Setari Cookie-uri

Balanta ,iubesc un barbat Pesti .help pls

De la: kudika150010, la data 2010-04-15 11:36:31am fost maritata cu doi din zodia asta si-mi ajunge. Desi sunt atragatori nu sunt buni de soti, poate doar de prieteni, sau amanti (doar pentru o perioada). Sunt complet aerieni, superstitiosi, neispraviti, slabi de caracter, influentabili.Sunt buni diplomati, stiu sa lase de la ei ,dar tre sa-i duci de mana ca altfel ii ia vantul. Nu te prea poti baza pe ei la o treaba serioasa. Nu duc lucrul la bun sfarsit, de initiativa nici vorba. Pur si simplu plutesc, uneori viseaza ca pot face una si alta dar niciodata nu termina nimic. Daca nu au o femeie ft. puternica langa ei, care sa le faca si sa le gandeasca pe toate, vai de mama lor, vor ajunge la batranete saraci lipiti.Eu am divortat de ambii ptr. ca doream un partener nu un copil de crescut( precizez ca eu sunt fecioara), doream si eu o casa, un lucru al meu dar nu am avut cu cine. Al doilea sot avea 40 de ani cand l-am luat si pana la varsta asta n-avea nimic al lui, dar avea la visuri de a face...pe toate le facea el...din gura. Si inca ceva...sunt foarte lipiti de parintii lor. Nu pot face diferenta intre relatia lor cu nevasta si relatia lor cu parintii. Fiindca ei erau supusi si influentati de parinti aveau pretentia sa ascult si eu de ei. Nu au priceput niciodata ca eu am personalitatea mea si poate am alta parere fata de ei. Am avut doua divorturi si niciun partaj...ca n-am avut ce imparti.


