Setari Cookie-uri

Confused

Va scriu in speranta ca veti putea sa ma ajutati cu un sfat .Vreau sa ma lamuriti si pe mine....de ce toti baietii se grabesc sa duca fata in pat.E ceva in neregula cu mine??Nu stiu de ce dar majoritatea baietilor pe care ii intalnesc,vor sa o facem din prima...iar daca refuz,nu mai vor nimic,,,,se supara si pleaca.Am 19 ani si sunt virgina,tocmai datorita faptului ca nu am gasit pe cineva in care pot avea incredere,care nu se grabesc.Unde-i romantismul??Gresesc eu cu ceva? Help! Cum as putea sa-i fac sa aiba putina rabdare....ca totusi mi-e teama .
KudikaOnytzza
Postat pe 19 Iulie 2009 22:37
De la: KudikaOnytzza, la data 2009-07-19 22:37:05Va scriu in speranta ca veti putea sa ma ajutati cu un sfat .Vreau sa ma lamuriti si pe mine....de ce toti baietii se grabesc sa duca fata in pat.E ceva in neregula cu mine??Nu stiu de ce dar majoritatea baietilor pe care ii intalnesc,vor sa o facem din prima...iar daca refuz,nu mai vor nimic,,,,se supara si pleaca.Am 19 ani si sunt virgina,tocmai datorita faptului ca nu am gasit pe cineva in care pot avea incredere,care nu se grabesc.Unde-i romantismul??Gresesc eu cu ceva? Help! Cum as putea sa-i fac sa aiba putina rabdare....ca totusi mi-e teama .


Pai ce vrei si tu?La casatorie sa o faci?Logic ca vrea omul sa danseze In ziua de azi se danseaza foarte rapid.Da am o intrebare, tu esti pe centura de zici ca toti care ii intalnesti vor sa o faci din prima?
therapsong2
Postat pe 19 Iulie 2009 22:43
De la: therapsong2, la data 2009-07-19 22:43:54
De la: KudikaOnytzza, la data 2009-07-19 22:37:05Va scriu in speranta ca veti putea sa ma ajutati cu un sfat .Vreau sa ma lamuriti si pe mine....de ce toti baietii se grabesc sa duca fata in pat.E ceva in neregula cu mine??Nu stiu de ce dar majoritatea baietilor pe care ii intalnesc,vor sa o facem din prima...iar daca refuz,nu mai vor nimic,,,,se supara si pleaca.Am 19 ani si sunt virgina,tocmai datorita faptului ca nu am gasit pe cineva in care pot avea incredere,care nu se grabesc.Unde-i romantismul??Gresesc eu cu ceva? Help! Cum as putea sa-i fac sa aiba putina rabdare....ca totusi mi-e teama .


Pai ce vrei si tu?La casatorie sa o faci?Logic ca vrea omul sa danseze In ziua de azi se danseaza foarte rapid.Da am o intrebare, tu esti pe centura de zici ca toti care ii intalnesti vor sa o faci din prima?
doamne ce intrebare criminala ai pus, trebuia sa o intrebi asa mai pe ocolite ca uite fatuca nu a mai raspuns, si eu sunt foarte curioasa unde ii intalneste
mihaelatrincu
Postat pe 19 Iulie 2009 22:48
Cum unde? In crasma unde-si bea al tau mintile.
Kathara
Postat pe 19 Iulie 2009 22:50
De la: KudikaOnytzza, la data 2009-07-19 22:37:05Va scriu in speranta ca veti putea sa ma ajutati cu un sfat .Vreau sa ma lamuriti si pe mine....de ce toti baietii se grabesc sa duca fata in pat.E ceva in neregula cu mine??Nu stiu de ce dar majoritatea baietilor pe care ii intalnesc,vor sa o facem din prima...iar daca refuz,nu mai vor nimic,,,,se supara si pleaca.Am 19 ani si sunt virgina,tocmai datorita faptului ca nu am gasit pe cineva in care pot avea incredere,care nu se grabesc.Unde-i romantismul??Gresesc eu cu ceva? Help! Cum as putea sa-i fac sa aiba putina rabdare....ca totusi mi-e teama .


