Setari Cookie-uri

Uff ...Bianca Draguseanu & Botezatu

De la: wolfy, la data 2010-10-06 11:18:28Un cuplu penibil. Fiindca e facut din oameni penibili. Ca sa nu mai spun ca Bianca ingroasa randurile romancelor batute de barbati, femei care se intoc la barbatii lor. Dupa ce au fost batute, ati inteles.



deci! si batuta si f,,,,! clar se incadreaza "in tipar"!
fante_de_dorobanti
Postat pe 6 Octombrie 2010 11:25
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-10-06 11:25:11
De la: wolfy, la data 2010-10-06 11:18:28Un cuplu penibil. Fiindca e facut din oameni penibili. Ca sa nu mai spun ca Bianca ingroasa randurile romancelor batute de barbati, femei care se intoc la barbatii lor. Dupa ce au fost batute, ati inteles.



deci! si batuta si f,,,,! clar se incadreaza "in tipar"!

si cu banii luati
_Cryssa_
Postat pe 6 Octombrie 2010 11:29
De la: rashela, la data 2010-10-06 00:52:53Serios?
Sunt 6 luni de cand e deschis topicul asta... si spui ca BD "sufera de ea"? Ma intreb, cei care timp de 6 luni nu au somn din pricina ei, ce suferinta or avea? Eu am inteles ca Tv si ziare esti obligata sa citesti pentru ca nah, dai nas in nas cu ele, dar cine te obliga sa intri pe profilul ei si sa postezi acolo? Asta nu mai inteleg.


1.Mai obsedata nu sunt. 2...sa vad cat o duce capul si m-am lamurit si ca fapt divers asa cum ai scris si tu aici...
airedemolino
Postat pe 6 Octombrie 2010 12:23
De la: crysa_tm, la data 2010-10-06 09:12:48
De la: amariage, la data 2010-10-05 22:23:51Deci aceasta Bianca Dragusanu a ajuns sa se creada model demn de urmat pt tinerele fete
Eu ca i-am zis un adevar in fata am fost luata de ea drept o invidioasa si o frustrata si mi-a sters comentarile de pe FB. Si mi-a replicat destul de urat..ceva de genul ca sunt retarda sau " alta inteligenta" ....wau fata asta e dusa rau si sufera de ea...( parerea mea)


Tu cred ca deja ai facut o obsesie pentru ea. Daca te linisteste cu ceva, eu o cunosc din liceu, ea si prietena cea mai buna erau amantele unui "interlop" din oras. N-am de gand sa povestesc despre ea pentru ca nu ma intereseaza viata alora. Se pare ca pe tine cam da

Nu sunt barbat obsesii pt ea daca comentez ceva asta nu ma face nici obsedata, nici frustrata nici invidioasa etc. Daca e ok subiectul il comentezi daca nu eviti si tu ce scriu eu .Te limitezi in a citi.
NU MA INTERESEAZA VIATA EI SI CU CINE SE CULCA ETC ci ATITUDINEA EI si faptul ca ne aduce la saturatie.
airedemolino
Postat pe 6 Octombrie 2010 12:27
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-10-06 10:25:31
De la: amariage, la data 2010-10-05 22:23:51Deci aceasta Bianca Dragusanu a ajuns sa se creada model demn de urmat pt tinerele fete
Eu ca i-am zis un adevar in fata am fost luata de ea drept o invidioasa si o frustrata si mi-a sters comentarile de pe FB. Si mi-a replicat destul de urat..ceva de genul ca sunt retarda sau " alta inteligenta" ....wau fata asta e dusa rau si sufera de ea...( parerea mea)



te consoleaza daca-ti spun ca esti mai frumoasa ca ea si ca bote e homosexual??

:))))) Mersi mersi nu e vba de frumustete fiecare e frumos in felul lui dar ar trebui sa schimb titlul ca Bote e expirat si a intrat altul in joc ( cu cocosel cu tot) .
airedemolino
Postat pe 6 Octombrie 2010 12:30
De la: Calin_, la data 2010-10-06 11:21:44
De la: amariage, la data 2010-04-02 22:01:21Orice ziar deschizi pe orice post de tv numai de ea si el dai.


