Trebuie sa faci sex anal zilnic. In zilele in care nu il ai pe prietenul tau pe aproape, folosesti si tu altceva: un dildo, un deget, postasul etc. Ideea e ca trebuie sa lucrezi bine muschiul.

Se recomanda folosirea prezervativului. Daca partenerul tau ejaculeaza la tine in fund, exista riscul sa ramai gravida. Nu rade, s-a intamplat. Tu cum crezi ca a aparut Basescu? Iti dai seama dupa nume.

Ideal ar fi ca inainte de sexul anal, sa-i faci iubitului si un oral. Sa alunece mai bine.

Intrebai mai devreme ce este o clisma. Dupa cum stii, prin fund ies fecalele. Inainte de sexul anal trebuie sa cureti putin zona. Iei un dus, la inceput ii desurubezi capatul ala mare sub forma de ciuperca(dupa trei 4 partide poti sa-l bagi cu totul) si bagi furtunelul in rect. Dai drumul la jet si te speli. Incearca sa pui dopul la cada ca sa nu infunzi canalizarea.

Sexul anal are o multime de avantaje: in primul rand il poti face chiar si cand esti la ciclu. In al doilea rand, riscul de a ramane gravida este foarte mic (de asta avem un singur Basescu, care a fost un accident intr-o oarecare masura); in al treilea rand poti ramane in continuare virgina. Are si avantaje medicale: o partida de sex anal zilnica te scapa de constipatie. Prin clisma pe care o faci golesti continutul stomacului si slabesti. Si o multime de alte avantaje.

Sper ca te-am putut ajuta, Daca mai ai intrebari nu ezita sa ma contactezi.


Sper ca si asta a fost tot umor "englezesc".

Postat pe 7 Aprilie 2010 07:25
De la: MSK, la data 2010-04-06 21:46:11Bai, ia gata cu caterinca asta ieftina.

Alexutza, sexul anal se practica. E o chestie normala. Problema e ca ai un muschiulet acolo care prima data trebuie fortat putin. E ca un fel de himen. Daca te hotarasti sa ai o viata sexuala anala, trebuie sa stii insa ca nu trebuie sa te opresti. Trebuie sa faci sex anal zilnic. In zilele in care nu il ai pe prietenul tau pe aproape, folosesti si tu altceva: un dildo, un deget, postasul etc. Ideea e ca trebuie sa lucrezi bine muschiul.

Se recomanda folosirea prezervativului. Daca partenerul tau ejaculeaza la tine in fund, exista riscul sa ramai gravida. Nu rade, s-a intamplat. Tu cum crezi ca a aparut Basescu? Iti dai seama dupa nume.

Ideal ar fi ca inainte de sexul anal, sa-i faci iubitului si un oral. Sa alunece mai bine.

Intrebai mai devreme ce este o clisma. Dupa cum stii, prin fund ies fecalele. Inainte de sexul anal trebuie sa cureti putin zona. Iei un dus, la inceput ii desurubezi capatul ala mare sub forma de ciuperca(dupa trei 4 partide poti sa-l bagi cu totul) si bagi furtunelul in rect. Dai drumul la jet si te speli. Incearca sa pui dopul la cada ca sa nu infunzi canalizarea.

Sexul anal are o multime de avantaje: in primul rand il poti face chiar si cand esti la ciclu. In al doilea rand, riscul de a ramane gravida este foarte mic (de asta avem un singur Basescu, care a fost un accident intr-o oarecare masura); in al treilea rand poti ramane in continuare virgina. Are si avantaje medicale: o partida de sex anal zilnica te scapa de constipatie. Prin clisma pe care o faci golesti continutul stomacului si slabesti. Si o multime de alte avantaje.

Sper ca te-am putut ajuta, Daca mai ai intrebari nu ezita sa ma contactezi.


