Setari Cookie-uri

E ff complicat cu baietii astia...:(

Buna...am o mare problema cu baietii...De o sapt si ceva unui baiat ii place de mn si e ff dragutz,insa e cam tigan...si nu vreau sa am o relatie cu el..Intr-o seara am iesit pe afara si m-am indragostit de un alt baiat.Si e ff ok si dragutz...Pana o vreme nu stiam pe cn plac mai mult ,dar niste prietene m-au ajutat si mi-am dat seama k il plac mai mult pe cel pe care l-am cun...Am auzit de la mai multi cu care ies k ma place si k ar vrea sa fie cu mn...Si eu la fel...sau cel putin asa credeam pana ieri pt k am jucat adevar si provocare cu mai multi si l-au pus mai intai sa ma pupe pe obraz (ma pupat)...dupa sa ma pupe pe gura (neam pupat) ...si am mai stat si langa el aproape toata ziua....Si cand nu statea eu il mai priveam discret si cand eu ma uitam se uita si el... ..dar nu vb cu mn mai deloc...... ..si aqm nush dak sunt asa sigura k vreau sa fiu cu el...E ff complicat..prietenele mele miau spus sa incerc..k nu am nik de pierdut...dar nush ce sa fac..mai ales k neam si pupat ..ma gandesc k dak nu ma placea sau nu vroia sa fie cu mn nu ma pupa pe gura...nu? voi ce parere aveti...
Lorycik05
Postat pe 11 Aprilie 2010 15:58
SH DACA ARE PIGMENTUL PIELII MAI COLORAT K?DACA ITI PLAKE DE ACEL BAIAT NU CONT ETNIA SAU MAI STIU EU K.........SH DACA NU VR SA AI O REL Q EL NU-I MAI DA ATENTIE........SAU SH TIE ITI PLAKE SA UMBLE BAIETII DUPA TINE
kudika012227
Postat pe 11 Aprilie 2010 16:05
de fapt imi place mai mult baiatul pe care lam cunoscut si cu care am jucat adev si provocare...da nush ...dak sa fiu cu el sau nu...e super dragutz si de treaba si am auzit k ma place si el...da park ma tine ceva in loc...sa nu fiu cu el..
Lorycik05
Postat pe 11 Aprilie 2010 16:09
NUSH K SA ITI SP,ST MAI MARE K UH Q CATIVA ANISORI PRIMA MEA REL A FT LA 15 ANI JUM PE KRE O AM SH IN PREZENT UN SFAT NU TE INCURCA Q ORICE BAIAT MAI ANALIZEAZA-L VEZI QM SE COMPORTA QM VORBESTE ETC..........ESTI MICUTA SH EL POATE VR ALCV DL UH AP CATI ANI ARE BAIATU RESPECTIV?:-*
kudika012227
Postat pe 11 Aprilie 2010 16:16
poi eu am 15 ani si el la fel...si in nici un caz nu o sa accept un baiat care vrea altceva ...dak e nesimtit si zice"hai s-o facem" il resping din start si ma si despart de el...nu vreau sa imi incep viata sexuala aqm...sunt prea mica...stiu asta...pt asta o sa mai astept 2-3 ani ...
Lorycik05
Postat pe 11 Aprilie 2010 16:35
E timid si nu stie cum sa te abordeze.E rau ca e si taciturn.Cam naspa.Poarta-te cu indiferenta fata de el o vreme sa vezi ce reactie are.
kudika098645
Postat pe 11 Aprilie 2010 16:40
De la: kudika012227, la data 2010-04-11 16:16:39NUSH K SA ITI SP,ST MAI MARE K UH Q CATIVA ANISORI PRIMA MEA REL A FT LA 15 ANI JUM PE KRE O AM SH IN PREZENT UN SFAT NU TE INCURCA Q ORICE BAIAT MAI ANALIZEAZA-L VEZI QM SE COMPORTA QM VORBESTE ETC..........ESTI MICUTA SH EL POATE VR ALCV DL UH AP CATI ANI ARE BAIATU RESPECTIV?:-*

o traducere se poate?
" dl uh ap" vine din sumeriana?
miss_darine
Postat pe 11 Aprilie 2010 19:46
"ma gandesc k dak nu ma placea sau nu vroia sa fie cu mn nu ma pupa pe gura...nu? "

ce inseamna sa ai 15 anisori!
s-ar putea sa fie atras de tine intr-adevar, sau s-ar putea doar sa se joace
miss_darine
Postat pe 11 Aprilie 2010 19:49


vaiiiiiiiiii ! ce m-am mai amuzat cand am citit mi-am adus aminte ...de cand eram si eu la vreo 15 16 ani....

