Setari Cookie-uri

ajutorrrrrrr fetelorr.....

am o 'relatie'cu un amic...stiti voi de care...problema e ca am inceput sa tin la el enorm de mult.zice k si el tine la mine doar k ar fi mai bine sa ma indepartez de el pentru ca nu vrea sa ma faca sa sufar.am vrut sa rupem orice legatura dar nu putem.nici eu fara el si nici el fara mine.totusi nu vreao relatie cu mine.ce sa fac????va rog sa ma sfatuiti k simt ca innebunesc.ma framanta atatea intrebari si nu stiu ce sa fac
anynutza
Postat pe 8 Aprilie 2010 11:12
relatie just for sex?
roz5blue6lila7
Postat pe 8 Aprilie 2010 11:15
De la: kudika161873, la data 2010-04-08 11:12:46am o 'relatie'cu un amic...stiti voi de care...problema e ca am inceput sa tin la el enorm de mult.zice k si el tine la mine doar k ar fi mai bine sa ma indepartez de el pentru ca nu vrea sa ma faca sa sufar.am vrut sa rupem orice legatura dar nu putem.nici eu fara el si nici el fara mine.totusi nu vreao relatie cu mine.ce sa fac????va rog sa ma sfatuiti k simt ca innebunesc.ma framanta atatea intrebari si nu stiu ce sa fac


stai cracanata si bucura-te de moment.......cand te vei satura .....pui punct!
Celia_29
Postat pe 8 Aprilie 2010 11:21
stai asa sa vaz daca am intzeles :nu vrea o relatzie cu tine dar nu mai poate dupa tine ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,esti sigura? eu in locul tau mi-as mai pune de cateva ori intrebarea"ce vrea de la mine?" si sunt sigura ca vei gasi raspunsul adecvat
Dontyyy
Postat pe 8 Aprilie 2010 11:24
el asa zice ca tine si el la mine.doar ca nu vrea sa se implice acum intr-o relatie.chiar crede-ma ca nu mai stiu ce sa cred.i-am zis ca nu mai vreau sa ne vedem si am incercat sa ma indepartez.si m-a cautat si mai mult.si zice ca o sa ne vedem in continuare.sunt disperata....
anynutza
Postat pe 8 Aprilie 2010 11:32
De la: kudika161873, la data 2010-04-08 11:32:00el asa zice ca tine si el la mine.doar ca nu vrea sa se implice acum intr-o relatie.chiar crede-ma ca nu mai stiu ce sa cred.i-am zis ca nu mai vreau sa ne vedem si am incercat sa ma indepartez.si m-a cautat si mai mult.si zice ca o sa ne vedem in continuare.sunt disperata....

normal ca o sa te caute avand in vedere ca tu i te oferi fara sa ceri nimic in schimb
roz5blue6lila7
Postat pe 8 Aprilie 2010 11:34
De la: kudika161873, la data 2010-04-08 11:32:00el asa zice ca tine si el la mine.doar ca nu vrea sa se implice acum intr-o relatie.chiar crede-ma ca nu mai stiu ce sa cred.i-am zis ca nu mai vreau sa ne vedem si am incercat sa ma indepartez.si m-a cautat si mai mult.si zice ca o sa ne vedem in continuare.sunt disperata....



hai sa iti spun eu ce vrea....sex....sex...si iar sex.......fara baza unei intemeieri a unei relatii..dar daca e sa gandim si asta e o posibila relatie consumata la pat......
so ...depinde de tine daca iti place asa sau nu
Celia_29
Postat pe 8 Aprilie 2010 11:35
Draga mea...cred k sunt cea mai in masura sa ti dau un sfat .....

