Setari Cookie-uri

sotul meu inca se mai intereseaa de fosta lui prietena

buna
sunt cu sotul meu impreuna de 3 ani,iar casatoriti de 1 an.avem o fetita impreuna si inca una ce e pe drum...sunt cateva semne de intrebare pt mine la adresa sotului deoarece acesta inca se mai gandeste cred la fosta lui prietena din moment ce vb pe net,el o verifica sa vada daca e online,imaginile cu ea din pc nu le-a sters iar atunci cand are ocazia vb despre ea,si are numai cuvinte frumoase de spus...am vb cu el despre acest subiect si imi spune ca daca imi convine bine, daca nu iara bine,si ca e normal sa ramana prieteni..dar eu cred k el inca mai simte ceva pt ea...am vazut unele mail-uri trimise catre ea dupa ce se despartisera si nu era cu mine, in care ii vb f frumos,unele cuvinte pe care mie nu mi le-a spus niciodata...nu stiu ce sa cred..el spune ca ma iubeste,dar pe mine ma framanta sa stiu k inca vb cu ea....
kudika161532
Postat pe 3 Aprilie 2010 20:15
la revedere si la gara!sa ramana cu fosta...pffff
blaa
Postat pe 3 Aprilie 2010 22:47
normal e ..sa vorbim frumos cu si despre fostii...ce te deranjeaza pe tine probabil e ca...mai tine legatura.....dar daca esti sigura pe tine...nu vad de ce te deranjeaza....adica cred ca....sotul tau...e suficient de...barbat ca sa zicem asha ca sa stie ce are de facut....adica mai asteapta sa treaca un timp(dar nu prea lung)...pentru ca in conditiile in care voi..asteptati al doilea copil nu e normal sa ramana prieten cu fosta!!!
...categoria de oameni care raman prieteni cu foshtii...nu imi inspira incredere!!!....nu vad rostul prieteniei...cu cineva care reprezinta trecutul!! dar nu stiu daca poti sa il conditionezi tu!!...dac el nu isi da seama ce tre sa fac si ce nu...aveti o mare problema!!
andreea_n_x
Postat pe 3 Aprilie 2010 23:26
E ceva natural pentru unii (multi) barbati sa nu poata renunta la nici o femeie din viata lor. Pe una o tine de nevasta, pe alta de amanta, pe o a treia de posibila viitoare amanta si tot asa dupa cum le convinge pe fiecare sau ce statut accepta fiecare. Mai rar ca amica, mai ales daca comunica constant. Trebuie sa il pui sa aleaga! Sa ii ceri sa nu mai vb. cu ea daca doar asta sustine ca face (desi eu cred ca el spera la mai mult, o noapte acolo catod) .E pacat ca dupa casatorie se intampla asa ceva dar cand nevasta stie sa se impuna lucrurile se mai rezolva, cel putin eu am vazut si cazuri care s-au ameliorat!
too_glamorous
Postat pe 5 Aprilie 2010 02:19
eu zic sa vb cu el....si s ii ceri sa inceteze..Trebuia sa se gandeasca de 2 ori innainte sa iti faca 2 bebici.Sa lase prostiile si sa se ocupe de fam lui.Iar daca nu vrea...pa si la gara
adinasas
Postat pe 13 Aprilie 2010 16:54
Si eu si prietenul meu tinem legatura cu fostii si noua ni se pare normal,in sensul mesajelor de sarbatori,zile de nastere si cateva discutii mai intamplatoare...Eu cred ca esti mai geloasa de fire dar gresesti daca ii arati asta,barbatii vor sa aiba langa ei femei sigure pe ele. Daca el s-a insurat cu tine si mai aveti si copii e clar ca pe tine te-a vrut nu mai rascolii lucruri care nu au sens si care fac doar rau,in primul rand tie si dupaia voua ca si cuplu.
jowanna2006
Postat pe 13 Aprilie 2010 17:04

