Setari Cookie-uri

Infidelitate

Dragele mele, treziti-va la realitate si constientizati faptul ca majoritatea barbatilor cat si femeilor inseala. Da` inselam cand iubim cel mai mult, nu exista...daca te iubeste nu te inseala. Si aici intervin 2 probleme....ce anume preferati? Sa fiti inselate cu trupul sau cu sufletul? Preferati sa fiti tratate ca niste printese si sa va insele uneori cu trupul? sau preferati sa fiti tratate ca niste sclave si sa va insele cu sufletul? Va doresc sarbatori fericite in continuare!
andreetz25
Postat pe 6 Aprilie 2010 09:50
Da-mi voie sa ma minunez se profunzimea ideilor cat si a intrebarilor ...

Prefer sa nu ma insele !!! Si mai prefer sa ma trateze asa cum consider eu ca merit si asa cum il tratez si eu... Nici mai bine , nici mai rau !
ella_c
Postat pe 6 Aprilie 2010 10:35
De la: andreetz25, la data 2010-04-06 09:50:05Dragele mele, treziti-va la realitate si constientizati faptul ca majoritatea barbatilor cat si femeilor inseala. Da` inselam cand iubim cel mai mult, nu exista...daca te iubeste nu te inseala. Si aici intervin 2 probleme....ce anume preferati? Sa fiti inselate cu trupul sau cu sufletul? Preferati sa fiti tratate ca niste printese si sa va insele uneori cu trupul? sau preferati sa fiti tratate ca niste sclave si sa va insele cu sufletul? Va doresc sarbatori fericite in continuare!


As prefera sa nu mai vad topicuri aiurite de genul asta. S-a discutat problema de "n" ori aici, da un search inainte sa deschizi inca unul .
anissya
Postat pe 6 Aprilie 2010 13:38
si cu ce te ajuta daca constientizez eu?
pissy
Postat pe 10 Aprilie 2010 17:14


Toate femeile se plang ,depinde de fiecare cum se descurca intr-o relatie,trebuie sa fii proasta din toate punctele de vedere sa nu tii un barbat langa tine daca l-ai cucerit odata.Eu am sot si amant,amandoi ma iubesc,este adevarat ca nu poti iubi doi odata,dar te pot iubi doi,fara sa simta sotul ca tremuri mai tare pentru altul
kudika112955
Postat pe 11 Aprilie 2010 01:04
De la: kudika112955, la data 2010-04-11 01:04:50

Toate femeile se plang ,depinde de fiecare cum se descurca intr-o relatie,trebuie sa fii proasta din toate punctele de vedere sa nu tii un barbat langa tine daca l-ai cucerit odata.Eu am sot si amant,amandoi ma iubesc,este adevarat ca nu poti iubi doi odata,dar te pot iubi doi,fara sa simta sotul ca tremuri mai tare pentru altul
Al doilea amant cand ti-l faci?
Trecatorul
Postat pe 11 Aprilie 2010 01:06
Poate ca putin adevar exista in ceea ce spui ,dar ce te faci daca sfarsesti prin a te indrgosti de amant ?renunti la sot si optezi la o viata alaturi de cel care ti-a fost nu de mult amant?Aceasta noua formula nu te va ''satisface'' pe deplin pentru ca banuiesc ca odata ce o persoana opteaza pentru asemenea situatii inseamna ca este o persoana libertina si careia ii place adrenalina (situatia aceea tensionata,cand stai cu sufletul la gura sa nu care cumva sa fi descoperita de sot)asta este parerea mea,si sincer nu prea duce nicaieri
valentyna30
Postat pe 11 Aprilie 2010 08:08
Asa ca mai bine iti continui viata alaturi de sot si inveti odata cu el sa va apreciati unul pe celalaltsi
valentyna30
Postat pe 11 Aprilie 2010 08:10
fata eu nu-s draga cu tine ...ca nu am facut dragoste cu tine!?
roz5blue6lila7
Postat pe 11 Aprilie 2010 08:26
"Asa ca mai bine iti continui viata alaturi de sot si inveti odata cu el sa va apreciati unul pe celalaltsi"
corect...eu am invatat inselandu-l cat de mult il iubesc...si acum stiu ca numai langa el vreau sa fiu...
AndM
Postat pe 11 Aprilie 2010 18:41
Ochi ptr ochi si dinte ptr dinte !!!!! .... de asta ati auzit ?????nu mai stati si va LAMENTATI ,LUATI ATITUDINE si intoarce-ti "favorul"!!!:))))va zic eu ca e fffffffffffffffffff nice:)))
DYANNE_MGM
Postat pe 12 Aprilie 2010 15:51
Aaaaaa...si scuzati-mi ortografia!!am gresit "butzin":P
DYANNE_MGM
Postat pe 12 Aprilie 2010 15:58
Ma sincer nu prea iti inteleg problema....se inampla sa mai inseli sh din dragoste pur sh simplu 'picp' la un moment dat daca s eiveste ocazia..asha k n snt de acord cu tine:D
Andree_a
Postat pe 12 Aprilie 2010 18:40
De la: Andree_a, la data 2010-04-12 18:40:26Ma sincer nu prea iti inteleg problema....se inampla sa mai inseli sh din dragoste pur sh simplu 'picp' la un moment dat daca s eiveste ocazia..asha k n snt de acord cu tine:D