Ai rabdare, eventual schimba mediul daca poti.
Kathara
Postat pe 19 Iulie 2009 22:50
De la: mihaelatrincu, la data 2009-07-19 22:48:35
De la: therapsong2, la data 2009-07-19 22:43:54
De la: KudikaOnytzza, la data 2009-07-19 22:37:05Va scriu in speranta ca veti putea sa ma ajutati cu un sfat .Vreau sa ma lamuriti si pe mine....de ce toti baietii se grabesc sa duca fata in pat.E ceva in neregula cu mine??Nu stiu de ce dar majoritatea baietilor pe care ii intalnesc,vor sa o facem din prima...iar daca refuz,nu mai vor nimic,,,,se supara si pleaca.Am 19 ani si sunt virgina,tocmai datorita faptului ca nu am gasit pe cineva in care pot avea incredere,care nu se grabesc.Unde-i romantismul??Gresesc eu cu ceva? Help! Cum as putea sa-i fac sa aiba putina rabdare....ca totusi mi-e teama .


Pai ce vrei si tu?La casatorie sa o faci?Logic ca vrea omul sa danseze In ziua de azi se danseaza foarte rapid.Da am o intrebare, tu esti pe centura de zici ca toti care ii intalnesti vor sa o faci din prima?
doamne ce intrebare criminala ai pus, trebuia sa o intrebi asa mai pe ocolite ca uite fatuca nu a mai raspuns, si eu sunt foarte curioasa unde ii intalneste


Ma refeream la centura de la pantaloni...Numai la prostii va ganditi.
therapsong2
Postat pe 19 Iulie 2009 22:56
De la: KudikaOnytzza, la data 2009-07-19 22:37:05Va scriu in speranta ca veti putea sa ma ajutati cu un sfat .Vreau sa ma lamuriti si pe mine....de ce toti baietii se grabesc sa duca fata in pat.E ceva in neregula cu mine??Nu stiu de ce dar majoritatea baietilor pe care ii intalnesc,vor sa o facem din prima...iar daca refuz,nu mai vor nimic,,,,se supara si pleaca.Am 19 ani si sunt virgina,tocmai datorita faptului ca nu am gasit pe cineva in care pot avea incredere,care nu se grabesc.Unde-i romantismul??Gresesc eu cu ceva? Help! Cum as putea sa-i fac sa aiba putina rabdare....ca totusi mi-e teama .


ai rabdare, o sa intalnesti si pe acel cineva special

la varsta asta baietilor le zburda hormonii in corp si nu m-ar mira ca unii din ei sa fie la fel de virgini ca tine si de-abia sa astepte sa o faca si ei intr-un final; si atunci normal ca daca tu nu vrei, cauta la alta

rabdare si tutun
o sa fie bine
kitty_krieger
Postat pe 19 Iulie 2009 23:03
dragutza , nu merita acesti baietzi , gandeste te ca vor sa obtina lucrul ala si dupa vor pleca lafel de usor cum pleaca cand ii refuzi. Parerea mea si sfatul meu este sa nu cazi la nici unul in plasa Prima oara trebuie sa o faci cu cineva la care ti sa te indragostesti macar tu, desigur ar fi de preferabil sa va iubiti amandoi. Candeste te ca vei suferii f mult daca vei fi parasita de primul din viata ta si mai ales dak asta se intampla repede
mario12m
Postat pe 19 Iulie 2009 23:10
Nu conteaza cum ma intalnesc cu ei sau unde ....nu asta era intrebarea...pur si simplu se pare ca nu am noroc.Ma gandeam ca puteti sa-mi spuneti daca gresesc eu ceva...nu vroiam sa va bateti joc...Multumesc celor care totusi mi-au dat sfaturi.pup
KudikaOnytzza
Postat pe 19 Iulie 2009 23:10
esti ata de evaziva in detalii si...ceri sa ti se spuna ...unde gresesti!!
dezvolta...sa poata iesi la suprafata ...evenimente...care sa poata fi disecate...
sau...tu ai postat asa...la plesneala?
ovidiu_42
Postat pe 19 Iulie 2009 23:18
De la: KudikaOnytzza, la data 2009-07-19 22:37:05Va scriu in speranta ca veti putea sa ma ajutati cu un sfat .Vreau sa ma lamuriti si pe mine....de ce toti baietii se grabesc sa duca fata in pat.E ceva in neregula cu mine??Nu stiu de ce dar majoritatea baietilor pe care ii intalnesc,vor sa o facem din prima...iar daca refuz,nu mai vor nimic,,,,se supara si pleaca.Am 19 ani si sunt virgina,tocmai datorita faptului ca nu am gasit pe cineva in care pot avea incredere,care nu se grabesc.Unde-i romantismul??Gresesc eu cu ceva? Help! Cum as putea sa-i fac sa aiba putina rabdare....ca totusi mi-e teama .