Nu e Ok sa tii legatura cu fostii iubiti/iubite si sa mai ai si discutii intamplatoare cu sotul /iubitul despre respectivii.Cum suna discutiile astea intamplatoare?Poate ca' unul rezista nu stiu cate ore in pat' ,'ea era frumoasa ca o zana.;.etc.Si eu si sotul meu suntem siguri pe relatia noastra si nu avem o lipsa de incredere in propriile noastre persoane dar asta nu inseamna ca desiram povesti la semineu despre fostele relatii.Nu e ok si frumos fata de relatia prezenta.Ce a fost in viata noastra in trecut e trecut .Faptul ca vrei sa afli cum ii mai merge cuiva din trecutul tau e o optiune personala care ar trebui sa fie inconjurata de discretie pt a nu rani sentimentele celuilalt.Daca as afla ca sotul meu tine legatura cu o fosta cu siguranta m-as desparti de el.Intr-o relatie de iubire bazata pe respect si integritate nu exista jumatati de masura si promiscuitate.Doar daca ai standarde scazute in viata si consideri ca nu meriti tot ce e mai bun.
cristy21bv
Postat pe 19 Aprilie 2010 15:00
verifica sa vada cand e online , o lauda... barbatii astia is toti niste porci
dyanna19890
Postat pe 19 Aprilie 2010 21:50
eu zic sa nu vorbesti cu el. cu cat impui unui om mai mult un lucru cu atat il faci mai constient ca iti este frica.
leo_
Postat pe 20 Aprilie 2010 00:19
Si mie sotu mi-a facut o faza de genu asta cu o fata cu care nu fusese iubit ci amic, si tot discuta cu aia acolo si il intreb cu cine discuti cu respectiva?nu discut cu un baiat... ok...si a doua zi mi s-a stricat calc intru pe al lui sa caut ceva si ce credeti ca gasesc oa avea bagata pe aia in lista...si cel mai mult m-a durut ca m-a mintit...si am intrat dp messu lui si am vb cu ea parand ca sunt sotu meu si dupa i-am facut capu calendar de nu i-a mai trebuit sa discute cu ea....si l-am rezolvat ....poti incerca metoda asta intri dp messu lui si discuti cu ea...si vezi ce discuta si cum se comporta....si asa afli adevarul da vezi sa nu te dai de gol......
iubytzik22
Postat pe 20 Aprilie 2010 00:34
iubytzik22, este o diferenta in a discuta cu o femeie la modul amical si a discuta ca si fosti/ actuali iubiti. Al tau a fost doar AMIC cu "aia" (asa cum o numesti tu) !

Situatia expusa de tine e cu totul ALTFEL decat cea a initiatoarei topicului.

Crezi ca daca-i esti sotie, ai dreptul de a da directive cu cine sa poarte conversatii (repet, amicale) si cu cine nu?? Dar la serviciu sau la o petrecere e mut?
Cred ca increderea ta in el e aproape de zero. Sau in propria persoana..

Auzi .. sa-i faci scene .......

(si ne mai miram de ce atatea divorturi)
woman33
Postat pe 20 Aprilie 2010 01:11
De la: iubytzik22, la data 2010-04-20 00:34:24Si mie sotu mi-a facut o faza de genu asta cu o fata cu care nu fusese iubit ci amic, si tot discuta cu aia acolo si il intreb cu cine discuti cu respectiva?nu discut cu un baiat... ok...si a doua zi mi s-a stricat calc intru pe al lui sa caut ceva si ce credeti ca gasesc oa avea bagata pe aia in lista...si cel mai mult m-a durut ca m-a mintit...si am intrat dp messu lui si am vb cu ea parand ca sunt sotu meu si dupa i-am facut capu calendar de nu i-a mai trebuit sa discute cu ea....si l-am rezolvat ....poti incerca metoda asta intri dp messu lui si discuti cu ea...si vezi ce discuta si cum se comporta....si asa afli adevarul da vezi sa nu te dai de gol......


