Setari Cookie-uri

de ce nu recunosc unii barbati ca fac sex oral?

ce e de inteles... ...unora (femei si barbati) le place sa si faca sa si primeasca.... barbatii se lauda si dak fac ..sex oral... pt k e un fel d a dov k sunt potenti.... femeile nu ....se lauda k si fac..pt k ...dupaia sunt batjocorite k caaga tot ce prind in gura..... cineva mai sus . a intrebat k totusi..dak barbatii batjocoresc femeile astea.... de ce isi aleg tot o femeie asa...... raspunsu meu a fost k nu isi aleg o femeie asa.... ci una cumintica kre e dispusa sa incepa sa faca lucruri...dar el sa aiba siguranta k le-a facut doar cu el....... suficient d p inteles?
Adakashy
Postat pe 12 Aprilie 2010 15:49
ce e de inteles... ...unora (femei si barbati) le place sa si faca sa si primeasca.... barbatii se lauda si dak fac ..sex oral... pt k e un fel d a dov k sunt potenti.... femeile nu ....se lauda k si fac..pt k ...dupaia sunt batjocorite k caaga tot ce prind in gura..... cineva mai sus . a intrebat k totusi..dak barbatii batjocoresc femeile astea.... de ce isi aleg tot o femeie asa...... raspunsu meu a fost k nu isi aleg o femeie asa.... ci una cumintica kre e dispusa sa incepa sa faca lucruri...dar el sa aiba siguranta k le-a facut doar cu el....... suficient d p inteles?
Adakashy
Postat pe 12 Aprilie 2010 15:49
Acu' da!
miss_darine
Postat pe 12 Aprilie 2010 15:51
yeeeeeeeeeeeeeey
Adakashy
Postat pe 12 Aprilie 2010 15:52
Si cum ar satisface pe careva daca recunosc sau nu ? Duce asta la vreo schimbare esentiala in comportamentul cuiva , ma indoiesc! Eu dorm la fel si daca stiu si daca nu stiu !

Postat pe 12 Aprilie 2010 15:53
De la: miss_darine, la data 2010-04-06 21:00:06 D-le tara arde si baba se piaptana, pe sub plapuma! Ma omorati cu dilemele voastre existentiale sexul oral a fost inventat de pe vremea lui adam si eva, ce atata tevatura?


Ce stii tu , Darine? Daca recunosc masculii ca fac htz-hatz cu limbile se opresc razboiele, se opreste incalzirea globala , basca globalizarea !

Postat pe 12 Aprilie 2010 16:00
De la: Adakashy, la data 2010-04-12 15:49:08 ci una cumintica kre e dispusa sa incepa sa faca lucruri...dar el sa aiba siguranta k le-a facut doar cu el....... suficient d p inteles?


hmmm si ce crezi tu ca o femeie nu poate sa faca si pe incepatoarea?
one_size
Postat pe 12 Aprilie 2010 16:08
logic ca poate...dar nu conteaza decat ce stie el ....astfel nu o judeca .. si nu isi creaza diferite scenarii imaginaundusi-o cine stie cum .. asa cu cat stie mai putin cu atat mai bn... asa o ia ca atare. ...
Adakashy
Postat pe 12 Aprilie 2010 16:14
oamenii sunt de doua feluri : destepti si tampiti. aia destepti se impart si ei in doaua categorii: cei care fac sex oral si cei care nu recunosc!
dancombi
Postat pe 12 Aprilie 2010 16:25
De la: northstar, la data 2010-04-06 20:49:20Stardust
Amicul tau are o de la mine