Eu sunt acum combinata cu prietenul meu cel mai bun ...ne cunostem de vreo 7 ani ..ne -o tragem de vreo 5......eu ii spuneam s nu mai facem chestia asta in cazul in care ne va strica relatia de prietenie si sa o facem doar din lipsa de gagica/gagic fara alte obligatii...crede ma k nu stia nimeni despre noi ..aveam exact acelasi comportament unul fata de celalalt numai k ne iubeam fara s ne dam seama....peste tot mergeam impreuna(in calitate de prieteni) si culmea este k nu vroiam s ne combinam nici unul cu alte pers (scuze gen..a nu-mi place...a nu am chef.) iar la sfarsitul unei nopti de distractie ajungeam tot amandoi in pat;))....in timp am inceput s devenim gelosi binenteles fara s se vada....dupa care din multele gesturi ale lui mi-am dat seama k ma iubeste, si chiar mi-a spus...eu nu eram inca de acord si ziceam k prieten sper..iar el deceptionat spunea da sigur......ma rog intr-un final mi-am dat seama k imi este foarte dor de el cand pleaca pe undeva k sunt f fericita cand sunt cu el etc; i-am zis k il iubesc si de atunci suntem nedespartiti......deci lasa s treaca timpul nu-l presiona..profita de clipele de amor ....poate s incerci sa l faci gelos de cateva ori....dar s nu te culci cu altcineva k poate se va supara prea tare si risti cam mult...deci succes...iar dc nu o s iasa nik stao chill , inseamna k nu a fost s fie.....
kagome_kudika
Postat pe 8 Aprilie 2010 11:54
ok.am inteles.am sa merg mai departe chiar dak de jumatate de an vad k ma tot chinui in zadar.merci tare mult de sfat.deja vad situatia altfel.
anynutza
Postat pe 8 Aprilie 2010 12:08
ma bucur k am putut sa-ti fiu de ajutor........dc mai ai vreo nedumerire nu ezita s intrebi
kagome_kudika
Postat pe 8 Aprilie 2010 12:20
merci din suflet.toate cele bune
anynutza
Postat pe 8 Aprilie 2010 12:53
dragdana
Postat pe 9 Aprilie 2010 19:20
De la: kudika161873, la data 2010-04-08 11:32:00el asa zice ca tine si el la mine.doar ca nu vrea sa se implice acum intr-o relatie.chiar crede-ma ca nu mai stiu ce sa cred.i-am zis ca nu mai vreau sa ne vedem si am incercat sa ma indepartez.si m-a cautat si mai mult.si zice ca o sa ne vedem in continuare.sunt disperata....


Tine la tine atata timp cat stie ca alaturi de tine are parte de sex garantat, fara eforturi sa iti intre in gratii, fara flori, iesiri, restaurante, filme si chestii de genul...
Daca ai putina decenta si respect fata de tine insati scapa de ciumpalac
Summer_
Postat pe 9 Aprilie 2010 19:28
dupa ce veti face sex mai mult timp veti afla ce se va intampla
wait_sign
Postat pe 10 Aprilie 2010 04:38
Dar exista iubire fara suferinta?
SCCARLET
Postat pe 12 Aprilie 2010 15:49
Nu intotdeuna sexul rezolva totul,el sau pune punctul sau continua relatia in dependenta de principiile partenerilor.
SCCARLET
Postat pe 12 Aprilie 2010 15:51
nu te arunca cu capul in fata pt k poti regreta!Asteapa sa vezi ce se intampla,nu i te oferi usor pt k atunci "oo te iubesc",dar de fapt...asteapta...lasa-l sa se indragosteasca de tn
divyaa
Postat pe 13 Aprilie 2010 20:16
Am o singura intrebare: Cati ani ai?
kittycrys
Postat pe 17 Aprilie 2010 21:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
help me!!! 20 De la: bogdandbm 15 Aprilie 2010 19:27
Cum ai putut? 6 De la: GreenBubbles 5 Noiembrie 2009 21:44
deja nu mai stiu ce sa fac... 29 De la: geo_x 2 Octombrie 2009 14:42
Realitate cruda!31 mai,cea mai nefericita zi din viata mea! 5 De la: ela_ella 29 August 2011 18:28
ii e rusine cu mine de acasa la el nu ma duce si ne vedem doar 5 min pe zi? 20 De la: kudika319806 5 Septembrie 2010 17:10