si totusi te-a luat de nevasta!!!!,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,cum se "nenorocesc" unii cu mana lor!!!
Dontyyy
Postat pe 20 Aprilie 2010 08:38
De la: Dontyyy, la data 2010-04-20 08:38:01
De la: iubytzik22, la data 2010-04-20 00:34:24Si mie sotu mi-a facut o faza de genu asta cu o fata cu care nu fusese iubit ci amic, si tot discuta cu aia acolo si il intreb cu cine discuti cu respectiva?nu discut cu un baiat... ok...si a doua zi mi s-a stricat calc intru pe al lui sa caut ceva si ce credeti ca gasesc oa avea bagata pe aia in lista...si cel mai mult m-a durut ca m-a mintit...si am intrat dp messu lui si am vb cu ea parand ca sunt sotu meu si dupa i-am facut capu calendar de nu i-a mai trebuit sa discute cu ea....si l-am rezolvat ....poti incerca metoda asta intri dp messu lui si discuti cu ea...si vezi ce discuta si cum se comporta....si asa afli adevarul da vezi sa nu te dai de gol......


si totusi te-a luat de nevasta!!!!,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,cum se "nenorocesc" unii cu mana lor!!!

oricat de soti ne-ar fi nu cred ca avem dreptul sa ne bagam nasul chiar peste tot.......fiecare persoana are dreptul la putina intimitate..... acum daca ei sunt nesimtiti si vb cu cine stie cine......asta e partea a 2-a.... eu cred ca ar trebui sa ai mai multa incredere in sotul tau ca nu degeaba te-a luat de sotie
polly_
Postat pe 20 Aprilie 2010 08:57

Se pare ca fosta lui prietena a insemnat mult ptr el si el se intereseaza de ea in continuare , poate il incearca un sentiment de gelozie .Daca totul se limiteaza la comunicare , lucrurile se aseaza incetul cu incetul imi place sa cred ca el e un barbat matur si se limiteaza doar la asta . Stiu ca este dureros dar nu prea vad ce poti face , o solutie ar fii sa incerci sa-l faci tu pe el gelos si sa vb cu un barbat pe mess sau un fost prieten , atunci va vedea si cum se simte el si poate va face ceva in sensul asta.El nu prea constientizeaza cata suferinta iti produce gesturile lui dar daca i-o platesti cu aceasi moneda va vedea.
banalulanonim
Postat pe 20 Aprilie 2010 09:22
De la: kudika161532, la data 2010-04-03 20:15:18buna
sunt cu sotul meu impreuna de 3 ani,iar casatoriti de 1 an.avem o fetita impreuna si inca una ce e pe drum...sunt cateva semne de intrebare pt mine la adresa sotului deoarece acesta inca se mai gandeste cred la fosta lui prietena din moment ce vb pe net,el o verifica sa vada daca e online,imaginile cu ea din pc nu le-a sters iar atunci cand are ocazia vb despre ea,si are numai cuvinte frumoase de spus...am vb cu el despre acest subiect si imi spune ca daca imi convine bine, daca nu iara bine,si ca e normal sa ramana prieteni..dar eu cred k el inca mai simte ceva pt ea...am vazut unele mail-uri trimise catre ea dupa ce se despartisera si nu era cu mine, in care ii vb f frumos,unele cuvinte pe care mie nu mi le-a spus niciodata...nu stiu ce sa cred..el spune ca ma iubeste,dar pe mine ma framanta sa stiu k inca vb cu ea....



