Setari Cookie-uri

de cite ori rezista un barbat?

Sunt foarte multe variabile la mijloc, cum ar fii: alimentatia in ziua respectiva, factorul de stres, oboseala.
De aceea, zic eu, nu exista un numar fix de "numere" :)

lickfest
Postat pe 26 Aprilie 2010 16:12
cu una frumoasa...multicel
cu una urata....nimic

alta intrebare :))

redevenind seriosi. poate nu ii placea asa mult de tine (si a incercat sa nu zica ceva verde in fata si sa se eschiveze)
Fahnell
Postat pe 26 Aprilie 2010 16:21
Cica "media" ar fi de 2 ori pe zi
Acum deh, depinde si de barbat, asta e
Cocktail
Postat pe 26 Aprilie 2010 16:33
De la: Fahnell, la data 2010-04-26 16:21:00cu una frumoasa...multicel
cu una urata....nimic

alta intrebare :))

redevenind seriosi. poate nu ii placea asa mult de tine (si a incercat sa nu zica ceva verde in fata si sa se eschiveze)

.....in primul an de casatorie.....sau prietenie......si de 4-5 ori pe zi...dar dupa primul an...incepe sa scada radical....kiar daca e frumoasa sau urata....pt ca nu exista femeie urata....ci doar ceva mai putina votca la bord...


gratuit89
Postat pe 26 Aprilie 2010 16:38
De la: simons, la data 2010-04-18 15:14:18Am avut un prieten care nu reusea sa termine a doua oara si se si inmuia.alta data dimineata iar nu reusea sa termine. spunea ca asa e dimineata nu e in forma. ce impresie aveti avea probleme sau nu il atrageam eu suficient.nu inteleg.


Daca se inmuia la al doile numar nu inseamna decat ca se multumea cu primul :). E genul de barbat lenes care dupa ce se descarca o data pe (in) iubita lui il apuca somnul si nu mai incearca a doua oara decat de gura ei.
Dimineata?...hmmm aici sunt mai multe variante. Daca o faceati si in seara preceedenta motivul e acelasi cu cel mentionat putin mai sus. Daca nu inseamna ca era o alta problema. Pentru a face sex dimineata trebuie indeplinite mai multe conditii. Spalatul pe dinti e unul esential, si mai bine daca manaci si un biscuite sau ceva inainte sa nu o faci chiar pe stomacul gol. Apoi, daca e cald si transpiri in cursul noptii un dus este la fel de important ca spalatul pe dinti. Chiar daca nu se simte nici un miros deranjant, simplul fapt ca te gandesti la asta poate inhiba. Mai e o problema ce a mentionato un coleg mai devreme si anume aspefctul fetzei dis de dimineata. Daca nu te demachezi e cam nasol. Daca te demachezi dar te trezesti cu fata buhaita trebuie sa dai un refresh cu multa apa rece.... si lista poate continua.

Cam multe conditii de indeplinit dimineata... bafta!
Calin_
Postat pe 26 Aprilie 2010 16:41
De la: simons, la data 2010-04-18 20:51:20nu eram eu de vina ca nu putea el dimineata chiar el vroia dar daca nu reusea........asta e oricum eu am pe altcineva si nu mai conteaza ce a fost inainte. cu actualul e foarte bine

.....hhhmmmmmm....inseamana ca inca nu m ai incercat pe mini.....vezi ...veziii


gratuit89
Postat pe 26 Aprilie 2010 16:45
De la: Cocktail, la data 2010-04-26 16:33:26Cica "media" ar fi de 2 ori pe zi
Acum deh, depinde si de barbat, asta e