Iubitul meu mi`a zis ca i`a zis o amica,cunostinta ca "nu e femeie cea care nu face sex oral"..cam atat
JustAGrl
Postat pe 12 Aprilie 2010 17:27
De ce nu ecunosc unele femei ca fac sex oral?:))
madandreea
Postat pe 12 Aprilie 2010 17:56
care sunt alea?
oxo_White_Rose_oxo
Postat pe 12 Aprilie 2010 17:59
Hai frate ma lashi ca asta snt toti:)):))...decat sa ramai tu fraierita dupa o partida de sex propuneti sa faceti schimb pe schimb:)):)):))
A dah nu recunosc pt ca snt nijte idioti!:))
Andree_a
Postat pe 12 Aprilie 2010 18:32
De la: salitos, la data 2010-03-30 14:00:42sunt barbati care vorbesc asa urat despre sexul oral incat te gandesti ca nu l ar practica ever, desi limbutza lor....
si mai sunt cei care rad de femeile care practica sex oral, le introduc intr o anumita categorie, apoi se casatoresc cu una de genu
care e treba?


exista doua tipuri de barbati: Cei care o fac...si cei care n-o recunosc!
cristinarudi
Postat pe 13 Aprilie 2010 00:03


nu mi se pare prea politicos sa vb. in gura mare peste tot ca esti adeptul sexului oral , el este o alternativa sau o diversificare a vietii sexuale intr-un cuplu care bilateral consimte aceasta forma de manifestare erotica.Cred ca despre asta se poate vb intr-un cerc intim si restrans de :prieteni , cunostinte. Sunt si cupluri sau persoane in cuplu care nu agreaza acest mod de implinire sexuala si ei trebuie intelesi , poate sunt mai religioase sau le repugna acest lucru.
Referitor la barbatii care o fac si nu recunosc ? Vedeti voi feminelor , cred ca este vb de barbatii aia traditionali , care au fost invatati ca ei nu au o partenera egala de viata , ci o sotie , o sclava , genul acela de barbat care nu merge alaturi de sotia lui ci ...cu cativa pasi inainte , sa vada tot satul cine este ,, the boss'' in casa si carora doar li se face nu si accepta reciprocitatea ci doar supunerea partenerei , pot spune ca un barbat romantic , deschis la minte nu se va ferii sa spuna ca in cuplul lui sexul oral este o modalitate normala , frecventa si placuta de a-ti satisface partenera.Parerea mea este , ca decat sa minti intr-un anumit subiect , poti frumos sa te eschivezi elegant de la intrebare si lasi totul in ceata.
banalulanonim
Postat pe 13 Aprilie 2010 07:28
if guys lick a pussy does that mean i'm licking myself?!
felixcat
Postat pe 13 Aprilie 2010 15:11
De la: felixcat, la data 2010-04-13 15:11:12if guys lick a pussy does that mean i'm licking myself?!

something like that
miss_darine
Postat pe 13 Aprilie 2010 15:44
that's just wrong.. i'll pass
felixcat
Postat pe 13 Aprilie 2010 15:45
De la: felixcat, la data 2010-04-13 15:11:12if guys lick a pussy does that mean i'm licking myself?!


Dac te mai lingi o sa faci gheme de blana in burta si e naspa.

Postat pe 13 Aprilie 2010 15:52
de aceiasi parere,dar nu neaparat ca sunt prosti,asa sunt ei,vorbesc mult si fac putin.
kudika127260
Postat pe 13 Aprilie 2010 16:00
in toate exista exista un inceput!asa ca apucativa de treaba,ca timpul trece!
kudika127260
Postat pe 13 Aprilie 2010 16:09
eu cred ca barbatii sunt mai barfitori decat femeile! nu recunosc ca le este teama ca vor fi pusi intr-o lumina proasta...!
roz5blue6lila7
Postat pe 13 Aprilie 2010 16:18
asta poate in cazul barbatilor carora le pasa mai mult de ce cred altii,
un barbat care stie sa aprecieze partenera de viata nu o sa aiba probleme sa recunoasca asa ceva, evident, nu in fata oricarui strain.
felixcat
Postat pe 13 Aprilie 2010 16:22
pentru ca nu poate femeile fac sex oral, unele simt scarba,teama si poate ideea ca daca a face sex oral iti aduce eticheta proasta din puctul meu de vedere sexul oral ilpractic cu acela care va fi viitorul meu sot.si da mi-a venit vremea si i-am acordat aceasta placere din proprie initiativa si a fost prima data pentru a capata un alt status relatia din punct de vedere intim.Pentru mine nu e vorba de a recunoste ci de a accepta ca sexul oral e ceva normal si ca sunt o persoana deschisa si matura asta nu inseamna ca oricarei persoane care ma intreaba daca am facut sau o sa dau detalii sau sa ma laud cu depinde te context si de prieteni
nykole
Postat pe 13 Aprilie 2010 16:24
De la: miss_darine, la data 2010-04-12 15:45:27
De la: Adakashy, la data 2010-04-12 15:42:21bei nu tre sa fi de acord.... asa sunt oameni si oameni... fiecare se maifesta in felul lui... eu am dat doar cateva exemple...exemple reale.... cum ziceam .. just saying....

