Setari Cookie-uri

nu stiu ce mi se intimpla

buna fetelor ai sa va spun ce mi-sa intimplat eu sunt singura de 2 ani sunt div si am o fetita de 2 ani si ma simt foarte singura sinu credeam ca o sa mai tin la cineva vrodata dar mi sa intimplat am cunoscut un barbat pe net m-am intilnit cu el dupa 3 luni super de treaba el lucra afara si venea cam la 3 sap acasa vb in fiecare zi pe mes prin mes la tel dar cind venea acasa nu raspundea la tel pina mi-a trimes mes ca mai este cu cineva si in sfirsit nu l-am mai cautat
dar dupa o luna a intrat iar in vb cu mine imi trecuse sup pina la urma fusese sincer nu se intimplase nimic intre noi doar am mincat o pizza si am baut o cafea si nu stiu cum a reusit sa ma vrajeasca ca dupa 1 luna am fost impreuna la munte a fost super dar m-am simtit nasol stiind ca este cu altcineva dar am facut-o nu stiu m-a atras niciodata pina la 33 de ani nu am facut asa ceva dar sa intimplat si dupa ne-am mai vazut dupa revelion tot asa am fost la munte si dupa nu m-a mai cautat el mi-a spus ca nu mai este cu fosta dar defapt el mai era am aflat pina la urma dar sincer nu stiu ce mi sa intimplat imi place de el si tot am insistat cu mes o data imi raspunde de 10 nu si acum ma vrea acum nu ma vrea nu stiu ce sa mai cred acum nu mai este cica fosta dar eu nu mai cred nu stiu ce mi se intimpla cred ca a fost ceva la prima vedere ce sa fac dati-mi si mie un sfat va rog
erosita
Postat pe 5 Aprilie 2010 17:40
Sa te trezesti si sa-ti dai seama ca esti mantaua lui de vreme rea este singurul sfat pe care ti-l pot da
miss_darine
Postat pe 5 Aprilie 2010 17:46
da asa este sunt constienta de asta dar totusi ma gindesc la el sincer vreau sa nu ma mai gindesc dar ceva ceva imi aduce aminte de el ms de sfat pupici
erosita
Postat pe 8 Aprilie 2010 00:39
Sa-l lasi si sa-ti gasesti pe cineva care chiar te merita.El te cauta doar cand are nevoie de tine,apoi uita de existenta ta.Multa bafta!
cami_goanga10
Postat pe 8 Aprilie 2010 00:41
da asa este mersi fetelor de sfaturi si ca sunteti alaturi de mine sper din toata inima sa il uit pupici
erosita
Postat pe 8 Aprilie 2010 00:49
De la: erosita, la data 2010-04-08 00:49:48da asa este mersi fetelor de sfaturi si ca sunteti alaturi de mine sper din toata inima sa il uit pupici


sa te pretuiesti mai mult!
tu ai nevoie de iubire, atentii, afectiune, intelegere...el nu ti le poate oferi...te minti singura..STIU CUM E..:(
Un sfat : gandeste pozitiv ...pune mare pret pe tine...valorezi mai mult ...
shadow12
Postat pe 16 Aprilie 2010 19:53
Am ametit... Ar fi bine sa mai folosesti si tu punctul si virgula, din cand in cand...
Back on topic :parerea mea e ca barbatul respectiv nu-si dorea decat o aventura si atat... Si cum tu erai prin preajma, a apelat la tine. Te-ai distrat cu el, ati fost la munte... Ce mai vrei? Sa te ia de nevasta si sa traiti fericiti ca-n povesti? Asta nu se va intampla...
Micael
Postat pe 17 Aprilie 2010 11:38
da trebui sa ai spui pur si siplu ce simti si ce vrei de la el...................si atunci vezi ce raspuns primesti ..............si tot atunci vezi ce simpte pentru tine daca evit PA.............si mergi mai departe
kudika129990
Postat pe 19 Aprilie 2010 05:08
De la: Micael, la data 2010-04-17 11:38:32Am ametit... Ar fi bine sa mai folosesti si tu punctul si virgula, din cand in cand...
Back on topic :parerea mea e ca barbatul respectiv nu-si dorea decat o aventura si atat... Si cum tu erai prin preajma, a apelat la tine. Te-ai distrat cu el, ati fost la munte... Ce mai vrei? Sa te ia de nevasta si sa traiti fericiti ca-n povesti? Asta nu se va intampla...


Cred ca raspunsul lui Micael este raspunsul corect. Nu mai ramane nimic de spus. Din pacate
lidiaolteanu
Postat pe 20 Aprilie 2010 10:25
Micael are dreptate.............nu este nimic mai mult de adaugat.
butterfly_sound_of_love
Postat pe 20 Aprilie 2010 11:13
Numele meu este Cristina sunt aici sa va citesc cartile. Va pot ajuta sa faceti schimbarile care sunt potrivite. Fac preziceri detaliate pentru viitor. Raspund intrebarilor, telul meu este sa luminez si sa inspir. Cu totii suntem familiarizati cu ideea ca exista si altceva dincolo de realitatea simturilor si instinctiv ne luptam sa ajungem dincolo de aceste limitari. Cateodata ne agatam inimile de o anumita persoana, slujba, situatie si devenim captivi ai mintii pentru ca refuzam sa acceptam ca un anumit lucru nu se va intampla niciodata si continuam sa speram si sa pierdem timp pretios din viata, luni sau chiar ani, pana devenim cinstiti cu noi insine si acceptam adevarul situatiei noastre. Iar atunci, tarotul poate deveni folositor.
Pt. mai multe detalii va rog sa intrati pe site-ul http://tarotkitty.webs.com/

Cristinakitty
Postat pe 20 Aprilie 2010 14:46
da asa este dar nu vroiam sa ma ia de nevasta doar vroiam o rel atit. Dar din cite se pare nu va fi nimic doar ca ma enerveaza ca azi ma vrea maine dispare nici el nu stie ce vrea pina la urma dejea mi s-a cam luat de el va multumesc din suflet pupici
erosita
Postat pe 20 Aprilie 2010 23:27
Ia nu-l mai primi tu cand se intoarce, sa vezi ce-si da el seama ce vrea! Si cand isi da seama, tu sa-i inchizi usa in nas. Pentru ca nu te merita. Sunt multi barbati care ar da orice sa gaseasca o femeie care sa-i iubeasca neconditionat si pentru asta ar face mult mai mult decat face el. Sus fruntea. Esti tanara, esti libera, esti puternica. Viata e mai frumoasa fara astfel de pietre agatate de gat.
lidiaolteanu
Postat pe 21 Aprilie 2010 22:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ratiune si simtire 105 De la: kitty_na 15 Octombrie 2010 20:40
am nevoie de un sfat... nush c sa fac... 6 De la: yza79 5 Noiembrie 2009 15:55
nu mai stiu ce sa fac.. 19 De la: pissy 17 Februarie 2010 22:36
iubire imposibila? de ce ma doare atat de tare... 510 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:45
prima oara 17 De la: Raluca_SA 8 Octombrie 2009 23:56