esti sigur ca numai Base a fost un astfel de "accident" am asa o vaga impresie ca a-tzi fi ceva fratzi!
Dontyyy
Postat pe 7 Aprilie 2010 08:59
Acum stiu de ce nu am dat niciodata doi bani pe umorul englezesc. Doar repeta obsesiv aceeasi poanta rasuflata si tot astepti si astepti sa se intampla ceva. Nu-ti misca niciun muschi al fetei, decat atunci cand devine gretos. Ca in cazul de mai sus (asta in cazul in care cel ce a postat confirma "nationalitatea" umorului).
rashela
Postat pe 7 Aprilie 2010 09:01
n-are cum sa confirme este doar o gluma"rasuflata" ca toate raspunsurile lui!!!
Dontyyy
Postat pe 7 Aprilie 2010 09:04
Sunteti incurabili. Credeam ca este o comunitate vesela, dar se pare ca m-am inselat. Glume rasuflate? Eu cred ca voi n-aveti pic de umor. Un studiu arata ca romanii sunt printre cei mai tristi cetateni europeni... si va mai intrebati de ce. In tara asta totul este macabru: de la oamenii care se plang toata ziua, pana la ceremonia religioasa pentru numta. Este dreptul fiecaruia sa aprecieze cum vrea si imi asum criticile. De acum incolo ma voi abtine de la comentarii. Este un gest care si asa nu intereseaza pe nimeni, dar cel putin ma opresc din a-mi construi o imagine deformata, gresita si deloc reprezentativa pentru personalitatea mea. Sunt sigur camulti oameni apreciaza umorul usor, facut sa amuze si nu sa nasca polemici, dar, probabil, din dorinta de a parea "de sange albastru"(in Grecia antica nobilimea infiera umorul de orice natura) se fac ca sunt plictisiti, dezgustati si iritati.
Pun punct acestui discurs, care, sunt sigur va fi considerat de catre unii patetic, laudaros si copilaros.
MSK
Postat pe 7 Aprilie 2010 09:32
De la: MSK, la data 2010-04-06 21:46:11Bai, ia gata cu caterinca asta ieftina.

Alexutza, sexul anal se practica. E o chestie normala. Problema e ca ai un muschiulet acolo care prima data trebuie fortat putin. E ca un fel de himen. Daca te hotarasti sa ai o viata sexuala anala, trebuie sa stii insa ca nu trebuie sa te opresti. Trebuie sa faci sex anal zilnic. In zilele in care nu il ai pe prietenul tau pe aproape, folosesti si tu altceva: un dildo, un deget, postasul etc. Ideea e ca trebuie sa lucrezi bine muschiul.

Se recomanda folosirea prezervativului. Daca partenerul tau ejaculeaza la tine in fund, exista riscul sa ramai gravida. Nu rade, s-a intamplat. Tu cum crezi ca a aparut Basescu? Iti dai seama dupa nume.

Ideal ar fi ca inainte de sexul anal, sa-i faci iubitului si un oral. Sa alunece mai bine.

Intrebai mai devreme ce este o clisma. Dupa cum stii, prin fund ies fecalele. Inainte de sexul anal trebuie sa cureti putin zona. Iei un dus, la inceput ii desurubezi capatul ala mare sub forma de ciuperca(dupa trei 4 partide poti sa-l bagi cu totul) si bagi furtunelul in rect. Dai drumul la jet si te speli. Incearca sa pui dopul la cada ca sa nu infunzi canalizarea.

Sexul anal are o multime de avantaje: in primul rand il poti face chiar si cand esti la ciclu. In al doilea rand, riscul de a ramane gravida este foarte mic (de asta avem un singur Basescu, care a fost un accident intr-o oarecare masura); in al treilea rand poti ramane in continuare virgina. Are si avantaje medicale: o partida de sex anal zilnica te scapa de constipatie. Prin clisma pe care o faci golesti continutul stomacului si slabesti. Si o multime de alte avantaje.

Sper ca te-am putut ajuta, Daca mai ai intrebari nu ezita sa ma contactezi.


promit sa-mi cer scuze aici de fatza cu totzi forumistii daca cineva imi poate demonstra ca aceasta postare poate fi considerata drept "umor usor, facut sa amuze"
Dontyyy
Postat pe 7 Aprilie 2010 09:36
De la: MSK, la data 2010-04-07 09:32:36 Sunteti incurabili. Credeam ca este o comunitate vesela, dar se pare ca m-am inselat. Glume rasuflate? Eu cred ca voi n-aveti pic de umor. Un studiu arata ca romanii sunt printre cei mai tristi cetateni europeni... si va mai intrebati de ce. In tara asta totul este macabru: de la oamenii care se plang toata ziua, pana la ceremonia religioasa pentru numta. Este dreptul fiecaruia sa aprecieze cum vrea si imi asum criticile. De acum incolo ma voi abtine de la comentarii. Este un gest care si asa nu intereseaza pe nimeni, dar cel putin ma opresc din a-mi construi o imagine deformata, gresita si deloc reprezentativa pentru personalitatea mea. Sunt sigur camulti oameni apreciaza umorul usor, facut sa amuze si nu sa nasca polemici, dar, probabil, din dorinta de a parea "de sange albastru"(in Grecia antica nobilimea infiera umorul de orice natura) se fac ca sunt plictisiti, dezgustati si iritati.
Pun punct acestui discurs, care, sunt sigur va fi considerat de catre unii patetic, laudaros si copilaros.


