Setari Cookie-uri

buna..stiu k e o intrebare mai ciudata si poate va vine sa radeti cand o auziti.

De la: kudika120879, la data 2010-05-04 18:49:02
Buna treaba, sa ramai insarcinata prin pijama nu am mai pomenit. In primul rand nu ai cum sa ramai asa gravida, in al doilea rand poate ragaiala si graturile vin din alta parte, de la su... . prea mult. scuze dar totusi ai grija a doua oara se poate intampla.


Pai mai grav e cu ragaitul ala ............ grija ce bagi in gura pe viitor
rox81
Postat pe 5 Mai 2010 11:14
Unde esti tu Tepes Doamne ?

Dar tu vad ca problemele grave le ai cu stomacul ,ragai ..etc,nu cumva golanul te-a pacalit ca-ti da o bombonica ciupa-ciupa stii tu de alea ce se gasea la consignatii odata?Eu spun sa mergi la un Orelist ,nu stiu de ce?dar intuitia imi spune ca-i grav de tot.
kudika169687
Postat pe 5 Mai 2010 11:42
De la: kudika116300, la data 2010-04-25 09:47:53DOAMNE!.....NU-I DE JOACA CU SPERMATOZOIDUL!...


ai dreptate ,al dracu si in gura intra si ramai .....cu ragaitul
Celia_29
Postat pe 5 Mai 2010 11:45
De la: rr0xana, la data 2010-04-14 23:28:56.....am 18 ani si acum si sa intamplat acuma 2 sapt.este posibil sa fiu insarcinata daca m-am "jucat" cu partenerul...si el era pijama subtire iar eu intr-o pereche de chilotei tanga si tot in pijama subtire ..a ejaculat cand era peste mine ...imi era pijamaua uda dar nush sigur daca de la el sau de la mine? dupa 5 zile am avut stari de greata ...dar cand imi vine sa vomit ragai si acum am arsuri pe piept ..ma simt balonata .sa va spun mai pe scurt ce sintome am......prima data mia fost greatza si asta dupa 5 zile de cand sa intamplat din care in fiecare dimineatza ma trezesc cu greatza asta...din care pe parcur au urmat altele: ragaitul,arsura pe piept,durerea de cap,acum ma doare pe langa buric am si miki dureri de stomac si de ovare........urinari mai dese am avut.......dar totus am mai facut un test de sarcina dupa 1 saptamana si 2 dupa2 sapt.din care a iesit negative toate.. doar o liniutza... pana acum am facut 3 teste de sarcina si au iesit toate negative si au fost de diferite firme.... ce ma sfatuiti ...sunt insarcinata sau nu ? va rog raspundeti..........nu vreau sa am o sarcina asa dintr-o joaca :((((((


asculta acilea la mine:

nu esti insarcinata ci dimpotriva ai suferit"un deces" tzi-a murit puiul pe care-l "fatase"singurul tau neuron dahhhhhhhhhhh
Dontyyy
Postat pe 5 Mai 2010 12:17
De la: rr0xana, la data 2010-04-14 23:28:56.....am 18 ani si acum si sa intamplat acuma 2 sapt.este posibil sa fiu insarcinata daca m-am "jucat" cu partenerul...si el era pijama subtire iar eu intr-o pereche de chilotei tanga si tot in pijama subtire ..a ejaculat cand era peste mine ...imi era pijamaua uda dar nush sigur daca de la el sau de la mine? dupa 5 zile am avut stari de greata ...dar cand imi vine sa vomit ragai si acum am arsuri pe piept ..ma simt balonata .sa va spun mai pe scurt ce sintome am......prima data mia fost greatza si asta dupa 5 zile de cand sa intamplat din care in fiecare dimineatza ma trezesc cu greatza asta...din care pe parcur au urmat altele: ragaitul,arsura pe piept,durerea de cap,acum ma doare pe langa buric am si miki dureri de stomac si de ovare........urinari mai dese am avut.......dar totus am mai facut un test de sarcina dupa 1 saptamana si 2 dupa2 sapt.din care a iesit negative toate.. doar o liniutza... pana acum am facut 3 teste de sarcina si au iesit toate negative si au fost de diferite firme.... ce ma sfatuiti ...sunt insarcinata sau nu ? va rog raspundeti..........nu vreau sa am o sarcina asa dintr-o joaca :((((((

