Setari Cookie-uri

Balanta ,iubesc un barbat Pesti .help pls

De la: aliceintaraminunilor, la data 2010-04-23 10:44:35
De la: ice_flower, la data 2010-04-14 15:53:09Mda, pestii cam sunt visatori, si alunecosi


cat de adevarat!
eu am avut o relatie de 2 ani si erau aproape zilnic probleme. erau momente cand era atent la mine si la relatie si zile cand parca nici nu existam ...asa sunt pestii...eu una nu mai vreau


Ma lasi soro draga? Asta e cam valabil la toti barbatii. Toti ...cand nu mai pot de dorul tau, cand se poarta de parca nici nu existi. Sa nu generalizam ptr pesti mai mult decat pentru toate zodiile (pe parte barbateasca cel putin). Uneori ...parca is toti de-o mama!
cristinarudi
Postat pe 3 Mai 2010 16:27
Baieti pesti sunt adorabili, vorbesc balanta fiind Nu o sa ezite niciodata sa te faca fericita si sunt capabili sa treaca peste multe, atata timp cat le arati ca esti alaturi de ei. Succes!
kudika023863
Postat pe 4 Mai 2010 09:14
De la: kudika023863, la data 2010-05-04 09:14:09Baieti pesti sunt adorabili, vorbesc balanta fiind Nu o sa ezite niciodata sa te faca fericita si sunt capabili sa treaca peste multe, atata timp cat le arati ca esti alaturi de ei. Succes!



De cat timp esti cu el ( baiat peste )?
rox81
Postat pe 4 Mai 2010 10:03
Sunt o balanta, cei drept, cam dracoasa, am un sot in zodia peste, sunt foarte iubitori, putin cam visatori, dar daca ai rabdare si ii aduci cu picioarele pe pamant totul e perfect, nu sunt influentati de parinti, pot fi impartiali daca tu ca pers stii cum si cand sa pui punctul pe '' i ''. Iar cat priveste materialismul balantelor, nimic mai fals, pur si simplu nu se pot multumi cu frimituri, nu ofteaza dupa avutiile altora, pur si simplu isi face singura pentru simplul fapt ca-i place viata buna.
tomescumrl
Postat pe 4 Mai 2010 10:30
De la: tomescumrl, la data 2010-05-04 10:30:10Sunt o balanta, cei drept, cam dracoasa, am un sot in zodia peste, sunt foarte iubitori, putin cam visatori, dar daca ai rabdare si ii aduci cu picioarele pe pamant totul e perfect, nu sunt influentati de parinti, pot fi impartiali daca tu ca pers stii cum si cand sa pui punctul pe '' i ''. Iar cat priveste materialismul balantelor, nimic mai fals, pur si simplu nu se pot multumi cu frimituri, nu ofteaza dupa avutiile altora, pur si simplu isi face singura pentru simplul fapt ca-i place viata buna.


Ai mare dreptate ca balantele nu se multumesc cu firimituri cum zici tu eu sunt balanta , el e peste in 2 oct o sa ne casatorim , astept si alte opinii din partea ta despre barbatul peste .
rox81
Postat pe 8 Mai 2010 16:07
De la: cristinarudi, la data 2010-05-03 16:27:26
De la: aliceintaraminunilor, la data 2010-04-23 10:44:35
De la: ice_flower, la data 2010-04-14 15:53:09Mda, pestii cam sunt visatori, si alunecosi


cat de adevarat!
eu am avut o relatie de 2 ani si erau aproape zilnic probleme. erau momente cand era atent la mine si la relatie si zile cand parca nici nu existam ...asa sunt pestii...eu una nu mai vreau


Ma lasi soro draga? Asta e cam valabil la toti barbatii. Toti ...cand nu mai pot de dorul tau, cand se poarta de parca nici nu existi. Sa nu generalizam ptr pesti mai mult decat pentru toate zodiile (pe parte barbateasca cel putin). Uneori ...parca is toti de-o mama!


rox81
Postat pe 30 Mai 2010 10:33
buna...ai dreptate pestii pot avea 2 relatii fara sa dea ceva de inteles
dianatl
Postat pe 31 Mai 2010 10:39
De la: dianatl, la data 2010-05-31 10:39:22buna...ai dreptate pestii pot avea 2 relatii fara sa dea ceva de inteles


Sa fie cu 2 pers in acela stimp te referi ?
rox81
Postat pe 6 Iulie 2010 14:48
Sunt fecioara si am avut un barbat peste. Rar am avut certuri, sau probleme. Rar facea scene de gelozie sau de posesivitate. Daca esti autonoma si pui punctul pe i, atunci vei avea langa tine cel mai iubaret, loial, si devotat barbat. AScultator si respectuos, linistit si creativ in ceea ce priveste caminul calduros in care ii place sa stea.
kudika380044
Postat pe 31 Martie 2011 02:24
pffffffff....si eu sunt in exact aceeasi situatie.eu Balanta si el Pesti!avem o relatie de peste trei ani si totul este tare ciudat.Intr-un peste nu poti avea incredere cum intorci capul deja el greseste cu ceva trebuie sa fi mereu atenta.eu consider ca aceste zodii sunt compatibile doar la comunicare in rest.......sunt ca si singure .balantele dornice de a vizita lumea intreaga de a comuncica cu cat mai mukta lume dar pestii in schimb sunt mai obositi,fara chef de viata sa zic asa.dar au ei ceva de ne tin langa ei si nu ii putem lasa.offfffffffffffffffff offfffffffff
kudika415909
Postat pe 30 Iulie 2011 16:07
Vad ca mai mult se vorbeste rau despre barbatii pesti,pe mine nu ma intereseaza din ce zodii sunt femeile si prostii din astea,pot fii si ,,maimute,, numai sa-mi placa,asta cu zodiile este pentru a da de lucru la femei.Sunt peste dupa zodie,ma simt bine si pe apa si pe uscat si sunt mandru de asta.
kudika_32088
Postat pe 20 Martie 2013 09:08
Daca stii sa te porti cu o persoana in zodia pesti va face totul pentru tine ba chiar si in locul tau, numai sa aiba motivatie, altfel normal ca nu va misca nici un pai, sunt si pesti "rai" dar si pesti "cuminti", depinde ce prinzi in ac, daca dai de cel bun nu te va dezamagi, partea cu visatul e adevarata, dar cand vor pot fi extrem de realisti, mai realisti ca realistii si prin intuitie pot rezolva mai multe ca cei logici si rationali, rationali pot fi si ei, chestia e ca un peste poate fi ca o balanta, dar o balanta nu poate fi ca un peste si e valabil pentru orice zodie. Pestii nu se plictisesc, "inoata" in aceeasi apa mereu si mereu, asa ca cei care spun ca sunt prea fara vlaga, prea visatori, infideli si mai stiu eu ce adjective jignitoare nu au cunoscut in adevaratul sens un peste adevarat, care zic eu are mai multe calitati decat defecte si alea mici. :)
Only_One
Postat pe 14 Februarie 2015 01:10
A spus ca e fecioara,nu balanta,da....deci...
pyssy_yoana
Postat pe 23 Martie 2015 01:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
as dori un sfat va rog:X 62 De la: MillaXo 12 Martie 2011 20:31
ASTROLOGIE 12 De la: andreea1976 3 Iulie 2009 14:38
Buna 18 De la: kudika032109 20 Septembrie 2009 21:55
Eu Varsator - el Sagetator 4 De la: yumalai 21 Mai 2009 07:34
eu rac,el berbec 15 De la: mimi_ca29 1 Aprilie 2011 17:11