se intampla sa inseli din dragoste ...pentru celalalt poate. Ocazii poate se ivesc multe...mai ales ca femeie...dar daca le dai curs...stii tu mai bine ce se spune despre femeile care ii schimba ca pe sosete sau umbla cu mai multi odata Pacat de fraierul care probabil nu stie ce tine langa el
bogdandbm
Postat pe 13 Aprilie 2010 11:46
printeshica..chicalacacichica .. telenovela ieftina chicalacacichica.
felixcat
Postat pe 13 Aprilie 2010 16:30
foarte tare!!!!!sa inseli din dragoste poate ar trebui sa se scrie un topic de genul "Dragoste si razbunare" mai andreea, pana acum nu am auzit sa inseli pe cineva pentru ca il iubesti....ori iubesti ori inseli,sunt doua lucruri diametral opuse.....dar in fine...poate sunt eu mai veche sau unii au cam uitat de iubire......bine,asta in cazul in care au stiut vreodata si in plus daca tot zici de acest "inselat din iubire" cum se manifesta??? iti iubesti prietenul dar te culci cu altul pentru simplu fapt ca joaca horminii in tine??
In fine,asta ramane tema de studiu
emilly_angel
Postat pe 14 Aprilie 2010 00:38
De la: bogdandbm, la data 2010-04-13 11:46:15
De la: Andree_a, la data 2010-04-12 18:40:26Ma sincer nu prea iti inteleg problema....se inampla sa mai inseli sh din dragoste pur sh simplu 'picp' la un moment dat daca s eiveste ocazia..asha k n snt de acord cu tine:D


se intampla sa inseli din dragoste ...pentru celalalt poate. Ocazii poate se ivesc multe...mai ales ca femeie...dar daca le dai curs...stii tu mai bine ce se spune despre femeile care ii schimba ca pe sosete sau umbla cu mai multi odata Pacat de fraierul care probabil nu stie ce tine langa el





foarte tare....un baiat care gandeste ..nota 10
emilly_angel
Postat pe 14 Aprilie 2010 00:43
o data in viata tot te inseala ..nu egzista asa ceva ...si u il vei insela makar o data ...ideea ar fi sa nu si faca o relatie prea lunga cu amanta, sa u sa ti dai seaama ca ti place mai mult :))celalalt toti .barbatii inseala macar o data si femeile...deobicei in relatii de lunga durata se intampla ...plictiseala bato vina........
kudika149972
Postat pe 14 Aprilie 2010 10:43
De la: kudika149972, la data 2010-04-14 10:43:03o data in viata tot te inseala ..nu egzista asa ceva ...si u il vei insela makar o data ...ideea ar fi sa nu si faca o relatie prea lunga cu amanta, sa u sa ti dai seaama ca ti place mai mult :))celalalt toti .barbatii inseala macar o data si femeile...deobicei in relatii de lunga durata se intampla ...plictiseala bato vina........


