Setari Cookie-uri

nu-l inteleg:(

cu aproape un an in urma am cunoscut un baiat pe net.am vorbit cateva luni pe mess si apoi ne-am cunoscut fata in fata.am incercat o relatiee care a durat f putin si asta din cauza mea..desi suntem asemanatori si cautam aceleasi lucruri in viata, mergem pe cai diferite.
dupa ce s-a terminat relatia noastra nu a mai vorbit o perioada cu mine dar apoi am dat la pace am zis ca ramane buni prieteni si mi-a zis ca e mai bn asa ca poate e ca mine:poate nu ne potrivim
a fost totul ok pana acum 1 luna cand ne-am intalnit din "intamplare"..am stat putin de vorba si apoi fiecare si-a vazut de drum.dar de atunci a inceput cu chestii de genul ca m-am schimbat de cand nu m-a mai vazut,ca ii e dor de mn si aseara mi-a zis ca si-ar fi dorit sa mergem amandoi de mana la inviere
nu il mai inteleg..ce vrea dupa aceste luni si dc imi zice lucrurile astea?
yulyana_c
Postat pe 4 Aprilie 2010 18:53
cred ca mandrul tocmai s-a despartit de o fatuca si l-a cuprins dintr-o data tristetea. s-a gandit ce s-a gandit si a realizat ca exista o gasculita prin imprejur care odata era tare doritoare.
acum, evident ca sunt multe de zis pentru a impresiona pe cineva si poate chiar de a o "tine de mana" o perioada, insa o astfel de actiune ar trebui privita cu oarecare circumspectiune.
totusi, viata este scurta asa ca poate totusi ar trebui sa profiti o perioada de eruptia de sentimente subite. hihi!
jenesaispas
Postat pe 5 Aprilie 2010 11:37
De la: danyella_c, la data 2010-04-04 18:53:09cu aproape un an in urma am cunoscut un baiat pe net.am vorbit cateva luni pe mess si apoi ne-am cunoscut fata in fata.am incercat o relatiee care a durat f putin si asta din cauza mea..desi suntem asemanatori si cautam aceleasi lucruri in viata, mergem pe cai diferite.
dupa ce s-a terminat relatia noastra nu a mai vorbit o perioada cu mine dar apoi am dat la pace am zis ca ramane buni prieteni si mi-a zis ca e mai bn asa ca poate e ca mine:poate nu ne potrivim
a fost totul ok pana acum 1 luna cand ne-am intalnit din "intamplare"..am stat putin de vorba si apoi fiecare si-a vazut de drum.dar de atunci a inceput cu chestii de genul ca m-am schimbat de cand nu m-a mai vazut,ca ii e dor de mn si aseara mi-a zis ca si-ar fi dorit sa mergem amandoi de mana la inviere
nu il mai inteleg..ce vrea dupa aceste luni si dc imi zice lucrurile astea?


Eu te-as intreba doar atat: ce-ti pasa? De vreme ce nu te intereseaza tipul, ce importanta are pentru tine daca il intelegi sau nu? Nu spuneai tu ca nu va potriviti? Atunci care-i off-ul tau?Sau poate ca te intereseaza , poate ca o vorba de genul "sa ne tinem de mana" ti-a nascut fluturasii in stomac, ti-a renascut sperante.
Btw, oamenii nu se schimba peste noapte. Sau, daca se intampla asa ceva... e nevoie de multi ani in spate, multa durere si suferinta, de multe tocuri ale usii de care sa te lovesti. Un baiat care se plictiseste singur (ca doar era cuc in noapte de Inviere, nu?) foloseste formula.. "Mi-e dor de tine" ca sa-si umple golul, doar atat.
rashela
Postat pe 5 Aprilie 2010 12:31
a incercat sa te bulverseze si a reusit...tu esti interesata de el?
roz5blue6lila7
Postat pe 5 Aprilie 2010 12:49
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-04-05 12:49:39a incercat sa te bulverseze si a reusit...tu esti interesata de el?
vrea doar sa te amageasca si sa te pacaleasca.....
kudika029282
Postat pe 5 Aprilie 2010 17:16
De la: danyella_c, la data 2010-04-04 18:53:09cu aproape un an in urma am cunoscut un baiat pe net.am vorbit cateva luni pe mess si apoi ne-am cunoscut fata in fata.am incercat o relatiee care a durat f putin si asta din cauza mea..desi suntem asemanatori si cautam aceleasi lucruri in viata, mergem pe cai diferite.
dupa ce s-a terminat relatia noastra nu a mai vorbit o perioada cu mine dar apoi am dat la pace am zis ca ramane buni prieteni si mi-a zis ca e mai bn asa ca poate e ca mine:poate nu ne potrivim
a fost totul ok pana acum 1 luna cand ne-am intalnit din "intamplare"..am stat putin de vorba si apoi fiecare si-a vazut de drum.dar de atunci a inceput cu chestii de genul ca m-am schimbat de cand nu m-a mai vazut,ca ii e dor de mn si aseara mi-a zis ca si-ar fi dorit sa mergem amandoi de mana la inviere
nu il mai inteleg..ce vrea dupa aceste luni si dc imi zice lucrurile astea?



acuma na ........daca numai isi dorea sa te tina de mana !!! e pacatul pe jumatate!
anastasia_m
Postat pe 24 Aprilie 2010 18:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeia berbec si barbatul rac,ce zice-ti? 20 De la: greierash 30 Septembrie 2009 23:05
Ce sa mai fac?am ajuns la exasperare 12 De la: ionelaela 15 Martie 2010 21:33
Vreau un zambet 16 De la: LizMarinovici 29 Aprilie 2010 19:50
respectul 15 De la: mitura 29 August 2009 16:58
as avea nevoie de parerea voastra. 7 De la: kudika020591 5 Septembrie 2011 19:57