experienta pe un singur barbat nu se pune.
trebuie sa treci prin tone de carne macra sa-ti faci o parere plauzibila.
geo_reincarcat_iara
Postat pe 26 Aprilie 2010 18:01
mai eu nu stiu cum faceti voi sex insa la mine de cele mai multe ori ea ajunge la orgasm si atunci se incheie. nu mi se solicita numere in plus. si nu pot sa vad sexul secvential. probabil ca daca m-as apuca as tine macar de 3 ori, dar la ce bun?
leo_
Postat pe 27 Aprilie 2010 16:14
- Un banc care are o legatura cu tema topicului ...
Dimineata pe la noua, intr-o statiune pe malul marii se intalnesc un englez, un francez si un roman la bar... erau relaxati, fericiti. fara stress... ca deh... erau in concediu.
Englezul:Am facut sex cu Mary a mea de trei ori in noaptea asta!
Ceilalti: Si ce a zis Mary dimineata?
Englezul: John. esti extraordinar!... Nu cred ca mai este cineva ca tine!
Francezul: Eu am facut de cinci ori sex cu a mea in noaptea asta!
Ceilalti: Da!?... Si ce a zis a ta dimineata?...
Francezul: Jean, esti fantastic!... Esti nemaipomenit!...
Romanul: Si eu am facut odata sex cu sotia in noaptea asta.
Ceilalti: Numai odata?... Si ce a zis nevasta dimineata?...
Romanul: Ioane, hai te rog frumos da-te jos de pe mine, sa terminam odata, ca a iesit deja soarele!...
asa si cu deschizatoarea topicului... poate omul facea doar odata, dar zece ore...
supermiki
Postat pe 4 Mai 2010 07:54
Eu zic ca cel mai indicat e sa il intrebam pe dindirel.... ca deh....el le are cu deastea
cat despre fostul tau.......cred ca ii trebuiau ajutoare din partea ta: ceva mai mult decat ii ofereai
succes cu noul iubit....si tinel bine ca altul cine stie daca mai gasesti
polly_
Postat pe 4 Mai 2010 11:39
auzi.. dar de ce te mai intereseaza.. ai alt barbat.. asta poate.. i don't follow your logic :/
felixcat
Postat pe 4 Mai 2010 14:03




EXOTIQUE DESIGNER LINGERIE

Capitala Mondiala A Chiloteilor SENSUALLE BRASIL

ACUM SI IN ROMANIA !

Lenjerie intima, lucrata manual, cu/fara swarovski, MARIMI UNIVERSALE !!!

www.lenjeriata.ro


navdixt
Postat pe 7 Mai 2010 00:45
nu fi ingrijorata.............nu esti tu de vina.Daca il iubesti.........ai rabdare cu el o sa-si revina
kudika179745
Postat pe 8 Mai 2010 15:48
De la: kudika179745, la data 2010-05-08 15:48:47nu fi ingrijorata.............nu esti tu de vina.Daca il iubesti.........ai rabdare cu el o sa-si revina
si daca nu o sa-si revina ce faci cu el..il lasi sau nu..
kudika029282
Postat pe 8 Mai 2010 17:33
depinde de parteneriatul el-ea, chimie, varsta lor, varsta relatiei, e mama dupa usa sau plange bebeul.... .....
cred ca in primul rand este atractia fizica, acel ceva fara romantisme sau dulcegarii, cand doar pt ca-i simti mirosul si treci la actiune, indiferent daca-i machiata sau nu, cu sau fara lenjerie sexi,.....suna cam animalic nu-i asa? mda, cam asta e sexul si nu e rau deloc. Greu e sa gasesti "potriveala".
Dar ce faceti cu unul care nu se mai satura?!?! ati avut ocazia?
dack
Postat pe 8 Mai 2010 17:47
De la: dack, la data 2010-05-08 17:47:36 depinde de parteneriatul el-ea, chimie, varsta lor, varsta relatiei, e mama dupa usa sau plange bebeul.... .....
cred ca in primul rand este atractia fizica, acel ceva fara romantisme sau dulcegarii, cand doar pt ca-i simti mirosul si treci la actiune, indiferent daca-i machiata sau nu, cu sau fara lenjerie sexi,.....suna cam animalic nu-i asa? mda, cam asta e sexul si nu e rau deloc. Greu e sa gasesti "potriveala".
Dar ce faceti cu unul care nu se mai satura?!?! ati avut ocazia?

da
miss_darine
Postat pe 8 Mai 2010 18:55
Vai,vai ce problema!? Te-ai gandit ca si tu poti fi de vina?
viogen26
Postat pe 9 Mai 2010 09:24
si daca ea se termina de 7 -8 ori pina el se termina o data sau de doua ori ce parere aveti?
kudika123138
Postat pe 9 Mai 2010 09:26
intrebare buna ce am face cu unu care nu se mai satura nu stiu sa raspund la aceasta intrebare
anamaria_brunetik
Postat pe 9 Mai 2010 09:36
De la: miss_darine, la data 2010-05-08 18:55:31
De la: dack, la data 2010-05-08 17:47:36 depinde de parteneriatul el-ea, chimie, varsta lor, varsta relatiei, e mama dupa usa sau plange bebeul.... .....
cred ca in primul rand este atractia fizica, acel ceva fara romantisme sau dulcegarii, cand doar pt ca-i simti mirosul si treci la actiune, indiferent daca-i machiata sau nu, cu sau fara lenjerie sexi,.....suna cam animalic nu-i asa? mda, cam asta e sexul si nu e rau deloc. Greu e sa gasesti "potriveala".
Dar ce faceti cu unul care nu se mai satura?!?! ati avut ocazia?