Pai normal...daca pentru unii/unele conteaza doar satisfactia sexuala si eventual banii intr-o relatie, cum sa nu inseli. Poate mai exista si unii/unele la care intr-o relatie primeaza alte aspecte inaintea satisfactiei sexuale, cu toate ca e o specie pe cale de disparitie. E normal ca dupa un timp intervine monotonia si nu mai ai nimic interesant de descoperit unul la celalalt (valabil la orice cuplu), dar dupa logica mea ar trebui sa te uneasca alte lucruri mai importante (intelegerea, respectul, planuri impreuna, caracterul omului etc). Daca conteaza doar satisfactia sexuala se poate rezolva cu un vibrator (marime cat cuprinde, vibratii chestii trestii ) si pt barbati la fel...exista tot felul de chestii pentru satisfacere daca asta se doreste. Sau daca ti se face de duca...de ce trebuie sa inseli (ceea ce mie treaba cu inselatul mi se pare ca il iei de prost/proasta pe cel/cea de langa tine) si nu pui punct relatiei? Asa isi vede fiecare de ale lui si cauta ce doreste de la viata. Dar deeee...poti sa dai de ceva mai slab decat ce ai, sau care iti ofera satisfactie doar pe plan sexual si atat...si normal...in rest tot mai bun/buna e proasta/prostul cu care stai oficial. Dar cum...femeia e femeie si arata ca vrea...si barbatul e barbat si trebuie sa arate ca poate...depinde acum fiecare cum priveste lucrurile. Parerea mea
bogdandbm
Postat pe 14 Aprilie 2010 12:07
Ce nu intelegeti voi aici...cati oameni , atatea pareri diferite.Poate ca unora li se pare o prostie sa insele persoana de langa ea...alaturi de care traieste, culmea..pana acum 2 ani si eu eram o astfel de persoana, nu concepeam sa ma uit la un alt barbat, asta pana cand am aflat ca era implicat intr-o relatie(cu o femeie casatorita) chiar de la inceputul relatiei noastre...la care in cele din urma a renuntat.De ce am ramas alaturi de el?....pentru ca deja avem o familie..si pentru ca el mi-a confesat greseala lui.L-am iertat, dar cum altadata nu ridicam ochii din "pamant", acum am inceput sa ii ridic. El a provocat lucrul acesta la mine:curiozitatea, aveam in minte o intrebare (poti sa tii la o persoana si totusi sa o inseli?)...si intradevar este posibil sa ai sentimente fata de doua persoane...doar ca sentimentul difera.Nu am de gand sa renunt la sot, nici la amant..deocamdata.Dar odata cu experienta asta noua pentru mine..am invatat multe si nu mai condamn pe nimeni, fiecare isi traieste viata asa cum crede si vrea. Nu va aruncati atat de repede cu afirmatii de genul "nu as face niciodata asa ceva"..pentru ca viata te schimba, nici nu poti realiza cat.
Eva1980
Postat pe 20 Aprilie 2010 13:46
De acord cu tine.Unde dragoste nu e nimic nu e.De ce sa alegi cum vrei sa fii inselata?Cine iubeste cu adevarat nu o va face niciodata.DESI SA RECUNOASTEM CA SITUATIA ASTA E MAI RARA.Atata vreme cat facem parte din rasa umana consider ca ar trebui sa avem suficient discernamant.Nu poate dl.infidel sa-ti spuna ca s-a intamplat ,,din greseala".Probabil ca in situatia asta greseala esti chiar tu si trebuie sa iei masuri.Sa nu-mi spuna mie cineva ca a trecut prin asta si a iertat,uitat etc.Undeva in suflet ramane spinul infipt si viata ta urmatoare nu poti face abstractie de ce s-a intamplat.Sunt complet impotriva uitarii,acceptarii,iertarii infidelitatii.
Dany38
Postat pe 30 Aprilie 2010 09:38
Nu-mi dai si mie reteta?
emilelster
Postat pe 30 Aprilie 2010 12:29
De la: emilelster, la data 2010-04-30 12:29:32Nu-mi dai si mie reteta?


se iau doua oua, un carnat si niste marar. se bat oole bine, pana ajung la saturatie, carnatul de decojeste si se freaca bine pana ii dispare moliciunea.
se deschide cuptorul incins bine, si se lasa la macerat vreo 30 minute.
daca nu-i de ajuns, se baga iara in cuptorul incins bine.
apoi, se fumeaza tigarea de dupa.
geo_reincarcat_iara
Postat pe 30 Aprilie 2010 12:35
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-04-30 12:35:45
De la: emilelster, la data 2010-04-30 12:29:32Nu-mi dai si mie reteta?


se iau doua oua, un carnat si niste marar. se bat oole bine, pana ajung la saturatie, carnatul de decojeste si se freaca bine pana ii dispare moliciunea.
se deschide cuptorul incins bine, si se lasa la macerat vreo 30 minute.
daca nu-i de ajuns, se baga iara in cuptorul incins bine.
apoi, se fumeaza tigarea de dupa.

