Setari Cookie-uri

Am nevoie de ajutor.

M-am despartit de prietenul meu in urma cu o luna.Am fost certati,dar acum cica suntei prieteni buni..vorbim despre orice.. el acum s-a impacat cu fosta,si mi-a zis ca ii este foarte draga.Dar problema e ca o insala, cu mine,normal nu trebuie sa se afle,nici mie nu mi-ar conveni.Dar tot imi face propuneri sa intretinem relatii sexuale si de astea.Si cand am fost cu el am intretinut. Eu inca mai tin la el, si stiu ca sunt cam prostuta pentru ca eu as face orice cand tin la o persoana. Normal ca si mie mi-ar conveni sa-l am iar langa mine,dar nu ca amanta.Ne sarutam,vorbim,ne intelegem bine.Nu stiu ce sa fac,i-am zis si lui daca are prietena sa caute la ea,nu la mine si mi-a zis ca nu ii da. Cam asa sta treaba. Nu stiu ce sa fac.Si eu mi-as dori sa fiu iar cu el,sa intretinem relatii dar nu asa stiind ca el e cu fosta pe care o urasc foarte mult.Am fost 2 luni jumate impreuna,ne-am despartit dintr-o prostie de a mea,dar asta nu mai conteaza. Daca vreti mai multe detalii intrebatii-ma. Eu acum sunt intr-o mare dilema.De obicei iesim la tigara,si stam ore sa povestim si tot face propuneri.Chiar nu stiu ce sa fac.Sunt foarte confuza.Nu stiu cum sau ce sa-i zic,pentru ca sa o lase daca vrea sa fie cu mine,dar tine la ea..Si stiu ca e greu pentru mine si ca ar trebui sa-l las dar nu pot,sunt incapatanata.Ce sa-i spun cand imi mai face propuneri, vreau sa vorbim despre treaba asta dar chiar nu stiu cum sa abordez subiectul.
Astept sfaturile voastra.
Multumesc.
O zi buna in continuare.
kudika165899
Postat pe 12 Aprilie 2010 13:50
adica pe ea o respecta si nu ii cere,nu?ca tine la ea...
tie isi permite sa iti ceara ca nu tine la tine,nu?
pai daca tu ii oferi ce vrea el si fara sa fie cu tine...de ce sa renunte la prietena lui la care tine?
aaa si nu esti amanta..ca el nu-i casatorit esti prietena buna la sex!
one_size
Postat pe 12 Aprilie 2010 14:03
s-au impacat de cateva zile.si cica "aia" e virgina.S-au mai despartim o data inainte pentru ca ea nu vroia sa-i dea.Cica eu ii sunt "putin draga", dar astea sunt vrajeli.
Nu stiu cum sa-i explic ca nu vreau acest lucru,mie nu-mi convine sa stiu ca sunt pe locul 2,si daca vrea sa se duca la aia.Dar chiar nu stiu,vreau altcumva sa ii spun lucrurile astea si de aceea am nevoie de ajutor.
kudika165899
Postat pe 12 Aprilie 2010 14:09
nimeni nimic? :(
kudika165899
Postat pe 12 Aprilie 2010 23:11
".Ce sa-i spun cand imi mai face propuneri"
-Vrei sex?
-Daaaaaaa!
-Etete ciu ciu, lasa in pace virgina si atunci poate ma razgandesc da' nu promit nimic
miss_darine
Postat pe 13 Aprilie 2010 08:56
De la: kudika165899, la data 2010-04-12 14:09:16s-au impacat de cateva zile.si cica "aia" e virgina.S-au mai despartim o data inainte pentru ca ea nu vroia sa-i dea.Cica eu ii sunt "putin draga", dar astea sunt vrajeli.
Nu stiu cum sa-i explic ca nu vreau acest lucru,mie nu-mi convine sa stiu ca sunt pe locul 2,si daca vrea sa se duca la aia.Dar chiar nu stiu,vreau altcumva sa ii spun lucrurile astea si de aceea am nevoie de ajutor.


baiiiiiiiiiiiiiiiiiii chiar s-a "tampit" toata lumea?

