Setari Cookie-uri

sex anal intr-o relatie !!!

ai o bere de la mine. ffff tare
baby_frances
Postat pe 13 Aprilie 2010 20:07
De la: MSK, la data 2010-04-06 21:46:11Bai, ia gata cu caterinca asta ieftina.

Alexutza, sexul anal se practica. E o chestie normala. Problema e ca ai un muschiulet acolo care prima data trebuie fortat putin. E ca un fel de himen. Daca te hotarasti sa ai o viata sexuala anala, trebuie sa stii insa ca nu trebuie sa te opresti. Trebuie sa faci sex anal zilnic. In zilele in care nu il ai pe prietenul tau pe aproape, folosesti si tu altceva: un dildo, un deget, postasul etc. Ideea e ca trebuie sa lucrezi bine muschiul.

Se recomanda folosirea prezervativului. Daca partenerul tau ejaculeaza la tine in fund, exista riscul sa ramai gravida. Nu rade, s-a intamplat. Tu cum crezi ca a aparut Basescu? Iti dai seama dupa nume.

Ideal ar fi ca inainte de sexul anal, sa-i faci iubitului si un oral. Sa alunece mai bine.

Intrebai mai devreme ce este o clisma. Dupa cum stii, prin fund ies fecalele. Inainte de sexul anal trebuie sa cureti putin zona. Iei un dus, la inceput ii desurubezi capatul ala mare sub forma de ciuperca(dupa trei 4 partide poti sa-l bagi cu totul) si bagi furtunelul in rect. Dai drumul la jet si te speli. Incearca sa pui dopul la cada ca sa nu infunzi canalizarea.

Sexul anal are o multime de avantaje: in primul rand il poti face chiar si cand esti la ciclu. In al doilea rand, riscul de a ramane gravida este foarte mic (de asta avem un singur Basescu, care a fost un accident intr-o oarecare masura); in al treilea rand poti ramane in continuare virgina. Are si avantaje medicale: o partida de sex anal zilnica te scapa de constipatie. Prin clisma pe care o faci golesti continutul stomacului si slabesti. Si o multime de alte avantaje.

Sper ca te-am putut ajuta, Daca mai ai intrebari nu ezita sa ma contactezi.


ai o bere de la mine. ffff tare
baby_frances
Postat pe 13 Aprilie 2010 20:16
De la: zgriptzu, la data 2010-04-13 10:42:29
De la: kudika116300, la data 2010-04-08 21:02:03
De la: symona_maria, la data 2010-04-08 20:39:55imi place ti-ai raspuns singura la intrebare intr-un final..succes
.......NORMAL CA SA DEZMETICIT FATA SI SA PUTUT REBUSOLA INTR-O LUME ASA DE PUSA PE MISTO!.......PT CA VOI ASTA FACETI AICI!.........DAR VA DAT O LECTIE ASTA MICA!


cred ca mai degraba i s-a dat o lectie. de vreme ce pune astfel de intrebari pe un forum la 16 ani e clar ca departe de acel moment nu e! daca voia documentare propriu zisa cauta pe google, nu pe un forum unde e constienta totusi ca nu va fi luata in serios catusi de putin. a vazut atatea mesaje de la femei, fete w/e cu "ce-ti arde tie de sex la varsta asta?" incat cred a fost un click undeva in capul ei si si-a revenit. si da, facem misto, insa considera ca am facut misto doar de faptul ca se intreaba daca sa faca sau nu sex anal si probabil s-a gandit "oare daca cineva va afla odata ca am facut sex anal ar reactiona la fel? omg". deci cum o iei, tot ea a primit o lectie!