Si acel "pofta buna"de rigoare...? nu esti un bun bucatar...
oxo_White_Rose_oxo
Postat pe 30 Aprilie 2010 12:43
daca gusta din carnat, ii uram si pofta buna
geo_reincarcat_iara
Postat pe 30 Aprilie 2010 12:45
De la: bogdandbm, la data 2010-04-14 12:07:41
De la: kudika149972, la data 2010-04-14 10:43:03o data in viata tot te inseala ..nu egzista asa ceva ...si u il vei insela makar o data ...ideea ar fi sa nu si faca o relatie prea lunga cu amanta, sa u sa ti dai seaama ca ti place mai mult :))celalalt toti .barbatii inseala macar o data si femeile...deobicei in relatii de lunga durata se intampla ...plictiseala bato vina........


Pai normal...daca pentru unii/unele conteaza doar satisfactia sexuala si eventual banii intr-o relatie, cum sa nu inseli. Poate mai exista si unii/unele la care intr-o relatie primeaza alte aspecte inaintea satisfactiei sexuale, cu toate ca e o specie pe cale de disparitie. E normal ca dupa un timp intervine monotonia si nu mai ai nimic interesant de descoperit unul la celalalt (valabil la orice cuplu), dar dupa logica mea ar trebui sa te uneasca alte lucruri mai importante (intelegerea, respectul, planuri impreuna, caracterul omului etc). Daca conteaza doar satisfactia sexuala se poate rezolva cu un vibrator (marime cat cuprinde, vibratii chestii trestii ) si pt barbati la fel...exista tot felul de chestii pentru satisfacere daca asta se doreste. Sau daca ti se face de duca...de ce trebuie sa inseli (ceea ce mie treaba cu inselatul mi se pare ca il iei de prost/proasta pe cel/cea de langa tine) si nu pui punct relatiei? Asa isi vede fiecare de ale lui si cauta ce doreste de la viata. Dar deeee...poti sa dai de ceva mai slab decat ce ai, sau care iti ofera satisfactie doar pe plan sexual si atat...si normal...in rest tot mai bun/buna e proasta/prostul cu care stai oficial. Dar cum...femeia e femeie si arata ca vrea...si barbatul e barbat si trebuie sa arate ca poate...depinde acum fiecare cum priveste lucrurile. Parerea mea







mult adevar graiesti !!!
lucky_29
Postat pe 7 Mai 2010 08:49
De la: Lucky__29, la data 2010-05-07 08:49:23
De la: bogdandbm, la data 2010-04-14 12:07:41
De la: kudika149972, la data 2010-04-14 10:43:03o data in viata tot te inseala ..nu egzista asa ceva ...si u il vei insela makar o data ...ideea ar fi sa nu si faca o relatie prea lunga cu amanta, sa u sa ti dai seaama ca ti place mai mult :))celalalt toti .barbatii inseala macar o data si femeile...deobicei in relatii de lunga durata se intampla ...plictiseala bato vina........


Pai normal...daca pentru unii/unele conteaza doar satisfactia sexuala si eventual banii intr-o relatie, cum sa nu inseli. Poate mai exista si unii/unele la care intr-o relatie primeaza alte aspecte inaintea satisfactiei sexuale, cu toate ca e o specie pe cale de disparitie. E normal ca dupa un timp intervine monotonia si nu mai ai nimic interesant de descoperit unul la celalalt (valabil la orice cuplu), dar dupa logica mea ar trebui sa te uneasca alte lucruri mai importante (intelegerea, respectul, planuri impreuna, caracterul omului etc). Daca conteaza doar satisfactia sexuala se poate rezolva cu un vibrator (marime cat cuprinde, vibratii chestii trestii ) si pt barbati la fel...exista tot felul de chestii pentru satisfacere daca asta se doreste. Sau daca ti se face de duca...de ce trebuie sa inseli (ceea ce mie treaba cu inselatul mi se pare ca il iei de prost/proasta pe cel/cea de langa tine) si nu pui punct relatiei? Asa isi vede fiecare de ale lui si cauta ce doreste de la viata. Dar deeee...poti sa dai de ceva mai slab decat ce ai, sau care iti ofera satisfactie doar pe plan sexual si atat...si normal...in rest tot mai bun/buna e proasta/prostul cu care stai oficial. Dar cum...femeia e femeie si arata ca vrea...si barbatul e barbat si trebuie sa arate ca poate...depinde acum fiecare cum priveste lucrurile. Parerea mea







mult adevar graiesti !!!