Ba, eu as spune ca e singurul post al tau care imi place. Pentru ca esti tu. In rest, incercand doar sa faci pe bufonul (chiar avand bune intentii) nu ti-a iesit.
Chiar daca-mi place postul de acum.. nu te aprob in totalitate. Hai, ca nu-i chair asa de rau cum ai scris tu aici! Sau, daca vrei , ai uitat sa specifici cat de mult ne place noua romanilor sa fim cainati de altii. Si daca altii nu o fac, ne asezam in mijlocul dumului,ne smulgem parul din cap si urlam: Muicaa, ce nefericit sunt!
Cum faci tu acum!
rashela
Postat pe 7 Aprilie 2010 09:41
De la: MSK, la data 2010-04-07 09:32:36 Este dreptul fiecaruia sa aprecieze cum vrea si imi asum criticile. De acum incolo ma voi abtine de la comentarii..


De asemenea este dreptul fiecaruia de a scrie ce doreste .Au fost critici la adresa postului tau dar cineva , mai sus spunea :"tare raspunsul asta "... Deci , parerile sunt impartite.
Doar nu te asteptai sa se amuze toata lumea.Mai ales cand strecori si chestii politice ( subiecte sensibile , dupa parerea mea) la un comentariu deja destul de "acid ". Foloseste-ti inteligenta
si treci peste , fara a te considera "pus la zid".

Stiu ca sunt off topic , ma retrag si va las sa discutati despre sex anal
ella_c
Postat pe 7 Aprilie 2010 11:41
De la: alexutza94, la data 2010-03-26 23:34:16mi-a propus sa facem sex anal... acum nu stiu fdaca e bn sau nu ... nu stiu ce sa fac ... si daca fac pt ce ar trebui sa ma protejez ... ? se intampla ceva rau daca fac sex anal?


o noua gaura va rasari ....si mereu va fi astupata cu rasad ,acum depinde gros sau subtire
si ca sa nu te murdaresti ....foloseste plastic
Celia_29
Postat pe 7 Aprilie 2010 11:43
Mai ,dar ce bun esti in a da sfaturi!
kudika134566
Postat pe 7 Aprilie 2010 13:05
De la: Dontyyy, la data 2010-03-29 10:41:04
De la: one_size, la data 2010-03-29 10:14:27
De la: alexutza94, la data 2010-01-03 12:58:56Nu stiu cum sa incep.... Prietenul meu mi-a propus sa facem dragoste iar eu i-am spus ca vreau sa fiu inca virgina. El mi-a spus ca daca facem putin o sa raman virgina dar mi-a mai spus si ca prima data doare dar tot o sa raman virgina... Ce sa cred ?! ..... Ce sa fac?! .... Ajutor ?


inteligent pretenu asta al tau..daca nu se poate normal..sa fie macar anal!
eu zic sa te dezmeticesti inainte de a fi prea tarziu si lasa sexul ca o sa ai timp de el..si daca tot vrei un prieten ..gaseste unu care nu-i obsedat sexual de mic asa!



"daca facem putzin o sa raman virgina" ,,,,,,,,,,,,,,,,eu una sigur am ramas fara cuvinte





=)))))))
ai 10 ani ºi-þi arde de.. hâþ hâþ.?
staþi, fraþilor pe fundul vostru. Aveþi timp!
Se_
Postat pe 7 Aprilie 2010 13:30
De la: Se_, la data 2010-04-07 13:30:59
De la: Dontyyy, la data 2010-03-29 10:41:04
De la: one_size, la data 2010-03-29 10:14:27
De la: alexutza94, la data 2010-01-03 12:58:56Nu stiu cum sa incep.... Prietenul meu mi-a propus sa facem dragoste iar eu i-am spus ca vreau sa fiu inca virgina. El mi-a spus ca daca facem putin o sa raman virgina dar mi-a mai spus si ca prima data doare dar tot o sa raman virgina... Ce sa cred ?! ..... Ce sa fac?! .... Ajutor ?


inteligent pretenu asta al tau..daca nu se poate normal..sa fie macar anal!
eu zic sa te dezmeticesti inainte de a fi prea tarziu si lasa sexul ca o sa ai timp de el..si daca tot vrei un prieten ..gaseste unu care nu-i obsedat sexual de mic asa!