Din cate observ eu, balantele astea sunt cam materialiste. Va ganditi numai la bani, la bani si la bani. Sunt mult mai multe lucruri importante pe planeta asta decat banii. Pestii nu au nevoie de asa ceva ca sa fie fericiti. Bine ca m-ati avertizat sa nu ma combin niciodata cu o balanta. Exista vreo scorpie sau taur pe aici? Am facut eu o compatibilitate si iese frumos. Mentionez ca sunt peste cu ascendent in scorpion.
MSK
Postat pe 15 Aprilie 2010 17:46
Barbatii PESTI sunt foarte ambitiosi , perseverentii, sinceri,poate suntem mult prea visatorii ( specific zodiei noastre) dar asta nu ne face sa fim placutii si nici un caz suntem slabii de caracter cum spune MSK NU suntem slabi de inger.O femeie trebuie sa aibe ambitia de a il aduce cu picioarele pe pamant , el doreste fete cu caracter si femeii puternice din punct de vedere "caracter" dar cand vede ca o femeie nu are deloc DORINTA de a il iubi de a il respecta el se retrage din "peisaj" cum va spuneam totul tine de ambitia fetei sau a femeii ( indiferent de zodia ei) .Suntem diplomatii pana la punctul cand respectii pestele.Suntem foarte sensibilii nu stiti cat de usor puteti sa ii "raniti" ambitia si dorinta si caracterul , asa ca aveti grija ce spuneti ( ii plac femeile calculate si care gandesc inainte sa spuna ceva).Nu puteti ETICHETA toti barbatii PESTI asa cum fac toate femeile , asa cum va grabiti sa caracterizati orice barbat.Din pacate voi fetele sau femeile numai aveti "dorinta" aceea de a cunoaste un barbat( indiferent de zodie) dar aveti pretentia de a fii diplomatii , ganditiva la voi intai dupa aceea la EL .In incheiere vreau sa le spun tuturor persoanelor de sex feminin , ca toti barbatii PESTI sunt persoane foarte placute , dar voi nu ati vazut acest lucru din cauza ca i-ati etichetat mult prea rapid.Eu lucrez la o multinationala si sunt o persoana destul de placuta in ( randul colegilor , prietenilor) dar am un "defect" am urechile marii, maj,, fetelor sau a femeilor doar se uita la mine , pt ca nu au ambitie de ma cunoaste , pt ca nici o femeie numai are aceasta dorinta , din cauza ca societatea ne-a facut sa fim asa e pacat.Nu vreau sa ma considerati un "fr,ustrat" pt ca nu sunt sunt doar realist .Vreau sa va spun ca totul tine de dorinta de a il cunoaste dar atata timp cat voi nu aveti aceasta dorinta nu aveti cum sa il cunoasteti .Va urez un Week cat mai placut in compania celor dragi!
when_things_go_wrong
Postat pe 16 Aprilie 2010 10:32
Tocmai ca am rabdare , 4 ani nu sunt 4 zile si in multe privinte ai dreptate referitor la
cum sunt barbatii Pesti , fiecare are partile lui bune si rele e drept , tot ceea ce vreau eu
este sa aflu cat mai multe pt ca il iubesc mult si il vreau numai pt mine .
rox81
Postat pe 18 Aprilie 2010 13:09
De la: kudika149722, la data 2010-04-06 09:40:46Eu sunt Balanta si el este Pesti , il iubesc mult suntem de 4 ani impreuna insa
cateodata pare ca este alta persoana , pluteste si se copilareste pareca este
pe alta planeta . Asa sunt toti cei din aceasta zodie ?
Daca sunteti impreuna de atata timp incearca sa nu-l pierzi pt ca nu stii tu ce pierzi .NOI pesti in general fie ca suntem barbati sau femei suntem persoane visatoare,cu spirit de aventura ,dornici de necunoscut,dar atata timp cat puteti sa ne tineti cu picioarele pe pamant totul e ok.Ne place sa ne cufundam intr-o lume a noastra pt ca in viata reala NU GASIM CEEA CE NE DORIM SI NE CREIEM o lume a noastra".INTRA" si tu putin in lumea pestelui,s-ar putea sa-ti placa si n-ai sa vrei sa mai pleci de acolo.Sper ca pana aici te-am lamurit de ce noi pestii suntem visatori.Pesti sunt persoane inteligente, sincere, serioase,foarte sensibile,iubitoare,si nu le place sa fie mintite ,pt ca pestele intr-o relatie se bazeaza pe incredere ,atentie din partea partenerului, intelegere si respect .Daca ai" gresit "vreo data fata de un peste ,daca te iubeste iti va da inca o sansa in relatia ta cu el ,daca nu te iubeste ,nu-ti va acorda nici o sansa. SPER ca nu am jicnit pestii afirmand acestea despre ei . PS : SI EU SUNT O PESTOAICA
kudika143709
Postat pe 22 Aprilie 2010 10:23
De la: kudika143709, la data 2010-04-22 10:23:51
De la: kudika149722, la data 2010-04-06 09:40:46Eu sunt Balanta si el este Pesti , il iubesc mult suntem de 4 ani impreuna insa
cateodata pare ca este alta persoana , pluteste si se copilareste pareca este
pe alta planeta . Asa sunt toti cei din aceasta zodie ?
Daca sunteti impreuna de atata timp incearca sa nu-l pierzi pt ca nu stii tu ce pierzi .NOI pesti in general fie ca suntem barbati sau femei suntem persoane visatoare,cu spirit de aventura ,dornici de necunoscut,dar atata timp cat puteti sa ne tineti cu picioarele pe pamant totul e ok.Ne place sa ne cufundam intr-o lume a noastra pt ca in viata reala NU GASIM CEEA CE NE DORIM SI NE CREIEM o lume a noastra".INTRA" si tu putin in lumea pestelui,s-ar putea sa-ti placa si n-ai sa vrei sa mai pleci de acolo.Sper ca pana aici te-am lamurit de ce noi pestii suntem visatori.Pesti sunt persoane inteligente, sincere, serioase,foarte sensibile,iubitoare,si nu le place sa fie mintite ,pt ca pestele intr-o relatie se bazeaza pe incredere ,atentie din partea partenerului, intelegere si respect .Daca ai" gresit "vreo data fata de un peste ,daca te iubeste iti va da inca o sansa in relatia ta cu el ,daca nu te iubeste ,nu-ti va acorda nici o sansa. SPER ca nu am jicnit pestii afirmand acestea despre ei . PS : SI EU SUNT O PESTOAICA