chiar crezi ca imi pasa de intrebarea asta ? (a vazut atatea mesaje de la femei, fete w/e cu "ce-ti arde tie de sex la varsta asta?) pana la urma e problema mea ca vreau sa-mi incep viata sexuala ...
alexutza94
Postat pe 13 Aprilie 2010 22:47
Hai ca si. tu le_ai pus capac la toate......
andourrr
Postat pe 14 Aprilie 2010 01:56
......mai da rele mai sunteti.....sau invidioase....haideti la mine si va antrenez yo funduletele
slayd
Postat pe 14 Aprilie 2010 02:24
se practica sexul anal intr o relatie
nu des sa zicem de cateva ori pe an
dar necesita o igiena deosebita
si in special sa o faci cu partenerul tau in care ai
incredere si de care esti de ceva timp cu el
spune i ca e prima data si sa procedeze finut si cu atingeri fint
foloseste si un lubrifiant
senzatii tari
kudika166786
Postat pe 14 Aprilie 2010 10:43
De la: alexutza94, la data 2010-04-13 22:47:43
De la: zgriptzu, la data 2010-04-13 10:42:29
De la: kudika116300, la data 2010-04-08 21:02:03
De la: symona_maria, la data 2010-04-08 20:39:55imi place ti-ai raspuns singura la intrebare intr-un final..succes
.......NORMAL CA SA DEZMETICIT FATA SI SA PUTUT REBUSOLA INTR-O LUME ASA DE PUSA PE MISTO!.......PT CA VOI ASTA FACETI AICI!.........DAR VA DAT O LECTIE ASTA MICA!


cred ca mai degraba i s-a dat o lectie. de vreme ce pune astfel de intrebari pe un forum la 16 ani e clar ca departe de acel moment nu e! daca voia documentare propriu zisa cauta pe google, nu pe un forum unde e constienta totusi ca nu va fi luata in serios catusi de putin. a vazut atatea mesaje de la femei, fete w/e cu "ce-ti arde tie de sex la varsta asta?" incat cred a fost un click undeva in capul ei si si-a revenit. si da, facem misto, insa considera ca am facut misto doar de faptul ca se intreaba daca sa faca sau nu sex anal si probabil s-a gandit "oare daca cineva va afla odata ca am facut sex anal ar reactiona la fel? omg". deci cum o iei, tot ea a primit o lectie!

chiar crezi ca imi pasa de intrebarea asta ? (a vazut atatea mesaje de la femei, fete w/e cu "ce-ti arde tie de sex la varsta asta?) pana la urma e problema mea ca vreau sa-mi incep viata sexuala ...

sa stii ca nici-o clipa n-a fost problema noastra cand si cum vrei sa iti incepi viata sexuala!
din partea noastra poti sa ti-o tragi prima oara si in nas!
one_size
Postat pe 14 Aprilie 2010 10:51
De la: one_size, la data 2010-04-14 10:51:34
De la: alexutza94, la data 2010-04-13 22:47:43
De la: zgriptzu, la data 2010-04-13 10:42:29
De la: kudika116300, la data 2010-04-08 21:02:03
De la: symona_maria, la data 2010-04-08 20:39:55imi place ti-ai raspuns singura la intrebare intr-un final..succes
.......NORMAL CA SA DEZMETICIT FATA SI SA PUTUT REBUSOLA INTR-O LUME ASA DE PUSA PE MISTO!.......PT CA VOI ASTA FACETI AICI!.........DAR VA DAT O LECTIE ASTA MICA!


cred ca mai degraba i s-a dat o lectie. de vreme ce pune astfel de intrebari pe un forum la 16 ani e clar ca departe de acel moment nu e! daca voia documentare propriu zisa cauta pe google, nu pe un forum unde e constienta totusi ca nu va fi luata in serios catusi de putin. a vazut atatea mesaje de la femei, fete w/e cu "ce-ti arde tie de sex la varsta asta?" incat cred a fost un click undeva in capul ei si si-a revenit. si da, facem misto, insa considera ca am facut misto doar de faptul ca se intreaba daca sa faca sau nu sex anal si probabil s-a gandit "oare daca cineva va afla odata ca am facut sex anal ar reactiona la fel? omg". deci cum o iei, tot ea a primit o lectie!

chiar crezi ca imi pasa de intrebarea asta ? (a vazut atatea mesaje de la femei, fete w/e cu "ce-ti arde tie de sex la varsta asta?) pana la urma e problema mea ca vreau sa-mi incep viata sexuala ...

sa stii ca nici-o clipa n-a fost problema noastra cand si cum vrei sa iti incepi viata sexuala!
din partea noastra poti sa ti-o tragi prima oara si in nas!