"daca facem putzin o sa raman virgina" ,,,,,,,,,,,,,,,,eu una sigur am ramas fara cuvinte





=)))))))
ai 10 ani ºi-þi arde de.. hâþ hâþ.?
staþi, fraþilor pe fundul vostru. Aveþi timp!


Pai pe fund parca se si face treaba asta cu analul, nu?

Postat pe 7 Aprilie 2010 15:23
esti super !!!!!!!
felicitari, chiar mi afacut placere sa citesc!!!!!!!!!!!!!!!
yus
Postat pe 7 Aprilie 2010 20:35
MSK hai ma ... nu fi asa suparacios!! nu poti fi pe placul tuturor, dar iti jur ca eu am ras sa mor cand am citit raspunsul tau.
lusha_ubitik
Postat pe 7 Aprilie 2010 21:31
De la: alexutza94, la data 2010-03-26 23:34:16mi-a propus sa facem sex anal... acum nu stiu fdaca e bn sau nu ... nu stiu ce sa fac ... si daca fac pt ce ar trebui sa ma protejez ... ? se intampla ceva rau daca fac sex anal?
....Complicatiile sexului anal apar din cauza faptului ca anusul nu este proiectat pt sex.El are cu totul si cu totul alt scpo:de-a lasa sa treaca spre exterior si nu spre interior,este proiectat pt a scoate si nu pt a primi.Anusul are 2 sfinctere-unul aflat spre capatul exterior al rectului iar celalalt spre interior.SEXUL ANAL.nu este o activitate pt incepatori!,el implica atat cunostiinte de anatomie cat si despre "a face sex"Fara aceste cunostiinte temeinice,nu superficiale sexul anal duce direct catre probleme,incepand cu o simpla durere si terminanad cu traume ale zonei anale,insotite de o stare de disconfort pshic mai mult sau mai putin pronuntat.Orice penetrare fortata fara o buna relaxare,poate traumatiza,ajungandu-se pana la incontinenta fecala(lipsa controlului eliminarii materiilor fecale)...fisuri oricat de mici ar fi,usureaza trasmiterea unei infectii sexuale.
kudika116300
Postat pe 7 Aprilie 2010 21:49
De la: alexutza94, la data 2010-03-26 23:34:16mi-a propus sa facem sex anal... acum nu stiu fdaca e bn sau nu ... nu stiu ce sa fac ... si daca fac pt ce ar trebui sa ma protejez ... ? se intampla ceva rau daca fac sex anal?
...........am intrat pe profilul tau sia m vazut ca ai 16 ani!.............dar tu nu stii sa citesti sa te documentezi sa decizi singura!...numai posta asemene mesaje ca bvad ca nimeni nu ti-a dat un sfat bun!
kudika116300
Postat pe 7 Aprilie 2010 21:57
OMG..suntem in 2010 cand sunt atatea informatii...imi pare rau pt tine ca nu te duce..
symona_maria
Postat pe 8 Aprilie 2010 00:27
hahahahahaahahaha...
SERENA_SOCACIU
Postat pe 8 Aprilie 2010 01:05
Draga mea daca esti virgina, nu te repezi sa-ti pierzi virginitatea, ca nu ti-o mai da nimeni inapoi, fa dragoste cu un barbat care chiar te iubeste, nu profita de tine, nu face sex ci dragoste. In legatura cu sexul anal mai bine te lasi pagubasa, doare, poti sangera, trebuie sa folosesti un prezev mai gros. NU simti nimic, la fel si cu sexul oral, doar el simte la cel oral, numai daca iti face el tie vei simti tu, dar n-as crede ca vrea baiatul.
sorina1972
Postat pe 8 Aprilie 2010 10:44
De la: symona_maria, la data 2010-04-08 00:27:27OMG..suntem in 2010 cand sunt atatea informatii...imi pare rau pt tine ca nu te duce..


Zau ?! Unde mai gasesti informatii clare, exacte si ADEVARATE ? Pe internet in orice caz NU. In carti ... La biblioteca judeteana nu pot ca poate are mama cunostinte si am zis ca nu vreau sa afle ea. La biblioteca liceului nu pot pt ca afla diriginta si ii spune mamei si tot nu e bine. De cumparat nu stiu ce ... si nu cred ca se gasesc asemenea carti intr-un oras mic. Sa ii zic mamei? No way !!! E cam , comunista deci .... nu m-ar intelege .... Prietene ? Ce sa-mi spuna niste fete de aceeasi varsta cu mine ?!