"Nu stiu cum sa-i explic ca nu vreau acest lucru,mie nu-mi convine sa stiu ca sunt pe locul 2,si daca vrea sa se duca la aia.Dar chiar nu stiu,vreau altcumva sa ii spun lucrurile astea si de aceea am nevoie de ajutor"

spune-i ca ai redevenit "virgina" peste noapte
Dontyyy
Postat pe 13 Aprilie 2010 09:20
De la: kudika165899, la data 2010-04-12 14:09:16s-au impacat de cateva zile.si cica "aia" e virgina.S-au mai despartim o data inainte pentru ca ea nu vroia sa-i dea.Cica eu ii sunt "putin draga", dar astea sunt vrajeli.
Nu stiu cum sa-i explic ca nu vreau acest lucru,mie nu-mi convine sa stiu ca sunt pe locul 2,si daca vrea sa se duca la aia.Dar chiar nu stiu,vreau altcumva sa ii spun lucrurile astea si de aceea am nevoie de ajutor.

daaa nu degeaba exista vb aia.."draga,draga..pan' ti-o baga"
eu zic sa il ignori!si daca nu pricepe si insista ii dai una in bot si ii zici ca mai ai daca mai vrea!
one_size
Postat pe 13 Aprilie 2010 09:27
De la: one_size, la data 2010-04-13 09:27:18
De la: kudika165899, la data 2010-04-12 14:09:16s-au impacat de cateva zile.si cica "aia" e virgina.S-au mai despartim o data inainte pentru ca ea nu vroia sa-i dea.Cica eu ii sunt "putin draga", dar astea sunt vrajeli.
Nu stiu cum sa-i explic ca nu vreau acest lucru,mie nu-mi convine sa stiu ca sunt pe locul 2,si daca vrea sa se duca la aia.Dar chiar nu stiu,vreau altcumva sa ii spun lucrurile astea si de aceea am nevoie de ajutor.

daaa nu degeaba exista vb aia.."draga,draga..pan' ti-o baga"
eu zic sa il ignori!si daca nu pricepe si insista ii dai una in bot si ii zici ca mai ai daca mai vrea!


bai fata tu n-ai priceput ca fata nu vrea sa fie rea cu el ci buna adica buna pana in "strafunduri"
Dontyyy
Postat pe 13 Aprilie 2010 09:30
si eu am trcut printr-o situatie asemanatoare:)):)) dar eu eram aia care nu-i ofeream nimic si prietena lui ii oferea....:)):)) si era cu aia de 2 ani, si tot nu voia s-o lase... pana a venit la mine noaptea beat tot si i-am luat telefonul i-am apelat iubita si i-am zs in ales 15 secunde... daca ma lasi in pace iti dau telefonul sa vb... daca nu primiti asta...vorbesc eu cu ea":))"....p.s. tineam f mult la el:-s ....da toate au o limita;) e vb de cat de mult ne respectam noi;)
masline
Postat pe 13 Aprilie 2010 10:20
buna ascultama ceti spun acum...sa stii ca si eu am trecut prin asta
cel mai bine este sa vb cu el serios si sai spui exact ce te doare adica ce nuti convine
pt.ca daca i vei ceda vei avea de suferit.Deci vb cu el pe un ton cal si i spui uite mai baiatule,eu nu pot sa am o relatie intima cu tine din moment ce ai prietena
daca tu spui ca tie draga si e virgina atunci asteapto fara sa o inseli!daca vrei sa avem o relatie intima atunci renunta la ea si ramai impreuna cu mine si asa voi accepta sa fim impreuna si sa avem relatii intime.Daca chiar i place de tine si nu te vrea doar pt.sex atunci te alege pe tine,daca nu te alege sa nu faci prostia sa i cedezi...ascultama ceti spun ca am dreptate..te rog sami dai vesti despre cum decurge problema asta iti urez succes si sa spui lucrurilor pe fata...nu uita viata merge inainte daca i sa fiti impreuna veti fii,daca nu asta este iti vei gasi o persoana care sa te merite.Trebuie sa ne pretuim si sa nu cadem capcanelor!!!!
albertina1925
Postat pe 24 Aprilie 2010 13:02
Si ne mai miram cum de acesti tipi sunt atat de cretini si misogini ? Pai daca au de cine sa isi bata joc, cum sa nu fie ?Revino-ti fetito, ca nu esti lipsita de vointa sa te ghideze altii in viata.
anissya
Postat pe 25 Aprilie 2010 12:32
Chiar nu stiu ce sa fac.Sunt foarte confuza.Nu stiu cum sau ce sa-i zic,pentru ca sa o lase daca vrea sa fie cu mine,dar tine la ea..Si stiu ca e greu pentru mine si ca ar trebui sa-l las dar nu pot,sunt incapatanata.Ce sa-i spun cand imi mai face propuneri, vreau sa vorbim despre treaba asta dar chiar nu stiu cum sa abordez subiectul.
Astept sfaturile voastra.
Multumesc.
O zi buna in continuare.[/quote]