Postat pe 14 Aprilie 2010 11:13
auzi desteptule!
de ce sa-i faca sex oral daca oricum ii propui prezervativ?!
Nu esti tu putin cam pervers?!!
DACA COPILUL ASTA ARE 16 ANI ATI FI PUTUT S-O SFATUITII SA VORBEASCA CU UN MEDIC! (GINECOLOG ) - CRED CA V-ATI PIERDUT SUFLETUL- CA DE MINTE CE SA MAI ZIC !!!
kudika166829
Postat pe 14 Aprilie 2010 12:18
auzi desteptule!
de ce sa-i faca sex oral daca oricum ii propui prezervativ?!
Nu esti tu putin cam pervers?!!
DACA COPILUL ASTA ARE 16 ANI ATI FI PUTUT S-O SFATUITII SA VORBEASCA CU UN MEDIC! (GINECOLOG ) - CRED CA V-ATI PIERDUT SUFLETUL ()- CA DE MINTE CE SA MAI ZIC !!!
kudika166829
Postat pe 14 Aprilie 2010 12:21
inca nu sa lamurit?trebuie sa se gindeasca ca:viata sexuala aunei fete e ca si cazieru ptr.un baiat.mie una miar fi teama ca dupa accea ptr el e ca : si fumu de tigare si daca e la o cearta povestete la toti si ride.ca sa te raneasca spune si ce nu a fost.la faza asta nu teai gindit?foloseste creieru ca deaceea il ai.
kudika166059
Postat pe 14 Aprilie 2010 13:39
De va certati! Doar a zis ca vrea sa si-o traga , ce va mai consumati voi energia, va face tot ce o duce.....fundul!

Postat pe 14 Aprilie 2010 14:44
De la: alexutza94, la data 2010-04-13 22:47:43
De la: zgriptzu, la data 2010-04-13 10:42:29
De la: kudika116300, la data 2010-04-08 21:02:03
De la: symona_maria, la data 2010-04-08 20:39:55imi place ti-ai raspuns singura la intrebare intr-un final..succes
.......NORMAL CA SA DEZMETICIT FATA SI SA PUTUT REBUSOLA INTR-O LUME ASA DE PUSA PE MISTO!.......PT CA VOI ASTA FACETI AICI!.........DAR VA DAT O LECTIE ASTA MICA!


cred ca mai degraba i s-a dat o lectie. de vreme ce pune astfel de intrebari pe un forum la 16 ani e clar ca departe de acel moment nu e! daca voia documentare propriu zisa cauta pe google, nu pe un forum unde e constienta totusi ca nu va fi luata in serios catusi de putin. a vazut atatea mesaje de la femei, fete w/e cu "ce-ti arde tie de sex la varsta asta?" incat cred a fost un click undeva in capul ei si si-a revenit. si da, facem misto, insa considera ca am facut misto doar de faptul ca se intreaba daca sa faca sau nu sex anal si probabil s-a gandit "oare daca cineva va afla odata ca am facut sex anal ar reactiona la fel? omg". deci cum o iei, tot ea a primit o lectie!

chiar crezi ca imi pasa de intrebarea asta ? (a vazut atatea mesaje de la femei, fete w/e cu "ce-ti arde tie de sex la varsta asta?) pana la urma e problema mea ca vreau sa-mi incep viata sexuala ...


e problema ta mamica....da nu te plange k "nu ajuta nimeni copiii in 2010 si d-asta se trezesc cu plozi"

sakura_7777777
Postat pe 14 Aprilie 2010 15:50
Pai tocmai aia e - cauta niste "cai" sa nu ramana cu plozi

Adevarul e ca-i vorba numa' si numa' de fundu' ei - ce ne bagam noi?!
ice_flower
Postat pe 14 Aprilie 2010 16:21
De la: andourrr, la data 2010-04-14 01:56:42Hai ca si. tu le_ai pus capac la toate......