oau! da' harnicuta esti. nu stai deloc degeaba. al doilea copil in mai putin de trei ani!!!!!
apropo, cum l-ai fermecat pe sotul tau? cu buzele alea gonflabile???
geo_reincarcat_iara
Postat pe 20 Aprilie 2010 10:15
De la: gigel_curiosu, la data 2010-04-20 10:15:30
De la: kudika161532, la data 2010-04-03 20:15:18buna
sunt cu sotul meu impreuna de 3 ani,iar casatoriti de 1 an.avem o fetita impreuna si inca una ce e pe drum...sunt cateva semne de intrebare pt mine la adresa sotului deoarece acesta inca se mai gandeste cred la fosta lui prietena din moment ce vb pe net,el o verifica sa vada daca e online,imaginile cu ea din pc nu le-a sters iar atunci cand are ocazia vb despre ea,si are numai cuvinte frumoase de spus...am vb cu el despre acest subiect si imi spune ca daca imi convine bine, daca nu iara bine,si ca e normal sa ramana prieteni..dar eu cred k el inca mai simte ceva pt ea...am vazut unele mail-uri trimise catre ea dupa ce se despartisera si nu era cu mine, in care ii vb f frumos,unele cuvinte pe care mie nu mi le-a spus niciodata...nu stiu ce sa cred..el spune ca ma iubeste,dar pe mine ma framanta sa stiu k inca vb cu ea....



oau! da' harnicuta esti. nu stai deloc degeaba. al doilea copil in mai putin de trei ani!!!!!
apropo, cum l-ai fermecat pe sotul tau? cu buzele alea gonflabile???


nu prezintzi situatzia corect: de 3 ani impreuna, de 1 an sunt casatoritzi si deja au un copil iar altul este pe drum cred ca o sarcina tzine acum doar 3-4 luni ptiuuuuuuuuuuu ce s-au mai schimbat vremurile
Dontyyy
Postat pe 20 Aprilie 2010 10:23
cica la elefanti, tine doi ani sarcina
geo_reincarcat_iara
Postat pe 20 Aprilie 2010 10:28
De la: Dontyyy, la data 2010-04-20 08:38:01
De la: iubytzik22, la data 2010-04-20 00:34:24Si mie sotu mi-a facut o faza de genu asta cu o fata cu care nu fusese iubit ci amic, si tot discuta cu aia acolo si il intreb cu cine discuti cu respectiva?nu discut cu un baiat... ok...si a doua zi mi s-a stricat calc intru pe al lui sa caut ceva si ce credeti ca gasesc oa avea bagata pe aia in lista...si cel mai mult m-a durut ca m-a mintit...si am intrat dp messu lui si am vb cu ea parand ca sunt sotu meu si dupa i-am facut capu calendar de nu i-a mai trebuit sa discute cu ea....si l-am rezolvat ....poti incerca metoda asta intri dp messu lui si discuti cu ea...si vezi ce discuta si cum se comporta....si asa afli adevarul da vezi sa nu te dai de gol......


si totusi te-a luat de nevasta!!!!,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,cum se "nenorocesc" unii cu mana lor!!!



heheheh, corect.

Si cand ne gandim cate fete la locul lor sunt fara noroc in dragoste ....
woman33
Postat pe 20 Aprilie 2010 21:35
lasati d-le femeia in pace cu prostiile
da-ti un sfat si atit
barbatsu a iubit ft mult fosta lui prietena si e destul de greu sa o uite
despartirea lor poate ca a fost dubioasa si omul s-a insurat cu alta sa-i faca necaz
LOPY_71
Postat pe 21 Aprilie 2010 00:17
De la: jowanna2006, la data 2010-04-13 17:04:28Si eu si prietenul meu tinem legatura cu fostii si noua ni se pare normal,in sensul mesajelor de sarbatori,zile de nastere si cateva discutii mai intamplatoare...Eu cred ca esti mai geloasa de fire dar gresesti daca ii arati asta,barbatii vor sa aiba langa ei femei sigure pe ele. Daca el s-a insurat cu tine si mai aveti si copii e clar ca pe tine te-a vrut nu mai rascolii lucruri care nu au sens si care fac doar rau,in primul rand tie si dupaia voua ca si cuplu.
Cata prostie am putut sa citesc la tine,,,cum poti sa zici ca e normal sa pastrezi relatie amical cu fostu sau fosta unde s-a mai auzit asa,,,pai atunci voi ce mai cautati impreuna daca va arde sa trimiteti mesaje de sarbatori,,,si de zi de nastere fostilor,,,inseamna ca atunci cand vine ziua voastra uitati si ii trimiteti tot fostului,,,,draga mea relatiile cand se termina au un motiv,,,ca daca ar continua dupa vad rostul pentru care s-ar mai desparti,,,,, ,,,,nu stiu ce sa zic poate sunt eu mai de moda veche,,,,,,auzi sa mentii relatia cu fostul fetelor cate dintrei voi mai faceti asa ,,,, nu mi se pare normal,,,dar in fine sa dau un sfat,,,,daca el iti spune ca daca iti convine bine daca nu iar bine,,,,,nu vad cum e relatia asta,,,,, daca i-ai faci tu la fel,,,oare tot asa ar mai gandi???/
ghiuzelim
Postat pe 21 Aprilie 2010 01:51
De la: LOPY_71, la data 2010-04-21 00:17:28lasati d-le femeia in pace cu prostiile
da-ti un sfat si atit
barbatsu a iubit ft mult fosta lui prietena si e destul de greu sa o uite
despartirea lor poate ca a fost dubioasa si omul s-a insurat cu alta sa-i faca necaz



