Setari Cookie-uri

buna..stiu k e o intrebare mai ciudata si poate va vine sa radeti cand o auziti.

De la: triptilici, la data 2010-04-25 13:19:54sincer cred ca starile tale de greata si toate celelalte simptome sunt pe baza psihologica..probabil te-ai speriat cand te-ai simtit uda stiind ce se poate intampla..ma rog sfatul meu e sa astepti sa iti vina ciclu si sa te ingrijoresti doar daca ai o menstra regulata si iti intarzie...(ptr ca sunt intradavar sanse sa ramai insarcinata chiar daca nu sa produs penetrarea in sine dar sunt mult mai slabe sansele..)abia atunci te poti apuca de facut teste sau sa mergi la un ginecolog, parerea mea. oricum ptr starile tale iti recomand un motilium..poate ai mancat ceva si nu ti-a priit...si pentru siguranta ta emotionala data viitoare nu il mai lasa sa ejaculeze asa la intamplare peste tine...multa sanatate!


alta la rand. tu cati ani ai? ca nu esti departe de ea. tu ai citit textul fetei?:))))) ce sa ramana gravida prin pijama? si tu ii recomanzi pastile. doamne, mare e gradina frate.
delicacy
Postat pe 25 Aprilie 2010 18:46
De la: delicacy, la data 2010-04-25 18:46:02
De la: triptilici, la data 2010-04-25 13:19:54sincer cred ca starile tale de greata si toate celelalte simptome sunt pe baza psihologica..probabil te-ai speriat cand te-ai simtit uda stiind ce se poate intampla..ma rog sfatul meu e sa astepti sa iti vina ciclu si sa te ingrijoresti doar daca ai o menstra regulata si iti intarzie...(ptr ca sunt intradavar sanse sa ramai insarcinata chiar daca nu sa produs penetrarea in sine dar sunt mult mai slabe sansele..)abia atunci te poti apuca de facut teste sau sa mergi la un ginecolog, parerea mea. oricum ptr starile tale iti recomand un motilium..poate ai mancat ceva si nu ti-a priit...si pentru siguranta ta emotionala data viitoare nu il mai lasa sa ejaculeze asa la intamplare peste tine...multa sanatate!


alta la rand. tu cati ani ai? ca nu esti departe de ea. tu ai citit textul fetei?:))))) ce sa ramana gravida prin pijama? si tu ii recomanzi pastile. doamne, mare e gradina frate.