Da ai dreptate , eu fiind o persoana mai cu picioarele pe pamant de multe ori nu am inteles
visare aceasta ( a pestelui sa zic asa ), iar faptul ca avem si planuri de casatorie ma pus de multe ori in fata unei incertitudini referitoare la capacitatea lui de a sustine aceasta relatie deoarce am observat ca pestii sunt f . visatori si alunecaosi in acelas timp de aici si ideea ca poate ca i-mi va scapa din mana la un moment dat .
rox81
Postat pe 22 Aprilie 2010 16:25
De la: when_things_go_wrong, la data 2010-04-16 10:32:11Barbatii PESTI sunt foarte ambitiosi , perseverentii, sinceri,poate suntem mult prea visatorii ( specific zodiei noastre) dar asta nu ne face sa fim placutii si nici un caz suntem slabii de caracter cum spune MSK NU suntem slabi de inger.O femeie trebuie sa aibe ambitia de a il aduce cu picioarele pe pamant , el doreste fete cu caracter si femeii puternice din punct de vedere "caracter" dar cand vede ca o femeie nu are deloc DORINTA de a il iubi de a il respecta el se retrage din "peisaj" cum va spuneam totul tine de ambitia fetei sau a femeii ( indiferent de zodia ei) .Suntem diplomatii pana la punctul cand respectii pestele.Suntem foarte sensibilii nu stiti cat de usor puteti sa ii "raniti" ambitia si dorinta si caracterul , asa ca aveti grija ce spuneti ( ii plac femeile calculate si care gandesc inainte sa spuna ceva).Nu puteti ETICHETA toti barbatii PESTI asa cum fac toate femeile , asa cum va grabiti sa caracterizati orice barbat.Din pacate voi fetele sau femeile numai aveti "dorinta" aceea de a cunoaste un barbat( indiferent de zodie) dar aveti pretentia de a fii diplomatii , ganditiva la voi intai dupa aceea la EL .In incheiere vreau sa le spun tuturor persoanelor de sex feminin , ca toti barbatii PESTI sunt persoane foarte placute , dar voi nu ati vazut acest lucru din cauza ca i-ati etichetat mult prea rapid.Eu lucrez la o multinationala si sunt o persoana destul de placuta in ( randul colegilor , prietenilor) dar am un "defect" am urechile marii, maj,, fetelor sau a femeilor doar se uita la mine , pt ca nu au ambitie de ma cunoaste , pt ca nici o femeie numai are aceasta dorinta , din cauza ca societatea ne-a facut sa fim asa e pacat.Nu vreau sa ma considerati un "fr,ustrat" pt ca nu sunt sunt doar realist .Vreau sa va spun ca totul tine de dorinta de a il cunoaste dar atata timp cat voi nu aveti aceasta dorinta nu aveti cum sa il cunoasteti .Va urez un Week cat mai placut in compania celor dragi!