Eu cred ca mergi prin cluburi, arati bine si aia te agata pe acolo. Cam asa e prin cluburi you know? In plus... daca pari superficiala...ei se vor purta superficial cu tine. Daca esti foarte frumoasa, tre sa ai o inteligenta sau un "ceva" care sa egaleze frumusetea, pentru ca altfel vor zice k esti doar frumoasa! Trebuie sa pari f sigura pe tine ca sa fie dornici sa te cunoasca si ca om. Daca esti doar o pisy alintata...e nasol!
Anathasayana
Postat pe 19 Iulie 2009 23:22

Buna. Am vazut mesajul tau si n-am putut sa ma abtin sa nu imi spun si eu parerea. Am 31 de ani si sunt casatorita de ceva timp. Vreau sa-ti spun ca nu este nimic in neregula cu tine, ci problema sunt baietii din ziua de azi care vor sa mai adauge pe lista lor inca o cucerire la pat. Te trateaza ca pe un pahar de unica folosinta, adica te foloseste si te arunca probabil spunandu-ti ca nu va potriviti. Nu renunta la virginitate ,chiar daca unele persoane te batjocoresc dar poate o fac si din invidie. Cate fete nu regreta ca si-au inceput viata sexuala prea repede. Vrei sa te arate cu degetul baietii pe strada si sa spuna : Am facut-o si pe asta. Asa ca mai gandestete.Relatiile sexuale sunt o parte importanta dintr-un cuplu in care iti manifesti afectiunea unul fata de celalalt si cred ca asta ar trebui sa se intample cu persoana cu care iti imparti viata. Asa ca daca un baiat intradevar te iubeste nu va incerca sa faca presiuni asupra ta ca sa te aiba in pat ci iti va respecta puncul de vedere lasandu-te pe tine sa ii spui cand va fi momentul potrivit. pe curand
kudika050962
Postat pe 19 Iulie 2009 23:22
Imi cer scuze atunci... o sa dau un exemplu.Imi place enorm de mult un baiat,si el mi-a spus ca-i place de mine.Insa,mi-a cerut sa intretin relatii sexuale cu el inainte sa avem o relatie pentru a vedea daca ne potrivim .Ceea ce e foarte dubios si am refuzat.El nu a vrut sa ma astepte si a preferat sa uite de mine. Nu stiu de ce dar nu e singurul baiat care la prima sau a doua intalnire vrea in pat.Eu sunt o fire mai romantica,as vrea ceva din iubire,as vrea sa obtin ceva mai mult decat o noapte.Eu atat le-am cerut TIMP,insa ei nu vor sa mi-l acorde .....
KudikaOnytzza
Postat pe 19 Iulie 2009 23:32
in viata e o vorba: ce alegi aia ai ! deci atentie mare
softexia
Postat pe 19 Iulie 2009 23:33
De la: KudikaOnytzza, la data 2009-07-19 23:32:13Imi cer scuze atunci... o sa dau un exemplu.Imi place enorm de mult un baiat,si el mi-a spus ca-i place de mine.Insa,mi-a cerut sa intretin relatii sexuale cu el inainte sa avem o relatie pentru a vedea daca ne potrivim .Ceea ce e foarte dubios si am refuzat.El nu a vrut sa ma astepte si a preferat sa uite de mine. Nu stiu de ce dar nu e singurul baiat care la prima sau a doua intalnire vrea in pat.Eu sunt o fire mai romantica,as vrea ceva din iubire,as vrea sa obtin ceva mai mult decat o noapte.Eu atat le-am cerut TIMP,insa ei nu vor sa mi-l acorde .....