ca de nar fi fost mare ........era o ingramadeala!!!!!!!!!!!!!!
anastasia_m
Postat pe 25 Aprilie 2010 18:55
Ai probleme cu stomacul,mai precis cred ca este vorba de o bacterie.Mergi la doctor.Bafta!
cami_goanga10
Postat pe 25 Aprilie 2010 19:54
fatoooooooooooooo, ori esti proasta ori esti "blonda " ceea ce i cam acelasi lucru! de unde dracu vrei sa stim noi daca tu esti gravida sau nu ??? suntem cumva clarvazatori? du-te in .........la ginecolog in loc sa pierzi timpul in fata calc cu intrebari inutile !!! .doamne , e cea mai mare tampenie citita vreodata
scorpyus
Postat pe 25 Aprilie 2010 20:09
toate simptomele par a semnala o gastrita....o problema digestiva, nu o sarcina
gina_g_
Postat pe 25 Aprilie 2010 20:42
l-ati uitat pe saracul boris becker care facu un copil cu o prostituata ce-i daduse doar m... ,a si despre aia ce a intors prezervativul pe dos si recolta pretiosul lichid ca sa ramina insarcinata
utad
Postat pe 25 Aprilie 2010 22:05
Nu sigur nu est insarcinata,,si greturile apar dupa aprox 20 zile nu dupa 5 zile dupa aceia cum sa ramai insarcinata prin pijama????? Categoric ,_NU
andourrr
Postat pe 25 Aprilie 2010 22:17
aa ce fain are forumul cenzura pe cuvinte obscene use a fu ckin condom next time and do the real thing
felixcat
Postat pe 25 Aprilie 2010 22:21
Stai fata linistita ca nu e asa cum crezi ! Nu ramai insarcinata cu hainele pe tine . Nu te mai gandi la asta si pe viitor folseste macar niste anticonceptionale daca e acelasi partener si aveti incredere unul in altul ! sunt sigure si nu mai ai ganduri
du-te la planificare familiala si vbeste cu medicul de acolo si iti va spune ce ai de facut ! Asta in caz ca nu vbesti cu parintii !
Succes !!!
kudika103803
Postat pe 25 Aprilie 2010 22:50
In primul rand trebuie sa te uiti pe eticheta ca sa vezi cine este producatorul pijamalelor...daca sunt chinezesti atunci e grav...in chinezi nu poti avea incredere si e posibil sa fiii insarcinata tinand cont de rata natalitatii la ei....
kudika161290
Postat pe 25 Aprilie 2010 23:58
saraca ea nu vrea sa fie luata in ras ...
dar ultimul comentariu cu chinezii e bestial
woman33
Postat pe 26 Aprilie 2010 01:15
...PF, confecþionãm ºi vindem aproape moca pijamale metalice / de castitate...cu neuron încorporat...nuanþe diferite...uºor de asortat la starea de blondã lãuntricã...pentru comenzi mai mari..plãtim testul de sarcinã aferent
pseudonius
Postat pe 26 Aprilie 2010 05:54
eu zic ca ar trebui sa ai grija ce mananci, e de la o alimentatie prea bogata in acizi grasi
sau poate e o forma de ulcer ceva de genul asta. deci mergi la doctor la gastro
kudika077206
Postat pe 26 Aprilie 2010 12:05
nu esti sigur... ..greturile sunt de la alt ceva,greu sa-ti explic dar stai linistita..
CORINA_SWEET_GIRL
Postat pe 26 Aprilie 2010 15:56
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-04-25 16:00:18
De la: rr0xana, la data 2010-04-14 23:28:56.....am 18 ani si acum si sa intamplat acuma 2 sapt.este posibil sa fiu insarcinata daca m-am "jucat" cu partenerul...si el era pijama subtire iar eu intr-o pereche de chilotei tanga si tot in pijama subtire ..a ejaculat cand era peste mine ...imi era pijamaua uda dar nush sigur daca de la el sau de la mine? dupa 5 zile am avut stari de greata ...dar cand imi vine sa vomit ragai si acum am arsuri pe piept ..ma simt balonata .sa va spun mai pe scurt ce sintome am......prima data mia fost greatza si asta dupa 5 zile de cand sa intamplat din care in fiecare dimineatza ma trezesc cu greatza asta...din care pe parcur au urmat altele: ragaitul,arsura pe piept,durerea de cap,acum ma doare pe langa buric am si miki dureri de stomac si de ovare........urinari mai dese am avut.......dar totus am mai facut un test de sarcina dupa 1 saptamana si 2 dupa2 sapt.din care a iesit negative toate.. doar o liniutza... pana acum am facut 3 teste de sarcina si au iesit toate negative si au fost de diferite firme.... ce ma sfatuiti ...sunt insarcinata sau nu ? va rog raspundeti..........nu vreau sa am o sarcina asa dintr-o joaca :((((((



draga mea, nu-i de ras.
au ramas altele ca au inghitit sperma si li s-a schimbat si culoarea ochilor sau ca au facut in acelasi timp baie, da' in orase diferite, asa ca e posibil orice.
io zic sa nu te mai joci cu ciucurelu' ( chestia aia care-i iese lui in afara si daca-l strangi in mana se intareste) pana nu te documentezi bine!