Tocmai ca am rabdare , 4 ani nu sunt 4 zile si in multe privinte ai dreptate referitor la
cum sunt barbatii Pesti , fiecare are partile lui bune si rele e drept , tot ceea ce vreau eu
este sa aflu cat mai multe pt ca il iubesc mult si il vreau numai pt mine .
rox81
Postat pe 22 Aprilie 2010 16:27
barbatii pesti sunt visatori in general,dar sunt si f buni..am avut si eu prieteni in aceasta zodie desi eu sunt tot in zodia pesti...le place sa se mai alinte si ei,asta nu inseamna ca nu sunt maturi..esti o norocoasa pt ca ai lg tine un asemena om..
dianatl
Postat pe 22 Aprilie 2010 19:13
Daca are tot cei trebuie langa el ,nu va "migra"spre alte ape .Esti o norocoasa si daca ti-a cerut mana pot sa-ti spun de pe acum casa de piatra.Daca a luat o decizie atat de importanta o va duce pana la capat ITI DORESC TOT BINELE DIN LUME
kudika143709
Postat pe 22 Aprilie 2010 23:44
sal si eu iubesc un peste este fff visator dar in acelasi timp dulce si dragastos eu sunt o varsatoare oare este ok zodiile nu ne prea sunt compatibila ok
kudika113701
Postat pe 23 Aprilie 2010 09:07
De la: ice_flower, la data 2010-04-14 15:53:09Mda, pestii cam sunt visatori, si alunecosi


cat de adevarat!
eu am avut o relatie de 2 ani si erau aproape zilnic probleme. erau momente cand era atent la mine si la relatie si zile cand parca nici nu existam ...asa sunt pestii...eu una nu mai vreau
aliceintaraminunilor
Postat pe 23 Aprilie 2010 10:44
eu pesti el balanta.ok, am inteles, pestii sunt visatori, dar asta e motiv k o balanta sa se poarte urat?adik uitat dupa fete pe strada, aluzii stupide, ascunzi faptul k ai iesit cu vreuna la un suc "ca amici"s.a,m.d.probabil o sa ziceti: astea sunt nimicuri sau c dracu e in capul tau, d c mai stai atunci cu el?raspunsul e ciudat si pentru mine. am ajuns sa il iubesc mult si imi arata k vrea sa fac totul bine.Si eu am gresit si gresesc in relatia asta, dar un sfat pt toate relatiile si zodiile: spuneti c va deranjeaza si c va place de la inceputul relatiei. asa va educati partenerul sa va iubeasca cum doriti
chinchila14
Postat pe 23 Aprilie 2010 17:55
De la: kudika113701, la data 2010-04-23 09:07:56sal si eu iubesc un peste este fff visator dar in acelasi timp dulce si dragastos eu sunt o varsatoare oare este ok zodiile nu ne prea sunt compatibila ok
Varsatorul este zodie de aer yar pestele de apa ,yar apa se evapora in aer ma intelegi pana aici?NU conteaza ce zodii sunteti ,atata timp cat va intelegeti si va respectati totul e ok.Fii mai optimista pt ca daca gandesti negativ ,vei atrage negativismul si stii cum se spune "de ce tie frica nu scapi",totul este in mintea ta, nu baga in seama toate nimicurile astea ,bucurativa de relatia pe care o aveti IMPREUNA .MULT NOROC
kudika143709
Postat pe 25 Aprilie 2010 00:36
imi cer scuze dar ai omis sa spui despre PESTI ca se sacrifica pentru BINELE celor DRAGI si apropiati!!!
kudika153607
Postat pe 25 Aprilie 2010 12:04
si eu sunt nascut in zodia asta si v-as da un sfat : nu folositi stereotipurile pt a caracteriza oamenii !

fiecare om este unic .

sensibilitate , viata dubla , imaturitate , iresponsabilitate sunt atribute valabile pt oameni nascuti in orice

zodie.

sm_miky67
Postat pe 25 Aprilie 2010 15:14
nu mai incerca sa-i intelegi....sunt cea mai ciudata zodie.... pe toti pe care i-am cunoscut, nu stii ce e cu ei, de unde vin si incotro se indreapta......
nadasurf
Postat pe 25 Aprilie 2010 15:52
De la: nadasurf, la data 2010-04-25 15:52:05nu mai incerca sa-i intelegi....sunt cea mai ciudata zodie.... pe toti pe care i-am cunoscut, nu stii ce e cu ei, de unde vin si incotro se indreapta......