...Multe s-au schimbat cu timpul. Unele doar “in mai prost”,
Chiar ºi fetele sunt altfel, nu mai sunt deloc ce-au fost.
Inainte erau tandre, mai cuminþi, mergeau la ºcoalã
Acum au ca singur scop, sã bage bãrbaþii-n boalã
In trecut te-ar fi iubit de veneai c-o floare-n dar,
Astãzi nu au timp de flori, stau prin mall sau la solar.
Dãdeai gata orice fatã c-o cutie de bomboane,
Acum unele iþi cer sã le pui chiar silicoane.

In trecut ieºeau prin parcuri, la plimbare, dar acu’,
Ele nu mai vor pe bancã, ci pe boxe in Bamboo.
Te rugai intens de vre-una ca s-o plimbi prin parc in noapte
Acum vin ºi câte zece, dacã au ai tãi Q7.

In trecut de te plãcea, iþi scria destul de des
Bileþele de amor, nu-þi lãsa “offline” pe mess.
Nu aveai poze cu ea, o puteai vedea doar “live”.
Acum poþi s-o studiezi ºi pe “Facebook” ºi “Hi5″

Atunci de-o scoteai la film, aºteptaþi la braþ troleul
Azi stã la telenovele dacã n-o scoþi cu BMW-ul.
Seara, la prima-ntalnire, i-arãtai ceru-nstelat
Acum ii arãþi tavanul, cã deja ai dus-o-n pat.

Pe-atunci nu ºtia ce-i “shopping”, nu iºi lua haine din mall
N-avea firme preferate… se ducea la croitor.
Atunci nu aveam mobile, aºteptai in frig o fatã.
Acum ii dai SMS :”Am ajuns.Cobori odatã?!?”

Ce frumos era-n trecut, când vorbeam de viitor
La un suc la o terasã, nu direct in dormitor.
Ne doream c-acele vremuri sã nu treacã niciodatã,
Unde sunt?, unde s-au dus?… fetele de altãdatã.
cred ca s-a spus deja dar ...eu mai incerc...
RUY_BLAS
Postat pe 11 Mai 2010 20:49
De la: sirghea, la data 2010-05-11 20:49:26
De la: Lucky__29, la data 2010-05-07 08:49:23
De la: bogdandbm, la data 2010-04-14 12:07:41
De la: kudika149972, la data 2010-04-14 10:43:03o data in viata tot te inseala ..nu egzista asa ceva ...si u il vei insela makar o data ...ideea ar fi sa nu si faca o relatie prea lunga cu amanta, sa u sa ti dai seaama ca ti place mai mult :))celalalt toti .barbatii inseala macar o data si femeile...deobicei in relatii de lunga durata se intampla ...plictiseala bato vina........


Pai normal...daca pentru unii/unele conteaza doar satisfactia sexuala si eventual banii intr-o relatie, cum sa nu inseli. Poate mai exista si unii/unele la care intr-o relatie primeaza alte aspecte inaintea satisfactiei sexuale, cu toate ca e o specie pe cale de disparitie. E normal ca dupa un timp intervine monotonia si nu mai ai nimic interesant de descoperit unul la celalalt (valabil la orice cuplu), dar dupa logica mea ar trebui sa te uneasca alte lucruri mai importante (intelegerea, respectul, planuri impreuna, caracterul omului etc). Daca conteaza doar satisfactia sexuala se poate rezolva cu un vibrator (marime cat cuprinde, vibratii chestii trestii ) si pt barbati la fel...exista tot felul de chestii pentru satisfacere daca asta se doreste. Sau daca ti se face de duca...de ce trebuie sa inseli (ceea ce mie treaba cu inselatul mi se pare ca il iei de prost/proasta pe cel/cea de langa tine) si nu pui punct relatiei? Asa isi vede fiecare de ale lui si cauta ce doreste de la viata. Dar deeee...poti sa dai de ceva mai slab decat ce ai, sau care iti ofera satisfactie doar pe plan sexual si atat...si normal...in rest tot mai bun/buna e proasta/prostul cu care stai oficial. Dar cum...femeia e femeie si arata ca vrea...si barbatul e barbat si trebuie sa arate ca poate...depinde acum fiecare cum priveste lucrurile. Parerea mea







mult adevar graiesti !!!