da. si pasarelele ciripesc in voie, primavara iar norul vulcanic este doar o inventie.
saacutu' barbacso, acu' e novoit sa 'uta la doua. ii plang di mila!!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 21 Aprilie 2010 07:42
De la: iubytzik22, la data 2010-04-20 00:34:24Si mie sotu mi-a facut o faza de genu asta cu o fata cu care nu fusese iubit ci amic, si tot discuta cu aia acolo si il intreb cu cine discuti cu respectiva?nu discut cu un baiat... ok...si a doua zi mi s-a stricat calc intru pe al lui sa caut ceva si ce credeti ca gasesc oa avea bagata pe aia in lista...si cel mai mult m-a durut ca m-a mintit...si am intrat dp messu lui si am vb cu ea parand ca sunt sotu meu si dupa i-am facut capu calendar de nu i-a mai trebuit sa discute cu ea....si l-am rezolvat ....poti incerca metoda asta intri dp messu lui si discuti cu ea...si vezi ce discuta si cum se comporta....si asa afli adevarul da vezi sa nu te dai de gol......


a intra pe messul altuia mi se pare in afara de nesimtire si cea mai mare incalcare a intimitatii persoane de langa tine. imi dau seama de respectul din relatia voastra. sunt de 7 ani cu prietena mea si nici macar nu am vazut lista ei de mess, dar sa mai intru. si ea procedeaza la fel. dar oricum mai am un motiv pe care sa il aduc la intrebarea "de ce ne intelegem asa bine cand toti cunoscutii nostrii capiaza in relatiile lor?" pe care mi-a adresat-o zilele trecute.
leo_
Postat pe 21 Aprilie 2010 11:15
De la: ghiuzelim, la data 2010-04-21 01:51:18
De la: jowanna2006, la data 2010-04-13 17:04:28Si eu si prietenul meu tinem legatura cu fostii si noua ni se pare normal,in sensul mesajelor de sarbatori,zile de nastere si cateva discutii mai intamplatoare...Eu cred ca esti mai geloasa de fire dar gresesti daca ii arati asta,barbatii vor sa aiba langa ei femei sigure pe ele. Daca el s-a insurat cu tine si mai aveti si copii e clar ca pe tine te-a vrut nu mai rascolii lucruri care nu au sens si care fac doar rau,in primul rand tie si dupaia voua ca si cuplu.
Cata prostie am putut sa citesc la tine,,,cum poti sa zici ca e normal sa pastrezi relatie amical cu fostu sau fosta unde s-a mai auzit asa,,,pai atunci voi ce mai cautati impreuna daca va arde sa trimiteti mesaje de sarbatori,,,si de zi de nastere fostilor,,,inseamna ca atunci cand vine ziua voastra uitati si ii trimiteti tot fostului,,,,draga mea relatiile cand se termina au un motiv,,,ca daca ar continua dupa vad rostul pentru care s-ar mai desparti,,,,, ,,,,nu stiu ce sa zic poate sunt eu mai de moda veche,,,,,,auzi sa mentii relatia cu fostul fetelor cate dintrei voi mai faceti asa ,,,, nu mi se pare normal,,,dar in fine sa dau un sfat,,,,daca el iti spune ca daca iti convine bine daca nu iar bine,,,,,nu vad cum e relatia asta,,,,, daca i-ai faci tu la fel,,,oare tot asa ar mai gandi???/
nu e normal ca dupa o despartire sau un divort sa mai pastrezi legatura cu fosta nevasta..inseamna ca asta nu a fost decat o despartire doar pe hartie..in rest sunt la fel ca inainte de a se desparti...
kudika029282
Postat pe 21 Aprilie 2010 21:17
De la: LOPY_71, la data 2010-04-21 00:17:28lasati d-le femeia in pace cu prostiile
da-ti un sfat si atit
barbatsu a iubit ft mult fosta lui prietena si e destul de greu sa o uite
despartirea lor poate ca a fost dubioasa si omul s-a insurat cu alta sa-i faca necaz