miss ,buna seara !

on tombic : chill fato ca esti mititica !
blaa
Postat pe 11 Aprilie 2010 20:10
De la: Lorycik05, la data 2010-04-11 15:58:12Buna...am o mare problema cu baietii...De o sapt si ceva unui baiat ii place de mn si e ff dragutz,insa e cam tigan...si nu vreau sa am o relatie cu el..Intr-o seara am iesit pe afara si m-am indragostit de un alt baiat.Si e ff ok si dragutz...Pana o vreme nu stiam pe cn plac mai mult ,dar niste prietene m-au ajutat si mi-am dat seama k il plac m




anastasia_m
Postat pe 11 Aprilie 2010 20:15
De la: blaa, la data 2010-04-11 20:10:44

vaiiiiiiiiii ! ce m-am mai amuzat cand am citit mi-am adus aminte ...de cand eram si eu la vreo 15 16 ani....

miss ,buna seara !

on tombic : chill fato ca esti mititica !

buna seara blaa
miss_darine
Postat pe 11 Aprilie 2010 20:32
De la: miss_darine, la data 2010-04-11 20:32:22
De la: blaa, la data 2010-04-11 20:10:44

vaiiiiiiiiii ! ce m-am mai amuzat cand am citit mi-am adus aminte ...de cand eram si eu la vreo 15 16 ani....

miss ,buna seara !

on tombic : chill fato ca esti mititica !

buna seara blaa




3 zileeee mai am... !!!!!



blaa
Postat pe 11 Aprilie 2010 20:42
De la: blaa, la data 2010-04-11 20:42:40

3 zileeee mai am... !!!!!




esti acasa deja
miss_darine
Postat pe 11 Aprilie 2010 20:44
De la: kudika012227, la data 2010-04-11 16:16:39NUSH K SA ITI SP,ST MAI MARE K UH Q CATIVA ANISORI PRIMA MEA REL A FT LA 15 ANI JUM PE KRE O AM SH IN PREZENT UN SFAT NU TE INCURCA Q ORICE BAIAT MAI ANALIZEAZA-L VEZI QM SE COMPORTA QM VORBESTE ETC..........ESTI MICUTA SH EL POATE VR ALCV DL UH AP CATI ANI ARE BAIATU RESPECTIV?:-*


tu sigur esti mai mare cu cativa anisori??
Shhh
Postat pe 11 Aprilie 2010 21:05
De la: miss_darine, la data 2010-04-11 19:49:11"ma gandesc k dak nu ma placea sau nu vroia sa fie cu mn nu ma pupa pe gura...nu? "

ce inseamna sa ai 15 anisori!
s-ar putea sa fie atras de tine intr-adevar, sau s-ar putea doar sa se joace


iote bre ce probleme mai are fatuca asta la 15 ani ?!!!

pup bre missy ! buna seara !
coldwind
Postat pe 11 Aprilie 2010 21:11
De la: coldwind, la data 2010-04-11 21:11:39

iote bre ce probleme mai are fatuca asta la 15 ani ?!!!

pup bre missy ! buna seara !