Iti dau dreptate, dar explica tu frumos acum, de ce trebuia sa dam si aici tot de ea?


Pai nu mai pot sterge topicul Stii care faza? Nu e vba numai de Dragusanca sau Bote sau Cristea sau care naiba e. E de toate "vedetele" scoase la indigo si pe serie care ne intoxica. ( insir ce imi aduc aminte) Varciu& Adelina, Laurette, Iguane, Columebnii mai nou Perversu nu stiu care, ETC fel si fel .Orice ziar sau post de tv deschizi esti intoxicat cu asa ceva, fund, sani, incultura si aberatii la greu...Si ma intreb pana cand si cat mai dureaza si de ce sunt promovate astfel de specimene si femei care devin faimoase datorita scandalurilor si ca s-au culcat cu X si Y ? In asa hal a ajuns femeia, sa se vanda pt faima? ....nah nu stiu am deschis si eu un topic asa sa ma aflu in treba acum ficare scrie ce vrea...
airedemolino
Postat pe 6 Octombrie 2010 12:40
De la: amariage, la data 2010-10-06 12:27:05
Nu sunt barbat obsesii pt ea daca comentez ceva asta nu ma face nici obsedata, nici frustrata nici invidioasa etc. Daca e ok subiectul il comentezi daca nu eviti si tu ce scriu eu .Te limitezi in a citi.
NU MA INTERESEAZA VIATA EI SI CU CINE SE CULCA ETC ci ATITUDINEA EI si faptul ca ne aduce la saturatie.


Pai tocmai, discutiile astea fara sens o aduc in prim plan. Faptul ca eu discut despre ea, tu dicuti despre ea, el discuta ... o fac din ce in ce mai cunoscuta. Si uite asa devine subiect continuu. Ziarele, revistele scriu despre ea tocmai pentru ca lumea citeste. Apare la TV pentru ca oamenii se uita, face rating femeia.
Nici mie nu-mi place, nu mi se pare nici exceptional de frumoasa, sa nu mai vorbim ca am cunsoct-o personal si stiu bine cum arata inainte.
Dar..eu nu ma uit la show-urile de TV unde apar fetitele astea si nici nu citesc presa de scandal tocmai pentru ca ma enerveaza si pentru ca nu ma intereseaza ce fac "vedetele" de acest gen.Prefer un film bun pe calculator fie el si piratat de pe torenti
_Cryssa_
Postat pe 6 Octombrie 2010 12:43
unde-a disparut butonu de "Modifica"?
_Cryssa_
Postat pe 6 Octombrie 2010 12:44
De la: crysa_tm, la data 2010-10-06 12:44:50 unde-a disparut butonu de "Modifica"?
este "plecat" de vreo 2-3 zile
bombonik_babardik
Postat pe 6 Octombrie 2010 12:47
De la: crysa_tm, la data 2010-10-06 12:43:41
De la: amariage, la data 2010-10-06 12:27:05
Nu sunt barbat obsesii pt ea daca comentez ceva asta nu ma face nici obsedata, nici frustrata nici invidioasa etc. Daca e ok subiectul il comentezi daca nu eviti si tu ce scriu eu .Te limitezi in a citi.
NU MA INTERESEAZA VIATA EI SI CU CINE SE CULCA ETC ci ATITUDINEA EI si faptul ca ne aduce la saturatie.


Pai tocmai, discutiile astea fara sens o aduc in prim plan. Faptul ca eu discut despre ea, tu dicuti despre ea, el discuta ... o fac din ce in ce mai cunoscuta. Si uite asa devine subiect continuu. Ziarele, revistele scriu despre ea tocmai pentru ca lumea citeste. Apare la TV pentru ca oamenii se uita, face rating femeia.
Nici mie nu-mi place, nu mi se pare nici exceptional de frumoasa, sa nu mai vorbim ca am cunsoct-o personal si stiu bine cum arata inainte.
Dar..eu nu ma uit la show-urile de TV unde apar fetitele astea si nici nu citesc presa de scandal tocmai pentru ca ma enerveaza si pentru ca nu ma intereseaza ce fac "vedetele" de acest gen.Prefer un film bun pe calculator fie el si piratat de pe torenti

