Setari Cookie-uri

Sunt lesbiana...

Bun..in speranta ca nu o sa para ciudat faptul ca dau "anuntul" asta aici,am si eu ceva de spus.
Sunt bisexuala.Am descoperit lucrul acesta de curand,in urma unei relatii de 8 luni de zile cu o lesbiana.
Sunt in cautarea unei fete cu bun simt,deschisa,sincera si pasionala.Sunt omul certitudinilor si-mi place sa stiu faptul ca persoana de langa mine se simte iubita.Sunt o fire sensibila si romantica,sociabila,haioasa.Am 18 ani si sunt din Pitesti,deci de preferat ar fi sa cunosc pe cineva de aici din oras.Ca aspect pot spune ca sunt destul de feminina si dulce.


Fetele care sunt interesate sa ma cunoasca va astept pe ID-ul cherry.botic@yahoo.com
Astept sa iubesc si sa fiu iubita,va pup dulce. :*:*:*
kudika515421
Postat pe 17 Martie 2012 00:29
De la: kudika515421, la data 2012-03-17 00:29:11Bun..in speranta ca nu o sa para ciudat faptul ca dau "anuntul" asta aici,am si eu ceva de spus.
Sunt bisexuala.Am descoperit lucrul acesta de curand,in urma unei relatii de 8 luni de zile cu o lesbiana.
Sunt in cautarea unei fete cu bun simt,deschisa,sincera si pasionala.Sunt omul certitudinilor si-mi place sa stiu faptul ca persoana de langa mine se simte iubita.Sunt o fire sensibila si romantica,sociabila,haioasa.Am 18 ani si sunt din Pitesti,deci de preferat ar fi sa cunosc pe cineva de aici din oras.Ca aspect pot spune ca sunt destul de feminina si dulce.


Fetele care sunt interesate sa ma cunoasca va astept pe ID-ul cherry.botic@yahoo.com
Astept sa iubesc si sa fiu iubita,va pup dulce. :*:*:*



Trebuie stiut ca o relatie homosexuala este la fel de normala ca si o relatie heterosexuala , ca persoanele homosexuale sunt la fel de normale ca si cele heterosexuale ! Din pacate inca mai sunt minti intunecate,traite in intuneric , chiar si in religie care condamna acest lucru, nu sunt nici dovezi ca Domnul ar condamna asa ceva !Nu ne da nimeni dreptul sa condamnam ceva normal !
Tycu
Postat pe 27 Martie 2012 11:16
De la: kudika515421, la data 2012-03-17 00:29:11Bun..in speranta ca nu o sa para ciudat faptul ca dau "anuntul" asta aici,am si eu ceva de spus.
Sunt bisexuala.Am descoperit lucrul acesta de curand,in urma unei relatii de 8 luni de zile cu o lesbiana.
Sunt in cautarea unei fete cu bun simt,deschisa,sincera si pasionala.Sunt omul certitudinilor si-mi place sa stiu faptul ca persoana de langa mine se simte iubita.Sunt o fire sensibila si romantica,sociabila,haioasa.Am 18 ani si sunt din Pitesti,deci de preferat ar fi sa cunosc pe cineva de aici din oras.Ca aspect pot spune ca sunt destul de feminina si dulce.


Fetele care sunt interesate sa ma cunoasca va astept pe ID-ul cherry.botic@yahoo.com
Astept sa iubesc si sa fiu iubita,va pup dulce. :*:*:*



Bine ,am inteles orientarea ta,nu te judec,nici nu te aprob,dar te intreb--de ce ai renuntat la legatura respectiva daca esti atat de feminina si dulce?
MissRainbow
Postat pe 27 Martie 2012 11:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Probabil sunt de vina cu ceva? 16 De la: anderson 3 Iunie 2009 14:18
femeia 9 De la: danyella_c 6 Decembrie 2009 21:39
anticonceptionale 22 De la: contesina 20 Aprilie 2011 15:56
ajutati-ma 14 De la: roxy82 27 Noiembrie 2009 15:09
limbajul trupului 40 De la: kudika_964580 8 Mai 2014 15:38