te-am alergat pe tot forumul si de-abia aici m-ai vazut stai sa-mi trag sufletul
te-am tot pupat pe vreo doua topice
miss_darine
Postat pe 11 Aprilie 2010 21:16
De la: Lorycik05, la data 2010-04-11 15:58:12Buna...am o mare problema cu baietii...De o sapt si ceva unui baiat ii place de mn si e ff dragutz,insa e cam tigan...si nu vreau sa am o relatie cu el..Intr-o seara am iesit pe afara si m-am indragostit de un alt baiat.Si e ff ok si dragutz...Pana o vreme nu stiam pe cn plac mai mult ,dar niste prietene m-au ajutat si mi-am dat seama k il plac mai mult pe cel pe care l-am cun...Am auzit de la mai multi cu care ies k ma place si k ar vrea sa fie cu mn...Si eu la fel...sau cel putin asa credeam pana ieri pt k am jucat adevar si provocare cu mai multi si l-au pus mai intai sa ma pupe pe obraz (ma pupat)...dupa sa ma pupe pe gura (neam pupat) ...si am mai stat si langa el aproape toata ziua....Si cand nu statea eu il mai priveam discret si cand eu ma uitam se uita si el... ..dar nu vb cu mn mai deloc...... ..si aqm nush dak sunt asa sigura k vreau sa fiu cu el...E ff complicat..prietenele mele miau spus sa incerc..k nu am nik de pierdut...dar nush ce sa fac..mai ales k neam si pupat ..ma gandesc k dak nu ma placea sau nu vroia sa fie cu mn nu ma pupa pe gura...nu? voi ce parere aveti...


ramai cu cine iti place mai mult.sau problema ta e ca parintii nu accepta sa fi cu un rom?
iulia069834
Postat pe 12 Aprilie 2010 10:29
De la: Lorycik05, la data 2010-04-11 15:58:12Buna...am o mare problema cu baietii...





ai probleme si cu scrisul!!!!! doamne ce alambicat......................da cred ca comunoci bine cu el!!!!!!!!eu asa zic
anastasia_m
Postat pe 24 Aprilie 2010 01:18
De la: Lorycik05, la data 2010-04-11 15:58:12Buna...am o mare problema cu baietii...De o sapt si ceva unui baiat ii place de mn si e ff dragutz,insa e cam tigan...si nu vreau sa am o relatie cu el..Intr-o seara am iesit pe afara si m-am indragostit de un alt baiat.Si e ff ok si dragutz...Pana o vreme nu stiam pe cn plac mai mult ,dar niste prietene m-au ajutat si mi-am dat seama k il plac mai mult pe cel pe care l-am cun...Am auzit de la mai multi cu care ies k ma place si k ar vrea sa fie cu mn...Si eu la fel...sau cel putin asa credeam pana ieri pt k am jucat adevar si provocare cu mai multi si l-au pus mai intai sa ma pupe pe obraz (ma pupat)...dupa sa ma pupe pe gura (neam pupat) ...si am mai stat si langa el aproape toata ziua....Si cand nu statea eu il mai priveam discret si cand eu ma uitam se uita si el... ..dar nu vb cu mn mai deloc...... ..si aqm nush dak sunt asa sigura k vreau sa fiu cu el...E ff complicat..prietenele mele miau spus sa incerc..k nu am nik de pierdut...dar nush ce sa fac..mai ales k neam si pupat ..ma gandesc k dak nu ma placea sau nu vroia sa fie cu mn nu ma pupa pe gura...nu? voi ce parere aveti...



ma omori cu zilele....ce faci din limba romana!!!
draci.....voi mai intai invatati sa va pupati si apoi sa scrieti!!
cum vine asta....."e cam tigan"......tu esti cam romanca?
neam se scrie ne-am , miau se scrie mi-au (asta ca sa nu miauni in scis ca o pisica)
acuma revin la mesaj.....un baiat care nu vorbeste cu tine o face din 2 motive: ori nu te place ori te place dar e prea intimidat de tine; nu stie cum sa te abordeze. Daca este de aceeasi varsta ca si tine atunci mai adaugam putina imaturitate si lipsa de experienta atunci trebuie sa ii dai tu putin curaj!!
paula27
Postat pe 24 Aprilie 2010 09:17
aaa si inca ceva......cum reusesti sa te indragostesti asa de repede....."am iesit si eu pe afara si m-am indragostit"!!!??? ai grija cand duci gunoiu la ghena sa nu iti pice cu tronc vreun baiat de la salubritate publica!!
paula27
Postat pe 24 Aprilie 2010 09:21
De la: paula27, la data 2010-04-24 09:21:13aaa si inca ceva......cum reusesti sa te indragostesti asa de repede....."am iesit si eu pe afara si m-am indragostit"!!!??? ai grija cand duci gunoiu la ghena sa nu iti pice cu tronc vreun baiat de la salubritate publica!!



anastasia_m
Postat pe 24 Aprilie 2010 09:24
Crede-ma ca mai complicat e cu femeile...