Mh..eu acum descarc unul si pana se descarcaaaa...mai arunc un ochi pe aici. Se intampla ca uneori sa nu iti placa o melodie, e enervanta si culmea numai aia o auzi, ba la radio, ba la tv ba te miri pe unde...asa e si cu "divele" astea..e inevitabil sa nu auzi de ei ..
airedemolino
Postat pe 6 Octombrie 2010 12:49
De la: babyboomboom, la data 2010-10-06 12:47:09
De la: crysa_tm, la data 2010-10-06 12:44:50 unde-a disparut butonu de "Modifica"?
este "plecat" de vreo 2-3 zile

Nu e E ok si eu am gresit la tastat , "Nu sunt barbat SA AM obsesii .."
airedemolino
Postat pe 6 Octombrie 2010 12:51
De la: crysa_tm, la data 2010-10-06 12:43:41
De la: amariage, la data 2010-10-06 12:27:05
Nu sunt barbat obsesii pt ea daca comentez ceva asta nu ma face nici obsedata, nici frustrata nici invidioasa etc. Daca e ok subiectul il comentezi daca nu eviti si tu ce scriu eu .Te limitezi in a citi.
NU MA INTERESEAZA VIATA EI SI CU CINE SE CULCA ETC ci ATITUDINEA EI si faptul ca ne aduce la saturatie.


Pai tocmai, discutiile astea fara sens o aduc in prim plan. Faptul ca eu discut despre ea, tu dicuti despre ea, el discuta ... o fac din ce in ce mai cunoscuta. Si uite asa devine subiect continuu. Ziarele, revistele scriu despre ea tocmai pentru ca lumea citeste. Apare la TV pentru ca oamenii se uita, face rating femeia.
Nici mie nu-mi place, nu mi se pare nici exceptional de frumoasa, sa nu mai vorbim ca am cunsoct-o personal si stiu bine cum arata inainte.
Dar..eu nu ma uit la show-urile de TV unde apar fetitele astea si nici nu citesc presa de scandal tocmai pentru ca ma enerveaza si pentru ca nu ma intereseaza ce fac "vedetele" de acest gen.Prefer un film bun pe calculator fie el si piratat de pe torenti
cand vom inceta sa mai privim la tv atunci cand aceste vip uri autohtone apar prin cine stie ce emisiune..mai in toate ce i drept, cand nu vom mai cumpara reviste de scandal ce ai au drept personaje principale tot pe acestea , incet incet vor disparea, mie una nu imi plac , insa privesc cu mare admiratie o emisiune tv cand spre exemplu invitata este doamna Monica Tatoiu ... sa inveti ceva de la omul ala care apare la tv nu sa te tampesti mai rau...
bombonik_babardik
Postat pe 6 Octombrie 2010 12:52
De la: babyboomboom, la data 2010-10-06 12:52:00
De la: crysa_tm, la data 2010-10-06 12:43:41
De la: amariage, la data 2010-10-06 12:27:05
Nu sunt barbat obsesii pt ea daca comentez ceva asta nu ma face nici obsedata, nici frustrata nici invidioasa etc. Daca e ok subiectul il comentezi daca nu eviti si tu ce scriu eu .Te limitezi in a citi.
NU MA INTERESEAZA VIATA EI SI CU CINE SE CULCA ETC ci ATITUDINEA EI si faptul ca ne aduce la saturatie.