sarcina prin pijama ? i-ti dai seama cati copii se fac noaptea cand dorm oamnii in pijamale , cred ca in ritmul asta o sa ii depasim pe chinezi ,
rox81
Postat pe 26 Aprilie 2010 17:22
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-04-25 16:00:18
De la: rr0xana, la data 2010-04-14 23:28:56.....am 18 ani si acum si sa intamplat acuma 2 sapt.este posibil sa fiu insarcinata daca m-am "jucat" cu partenerul...si el era pijama subtire iar eu intr-o pereche de chilotei tanga si tot in pijama subtire ..a ejaculat cand era peste mine ...imi era pijamaua uda dar nush sigur daca de la el sau de la mine? dupa 5 zile am avut stari de greata ...dar cand imi vine sa vomit ragai si acum am arsuri pe piept ..ma simt balonata .sa va spun mai pe scurt ce sintome am......prima data mia fost greatza si asta dupa 5 zile de cand sa intamplat din care in fiecare dimineatza ma trezesc cu greatza asta...din care pe parcur au urmat altele: ragaitul,arsura pe piept,durerea de cap,acum ma doare pe langa buric am si miki dureri de stomac si de ovare........urinari mai dese am avut.......dar totus am mai facut un test de sarcina dupa 1 saptamana si 2 dupa2 sapt.din care a iesit negative toate.. doar o liniutza... pana acum am facut 3 teste de sarcina si au iesit toate negative si au fost de diferite firme.... ce ma sfatuiti ...sunt insarcinata sau nu ? va rog raspundeti..........nu vreau sa am o sarcina asa dintr-o joaca :((((((



draga mea, nu-i de ras.
au ramas altele ca au inghitit sperma si li s-a schimbat si culoarea ochilor sau ca au facut in acelasi timp baie, da' in orase diferite, asa ca e posibil orice.
io zic sa nu te mai joci cu ciucurelu' ( chestia aia care-i iese lui in afara si daca-l strangi in mana se intareste) pana nu te documentezi bine!


......
rahela11
Postat pe 28 Aprilie 2010 11:00
chiar asa...hei trezeste-te la realitate...copii nu se fac prin pijamale..... bravooo esti tare...
alyblue
Postat pe 30 Aprilie 2010 18:30
De la: rr0xana, la data 2010-04-14 23:28:56.....am 18 ani si acum si sa intamplat acuma 2 sapt.este posibil sa fiu insarcinata daca m-am "jucat" cu partenerul...si el era pijama subtire iar eu intr-o pereche de chilotei tanga si tot in pijama subtire ..a ejaculat cand era peste mine ...imi era pijamaua uda dar nush sigur daca de la el sau de la mine? dupa 5 zile am avut stari de greata ...dar cand imi vine sa vomit ragai si acum am arsuri pe piept ..ma simt balonata .sa va spun mai pe scurt ce sintome am......prima data mia fost greatza si asta dupa 5 zile de cand sa intamplat din care in fiecare dimineatza ma trezesc cu greatza asta...din care pe parcur au urmat altele: ragaitul,arsura pe piept,durerea de cap,acum ma doare pe langa buric am si miki dureri de stomac si de ovare........urinari mai dese am avut.......dar totus am mai facut un test de sarcina dupa 1 saptamana si 2 dupa2 sapt.din care a iesit negative toate.. doar o liniutza... pana acum am facut 3 teste de sarcina si au iesit toate negative si au fost de diferite firme.... ce ma sfatuiti ...sunt insarcinata sau nu ? va rog raspundeti..........nu vreau sa am o sarcina asa dintr-o joaca :((((((

draga, mie chiar nu-mi vine sa rad
uite chiar acum lacramez ca mi-a intrat o musca-n ochi
dar in mod sigur ragaitul nu-i de la sarcina...cred ca ai indigestie
YullyNar3
Postat pe 30 Aprilie 2010 20:14
De la: ratzusk_18, la data 2010-04-25 13:57:13ce tot criticati atata ce voi la inceput erati experte nimeni nu se naste invatat ....bine intradevra ar tb sa stie dar de acum nu ne apucam sa dam in cap...maii bn du-te la un ginecolog sau fa o analiza la sange iti va arata dar eu zic sa stai linistitta iar strarile tale sunt provocate de frik