Acum ma duc sa ma vad la meteo cum bate vantu sa vedem de cine te mai indragostesti
mihaib
Postat pe 24 Aprilie 2010 12:09
De la: paula27, la data 2010-04-24 09:17:07
De la: Lorycik05, la data 2010-04-11 15:58:12Buna...am o mare problema cu baietii...De o sapt si ceva unui baiat ii place de mn si e ff dragutz,insa e cam tigan...si nu vreau sa am o relatie cu el..Intr-o seara am iesit pe afara si m-am indragostit de un alt baiat.Si e ff ok si dragutz...Pana o vreme nu stiam pe cn plac mai mult ,dar niste prietene m-au ajutat si mi-am dat seama k il plac mai mult pe cel pe care l-am cun...Am auzit de la mai multi cu care ies k ma place si k ar vrea sa fie cu mn...Si eu la fel...sau cel putin asa credeam pana ieri pt k am jucat adevar si provocare cu mai multi si l-au pus mai intai sa ma pupe pe obraz (ma pupat)...dupa sa ma pupe pe gura (neam pupat) ...si am mai stat si langa el aproape toata ziua....Si cand nu statea eu il mai priveam discret si cand eu ma uitam se uita si el... ..dar nu vb cu mn mai deloc...... ..si aqm nush dak sunt asa sigura k vreau sa fiu cu el...E ff complicat..prietenele mele miau spus sa incerc..k nu am nik de pierdut...dar nush ce sa fac..mai ales k neam si pupat ..ma gandesc k dak nu ma placea sau nu vroia sa fie cu mn nu ma pupa pe gura...nu? voi ce parere aveti...



ma omori cu zilele....ce faci din limba romana!!!
draci.....voi mai intai invatati sa va pupati si apoi sa scrieti!!
cum vine asta....."e cam tigan"......tu esti cam romanca?
neam se scrie ne-am , miau se scrie mi-au (asta ca sa nu miauni in scis ca o pisica)
acuma revin la mesaj.....un baiat care nu vorbeste cu tine o face din 2 motive: ori nu te place ori te place dar e prea intimidat de tine; nu stie cum sa te abordeze. Daca este de aceeasi varsta ca si tine atunci mai adaugam putina imaturitate si lipsa de experienta atunci trebuie sa ii dai tu putin curaj!!








bun a asta =))
BluOndA
Postat pe 25 Aprilie 2010 01:11
"dak nu ma placea sau nu vroia sa fie cu mn nu ma pupa pe gura...nu? " poate ca un sarut e o banalitate pt el, e doar un joc ...
Sau dak el nu vrea sa vb cu tine ,poate e timid si atunci cel mai simplu ar fi sa vorbesti tu cu el, nu e mare lucru ;)
SI cu tipul ala care e "cam tigan " n-am inteles ce e cu el .. Il vezi ca o rezerva in caz ca nu te combini cu celallat tip ? :))
onegirl8997
Postat pe 25 Aprilie 2010 11:53
Mai pe la 15 ani jucam si eu adevar sau provocare si din cate stiu eu provocarea e provocare nu incape loc de refuz a fost doar o simpla provocare pe care el a executato... ce ti se pare asa iesit din comun....fii indiferenta o vreme vezi rezultatul si nu te mai gandi atat ca te'a pupat pe gura ca nu'i un capat de lume tine minte e doar un joc si a fost o provocare ;)
CRYMY
Postat pe 25 Aprilie 2010 12:59
of, cu adevarat obositor. inca o fata care nu stie ce vrea, nu stie cum se mananca treaba asta cu baietii, cu iubitul. mai joaca-te un pic cu papusile si dupa incearca iar. vei stii atunci ce iti place si ce nu. nu pot sa iti dau alt raspuns, problema e la tine, nu ai inceput sa te maturizezi.
delicacy
Postat pe 25 Aprilie 2010 14:21
genialll raspunsu:))))offf fetito...stai chill ai tot timpul
gisella
Postat pe 25 Aprilie 2010 14:58
Buna! am si eu o intrebare :) Anul trecut am cunoscut un tip, m-a invitat de mai multe ori sa iesim impreuna, dar l-am refuzat (aveam prieten). Insa la ultimele 2 invitatii am fost de acord sa iesim, iar cand trebuia sa stabilim detaliile imi spunea ca ma suna si nimic - nu am mai iesit. Sapt trecuta am zis sa iau atitudine si i-am zis ca dupa program sa iesim, m-a luat cu texte de genul ca -- ce o sa facem daca ne placem, daca am prieten si alte prostii. I-am zis sa incercam, ca nu am prieten, etc. dar mi-a zis ca nu poate, ca are nu stiu ce de facut. Chestia cea mai tare este ca dupa discutia asta nu mai suna, nu mai scrie, iar cand il vad pe strada se face ca nu ma vede, ca isi arajeaza camasa,etc, iar cand mai sunt si cu altcineva pe care cunoste si este nevoit sa salute, imi zice cu jumatate de gura buna, dar nu ma priveste in ochi. Ce parere aveti? mie mi se pare fff ciudat :)
kudika140118
Postat pe 25 Aprilie 2010 15:20
interesante raspunsuri.....dar ganditi-va ca si noi am avut 15 ani....si am avut intrebari existentiale la fel ca ale ei.....acum e simplu sa spunem ca sunt intrebari simple....dar cand eram in locul ei pierdeam ore intregi vorbind cu prietenele despre baieti si analizand fiecare gest.........fiecare zambet, fiecare secunda dintr-un joc.....a zis asta, a facut asta, s-a uitat la mine mai mult de 2 secunde, m-a ales in echipa cu el, mi-a dat mie mingea in loc sa o dea fetei de langa mine......e ceva absolut normal......iar placutul de doi baieti e ceva absolut normal....serios acum?! voi nu ati avut nicoiodata problema asta pe la 15-18 ani??? sa ti se faca ochii inimioare de vreo 10 ori pe zi?!