bine bei, ideea este ca din exemplele tale nu se intelege mare lucru nu te supara pe mine, poate altii or sa inteleaga mai mult


Nu e frumos sa faci misto de oameni. Nu ai invatat sa-ti iubesti si sa-ti respecti aproapele indiferent de cum se exprima si de IQ-ul echivalent cu temperatura maxima inregistrata in Siberia? Ce vrei, omul s-a exprimat messengerist. Este problema noastra daca nu suntem capabili sa decodam acest mesaj plin de "capcane" criptografice.
MSK
Postat pe 14 Aprilie 2010 18:26
De la: MSK, la data 2010-04-14 18:26:41
De la: miss_darine, la data 2010-04-12 15:45:27
De la: Adakashy, la data 2010-04-12 15:42:21bei nu tre sa fi de acord.... asa sunt oameni si oameni... fiecare se maifesta in felul lui... eu am dat doar cateva exemple...exemple reale.... cum ziceam .. just saying....

bine bei, ideea este ca din exemplele tale nu se intelege mare lucru nu te supara pe mine, poate altii or sa inteleaga mai mult


Nu e frumos sa faci misto de oameni. Nu ai invatat sa-ti iubesti si sa-ti respecti aproapele indiferent de cum se exprima si de IQ-ul echivalent cu temperatura maxima inregistrata in Siberia? Ce vrei, omul s-a exprimat messengerist. Este problema noastra daca nu suntem capabili sa decodam acest mesaj plin de "capcane" criptografice.

io sunt f respectuoasa cand raspund cu apelative similare cat despre limbajul messo-sumerieno-cripto-fass cam de multisor imi propun un curs intensiv mea culpa
miss_darine
Postat pe 14 Aprilie 2010 20:16
De la: Adakashy, la data 2010-04-12 15:49:08ce e de inteles... ...unora (femei si barbati) le place sa si faca sa si primeasca.... barbatii se lauda si dak fac ..sex oral... pt k e un fel d a dov k sunt potenti.... femeile nu ....se lauda k si fac..pt k ...dupaia sunt batjocorite k caaga tot ce prind in gura..... cineva mai sus . a intrebat k totusi..dak barbatii batjocoresc femeile astea.... de ce isi aleg tot o femeie asa...... raspunsu meu a fost k nu isi aleg o femeie asa.... ci una cumintica kre e dispusa sa incepa sa faca lucruri...dar el sa aiba siguranta k le-a facut doar cu el....... suficient d p inteles?



stai sa-mi scot boticu' din prajiturica si o sa retractez totul.
geo_reincarcat_iara
Postat pe 14 Aprilie 2010 21:17
De la: gigel_curiosu, la data 2010-04-14 21:17:45
De la: Adakashy, la data 2010-04-12 15:49:08ce e de inteles... ...unora (femei si barbati) le place sa si faca sa si primeasca.... barbatii se lauda si dak fac ..sex oral... pt k e un fel d a dov k sunt potenti.... femeile nu ....se lauda k si fac..pt k ...dupaia sunt batjocorite k caaga tot ce prind in gura..... cineva mai sus . a intrebat k totusi..dak barbatii batjocoresc femeile astea.... de ce isi aleg tot o femeie asa...... raspunsu meu a fost k nu isi aleg o femeie asa.... ci una cumintica kre e dispusa sa incepa sa faca lucruri...dar el sa aiba siguranta k le-a facut doar cu el....... suficient d p inteles?



stai sa-mi scot boticu' din prajiturica si o sa retractez totul.