da
intrebare buna ce facem cu unul care nu se mai satura nu stiu sa raspund la aceasta intrebare
anamaria_brunetik
Postat pe 9 Mai 2010 09:38
REFERITOR LA BANCUL DE MAI SUS CU ROMANUL, FRANCEZUL SI ENGLEZUL, CE SA ZIC, IN SITUATIA ROMANULUI SUNT EU, RAR SE INTAMPLA SA TERMIN DE DOUA ORI, IN PRIMUL RAND CA INTARZI CAM MULT IN PRIMUL(ORE) SI IN AL DOILEA RAND CA EA DEJA NU MAI POATE, E TERMINATA, NU STIU DACA E O BOALA CEVA, INSA NU CRED, POT SA TERMIN SI IN 5 MINUTE, TOTUL ESTE CONTROLAT MENTAL, DE OBICEI EU TERMIN CAND VREAU, CAND FEMEIA DEJA NU MAI POATE, ASA K NU STIU CAT DE MULT CONTEAZA NUMERELE, CONTEAZA FAPTELE, EFORTUL DEPUS SI REZULTATUL! DORINTA MEA CA DIN TODEAUNA ESTE SA VAD FEMEIA SATISFACUTA, PE URMA MA GANDESC SI LA FINALUL MEU PLACUT! SUNT MULTI FACTORI CARE INFLUENTEAZA POZITIV SAU NEGATIV DORINTA SI DURATA PARTIDEI DE AMOR SAU SEX, CUM VRETI SA-I ZICE-TI, CUM AR FI ALIMENTATIA, CAT DE MULT TE INSPIRA ACEA FEMEIE, OBOSEALA, STRESUL! EU CRED, NU STIU DACA ESTE GENERAL, K DORINTA DE A FACE SEX ESTE TOT TIMPUL PREZENTA IN MINTEA NOASTRA, INTR-A MEA CEL PUTIN ASA ESTE SI FARA SA FIU OBSEDAT SEXUAL SAU CEVA DE GENUL, O ZIC PT CA NU-MI LIPSESTE
remus2all
Postat pe 9 Mai 2010 10:46
De la: remus2all, la data 2010-05-09 10:46:50REFERITOR LA BANCUL DE MAI SUS CU ROMANUL, FRANCEZUL SI ENGLEZUL, CE SA ZIC, IN SITUATIA ROMANULUI SUNT EU, RAR SE INTAMPLA SA TERMIN DE DOUA ORI, IN PRIMUL RAND CA INTARZI CAM MULT IN PRIMUL(ORE) SI IN AL DOILEA RAND CA EA DEJA NU MAI POATE, E TERMINATA, NU STIU DACA E O BOALA CEVA, INSA NU CRED, POT SA TERMIN SI IN 5 MINUTE, TOTUL ESTE CONTROLAT MENTAL, DE OBICEI EU TERMIN CAND VREAU, CAND FEMEIA DEJA NU MAI POATE, ASA K NU STIU CAT DE MULT CONTEAZA NUMERELE, CONTEAZA FAPTELE, EFORTUL DEPUS SI REZULTATUL! DORINTA MEA CA DIN TODEAUNA ESTE SA VAD FEMEIA SATISFACUTA, PE URMA MA GANDESC SI LA FINALUL MEU PLACUT! SUNT MULTI FACTORI CARE INFLUENTEAZA POZITIV SAU NEGATIV DORINTA SI DURATA PARTIDEI DE AMOR SAU SEX, CUM VRETI SA-I ZICE-TI, CUM AR FI ALIMENTATIA, CAT DE MULT TE INSPIRA ACEA FEMEIE, OBOSEALA, STRESUL! EU CRED, NU STIU DACA ESTE GENERAL, K DORINTA DE A FACE SEX ESTE TOT TIMPUL PREZENTA IN MINTEA NOASTRA, INTR-A MEA CEL PUTIN ASA ESTE SI FARA SA FIU OBSEDAT SEXUAL SAU CEVA DE GENUL, O ZIC PT CA NU-MI LIPSESTE


bravo tie !!!dar nu mai tipa asa !!!! te credem si daca scrii cu'' litere mici''!
anastasia_m
Postat pe 9 Mai 2010 10:53
te plictiseai anastasia ,,,la cafea si ai fugit unde se vrb de sex si de cat poate unu si altul???
sarutama
Postat pe 9 Mai 2010 11:04
De la: sarutama, la data 2010-05-09 11:04:23te plictiseai anastasia ,,,la cafea si ai fugit unde se vrb de sex si de cat poate unu si altul???