ca sfat.....nu pot decat sa spun sa profiti de momentele astea pentru ca o sa le simti lipsa peste cativa ani....pur si simplu vezi care dintre cei doi face primul pas....sau cu care te simti tu mai relaxata...cu care esti TU fara sa iti faci prea multe griji.....

P.S ma bucura atitudinea ta de a mai astepta cativa ani...in ziua de azi cam tot ce are peste 12-13 ani se gandeste la sex chiar daca inca nu stiu cum se scrie cuvantul.....sper sa iti menti parerea.....si bafta cu baietii, sunt o adevarata durere de cap, mai ales la 15 ani!!! (dar o durere de care vei rade peste cativa ani....daca nu cumva faci vreo prostie....neprotejata.....sau fugi de acasa...sau mai stiu eu ce altele de genul asta!!!)
BAFTAAA!!!!!
angel_and_devil
Postat pe 25 Aprilie 2010 15:20
De la: kudika012227, la data 2010-04-11 16:16:39NUSH K SA ITI SP,ST MAI MARE K UH Q CATIVA ANISORI PRIMA MEA REL A FT LA 15 ANI JUM PE KRE O AM SH IN PREZENT UN SFAT NU TE INCURCA Q ORICE BAIAT MAI ANALIZEAZA-L VEZI QM SE COMPORTA QM VORBESTE ETC..........ESTI MICUTA SH EL POATE VR ALCV DL UH AP CATI ANI ARE BAIATU RESPECTIV?:-*



NUSH K SA ITI SP - tradus in romaneste : nu stiu de ce-ti spun, ca oricum e dupa amiaza si nu gandesc la ora asta.

ST MAI MARE K UH Q - traducere aproximativa: sunt mai mare ca tine si uh si q si oh!



SH EL POATE VR ALCV DL UH AP - trauducere cu greutate: si el poate o vara in altcineva, in dulhap.


VEZI QM SE COMPORTA QM VORBESTE - imi curge transpiratia: esti om cu mine sunt oama cu tine!


baga-mi-as!!!!!




geo_reincarcat_iara
Postat pe 25 Aprilie 2010 15:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 6 De la: printesaa_x 17 Ianuarie 2011 10:45
ne-am cunoskut pe internet 38 De la: cristinarudi 12 Octombrie 2009 08:01
confuza....... 62 De la: ranise 31 August 2009 22:27
VITEZA DE IMBATRINIRE A OMULUI 6 De la: roz5blue6lila7 26 Noiembrie 2010 10:43
am nevoie de sfaturi 17 De la: Eva32 31 Iulie 2011 00:03