nu esti insarcinata ....stai linistita ...cred ca greatza ii din cauza subconstientului.... dar daca ai fi insarcinata sigur nu ai avea simptome pana in luna urmatoare dai banii degeaba pe teste de sarcina....da ce varsta are prietenul tau ....voi chiar nu aveti nici un pic de educatie sexuala ..? nu ai cum sa ramai insarcinata fara contact sexual....or fi ei "aia mici si cu coada" foarte jucausi dar nici chiar asa deci stai linistita ca nu-i cazul de pus cenusa in cap.....
kudika038762
Postat pe 5 Mai 2010 20:31
MAMA.....?! Mai fata,suntem in 2010 nu in epoca de piatra...unde ai trait pana acuma?Unde ai mai auzit sa ramai gravida fara sa se consume un act sexual........esti "gravida la cap" :P
biadeia
Postat pe 5 Mai 2010 20:44
De la: moni29, la data 2010-04-25 18:40:16Daca scapi acu data viitoare neaparat sa puneti pijamale groase . Mare pericol cu pijamalele astea subtiri



maninutza
Postat pe 6 Mai 2010 11:01
da,e stupida intrebarea.dar nu poate chiar nu stie. nu trebuie sa fiti asa rautaciosi. si eu am 19 ani si la 17 habar nu aveam de sex. e speriata,poate si ea e consitenta ca nu are cum sa ramama gravida,vroia o alta parere..
si nu...nu ai cum sa ramai gravida.
Nanucco
Postat pe 6 Mai 2010 15:21
buna...din ceea ce ai pov aici inteleg k ti-e teama sa nu fii insarcinata....sfatul meu este sa stai linistita....e doar psihic...dar spre linistea ta mergi la un medic...in primul rand spermatozoizii nu au cum sa treaca prin material indiferent cat de subtire e el...astept un rasp....
white_adina
Postat pe 6 Mai 2010 17:07
numai fiti rautaciosi fratilor....
white_adina
Postat pe 6 Mai 2010 17:08


navdixt
Postat pe 7 Mai 2010 00:36



EXOTIQUE DESIGNER LINGERIE

Capitala Mondiala A Chiloteilor SENSUALLE BRASIL

ACUM SI IN ROMANIA !

Lenjerie intima, lucrata manual, cu/fara swarovski, MARIMI UNIVERSALE !!!

www.lenjeriata.ro


navdixt
Postat pe 7 Mai 2010 00:37
De la: delicacy, la data 2010-04-25 13:14:45
De la: rr0xana, la data 2010-04-14 23:28:56.....am 18 ani si acum si sa intamplat acuma 2 sapt.este posibil sa fiu insarcinata daca m-am "jucat" cu partenerul...si el era pijama subtire iar eu intr-o pereche de chilotei tanga si tot in pijama subtire ..a ejaculat cand era peste mine ...imi era pijamaua uda dar nush sigur daca de la el sau de la mine? dupa 5 zile am avut stari de greata ...dar cand imi vine sa vomit ragai si acum am arsuri pe piept ..ma simt balonata .sa va spun mai pe scurt ce sintome am......prima data mia fost greatza si asta dupa 5 zile de cand sa intamplat din care in fiecare dimineatza ma trezesc cu greatza asta...din care pe parcur au urmat altele: ragaitul,arsura pe piept,durerea de cap,acum ma doare pe langa buric am si miki dureri de stomac si de ovare........urinari mai dese am avut.......dar totus am mai facut un test de sarcina dupa 1 saptamana si 2 dupa2 sapt.din care a iesit negative toate.. doar o liniutza... pana acum am facut 3 teste de sarcina si au iesit toate negative si au fost de diferite firme.... ce ma sfatuiti ...sunt insarcinata sau nu ? va rog raspundeti..........nu vreau sa am o sarcina asa dintr-o joaca :((((((

doamne nu pot sa cred. chiar ai 18 ani sau 5? zici ac esti picata din luna fato. lasa baoetii si treci la papusi, ca nu stii absolut nimic. suntem in sec. 21 si tu vii cu asa ceva. sa ramai insarcinata prin pijama????????:)))))))))))))))nu pot sa cred ca mai exista asa ceva. si copiii de 10 ani mai stiu ce si cum. stai in casa pana mai pui ceva la creieras si dupa apuca-te de baieti.