hopa nici ratusca nu stia la 18 anu nik uite cum sare in aparare. daca nu stiti chiar nik ce cautati de va jucati? nu stiti ca se mai gasesc inca papusi?
delicacy
Postat pe 1 Mai 2010 16:38
oameni buni!!!...lamuriti odata fatuca asta...de-i bortzoasa sau nu!!!
ca...zau...isi consuma energiile...incercand sa afle daca da au...ba!!!
acu`...voi care mai stiti cate ceva...spuneti si...la novice...
ca...deh!!...jucariile-s tentante...si...iote ca...se lasa cu surprize!!!
eu_ovidiu
Postat pe 1 Mai 2010 16:50
De la: eu_ovidiu, la data 2010-05-01 16:50:06oameni buni!!!...lamuriti odata fatuca asta...de-i bortzoasa sau nu!!!
ca...zau...isi consuma energiile...incercand sa afle daca da au...ba!!!
acu`...voi care mai stiti cate ceva...spuneti si...la novice...
ca...deh!!...jucariile-s tentante...si...iote ca...se lasa cu surprize!!!


Cine sa o mai lamureasca? , era mai bine sa stea la ora de anatomie sau pe net ca sa
invete cum se fac copii si asa nu mai intreba daca a ramas gravida prin pijama
rox81
Postat pe 1 Mai 2010 19:24
Nu esti insarcinata Dar daca mai ai simptome de acelea ar trebui sa te duci la un doctro/ginecolog
kudika130708
Postat pe 1 Mai 2010 19:30
Fara contact sexual direct nu ai cum sa fii insarcinata. Aceste stari le poti avea si de la vreme sau doar stai tu cu stresul ca poti fi insarcinata. Nu cred ca este de ras cand auziti ca o persoana la varsta ei nu stie cum e sa ramai insarcinata. Daca tot va considerati atat de inteligenti de ce nu-i explicati fetei ca sa stie ce va face pe viitor. Si pe voi v-a invatat altcineva. Nu stiam ca traiest intr-o tara cu aata de muti oameni inteligenti, de dau pe afara. Offffffff
BebelushaT
Postat pe 4 Mai 2010 09:56
De la: BebelushaT, la data 2010-05-04 09:56:50Fara contact sexual direct nu ai cum sa fii insarcinata. Aceste stari le poti avea si de la vreme sau doar stai tu cu stresul ca poti fi insarcinata. Nu cred ca este de ras cand auziti ca o persoana la varsta ei nu stie cum e sa ramai insarcinata. Daca tot va considerati atat de inteligenti de ce nu-i explicati fetei ca sa stie ce va face pe viitor. Si pe voi v-a invatat altcineva. Nu stiam ca traiest intr-o tara cu aata de muti oameni inteligenti, de dau pe afara. Offffffff


daca tot stie sa posteze pe un forum, cred ca ar trebuii sa stie sa si caute informatii despre cum poti sa ramai insarcinata.
e chiar mai simplu! te duci pe pagina principala a sfantului google, tastezi ciucurel+ p...asarica=???
o sama larga de siteuri iti apar in fata si, coplestit de imensitatatea informatiilor, dai click pe primul.
faci asta daca nu cumva ai lipsit la orele de educatie civica si sexuala!