pai na.....nu stiam de ce tipa omul asta? acum il cred
anastasia_m
Postat pe 9 Mai 2010 12:24
am avut un iubit care era tot timpul in erectie,nu ejacula niciodata,va rog sa ma credeti,a fost si la doctor,i-a spus k va ajunge la ejaculare dk va avea o partenera stabila si va face sex regulat.Nu s-a intamplat asta,insa,eu am ajuns frustrata,aveam impresia k nu-l atrag fff tare,aiurea.Relatia s-a terminat de 2 ani,acum are pe altcineva,si se confrunta cu aceeasi problema.As vrea sa subliniez k'i un tip de 41 de ani cu experienta sexuala,un armasar adevarat,cica o singura data a ejaculat,in anul 2 de facultate,nah,.....nus exact ce-i cu problema asta dar,abia acum mi-am dat seama k am fost o proasta,ce-mi trebuia mie sa ejaculeze atata timp cat ma facea sa ma simt bine la nesfarsit.Am ramas fff buni prieteni,ma mai amuz cateodata cand il intreb dk si-a rezolvat problema,pe el nu-l deranjeaza.Am o intrebare,nul afecteaza psihic treaba asta?
kudika134283
Postat pe 9 Mai 2010 14:23
TOTUL DEPINDE DE PARTENERA -----FRUMUSETE GINGASIE FINETE TRUP MIROS SI O CAMERA BINE AERISITA SI FARA ALCOOL (INCERCATI SI O SA RUPETI PATUL)
puiufina
Postat pe 9 Mai 2010 14:48
Am tipat asa ca sa vad daca te tine sa concurezi cu mine, nu tb sa te alarmezi asa, eu dor spun adevarul, sau daca mintim ce rost mai are sa participam la discutii, doar asa ca sa inducem in eroare pe altii si sa le dam sfaturi nepotrivite, e clar k pe un astfel de forum nu se poate demonstra ceva insa credema ca nici nu as vrea, am alte lucruri mai bune de......si asa mai departe
remus2all
Postat pe 9 Mai 2010 17:04
De la: remus2all, la data 2010-05-09 17:04:41Am tipat asa ca sa vad daca te tine sa concurezi cu mine, nu tb sa te alarmezi asa, eu dor spun adevarul, sau daca mintim ce rost mai are sa participam la discutii, doar asa ca sa inducem in eroare pe altii si sa le dam sfaturi nepotrivite, e clar k pe un astfel de forum nu se poate demonstra ceva insa credema ca nici nu as vrea, am alte lucruri mai bune de......si asa mai departe


si de ce nu le faci si-ti pierzi pretiosu' timp pe un amarat de forum de femei!?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 9 Mai 2010 18:15
Domle` , cata bataie de cap !!! Suntem dusi cu totii...orice si oricum ai fi, intervine plictiseala....si..ori ne lasam pe-o ureche, vorba aia, ori "cantam la alta masa" ( vorba ailalta)...Deci, aproape ca nu ne mai trebuie cuvinte...rezolvarea e din simtire ! Bla bla...
kudika166904
Postat pe 10 Mai 2010 08:55
Ce intrebare? Rezista de cate ori are chef si poate.Decat de 7 ori si prost , mai bine 1 data si bine.
Ca de obicei conteaza din pacate cantitatea si nu calitatea.Va doritzi barbatzi langa voi sau armasari de prasila?

Postat pe 10 Mai 2010 10:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sex si menstr 2 De la: kudika_1021179 12 Decembrie 2016 07:22
Caut femeie casatorita 136 De la: aditadani 18 Martie 2014 01:38
Intrebare 6 De la: modern 3 Octombrie 2010 01:42
Concurs sani perfecti 95 De la: felixcat 22 Mai 2010 10:49
fete sub cluj 51 De la: kudika_929619 8 Februarie 2014 11:27