D-na sau donshoara Omida, daca aveti un glob de cristal, imi spuneti si mie cand voi reusi sa-mi achizitionez un Harley Davidson -fat bob multam anticipat
miss_darine
Postat pe 21 Aprilie 2010 21:34
Mie personal.....categoria de oameni care raman prieteni cu fostii...nu imi inspira incredere!!!....nu vad rostul prieteniei...cu cineva care reprezinta trecutul!!.....poate are regrete s-au nu o poate scoate din inima si mintea lui. Dar nu stiu daca poti sa il conditionezi tu!!...dac el nu isi da seama ce tre sa fac si ce nu...aveti o mare problema!!
butterfly_sound_of_love
Postat pe 22 Aprilie 2010 17:37
De la: nico_dana2006, la data 2010-04-22 17:37:14Mie personal.....categoria de oameni care raman prieteni cu fostii...nu imi inspira incredere!!!....nu vad rostul prieteniei...cu cineva care reprezinta trecutul!!.....poate are regrete s-au nu o poate scoate din inima si mintea lui. Dar nu stiu daca poti sa il conditionezi tu!!...dac el nu isi da seama ce tre sa fac si ce nu...aveti o mare problema!!
nu are nici un rost prietenia cu un fost sot sau iubit este ceva ce nu merge.....ori se despart ori se joaca cu divortul...
kudika029282
Postat pe 23 Aprilie 2010 20:48
De la: nico_dana2006, la data 2010-04-22 17:37:14Mie personal.....categoria de oameni care raman prieteni cu fostii...nu imi inspira incredere!!!....nu vad rostul prieteniei...cu cineva care reprezinta trecutul!!.....poate are regrete s-au nu o poate scoate din inima si mintea lui. Dar nu stiu daca poti sa il conditionezi tu!!...dac el nu isi da seama ce tre sa fac si ce nu...aveti o mare problema!!


daca te-ai despartit sub niste auspicii furtunoase, nici macar loc de buna ziua nu se lasa.
da' daca despartirea a fost una amiabila, cu strangeri de mana dupa ultima partida de sex, sexul de despartire, lasi loc si de buna ziua si de o cafea la terasa din centru si de o noapte furtunoasa.
ca sa nu mai zic de mesajele de sarbatori!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 23 Aprilie 2010 22:09
De la: gigel_curiosu, la data 2010-04-23 22:09:20
De la: nico_dana2006, la data 2010-04-22 17:37:14Mie personal.....categoria de oameni care raman prieteni cu fostii...nu imi inspira incredere!!!....nu vad rostul prieteniei...cu cineva care reprezinta trecutul!!.....poate are regrete s-au nu o poate scoate din inima si mintea lui. Dar nu stiu daca poti sa il conditionezi tu!!...dac el nu isi da seama ce tre sa fac si ce nu...aveti o mare problema!!