Pai tocmai, discutiile astea fara sens o aduc in prim plan. Faptul ca eu discut despre ea, tu dicuti despre ea, el discuta ... o fac din ce in ce mai cunoscuta. Si uite asa devine subiect continuu. Ziarele, revistele scriu despre ea tocmai pentru ca lumea citeste. Apare la TV pentru ca oamenii se uita, face rating femeia.
Nici mie nu-mi place, nu mi se pare nici exceptional de frumoasa, sa nu mai vorbim ca am cunsoct-o personal si stiu bine cum arata inainte.
Dar..eu nu ma uit la show-urile de TV unde apar fetitele astea si nici nu citesc presa de scandal tocmai pentru ca ma enerveaza si pentru ca nu ma intereseaza ce fac "vedetele" de acest gen.Prefer un film bun pe calculator fie el si piratat de pe torenti
cand vom inceta sa mai privim la tv atunci cand aceste vip uri autohtone apar prin cine stie ce emisiune..mai in toate ce i drept, cand nu vom mai cumpara reviste de scandal ce ai au drept personaje principale tot pe acestea , incet incet vor disparea, mie una nu imi plac , insa privesc cu mare admiratie o emisiune tv cand spre exemplu invitata este doamna Monica Tatoiu ... sa inveti ceva de la omul ala care apare la tv nu sa te tampesti mai rau...

Ma crezi daca iti spun ca ma uit doar la Sinteza zilei si uneori la Badea? Am renuntat si la Stiri sa nu mai aud de atatea omoruri si nebunii. Si presa de tabloid nu am cumparat niciodata...Nu au sa dispara nicodata NU AU CUM...pt ca sunt tineri care ii plac au fani ( auzi) ...asta e..
airedemolino
Postat pe 6 Octombrie 2010 12:59
OK, inteleg: nu ne plac! Dar cati dintre cei care nu le suporta, nu le urmaresc la tv sau in presa scrisa, in momentul cand aud o discutie despre ele spun simplu: "nu ma intereseaza" sau "cine-i cutarica, n-am auzit"? Un procent infim. Nu ne plac si totusi, intr-o asemenea situatie, incepem sa vorbim despre ele. Chiar daca nu folosim cuvinte de lauda, doar si faptul ca le pomenim numele in discutii interminabile, denota ca ne pasa. Si putin ii pasa lui BD daca o injuri sau o preaslavesti. Important este ca numele ei se afla in mintea ta si pe buzele tale.

Btw, cine-i Bianca?
rashela
Postat pe 6 Octombrie 2010 13:10
De la: rashela, la data 2010-10-06 13:10:30OK, inteleg: nu ne plac! Dar cati dintre cei care nu le suporta, nu le urmaresc la tv sau in presa scrisa, in momentul cand aud o discutie despre ele spun simplu: "nu ma intereseaza" sau "cine-i cutarica, n-am auzit"? Un procent infim. Nu ne plac si totusi, intr-o asemenea situatie, incepem sa vorbim despre ele. Chiar daca nu folosim cuvinte de lauda, doar si faptul ca le pomenim numele in discutii interminabile, denota ca ne pasa. Si putin ii pasa lui BD daca o injuri sau o preaslavesti. Important este ca numele ei se afla in mintea ta si pe buzele tale.

Btw, cine-i Bianca?


beyonce_indragostita
Postat pe 6 Octombrie 2010 14:31
De la: Shhh, la data 2010-04-02 22:46:47 sigur ca e frumoasa, orice femeie ar fi frumoasa cu zeci de operatii estetice. mai vedem peste cativa ani cum vor ajunge toate botoxatele si siliconatele ..." vedetele" dragele de ele


e frumoasa si peste cativa ani isi va face alte operatii, eu nu o apar sau ceva, dar vad ca mereu vai e frumoasa dar are silicoane, dar are extensii, asa si daca un om nu se simte multumit cu el si poate schimba ceva de ce sa nu o faca , eu sunt total pro chirurgie estetica, ba chiar la 50 de ani o sa ma fac ca de 25 tuning total
visan_georgiana
Postat pe 7 Octombrie 2010 16:02
De la: amariage, la data 2010-10-06 12:40:26
De la: Calin_, la data 2010-10-06 11:21:44
De la: amariage, la data 2010-04-02 22:01:21Orice ziar deschizi pe orice post de tv numai de ea si el dai.


Iti dau dreptate, dar explica tu frumos acum, de ce trebuia sa dam si aici tot de ea?