Delicatetea cuvintelor ti se trage de la nume? Ce naiba e cu voi mai femeilor? Ati uitat cum e ? Nu simtiti teama virginei? De unde atata rautate??????? De unde atata frustrare?

Iubita mea draga. Iti spun clar, NU ESTI INSARCINATA! Simtomele tale trebuie sa te duca cu gindul la o boala gastro-intestinala si nicidecum la o sarcina. Imi pare rau ca nu ai pe cine sa intrebi si ca relatia ta cu mama nu este precum a mea cu fiica mea........

PS: acum ucide-ti-ma !!!!!!!!!!!!

marinela_0001
Postat pe 7 Mai 2010 02:22
De la: white_adina, la data 2010-05-06 17:07:00buna...din ceea ce ai pov aici inteleg k ti-e teama sa nu fii insarcinata....sfatul meu este sa stai linistita....e doar psihic...dar spre linistea ta mergi la un medic...in primul rand spermatozoizii nu au cum sa treaca prin material indiferent cat de subtire e el...astept un rasp....


ce raspuns vrei sa aflii?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 9 Mai 2010 20:41
Cum dracu' la 18 ani chiar sa nu ai macar niste cunostinte elementare despre sex? Da' pe ce lume traiesti, mai fato? Du-te la ginecolog si te lamuresti ce si cum... Doamne fereste!
darksukkubus69
Postat pe 10 Mai 2010 23:20
dupa parerea ta...daca ai facut 3 teste de sarcina si au iesit toate negative...tu ce crezi...???
boteee
Postat pe 19 Mai 2010 11:43
De la: boteee, la data 2010-05-19 11:43:39dupa parerea ta...daca ai facut 3 teste de sarcina si au iesit toate negative...tu ce crezi...???


ca este gravida!
touch_me
Postat pe 19 Mai 2010 11:52
Lamuriti-ma si pe mine, pana la urma pijamaua avea gaura intre picioare sau numai purtatoarea ?!?!

Postat pe 19 Mai 2010 12:06
De la: scorpio67, la data 2010-05-19 12:06:36Lamuriti-ma si pe mine, pana la urma pijamaua avea gaura intre picioare sau numai purtatoarea ?!?!


nici pijamaua , nici purtatoarea!!!
intrebare:cum a ramas gravida?
touch_me
Postat pe 19 Mai 2010 12:09
De la: touch_me, la data 2010-05-19 12:09:36
De la: scorpio67, la data 2010-05-19 12:06:36Lamuriti-ma si pe mine, pana la urma pijamaua avea gaura intre picioare sau numai purtatoarea ?!?!


nici pijamaua , nici purtatoarea!!!
intrebare:cum a ramas gravida?


Prin telepatie sau de prea multa simpatie?!

Si totusi ...Virgin Mary?

Postat pe 20 Mai 2010 07:30
De la: scorpio67, la data 2010-05-20 07:30:34
De la: touch_me, la data 2010-05-19 12:09:36
De la: scorpio67, la data 2010-05-19 12:06:36Lamuriti-ma si pe mine, pana la urma pijamaua avea gaura intre picioare sau numai purtatoarea ?!?!


nici pijamaua , nici purtatoarea!!!
intrebare:cum a ramas gravida?


Prin telepatie sau de prea multa simpatie?!

Si totusi ...Virgin Mary?



cam asa ceva numai ca aici este pijamaua de vina
touch_me
Postat pe 20 Mai 2010 08:14
Bun . De obicei greturile nu apar dupa 5 zile de la contactul sexual , si nu cred ca esti insarcinata , adica prin pijama , pe bune ? Eu iti dau un sfat : Du-te la ginecolog . Va fi cel mai bine si foarte sigur sa sti ca esti sau nu insarcinata . :)
kudika_36431
Postat pe 11 Iunie 2013 16:01
kudika_32792
Postat pe 12 Iunie 2013 08:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ten 9 De la: kudika_5334 20 Aprilie 2012 03:29
Angajari Millionwins STUDIO Videochat 4 De la: cristi_nne 4 Aprilie 2012 15:29
Dureri in timpul actului 12 De la: dede25 24 Aprilie 2010 01:55
Am facut sex cu calculatorul!Va rog ajutati-ma! 93 De la: io_sunt 24 Octombrie 2009 04:47
cine ce a vrut, cine ce nu a vrut? 9 De la: kudika066423 23 Septembrie 2009 22:02