Sa ma bag si eu in seama din nou cam asa este!Barbatzii vor ceva al lor,cuminte,de casa..care,poate sa nu fi facut niciodata sex oral,doar cu ei..un exemplu bun m`as da pe mine(nu ma intereseaza cine ce crede )nici eu nu stiam de asa ceva pana cand cu actualul prieten cu care sunt deja de 1 an jumatate: si e bine..e chiar f bine.
P.S.si el imi face mie sex oral
JustAGrl
Postat pe 15 Aprilie 2010 00:04
De la: MSK, la data 2010-04-06 21:28:38
De la: gratuit89, la data 2010-04-01 18:16:23
De la: krisutza, la data 2010-04-01 14:56:29O fi orgoliu....prostie...ignoranta? :))In general ei sunt de parere ca "alea" de fac bj sunt niste panarame ca deh....Si nu ar recunoaste ca isi satisfac partenera cu ajutorul "limbutei" ...aici nu mai stiu de ce.Poate ne lamureste un reprezentant al sexului tare

.....cred ca de falsa mandrie ....pt ca ce i dulce si bun nu se gaseste doar in mancarea pe care o face sotia acasa ....ci si in ....pasarica ei.....trebuie doar sa sti cum sa scoti nectarul si restul vine pe deasupra..... .....niste tarani bomle niste tarani ....vorba antevorbitoarei mele......De ce nu recunosc unii ca ar face acest lucru?Sau de ce nu spun in gura mare ca fac...? Pentru ca este vorba de intimitatea lor si probabil nu vor sa o impartaseasca altora .Si asemenea intrebari nu le pui unui barbat... ....asa este nu i le pui i8l lasi doar sa o faca si atunci e cel mai bine.......aaaaa da am uitat......eu nu recunosc ca fac asa ceva


Gratuit, scuza-ma, dar: ori esti defect, ori incerci sa agati pe cineva. Adica, da, inteleg, sexul oral e ok. E foarte excitant, ofera senzatii noi, poate varia de la un act foarte romantic la foarte pervers, dar lasa-ma cu nectar si alte prostii. Hai sa fim realisti. Nu cred ca iti doresti niste secretii vaginale imbuteliate in ambalaje de plastic sa bei cand iti este sete.

.....vazi fratele meu ca te ai prins....vreau sa le agat pe toate....in cuier la mine n hol..... ....tu kiar nu intelegi cind un barbat vorbeste .....poetic...sau na.....e grele tata e grele........iar ca likid imbuteliat....imi place doar apa...sac sac
gratuit89
Postat pe 15 Aprilie 2010 17:14
De la: one_size, la data 2010-03-30 14:02:55treba este ca doar gura e de ei!doar nu vrei sa cada de prosti in fata pretenilor!

consider ca teoria ta este valabila doar pt pusti...
eu nu am intalnit in cercul meu de prieteni barbati care sa spuna ca nu au facut sex oral ba din contra...multi se lauda cu asta, ce au facut, cum au facut si rezultatele...deci sa-i lasam sa mai creasca si apoi sa-i judecam
destin_srr
Postat pe 15 Aprilie 2010 21:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu ma atrage.. sa raman cu el? 66 De la: love_strike 13 Iulie 2010 18:50
orgasm :D 56 De la: daniela_maryuty 14 Septembrie 2010 22:14
Cine stie multe despre pozitiile in sex? 4 De la: Sarikiz 19 Februarie 2013 19:27
sex cu fotbalisti ? 31 De la: roxette13 14 Septembrie 2010 18:31
femei nesatisfacute :D 185 De la: kudika_972424 19 August 2014 00:46