Pai nu mai pot sterge topicul Stii care faza? Nu e vba numai de Dragusanca sau Bote sau Cristea sau care naiba e. E de toate "vedetele" scoase la indigo si pe serie care ne intoxica. ( insir ce imi aduc aminte) Varciu& Adelina, Laurette, Iguane, Columebnii mai nou Perversu nu stiu care, ETC fel si fel .Orice ziar sau post de tv deschizi esti intoxicat cu asa ceva, fund, sani, incultura si aberatii la greu...Si ma intreb pana cand si cat mai dureaza si de ce sunt promovate astfel de specimene si femei care devin faimoase datorita scandalurilor si ca s-au culcat cu X si Y ? In asa hal a ajuns femeia, sa se vanda pt faima? ....nah nu stiu am deschis si eu un topic asa sa ma aflu in treba acum ficare scrie ce vrea...


astea nu-s vedete sunt "producatoare" cu pretentii de dive , cum le lasa baietii cu bani cum nu le mai vezi pe nicaieri, mai trist este ca astea cam au noroc gasesc un prost eventual dragut si cu bani care sa le ia de nevasta si ajung mari doamne, asa gen Cristina Spatar
visan_georgiana
Postat pe 7 Octombrie 2010 16:09
De la: amariage, la data 2010-10-05 22:23:51Deci aceasta Bianca Dragusanu a ajuns sa se creada model demn de urmat pt tinerele fete
Eu ca i-am zis un adevar in fata am fost luata de ea drept o invidioasa si o frustrata si mi-a sters comentarile de pe FB. Si mi-a replicat destul de urat..ceva de genul ca sunt retarda sau " alta inteligenta" ....wau fata asta e dusa rau si sufera de ea...( parerea mea)


pai daca se crede a mai frumoasa, ca toata lumea o baga in seama, pana sa nu se "tuneze" era urata cu craci acum e "plasticata" toata, arata bine nu am ce zice, dar daca asta e diva si model pt fetele din ziua de azi, e nasoala treaba;
visan_georgiana
Postat pe 7 Octombrie 2010 16:18
Mie nu mi se parea urata Bianca "inainte deloc, chiar o tipa ff misto - dar prea exagerati si voi/oamenii ca voi bagand-o mult prea mult in seama, inafara de frumusete din pacate nu prezinta interes pt nimic.
Cocktail
Postat pe 7 Octombrie 2010 18:55
De la: amariage, la data 2010-10-05 22:23:51Deci aceasta Bianca Dragusanu a ajuns sa se creada model demn de urmat pt tinerele fete
Eu ca i-am zis un adevar in fata am fost luata de ea drept o invidioasa si o frustrata si mi-a sters comentarile de pe FB. Si mi-a replicat destul de urat..ceva de genul ca sunt retarda sau " alta inteligenta" ....wau fata asta e dusa rau si sufera de ea...( parerea mea)

Fiecare om este liber sa faca orice-si doreste inclusiv sa-ti stearga comentariile daca nu doreste sa ti le vada . Chiar crezi ca daca te iei de ea sau de altele folosind un limbaj jignitor, va inceta sa mai apara la tv sau isi va schimba comportamentul?
Ps: la tv poti vedea si lucruri interesante daca chiar te intereseaza
Renunta la emisiunile de scandal si vei scapa de probleme
the_O
Postat pe 26 Octombrie 2010 13:46
Sezonul asta in moda, din fericire, sunt mai multe tendinte si o paleta chiar larga de culori, deci s-ar parea ca avem de unde alege
(scoateti eventualele spatii libere ce pot aparea in link):

http://www.verze.ro/Moda-si-Frumusete/Moda-femei/tendinte-moda-toamna-iarna-2010-2011.html
peppermint
Postat pe 26 Octombrie 2010 18:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce sa cred? 14 De la: nirvana_cukramel 8 Februarie 2009 00:40
relati imposibile 41 De la: greierash_is_back 4 Noiembrie 2009 17:41
Heeeeelp please, am nevoie de parerea voastra urgent 17 De la: rockk 27 Februarie 2011 20:22
Solar sau autobronzant?! 9 De la: MaraDonna 29 Septembrie 2009 19:00
ce mi se intampla? 2 De la: larisa_s_x 6 Septembrie 2009 14:55