La ce te referi ?
alexutza94
Postat pe 14 Aprilie 2010 20:05
o sa ramai cu gaura largita ,doar ca vrea el un capriciu tu o sa suferi ,
kudika004836
Postat pe 15 Aprilie 2010 14:51
De la: alexutza94, la data 2010-03-26 23:34:16mi-a propus sa facem sex anal... acum nu stiu fdaca e bn sau nu ... nu stiu ce sa fac ... si daca fac pt ce ar trebui sa ma protejez ... ? se intampla ceva rau daca fac sex anal?

tu crezi ca tie ti-ar fi bine cand ai face sex anal?...nu crezi ca este posibil sa suferi fizic?...pt ce?...pentru o placere de a lui persoanala?..dar tu ce reprezinti pt el?...esti o jucarie cu care vrea sa se terfeleasca dupa bunul lui plac?...cauta-ti un baiat normal...care doreste sa faca dragoste cu tine, nu sex.....sexul anal trebuie platit....si stii de ce?..pt ca tu ca femeie nu vei avea decat de suferit dupa o partida sau mai multe de sex...cred ca ar fi bine sa intrebi un medic la ce riscuri te poti expune...dar pun eu o intrebare...daca Dumnezeu ne-a facut femei de ce barbatii cauta alte placeri prin alte locuri?....daca vrea sex anal sa incerce cu un homosexual care deja este rodat si banuiesc ca este format ca dimensiune pt a primi o p--a in anus...

Barbie39
Postat pe 15 Aprilie 2010 15:04
De la: kudika166786, la data 2010-04-14 10:43:10se practica sexul anal intr o relatie
nu des sa zicem de cateva ori pe an
dar necesita o igiena deosebita
si in special sa o faci cu partenerul tau in care ai
incredere si de care esti de ceva timp cu el
spune i ca e prima data si sa procedeze finut si cu atingeri fint
foloseste si un lubrifiant
senzatii tari


ce sfaturi dai tu....dar tu ai facut-o de esti asa de experta?...iar daca este atat de bine (senzatii tari)...de ce nu faci zilnic?...ca sa te saturi de aceste senzatii tari....poti sa o faci zilnic?...pt ca in fatza senzatiilor tari este greu sa rezisti

Barbie39
Postat pe 15 Aprilie 2010 15:08
De la: baby_frances, la data 2010-04-13 20:16:13
De la: MSK, la data 2010-04-06 21:46:11Bai, ia gata cu caterinca asta ieftina.

Alexutza, sexul anal se practica. E o chestie normala. Problema e ca ai un muschiulet acolo care prima data trebuie fortat putin. E ca un fel de himen. Daca te hotarasti sa ai o viata sexuala anala, trebuie sa stii insa ca nu trebuie sa te opresti. Trebuie sa faci sex anal zilnic. In zilele in care nu il ai pe prietenul tau pe aproape, folosesti si tu altceva: un dildo, un deget, postasul etc. Ideea e ca trebuie sa lucrezi bine muschiul.

Se recomanda folosirea prezervativului. Daca partenerul tau ejaculeaza la tine in fund, exista riscul sa ramai gravida. Nu rade, s-a intamplat. Tu cum crezi ca a aparut Basescu? Iti dai seama dupa nume.

Ideal ar fi ca inainte de sexul anal, sa-i faci iubitului si un oral. Sa alunece mai bine.

Intrebai mai devreme ce este o clisma. Dupa cum stii, prin fund ies fecalele. Inainte de sexul anal trebuie sa cureti putin zona. Iei un dus, la inceput ii desurubezi capatul ala mare sub forma de ciuperca(dupa trei 4 partide poti sa-l bagi cu totul) si bagi furtunelul in rect. Dai drumul la jet si te speli. Incearca sa pui dopul la cada ca sa nu infunzi canalizarea.

Sexul anal are o multime de avantaje: in primul rand il poti face chiar si cand esti la ciclu. In al doilea rand, riscul de a ramane gravida este foarte mic (de asta avem un singur Basescu, care a fost un accident intr-o oarecare masura); in al treilea rand poti ramane in continuare virgina. Are si avantaje medicale: o partida de sex anal zilnica te scapa de constipatie. Prin clisma pe care o faci golesti continutul stomacului si slabesti. Si o multime de alte avantaje.

Sper ca te-am putut ajuta, Daca mai ai intrebari nu ezita sa ma contactezi.


ai o bere de la mine. ffff tare


de la mine...mai multe beri


Barbie39
Postat pe 15 Aprilie 2010 15:13
De la: MSK, la data 2010-04-06 21:46:11Bai, ia gata cu caterinca asta ieftina.