din crepusculara
anastasia_m
Postat pe 25 Aprilie 2010 15:56
De la: natuta, la data 2010-04-15 16:45:53bravo kudika 150010. sunt de acord cu tine

nu ai de ce garanta ceva aici..sa vii cu garantii..pt k nu stii ce ii leaga si ce nu ii leaga pe cei in cauza..e oke sa iti spui parerea si sa iti descrii experienta,,dar nu e oke cand vii cu ceva categoric, u esti sigura de ce va fi..asta depinde de ei ce va fi sic atd e mult se iubesc unul pe altul..cu siguranta nu e usor in relatie, dar ca in oricare relatie...nici una nu este perfecta decat atunci cand esti indrogostita/a vezi relatia perfecta..in rest vezi micile detalii si tendintele..
iar despre peste..sunt doar niste caracteristici generale cum ar fi ca sunt visatori, cu simt artisitc, familisti..
restul depinde de persoana cum s-a modelat..sunt pesti care sunt singuri la parinti si nu sunt legati cum ai spus..
cand cineva vine la tine pt un sfat, ar trb s asculti persoana si dc vrei sa o sfatuiesti, nu ii spui nimic categoric: asa e cel mai bine!
pt k doar persoana in cauze stie ce e mai bine pt ea, ce isi doreste sic um vrea s traiasca...

littlebee
Postat pe 25 Aprilie 2010 19:58
KND ai spus k esti fecioara deja mi'am facut o impresie despre tine....dak cititi zodiacul fecioarei veti vedea k ea este vesnic nemultumita
kudika099146
Postat pe 26 Aprilie 2010 15:31
De la: kudika099146, la data 2010-04-26 15:31:05KND ai spus k esti fecioara deja mi'am facut o impresie despre tine....dak cititi zodiacul fecioarei veti vedea k ea este vesnic nemultumita


la cine te referi ca este fecioara ?
rox81
Postat pe 26 Aprilie 2010 19:48
De la: kudika153607, la data 2010-04-25 12:04:11 imi cer scuze dar ai omis sa spui despre PESTI ca se sacrifica pentru BINELE celor DRAGI si apropiati!!!
da asa este imi cer scuze ca am omis
kudika143709
Postat pe 27 Aprilie 2010 15:48
Stii care e ideea cu pestii....sunt persoane extrem de dificile, orgolioase , egoiste, arogante si lista poate continua. Ideea de baza intr-o relatie cu un peste, indiferent daca este un el sau o ea, este sa nu-i oferi totul pe tava. Trebuie sa lupte pentru tine, trebuie sa simta mereu ca a mai ramas ceva de cucerit pentru ca odata batalia castigata e foarte posibil sa-si caute o alta victima. Sunt o pestioaica si ma indoiesc ca exista mare diferenta intre femei si barbati. Si da, pestii pot parea delasatori dar crede-ma, stiu extrem de bine sa-si urmareasca interesele si sa-si atinga scopurile, pe cai mai mult sau mai putin ortodoxe bineinteles. Oricum....fii cu ochii pe el, la propriu si figurat. In rest, iubeste-l cumpatat si o sa-l tii langa tine mult si bine !
Mayutsa
Postat pe 27 Aprilie 2010 18:24
Zodia pestilor este un adevarat paradox zodiacal si o zodie a contrastelor ! Multi parapsihologi nu le atribuie o nativitate ,pentru ca un caracter determinant al acestui semn ,nu prea exista ! De aceea se mai numeste si "INFERN ZODIACAL" sau "SEMNUL HAZARDULUI" ! Intalnim pesti care razbat in viata ,luptandu-se cu puterea curentului raului si alti pesti care se lasa in voia sortii fiind purtati de undele apei !!! SUNT FIINTE EXCELENTE DE CAMIN ...dar pana sa-i stapanesti "punandu-le capastrul casniciei " sunt ALUNECOSI ...CA PASTRAVII ,MRENELE sau CLENII !!! PS SE INTELEG DE MINUNUE CU RACII si SCORPIONII !!! CU BALANTELE SAU CU SEGETATORII ...IN LIMITE(LASAND MULT DE LA EI) !!!
crysis
Postat pe 27 Aprilie 2010 19:51
De la: kudika143709, la data 2010-04-22 23:44:11Daca are tot cei trebuie langa el ,nu va "migra"spre alte ape .Esti o norocoasa si daca ti-a cerut mana pot sa-ti spun de pe acum casa de piatra.Daca a luat o decizie atat de importanta o va duce pana la capat ITI DORESC TOT BINELE DIN LUME