Si eu am pierdut pe cineva pentru ca l-am refuzat in pat! Si ghici ce? S-a dovedit a fi ultimul golan, afemeiat! Face sex peste tot cu cine poate, isi inseala toate iubitele! NU te lua dupa asa ceva! NU te culci cu nimeni pana nu vine de la sine! Nu trebuie sa inghiti vrajelile lor ieftine! Sunt niste nesimtiti!
Anathasayana
Postat pe 19 Iulie 2009 23:36
De la: KudikaOnytzza, la data 2009-07-19 23:32:13Imi cer scuze atunci... o sa dau un exemplu.Imi place enorm de mult un baiat,si el mi-a spus ca-i place de mine.Insa,mi-a cerut sa intretin relatii sexuale cu el inainte sa avem o relatie pentru a vedea daca ne potrivim .Ceea ce e foarte dubios si am refuzat.El nu a vrut sa ma astepte si a preferat sa uite de mine. Nu stiu de ce dar nu e singurul baiat care la prima sau a doua intalnire vrea in pat.Eu sunt o fire mai romantica,as vrea ceva din iubire,as vrea sa obtin ceva mai mult decat o noapte.Eu atat le-am cerut TIMP,insa ei nu vor sa mi-l acorde .....


data viitoare incearca cu unul de care nu iti place enorm. vezi ce iese
softexia
Postat pe 19 Iulie 2009 23:37
De la: KudikaOnytzza, la data 2009-07-19 23:32:13Imi cer scuze atunci... o sa dau un exemplu.Imi place enorm de mult un baiat,si el mi-a spus ca-i place de mine.Insa,mi-a cerut sa intretin relatii sexuale cu el inainte sa avem o relatie pentru a vedea daca ne potrivim .Ceea ce e foarte dubios si am refuzat.El nu a vrut sa ma astepte si a preferat sa uite de mine. Nu stiu de ce dar nu e singurul baiat care la prima sau a doua intalnire vrea in pat.Eu sunt o fire mai romantica,as vrea ceva din iubire,as vrea sa obtin ceva mai mult decat o noapte.Eu atat le-am cerut TIMP,insa ei nu vor sa mi-l acorde .....




avand in vedere ceea ce se vede peste tot...cam asa procedeaza majoritatea baietilor
o alta pb cred ca e si...calitatea ...acelor baieti...pe care tu ii preferi!!
avand in vedere ca tu-i alegi...nu vad de ce te plangi...
pt ca...ce culegi...aia ai in glastra!
daca ai oarece criterii dupa care accepti...nu vad unde ar fi pb!
daca n-ai niciunu...asta e!
tre sa mai cresti putin...si abia dupa...sa ai pretentii de acest gen!
ovidiu_42
Postat pe 19 Iulie 2009 23:38
Va multumesc tuturor pentru sfaturi,,sincer am suferit mult...deoarece am suferit mult din cauza lor.....A fost un caz in care baiatul a mintit ca s-a culcat cu mine,si nu a recunoscut decat dupa vreo 2 ani la o betie ca nu a fost asa.S-a laudat .In tot timpul ala am fost considerata o usuratica,ceea ce m-a facut sa ma inchid in casa ,fiindca nu mai suportam,dar a trecut si acum ma bucur cat pot de viata.
KudikaOnytzza
Postat pe 19 Iulie 2009 23:45
bucura-te...dar tare mi-e teama ca...tot peste astfel de baieti vei da...daca nu-ti respecti o scara a valorilor!!
ovidiu_42
Postat pe 19 Iulie 2009 23:56
nu trebuie sa le ceri tu timp,trebuie ei sa ti-l ofere din respect...si eventuale sentimente profunde si benefice.am tot 19 ani dar sincer baietii mi se par un joc dragut,cel putin pt acum.e un moment prea important pt o fata ca sa-l risipesti in van,fa din el o amintire superba,si asta inseamna sa astepti pe cineva potrivit.multa bafta
shakra
Postat pe 4 August 2009 13:24
De la: Kathara, la data 2009-07-19 22:50:06Cum unde? In crasma unde-si bea al tau mintile.
dute fato si dezgroapal ca vad ca esti in limba dupa barbati, ce draq ai un pic de respect dar ai grija ca e mort de doi ani
mihaelatrincu
Postat pe 7 August 2009 20:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce sa fac 2 De la: _oktober_ 19 Decembrie 2009 13:12
va rog din tot sufletul,ajutati.ma cu un sfat 12 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:36
salut 9 De la: geanina1309 4 Octombrie 2009 17:58
o iubire interzisa 51 De la: maria_zada 1 Martie 2009 21:19
Atata durere in suflet... 23 De la: marco918 23 August 2010 23:29