Alexutza, sexul anal se practica. E o chestie normala. Problema e ca ai un muschiulet acolo care prima data trebuie fortat putin. E ca un fel de himen. Daca te hotarasti sa ai o viata sexuala anala, trebuie sa stii insa ca nu trebuie sa te opresti. Trebuie sa faci sex anal zilnic. In zilele in care nu il ai pe prietenul tau pe aproape, folosesti si tu altceva: un dildo, un deget, postasul etc. Ideea e ca trebuie sa lucrezi bine muschiul.

Se recomanda folosirea prezervativului. Daca partenerul tau ejaculeaza la tine in fund, exista riscul sa ramai gravida. Nu rade, s-a intamplat. Tu cum crezi ca a aparut Basescu? Iti dai seama dupa nume.

Ideal ar fi ca inainte de sexul anal, sa-i faci iubitului si un oral. Sa alunece mai bine.

Intrebai mai devreme ce este o clisma. Dupa cum stii, prin fund ies fecalele. Inainte de sexul anal trebuie sa cureti putin zona. Iei un dus, la inceput ii desurubezi capatul ala mare sub forma de ciuperca(dupa trei 4 partide poti sa-l bagi cu totul) si bagi furtunelul in rect. Dai drumul la jet si te speli. Incearca sa pui dopul la cada ca sa nu infunzi canalizarea.

Sexul anal are o multime de avantaje: in primul rand il poti face chiar si cand esti la ciclu. In al doilea rand, riscul de a ramane gravida este foarte mic (de asta avem un singur Basescu, care a fost un accident intr-o oarecare masura); in al treilea rand poti ramane in continuare virgina. Are si avantaje medicale: o partida de sex anal zilnica te scapa de constipatie. Prin clisma pe care o faci golesti continutul stomacului si slabesti. Si o multime de alte avantaje.

Sper ca te-am putut ajuta, Daca mai ai intrebari nu ezita sa ma contactezi.
, . mai fata,nu te lua dupa MSK,,FACE MISTO.lasa fata.intreba si ea.mai ,mai,auzi sa ramai gravida daca ejaculeaza in fund,,,,probabil asa ai fost conceput si tu.te-ai gasit desteptule sa faci fata varza.vezi ma de treaba ta.
jecuestela
Postat pe 16 Aprilie 2010 04:31
De la: alexutza94, la data 2010-03-26 23:34:16mi-a propus sa facem sex anal... acum nu stiu fdaca e bn sau nu ... nu stiu ce sa fac ... si daca fac pt ce ar trebui sa ma protejez ... ? se intampla ceva rau daca fac sex anal?
nu se intampla nimic rau,,,,,doar daca simti tu ca te iubeste dar la varsta voastra nimic nu-i clar,eu zic sa mai asteptati,oricum nu simti decat durere daca o faci
jecuestela
Postat pe 16 Aprilie 2010 04:35
mai fata!!! are dreptate baiatu` asta ce ti-a dat o sumedenie de sfaturi!!!
poti ramane insarcinata!! asa ca...ar trebui sa intrebi inainte ...un medic!!!
dar...nu unu` oarecare!! ci...unu ce se ocupa de...cap...in primu` rand!!
ca d`acolo a plecat ideea!! de c...r...ai sa intrebi dupa...ce tre` sa faci...pt a nu face cacutza pe tine!!!
si...pana mai cresti...testeaza si alte proceduri ca...uite...te trezesti c`ai crescut...si ramai in urma cu informatiile!!
si...vezi si tu ce rau e sa nu stii ce si cum se face ...ba una ba alta!!!
apropo`s...zicea cineva...ceva cu nasu`!!!...poti incerca!!
e un ca un fel piercing!!!....si...uite asa...poti ajunge sa dai si tu la randu` tau...sfaturi...nu doar sa ceri!!!
succes!!
eu_ovidiu
Postat pe 16 Aprilie 2010 04:58
Daca iti place sa faci sex, e posibil sa-ti placa sa faci si sex anal, oral si normal. Pentru fiecare tip de sex trebuie sa fii pregatita fizic, pshihic si mental.