si ca sa nu mai dezinformezi popuatia de sex feminin sub opshpe anisori, se poate ramane insarcinata si fara contract sexual.
geo_reincarcat_iara
Postat pe 4 Mai 2010 10:19
Eu o sa consider ca nu esti prostuta si asi crede ca totusi s-a intampat mai mult ( ce baiat ar ejacu doar standsi mangainduva???) s-a "jucat"ceva mai mult dar nu si-a drumul in tin tine, nu? a scoso si si-a dat pe pijamale? e daca ar fii asa atunci ai janse sa fii gravida dar nu cred ca ai sintome in primele zile.
Dute la ginecolog si data viitoare folositi prezervativ ( asa chear daca sustii ca nu a introduso) asa macar pentru "grijile" tale
corina002
Postat pe 4 Mai 2010 11:55
De la: rr0xana, la data 2010-04-14 23:28:56.....am 18 ani si acum si sa intamplat acuma 2 sapt.este posibil sa fiu insarcinata daca m-am "jucat" cu partenerul...si el era pijama subtire iar eu intr-o pereche de chilotei tanga si tot in pijama subtire ..a ejaculat cand era peste mine ...imi era pijamaua uda dar nush sigur daca de la el sau de la mine? dupa 5 zile am avut stari de greata ...dar cand imi vine sa vomit ragai si acum am arsuri pe piept ..ma simt balonata .sa va spun mai pe scurt ce sintome am......prima data mia fost greatza si asta dupa 5 zile de cand sa intamplat din care in fiecare dimineatza ma trezesc cu greatza asta...din care pe parcur au urmat altele: ragaitul,arsura pe piept,durerea de cap,acum ma doare pe langa buric am si miki dureri de stomac si de ovare........urinari mai dese am avut.......dar totus am mai facut un test de sarcina dupa 1 saptamana si 2 dupa2 sapt.din care a iesit negative toate.. doar o liniutza... pana acum am facut 3 teste de sarcina si au iesit toate negative si au fost de diferite firme.... ce ma sfatuiti ...sunt insarcinata sau nu ? va rog raspundeti..........nu vreau sa am o sarcina asa dintr-o joaca :((((((

O Doamne, chiar am ras cu pofta! "...din care.... nush.....sintome...ragai....", pana la urma cate liniute ti-au iesit? Hai, spune repede Pentru o viata sanatoasa, manaca zilnic fructe si legume, ca daca esti sau nu insarcinata nu stiu daca te poate sfatui cineva, asa cum soliciti tu
emaemanuella11
Postat pe 4 Mai 2010 12:08
De la: kudika161290, la data 2010-04-25 23:58:15In primul rand trebuie sa te uiti pe eticheta ca sa vezi cine este producatorul pijamalelor...daca sunt chinezesti atunci e grav...in chinezi nu poti avea incredere si e posibil sa fiii insarcinata tinand cont de rata natalitatii la ei....
super tare ai mare dreptate...dar pana la urma fata asta e sau nu insarcinata ca a trecut cv timp de cand a deschis topicul....
polly_
Postat pe 4 Mai 2010 12:17
iubita mea nu esti insarcinata! dar te sfatuiesc sa mergi mai departe cu tipul asta chiar daca tipii de mai sus rad de modul in care a ejaculat. probabil te iubeste si a avut emotii, iubitul meu e super tare in pat, dar la inceput a avut emotii mari, eu fiind si virgina ,si la fel de precoce era. unu care nu tine la tine vrea sa impresioneze prin potenta si nu ii pasa ce simti tu. probail k e la fel de mic k tine si nu stie nici el cu ce se mananca treaba asta, dar sexul bun tine de exercitiu. te pup. toate bune
salitos
Postat pe 4 Mai 2010 13:35

Buna treaba, sa ramai insarcinata prin pijama nu am mai pomenit. In primul rand nu ai cum sa ramai asa gravida, in al doilea rand poate ragaiala si graturile vin din alta parte, de la su... . prea mult. scuze dar totusi ai grija a doua oara se poate intampla.
kudika120879
Postat pe 4 Mai 2010 18:49
o doamne.....pe bune naspa rau,,,,yo zic sa fugi repede la doctor....cu tot cu respectivu tip...poate cine stie a ramas el mai sti...
ceee??
serios am vazut yo intr-in film
Firewind
Postat pe 4 Mai 2010 23:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
postinor 3 De la: dulsika 3 Mai 2012 18:11
Cum sa te schimbi...sa nu te indragostesti de la "prima intalnire" 4 De la: AndreiD 21 Iulie 2009 12:06
Gigolo latino!!! 22 De la: Andreioana 20 Iulie 2009 16:41
DE CE NU MA IA SOMNUL??? 26 De la: felixcat 22 Mai 2010 10:53
Vacanta cu peripetii 36 De la: salitos 5 Mai 2010 12:24