Te poti casatori cu profesorul tau?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

a_ionescu Avatarul lui a_ionescu

2 mesaje

Buna,

Acum 7 ani am avut o relatie cu profesorul meu care a durat 3 ani, deorece el s-a casatorit la insistentele parintilor. Ne iubeam mult.Eu am inceput o relatie noua.Sunt de 4 ani cu acest baiat, dar inca il iubesc. In acesti 7 ani noi am tinut mereu legatura.Nu am avut relatii intime cu el , dar acum mi-as dori si el la fel. Credeti ca mai avem vreo sansa? Mentionez ca nu sunt copii la mijloc.
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: a_ionescu, la data 2010-04-17 18:59:02Buna,

Acum 7 ani am avut o relatie cu profesorul meu care a durat 3 ani, deorece el s-a casatorit la insistentele parintilor. Ne iubeam mult.Eu am inceput o relatie noua.Sunt de 4 ani cu acest baiat, dar inca il iubesc. In acesti 7 ani noi am tinut mereu legatura.Nu am avut relatii intime cu el , dar acum mi-as dori si el la fel. Credeti ca mai avem vreo sansa? Mentionez ca nu sunt copii la mijloc.

in principiu poti sa te casatoresti cu cine vrei!!!!
kudika318477 Avatarul lui kudika318477

113 mesaje
Oras: bucuresti

De la: a_ionescu, la data 2010-04-17 18:59:02Buna,

Si el doreste sa aibe relatii intime cu tine???

Aolooo...!!!
Fosta membra Kudika.ro
nu te poti casatori deoarece el este deja casatorit ...da poti sa-l .uti de sa-ti cara capacele ca de fapt asta te interesa restul e apa de ploua...
"multi au murit de ascutisul sabiei...dar si mai multi de ascutisul limbii ! "
kudika318477 Avatarul lui kudika318477

113 mesaje
Oras: bucuresti

De la: BEL_AMY1, la data 2010-12-12 19:27:35nu te poti casatori deoarece el este deja casatorit ...da poti sa-l .uti de sa-ti cara capacele ca de fapt asta te interesa restul e apa de ploua...

Or fi deja divortati