Mai bine stati linistiti ca nu aveam de gand nimic ma informam doar. Nu consider ca am varsta potrivita si nici nu ma simt pregatita pt asa ceva
alexutza94
Postat pe 8 Aprilie 2010 12:40
De la: sorina1972, la data 2010-04-08 10:44:40Draga mea daca esti virgina, nu te repezi sa-ti pierzi virginitatea, ca nu ti-o mai da nimeni inapoi, fa dragoste cu un barbat care chiar te iubeste, nu profita de tine, nu face sex ci dragoste. In legatura cu sexul anal mai bine te lasi pagubasa, doare, poti sangera, trebuie sa folosesti un prezev mai gros. NU simti nimic, la fel si cu sexul oral, doar el simte la cel oral, numai daca iti face el tie vei simti tu, dar n-as crede ca vrea baiatul.


Mai sunt si d-aia care fac fara sa primeasca
alexutza94
Postat pe 8 Aprilie 2010 12:41
Ideea e urmatoarea : indiferent ca e vb despre sex normal,sau anal.odata ce o faci nu te mai poti considera virgina.Clar! Nici in ochii tai nici in ochii celorlalti.Virginitatea nu consta neaparat in ruperea himenului.Un himen elastic se poate rupe dupa mai multe incercari dar asta nu inseamna ca inca vei mai fii virgina.

Daca intr-adevar te simti pregatita sa-ti incepi viata sexuala atunci mai bine fa-o normal de ce anal?
Daca ti-e de gura lumii "anal" suna chiar mai rau. Daca ti-e de parinti inseamna ca inca nu esti pregatita.
Trebuie sa stii insa k sexul este o reponsabilitate f.mare,implica riscul de sarcina, boli venerice,chiar traume psihice daca nu e facut cu persoana potrivita in special prima data....si dupa cate am inteles iubitul tau nu pare a fii foarte matur din punctul asta de vedere. Daca ti-a cerut asta s-a gandit doar la placerea lui si e clar ca n-are de gand sa te menajeze.
Oricare ar fi decizia ta trebuie sa fii pe deplin convinsa ca asta vrei si simti TU nu sa o faci doar la instentele iubitului...si....sa fii pregatita pentru ce va urma. Ai grija de tine!
bianchi
Postat pe 8 Aprilie 2010 14:46
daca te incalzeste ceva...eu am ras cand am citit comentariul tau:P:P:P
rox_sb
Postat pe 8 Aprilie 2010 16:41
eu stiu ca si sexul anal poate fi foarte placut.eu n-am incercat insa mi-am propus pentru diversiune sa incerc si asta.
voi reveni cu amanunte dupa...pe aici unii scriu la vrajeala,doar
kudika127630
Postat pe 8 Aprilie 2010 19:08
De la: kudika127630, la data 2010-04-08 19:08:33eu stiu ca si sexul anal poate fi foarte placut.eu n-am incercat insa mi-am propus pentru diversiune sa incerc si asta.
voi reveni cu amanunte dupa...pe aici unii scriu la vrajeala,doar


Ai vrut sa spui pentru diversitate , diversiune inseamna altceva.Fara suparare!

Postat pe 8 Aprilie 2010 19:10
imi place ti-ai raspuns singura la intrebare intr-un final..succes
symona_maria
Postat pe 8 Aprilie 2010 20:39
De la: symona_maria, la data 2010-04-08 20:39:55imi place ti-ai raspuns singura la intrebare intr-un final..succes
.......NORMAL CA SA DEZMETICIT FATA SI SA PUTUT REBUSOLA INTR-O LUME ASA DE PUSA PE MISTO!.......PT CA VOI ASTA FACETI AICI!.........DAR VA DAT O LECTIE ASTA MICA!
kudika116300
Postat pe 8 Aprilie 2010 21:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
tare de tot 6 De la: miss_darine 15 Aprilie 2010 09:27
durere de penis - ajutor! :( 5 De la: k_lng 7 Ianuarie 2010 23:31
Daca tu nu ma vrei eu te vreau... 86 De la: yumy 15 Octombrie 2010 11:22
fantezie erotica 10 De la: Exploratorul 2 Iulie 2010 11:56
dc e atat de importanta relatia fizica? 13 De la: danyella_c 22 Decembrie 2009 23:20