daca te-ai despartit sub niste auspicii furtunoase, nici macar loc de buna ziua nu se lasa.
da' daca despartirea a fost una amiabila, cu strangeri de mana dupa ultima partida de sex, sexul de despartire, lasi loc si de buna ziua si de o cafea la terasa din centru si de o noapte furtunoasa.
ca sa nu mai zic de mesajele de sarbatori!
mi se pare ca sexul dupa un divort poate e mai pasional decat inainte de despartire...mare e gradina domnului...si multi prosti sunt in ea....
kudika029282
Postat pe 24 Aprilie 2010 15:11
De la: kudika029282, la data 2010-04-24 15:11:46
De la: gigel_curiosu, la data 2010-04-23 22:09:20
De la: nico_dana2006, la data 2010-04-22 17:37:14Mie personal.....categoria de oameni care raman prieteni cu fostii...nu imi inspira incredere!!!....nu vad rostul prieteniei...cu cineva care reprezinta trecutul!!.....poate are regrete s-au nu o poate scoate din inima si mintea lui. Dar nu stiu daca poti sa il conditionezi tu!!...dac el nu isi da seama ce tre sa fac si ce nu...aveti o mare problema!!


daca te-ai despartit sub niste auspicii furtunoase, nici macar loc de buna ziua nu se lasa.
da' daca despartirea a fost una amiabila, cu strangeri de mana dupa ultima partida de sex, sexul de despartire, lasi loc si de buna ziua si de o cafea la terasa din centru si de o noapte furtunoasa.
ca sa nu mai zic de mesajele de sarbatori!
mi se pare ca sexul dupa un divort poate e mai pasional decat inainte de despartire...mare e gradina domnului...si multi prosti sunt in ea....


draga mea, desf te rog, asoara cateva cuvinte despre gradina.
cu ce o uzi , ce ai in ea, ce creste la umbra nucului!?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 24 Aprilie 2010 15:14
De la: gigel_curiosu, la data 2010-04-24 15:14:27
De la: kudika029282, la data 2010-04-24 15:11:46
De la: gigel_curiosu, la data 2010-04-23 22:09:20
De la: nico_dana2006, la data 2010-04-22 17:37:14Mie personal.....categoria de oameni care raman prieteni cu fostii...nu imi inspira incredere!!!....nu vad rostul prieteniei...cu cineva care reprezinta trecutul!!.....poate are regrete s-au nu o poate scoate din inima si mintea lui. Dar nu stiu daca poti sa il conditionezi tu!!...dac el nu isi da seama ce tre sa fac si ce nu...aveti o mare problema!!


daca te-ai despartit sub niste auspicii furtunoase, nici macar loc de buna ziua nu se lasa.
da' daca despartirea a fost una amiabila, cu strangeri de mana dupa ultima partida de sex, sexul de despartire, lasi loc si de buna ziua si de o cafea la terasa din centru si de o noapte furtunoasa.
ca sa nu mai zic de mesajele de sarbatori!
mi se pare ca sexul dupa un divort poate e mai pasional decat inainte de despartire...mare e gradina domnului...si multi prosti sunt in ea....


draga mea, desf te rog, asoara cateva cuvinte despre gradina.
cu ce o uzi , ce ai in ea, ce creste la umbra nucului!?
de ce vrei amanunte...gradina domnului e prea mare si multi prosti incap in ea.....
kudika029282
Postat pe 24 Aprilie 2010 21:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu stiu ce sa afc 10 De la: dandanaua_reloaded 19 Septembrie 2009 21:39
EU SUNT UN BARBAT FIDEL. 25 De la: kudika418943 2 Octombrie 2011 10:33
De ce mint femeile? 21 De la: anissya 28 Septembrie 2010 00:50
am probleme cu iubitul meu 8 De la: yka_tyna11 20 Aprilie 2012 17:14
Nu mai stiu daca sunt amanta sau nevasta 49 De la: kudika022334 11 Septembrie 2009 18:31