...Multe s-au schimbat cu timpul. Unele doar “in mai prost”,
Chiar ºi fetele sunt altfel, nu mai sunt deloc ce-au fost.
Inainte erau tandre, mai cuminþi, mergeau la ºcoalã
Acum au ca singur scop, sã bage bãrbaþii-n boalã
In trecut te-ar fi iubit de veneai c-o floare-n dar,
Astãzi nu au timp de flori, stau prin mall sau la solar.
Dãdeai gata orice fatã c-o cutie de bomboane,
Acum unele iþi cer sã le pui chiar silicoane.

In trecut ieºeau prin parcuri, la plimbare, dar acu’,
Ele nu mai vor pe bancã, ci pe boxe in Bamboo.
Te rugai intens de vre-una ca s-o plimbi prin parc in noapte
Acum vin ºi câte zece, dacã au ai tãi Q7.

In trecut de te plãcea, iþi scria destul de des
Bileþele de amor, nu-þi lãsa “offline” pe mess.
Nu aveai poze cu ea, o puteai vedea doar “live”.
Acum poþi s-o studiezi ºi pe “Facebook” ºi “Hi5″

Atunci de-o scoteai la film, aºteptaþi la braþ troleul
Azi stã la telenovele dacã n-o scoþi cu BMW-ul.
Seara, la prima-ntalnire, i-arãtai ceru-nstelat
Acum ii arãþi tavanul, cã deja ai dus-o-n pat.

Pe-atunci nu ºtia ce-i “shopping”, nu iºi lua haine din mall
N-avea firme preferate… se ducea la croitor.
Atunci nu aveam mobile, aºteptai in frig o fatã.
Acum ii dai SMS :”Am ajuns.Cobori odatã?!?”

Ce frumos era-n trecut, când vorbeam de viitor
La un suc la o terasã, nu direct in dormitor.
Ne doream c-acele vremuri sã nu treacã niciodatã,
Unde sunt?, unde s-au dus?… fetele de altãdatã.
cred ca s-a spus deja dar ...eu mai incerc...


Eu sunt de moda veche la naiba ( cu cateva exceptii micute de tot ) ! Nici asa nu e bine, ca e greu sa gasesti unul serios, dar eu am fost mai norocoasa si am pus mana pe el din timp !
Summer_
Postat pe 11 Mai 2010 21:03

"Eu sunt de moda veche la naiba ( cu cateva exceptii micute de tot ) ! Nici asa nu e bine, ca e greu sa gasesti unul serios, dar eu am fost mai norocoasa si am pus mana pe el din timp ! "

Mai bine fata de moda veche decat bagaboanta la moda (sau cum zic ele ca... experimenteaza si isi traiesc viata )
bogdandbm
Postat pe 12 Mai 2010 18:39
daca barbatul inseala nu vad de ce nu ar insela si femeia.o femeie inseala pt ca nu i se acorda destula atentie.la inceput spui* ca e greu sa gasesti unul serios, dar eu am fost mai norocoasa si am pus mana pe el din timp,* mai tarziu spui mai bine* bagaboanta la moda (sau cum zic ele ca... experimenteaza si isi traiesc viata*decat nefericita!!!
diana_alin
Postat pe 13 Mai 2010 00:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
tu ce ai face in locul meu ?! 49 De la: crissa_909 3 Iunie 2009 16:47
Oare il iubesc prea mult? 9 De la: invain 13 Iulie 2010 02:16
ajutorrrr 40 De la: gb_byenkutza 7 Iunie 2010 19:17
Ai putea trece peste un "one-night stand" al partenerului? 78 De la: Cassey 19 Mai 2009 10:33
am nevoie de un sfat.... 30 De la: leu_shukar 23 Februarie 2009 10:32