Setari Cookie-uri

iubire la distanta plz help il uit sau .....?

am intalnit un tip pe un joc si din vb in vb ne am dat nr de tel si adrese de mail.ne am trimis poze arata super , eu am 33 el 24, m am indragostit subit si iremediabil, tine la mn da suntem departe unul de celalat,pfff mai e o pb is casatorita dar am pb si pe deasupra si un baietel de 10 ani care ii prea mic sa inteleaga situatia ..in ultimul timp barbatul vietii mele incearca sa ma indeparteze pt ca stie ca nu putem avea niciodata o relatie normala.pfff dar imi spune in continuare ca ma iubeste si vrea acelasi lucru de la mn .....cum sa fac ? incerc sa l uit dar nu pot :(..un sfat se poate ?
dana_claudia
Postat pe 31 Martie 2010 11:19
Concentreza-ti atentia pe copil si sot , poate iti amintesti cat de importanti sunt pentru tine si ca o idila cu fat-frumos cel tinerel poate sa te faca sa-i pierzi.Mai nou custodia se acordasi tatilor daca mama se dovedeste neinstare de a da prioritate copilului ei.

Postat pe 31 Martie 2010 11:24
De la: dana_claudia, la data 2010-03-31 11:19:38am intalnit un tip pe un joc si din vb in vb ne am dat nr de tel si adrese de mail.ne am trimis poze arata super , eu am 33 el 24, m am indragostit subit si iremediabil, tine la mn da suntem departe unul de celalat,pfff mai e o pb is casatorita dar am pb si pe deasupra si un baietel de 10 ani care ii prea mic sa inteleaga situatia ..in ultimul timp barbatul vietii mele incearca sa ma indeparteze pt ca stie ca nu putem avea niciodata o relatie normala.pfff dar imi spune in continuare ca ma iubeste si vrea acelasi lucru de la mn .....cum sa fac ? incerc sa l uit dar nu pot :(..un sfat se poate ?


inca una ce s-a indragostit de-o himera!!!
Dontyyy
Postat pe 31 Martie 2010 11:27
De la: dana_claudia, la data 2010-03-31 11:19:38am intalnit un tip pe un joc si din vb in vb ne am dat nr de tel si adrese de mail.ne am trimis poze arata super , eu am 33 el 24, m am indragostit subit si iremediabil, tine la mn da suntem departe unul de celalat,pfff mai e o pb is casatorita dar am pb si pe deasupra si un baietel de 10 ani care ii prea mic sa inteleaga situatia ..in ultimul timp barbatul vietii mele incearca sa ma indeparteze pt ca stie ca nu putem avea niciodata o relatie normala.pfff dar imi spune in continuare ca ma iubeste si vrea acelasi lucru de la mn .....cum sa fac ? incerc sa l uit dar nu pot :(..un sfat se poate ?

O sa-ti treaca. Termini jocul, termini discutiile si te ocupi de copil si sot...de viata reala. Mergi la sala de sport sa-ti consumi energia pe care o ai in surplus...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 31 Martie 2010 11:34
De la: dana_claudia, la data 2010-03-31 11:19:38am intalnit un tip pe un joc si din vb in vb ne am dat nr de tel si adrese de mail.ne am trimis poze arata super , eu am 33 el 24, m am indragostit subit si iremediabil, tine la mn da suntem departe unul de celalat,pfff mai e o pb is casatorita dar am pb si pe deasupra si un baietel de 10 ani care ii prea mic sa inteleaga situatia ..in ultimul timp barbatul vietii mele incearca sa ma indeparteze pt ca stie ca nu putem avea niciodata o relatie normala.pfff dar imi spune in continuare ca ma iubeste si vrea acelasi lucru de la mn .....cum sa fac ? incerc sa l uit dar nu pot :(..un sfat se poate ?



merita sa strici tot ce ai construit atatia ani? inca odata ma simt fortata sa folosesc acelasi proverb de cand lumea " nu da cioara din mana pe pasarea de pe gard". ncearca sa stai mai mult timp alaturi de copil si de sot. In momentele in care ai vrea sa vorbesti cu respectivul, mergi si te joaca alaturi de cel mic, sau citeste-i o carte. lucruri mult mai construcructiv, si care o sa te ajute sa-l uiti. incearca sa-l uiti, e cel mai bine in primul rand pentru cel mic.Gandeste-te ca i-ai face foarte mult rau daca te-ai despartii de tatal lui. Daca nu te intelegi cu sotul tau, luati-va cateva zile si mergeti undeva numai voi doi si discutati problemele, si eu sunt convinsa ca totul os a se rezolve si o sava fie bine, fara "copilul" care a aparut in viata ta (pentru ca pana la urma e un copil pe langa tine)
ioanam859
Postat pe 31 Martie 2010 11:43
Of si internetul asta Ce bine zice Ioanam .Gandestete la binele baetelului si te asigur ca al uiti .Da ai zis bine barbatul vietei tale dar nu tata la copil an fiecare zi putem gasi barbatii pt noi dar mai putin tati la copii nostri
ines34
Postat pe 7 Aprilie 2010 18:48
De la: dana_claudia, la data 2010-03-31 11:19:38am intalnit un tip pe un joc si din vb in vb ne am dat nr de tel si adrese de mail.ne am trimis poze arata super , eu am 33 el 24, m am indragostit subit si iremediabil, tine la mn da suntem departe unul de celalat,pfff mai e o pb is casatorita dar am pb si pe deasupra si un baietel de 10 ani care ii prea mic sa inteleaga situatia ..in ultimul timp barbatul vietii mele incearca sa ma indeparteze pt ca stie ca nu putem avea niciodata o relatie normala.pfff dar imi spune in continuare ca ma iubeste si vrea acelasi lucru de la mn .....cum sa fac ? incerc sa l uit dar nu pot :(..un sfat se poate ?

Da, il uiti, cucoana. Doar nu crezi ca baiatul asta de 24 de ani te va lua de nevasta daca ai divorta de actualul sot. Parerea mea e sa-l lasi in pace pe baiat, indiferent daca mai ramai cu sotul tau sau nu. La 33 de ani si cu copil de 10 ani nu vad ce sa cauti cu un copil de 24. Lasa-l sa-si gaseasca o fata de varsta lui(mai tanara chiar ca el) si tu vezi-ti de viata ta.
tematoare
Postat pe 11 Aprilie 2010 22:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu 46 iar el 36 dragostea nu are varsta 79 De la: Max2 26 Noiembrie 2011 23:12
ceva sfaturi? 6 De la: Lucia38 5 Septembrie 2009 12:32
Substitutie hormonala 22 De la: Fusun_ge 4 Februarie 2014 17:46
Prinsa intre doua iubiri... fara scapare 46 De la: maimai_no1 15 Septembrie 2011 23:40
vreau si eu o prietena. 27 De la: kudika226325 25 Septembrie 2011 22:19