Da , am decis deja si data nuntii , este foarte incantat de acest lucru , sper sa fie cu noroc si
sa nu mai am nici o indoiala in aceasta privinta
rox81
Postat pe 29 Aprilie 2010 18:55
De la: kudika149722, la data 2010-04-29 18:55:20
De la: kudika143709, la data 2010-04-22 23:44:11Daca are tot cei trebuie langa el ,nu va "migra"spre alte ape .Esti o norocoasa si daca ti-a cerut mana pot sa-ti spun de pe acum casa de piatra.Daca a luat o decizie atat de importanta o va duce pana la capat ITI DORESC TOT BINELE DIN LUME


Da , am decis deja si data nuntii , este foarte incantat de acest lucru , sper sa fie cu noroc si
sa nu mai am nici o indoiala in aceasta privinta
Felicitari
kudika143709
Postat pe 30 Aprilie 2010 21:21
Imi spune si mie cineva cum sa ma comport cu un peste care are crize de personalitate? dispare pentru cateva zile ..apare ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat..n-am cu cine vorbi..trebuie lasat in pace? au frecvent perioade din astea? eu sincer l-as cam lasa in pace de tot..sunt ciudatiiiiiiiiii
mentionez ca eu sunt taur..si am rabdare ff muulta dar deja simt ca cedez..as vrea sfaturi de la cupluri peste-taur si nu numai..merci
tweeti_pa
Postat pe 30 Aprilie 2010 22:41
De la: tweeti_pa, la data 2010-04-30 22:41:39Imi spune si mie cineva cum sa ma comport cu un peste care are crize de personalitate? dispare pentru cateva zile ..apare ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat..n-am cu cine vorbi..trebuie lasat in pace? au frecvent perioade din astea? eu sincer l-as cam lasa in pace de tot..sunt ciudatiiiiiiiiii
mentionez ca eu sunt taur..si am rabdare ff muulta dar deja simt ca cedez..as vrea sfaturi de la cupluri peste-taur si nu numai..merci[/quot