Trebuie sa stii exact ce doresti de la prietenul tau. Vrei doar sa socializezi, vrei sa faci sex cu el, vrei sa faci dragoste, vrei sa te casatoresti.

Important este sa stii tu ce doresti nu te lua dupa x, sau y. fiecare om are preferintele sale sexuale. Daca o fata de aici de pe forum nu-i place sexul anal asta nu inseamna ca este valabil si la tine si este universal valabil.

Tu trebuie sa stii ce doresti nu trebuie sa te iei dupa prietenul tau sau dupa alte persoane de aici de pe site. Incearca sa te gandesti ce vrei tu de fapt si actioneaza in consecinta. Nu uita ca anumite tipuri de sex pot avea unele riscuri. Pentru anumite tipuri de sex cum este sexul anal trebuie sa ai un partener care stie ce face. Inainte de a practica sexul anal trebuie sa fii pregatita pentru asta. Pregatirea necesita o anumita experienta incearca sa te documentezi.

Ideal ar fi ca amandoi sa faceti controale medicale inainte de a practica oricare tip de sex. Orice tip de relatie intima presupune un risc de transmitere de boli sexuale, ar trebui sa te informezi in privinta asta.

Sexul normal comporta riscul de a ramane gravida ar trebui sa iei masuri de prevenire daca nu doresti sa ai un copil la varsta asta frageda.

Daca esti o fata care doreste doar dragoste platonica atunci nu fa sex de nici un fel cu partenerul tau, evita sa fii singura cu el la el acasa sau in alte situatii in care nu ai putea sa spui nu. Evita bauturile alcolice si drogurile incearca sa fii mereu lucida. Uni barbati profita de anumite situatii.

Inainte de a face ceva gandeste la tine la ce doresti tu, atunci cand stii ce doresti stii cum sa actionezi. In orice caz nu-ti asuma niciodata nici un risc. Orice ai face fao cu cap si documenteazate inainte de orice.

Mult succes
Olariu-Romeo-Vicentiu
Postat pe 10 August 2013 18:37
De la: yumy, la data 2010-03-29 09:56:37sex anal
waoooooo mi se pare ca de fiecare data cand rasare un topic de asta nu am auzit niciodata de asa ceva , oricum in opinia mea e ca ai gresit locul unde sa te adresezi e clar aici va fii show, sunt curioasa pana la ce pagina se va ajunge

fara numar
fara numar de la socru mare
maria-ioana
Postat pe 10 August 2013 20:40
De la: scorpyus, la data 2010-04-06 15:43:36doamne din cauza unor inconstiente ca voi care nu au habar ce ii ala sex , se nasc atitia copii care apoi sunt dati in plasamente sau orfelinate. nu imi vine sa cred ce citesc zilnic, cata incostienta poate exista in ziua de azi . faceti sex si va treziti cu burta la gura si habar nu aveti ce v-i se intampla.
..in fund.....
NEGRUTTTT
Postat pe 7 Septembrie 2014 20:15
daca esti curioasa, te excita ideea, aveti grija sa intre incet atat cat te simti confortabil... nu are nimic ce sa se intample, doar sa iti placa si sa mai vrei de muuuulteeee ori. Succes. Pupici.
orice_e_posibil
Postat pe 25 Noiembrie 2014 16:13
De la: orice_e_posibil, la data 2014-11-25 16:13:27daca esti curioasa, te excita ideea, aveti grija sa intre incet atat cat te simti confortabil... nu are nimic ce sa se intample, doar sa iti placa si sa mai vrei de muuuulteeee ori. Succes. Pupici.
NEGRUTTTT
Postat pe 25 Noiembrie 2014 16:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o problema mare 33 De la: pruncutz 16 Iulie 2010 13:01
Erectii foarte dese ,apetit sexual foarte mare !!!!!! 189 De la: kudika_23491 15 Februarie 2013 16:32
ORGASM...fara barbatiiiiii 69 De la: florin33l 12 Aprilie 2009 19:29
Nu e cam ciudat cand faci dragoste cu o persoana pe care o cheama ca si pe fratele sau sora ta...? 28 De la: anageo25 22 Iulie 2011 23:44
buna 38 De la: inna_1688 3 Decembrie 2010 18:24