Setari Cookie-uri

ce naiba....

verisoara mea tocmai s-a intors din Spania acum o luna..nu ne mai vazusem de 5 ani..toate bune si frumoase,ne intelegem bine,ne distram,suntem ca surorile..pana intr-un anumit punct..iubitul meu..de cand a venit,de cate ori este pe langa el,sta cu un zambet larg pe fata,ii alinta numele,se uita in ochii lui insistent..am incercat sa evit treaba asta,am crezut ca mi se pare.dar nu am putut sa ma abtin si am intrebat-o ce tot atat se holbeaza la el si ii zambeste mereu..a spus ca nu are nimic cu el,si ca nu il priveste insistent,ca asa se uita ea la toata lumea..danutz in sus danutz in jos toata ziua..i-am spus si lui treaba asta,mi-a zis sa stau linistita,ca el nu o ia in seama...o prietena comuna,mi-a spus ca i-ar fi zis ei ca iubitul meu este tare dragutz,si ca nu stie cum am pus eu mana pe el..oare ar putea sa-mi faca vreo faza?!!sa ma indepartez de ea!?sa o iau la bataie!?o solutie vreau numai sa nu o mai vad atat ca se da pe langa el
motzata
Postat pe 12 Aprilie 2010 13:34

la bataie? nu, dar o poti ocoli elegant, pur si simplu cand esti cu iubitul tau eviti sa mai fie si ea prin preajma deci distrati-va separat!
miss_darine
Postat pe 12 Aprilie 2010 15:25
De la: motzata, la data 2010-04-12 13:34:15verisoara mea tocmai s-a intors din Spania acum o luna..nu ne mai vazusem de 5 ani..toate bune si frumoase,ne intelegem bine,ne distram,suntem ca surorile..pana intr-un anumit punct..iubitul meu..de cand a venit,de cate ori este pe langa el,sta cu un zambet larg pe fata,ii alinta numele,se uita in ochii lui insistent..am incercat sa evit treaba asta,am crezut ca mi se pare.dar nu am putut sa ma abtin si am intrebat-o ce tot atat se holbeaza la el si ii zambeste mereu..a spus ca nu are nimic cu el,si ca nu il priveste insistent,ca asa se uita ea la toata lumea..danutz in sus danutz in jos toata ziua..i-am spus si lui treaba asta,mi-a zis sa stau linistita,ca el nu o ia in seama...o prietena comuna,mi-a spus ca i-ar fi zis ei ca iubitul meu este tare dragutz,si ca nu stie cum am pus eu mana pe el..oare ar putea sa-mi faca vreo faza?!!sa ma indepartez de ea!?sa o iau la bataie!?o solutie vreau numai sa nu o mai vad atat ca se da pe langa el


da nu te intrebi daca si iubitul tau poate sa-ti faca o faza? e mai important!!!
anastasia_m
Postat pe 24 Aprilie 2010 12:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Singuratea... 40 De la: MaraDonna 21 Iunie 2009 17:22
dr eugen anghelescu 6 De la: dienuscha 10 Mai 2010 19:31
help! 16 De la: MissMe2 23 Martie 2009 12:52
Stie cineva,ce gandesc si ce vor barbatii,atunci cand sunt intr-o relatie? 21 De la: just_laura 8 Aprilie 2009 14:15
Ce sa fac? 31 De la: yumalai 7 Mai 2009 08:24