Cu pestii tre sa ai rabdare dar si sa sti sa il faci sa stea langa tine , altfef i-ti va scapa f usor
tot ce pot sa-ti spun este ca daka vrei sa -ti fie bn cu el tre sa mai intri si tu ij lumea lor ( visatori ).
multa bafta .
rox81
Postat pe 1 Mai 2010 19:29
da cine suntem noi sa stim sigur daca e bine sa l lese :)) si eu sunt peste sunt fata da nu mi amintesc :)) sa fi fost asa :) ma dau dupa persoana :) poate ca greseste si ea cu ceva :) .da si eu traiam pe princiupiul asta cu zodiile :) dar am gresit nu am fghicit nikiodata un om ca ar fi in zodia asta :))) desii avea semnalmetele :)) unei asftel de zodii :)))))))))))) deci m-am ars :))suntem asa cum inavatzam sa fim :) din lume sau de la parintzi :)
kudika149972
Postat pe 1 Mai 2010 19:39
De la: when_things_go_wrong, la data 2010-04-16 10:32:11Barbatii PESTI sunt foarte ambitiosi , perseverentii, sinceri,poate suntem mult prea visatorii ( specific zodiei noastre) dar asta nu ne face sa fim placutii si nici un caz suntem slabii de caracter cum spune MSK NU suntem slabi de inger.O femeie trebuie sa aibe ambitia de a il aduce cu picioarele pe pamant , el doreste fete cu caracter si femeii puternice din punct de vedere "caracter" dar cand vede ca o femeie nu are deloc DORINTA de a il iubi de a il respecta el se retrage din "peisaj" cum va spuneam totul tine de ambitia fetei sau a femeii ( indiferent de zodia ei) .Suntem diplomatii pana la punctul cand respectii pestele.Suntem foarte sensibilii nu stiti cat de usor puteti sa ii "raniti" ambitia si dorinta si caracterul , asa ca aveti grija ce spuneti ( ii plac femeile calculate si care gandesc inainte sa spuna ceva).Nu puteti ETICHETA toti barbatii PESTI asa cum fac toate femeile , asa cum va grabiti sa caracterizati orice barbat.Din pacate voi fetele sau femeile numai aveti "dorinta" aceea de a cunoaste un barbat( indiferent de zodie) dar aveti pretentia de a fii diplomatii , ganditiva la voi intai dupa aceea la EL .In incheiere vreau sa le spun tuturor persoanelor de sex feminin , ca toti barbatii PESTI sunt persoane foarte placute , dar voi nu ati vazut acest lucru din cauza ca i-ati etichetat mult prea rapid.Eu lucrez la o multinationala si sunt o persoana destul de placuta in ( randul colegilor , prietenilor) dar am un "defect" am urechile marii, maj,, fetelor sau a femeilor doar se uita la mine , pt ca nu au ambitie de ma cunoaste , pt ca nici o femeie numai are aceasta dorinta , din cauza ca societatea ne-a facut sa fim asa e pacat.Nu vreau sa ma considerati un "fr,ustrat" pt ca nu sunt sunt doar realist .Vreau sa va spun ca totul tine de dorinta de a il cunoaste dar atata timp cat voi nu aveti aceasta dorinta nu aveti cum sa il cunoasteti .Va urez un Week cat mai placut in compania celor dragi!


si cum sa-l cunosti daca scoate o vorba la 1 si una la 15 ale lunii ? ca nu toate femeile sunt telepate .
perce_neige
Postat pe 2 Mai 2010 09:56
da, eu recunosc ca am suferit in urma relatiei cu un peste, dar nu ti se pare suspect ca nu era una - ci 3 relatii cu pesti, cu acelasi final trist = m-au facut sa sufer, si-au batut joc de sentimente? si cum eu sa stimez in continuare aceasta zodie? si pentru mine, in final, toti pestii sunt la fel. si din aceste motive ii pun pe acelasi nivel.
sunt convinsa ca daca tu o pateai cu orisicare zodie aceeasi situatie = aveai aceleasi idei. reiesa ca nu zodia este devina, ci reprezentantul care te=a facut sa suferi

natuta
Postat pe 2 Mai 2010 19:28
Din punct de vedere astrologic exista o compatibilitate chiar buna, fiind semn de aer cu semn de apa

Iata si un horoscop lunar real si funny – mai 2010 ;)
(scoateti eventualele spatii libere din link)

http://www.verze.ro/index.php/Horoscop/Horoscop-lunar/horoscop-mai-2010.html
peppermint
Postat pe 3 Mai 2010 14:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu taur...el peste 11 De la: Cocktail 20 Octombrie 2011 13:39
salut sint angela 17 De la: _oktober_ 26 Decembrie 2009 10:30
barbatul balanta 1 De la: Deea2022 1 Martie 2014 13:36
compatibilitatea intre parteneri in cuplu de varsatori 10 De la: kudika084168 16 Noiembrie 2009 17:29
Eu capricor,el fecioara 4 De la: just_laura 17 Septembrie 2009 19:52