Sftat: 1. trezeste-te si nu te mai lasa folosita ! ( si vezi ca la urma urmei tie o sa ti iasa vorbe ca esti ..asa pe pe dincolo , nu lui sau prietenului tau .i nu mai discuta cu asemenea specimen si daca mai insista anunta -i prietena .
2, si respecta-te mai mult ! tu nu vezi ca te joaca pe degete cum vrea el ???? chiar asa nu ai mandrie ?
kudika052198
Postat pe 29 Aprilie 2010 12:30
eii...mai domnisoara eu nuti mai spun nimic ca nu are nici un rost pt.ca am observat ca degeaba te incurajam,te sfatuim cum sa iesi din problema asta cu capul in sus si ultimul mesaj postat nu stiu cine la scris dar are perfecta dreptate adica tu nu ai un pic de mandrie?undei norgoliul pe care trebuie sal aiba fiecare fata....adica te lasi sa te foloseasca cum vrea el {pt.sex}si dupa aia tot tu vei suferi...citeste mai bine primul mesaj pe care ti lam scris acolo tiam spus cum sa il abordezi adica cum sa deschizi subiectul acesta.daca nu vei rezolva aceasta problema si te lasi folosita de un baiat inseamna ca nu te respectii pe tine insuti!!!gandeste_te cati baieti sunt pe lumea asta si tu stai dupa un profitor scuze cuv.dar din cate miai spus despre el se vede ca nu tine la tine!!deci ia atitudine si nu mai lasa timpul sa treaca cati va parea rau...trebuie sa ne traim viata...ca anii trec foarte rapid.Sa vb cu el si sa ne scrii cum au desurs lucrurile.SUCCES
albertina1925
Postat pe 29 Aprilie 2010 16:27
Ai o discutie cu el definitorie si spunei ca tie nu iti mai convine situatia asta. punel sa aleaga intr-e tine si ea.Dai un ragaz de gindire si in acest timp tu si cu el sa nu va mai intilniti nici vorbi decit dupa ce-ti va spune ce hotarire a luat.Eu am impresia ca el isi cam bate joc de tine.La el doar sexul conteaza?Spunei ca daca vrea doar sex gaseste pe toate drumurile.
kudika098645
Postat pe 2 Mai 2010 20:04
lasa, probabil toti tre sa fim fraieri, pentru ca mai apoi sa constientizam ca suntem fraieri, apoi sa ne simtim prost ca am fost fraieri, iar apoi ne desteptam si incepem sa vedem lucrurile asa cum sunt... toate la timpul lor.
mihablonda
Postat pe 3 Mai 2010 00:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
despartire versus singuratate 23 De la: alabastra 19 Martie 2009 10:46
M-a inselat cu fosta! 50 De la: Flowers 12 Mai 2011 20:48
singuratate... 56 De la: EmperorNerva 24 Aprilie 2009 17:19
As avea nevoie de un sfat(sau chiar mai multe)... 10 De la: Eeah 12 Iunie 2011 19:11
a plecat geo :(...din nou! 65 De la: Lucia38 9 Decembrie 2009 10:19