Setari Cookie-uri

Durerea zilnica de cap=sarcina? Heeeelp :(

De ceva vreme a inceput sa ma doara capul in fiecare zi....adorm cu durere de cap, ma trezesc cu durerea de cap....E undeva la nivelul tamplelor....Nu am dat asa mare importanta, ma gandeam sa ma duk la medic, dar de cand am inceput sa citesc pe internet am vazut tot felul de precizari....in fine stiu...o sami fac un test de sarcina dar pana atunci mai am de asteptat o saptamana,timp in care o sa ma stresez non stop....Ciclul mia venit la timp, dar cineva mia spus k ea cand a ramas insarcinata tot asa a patit,i-a venit ciclul de 3 ori peste.... in fine, am nevoie de cateva sfaturi...tin sa precizez k am facut`o fara protectie Cea mai mare prostie...A little help please!!
ahha
Postat pe 18 Aprilie 2010 23:37
De la: ahha, la data 2010-04-18 23:37:12De ceva vreme a inceput sa ma doara capul in fiecare zi....adorm cu durere de cap, ma trezesc cu durerea de cap....E undeva la nivelul tamplelor....Nu am dat asa mare importanta, ma gandeam sa ma duk la medic, dar de cand am inceput sa citesc pe internet am vazut tot felul de precizari....in fine stiu...o sami fac un test de sarcina dar pana atunci mai am de asteptat o saptamana,timp in care o sa ma stresez non stop....Ciclul mia venit la timp, dar cineva mia spus k ea cand a ramas insarcinata tot asa a patit,i-a venit ciclul de 3 ori peste.... in fine, am nevoie de cateva sfaturi...tin sa precizez k am facut`o fara protectie Cea mai mare prostie...A little help please!!

Mai bine mergeai la medic decat sa citesti "tot felul de precizari" pe net. Nici acum nu e prea tarziu sa mergi acolo.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 18 Aprilie 2010 23:41
Da ai dreptate....Dar na, am inceput sa ma ingrijorez doar akum ,de 2 zile si fiind weekend no chance sa`mi gasesc medicul de familie
Dar totusi pana maine ce o sami fac un test, nu stiu cat o sa pot dormi 8-|
ahha
Postat pe 18 Aprilie 2010 23:57
De la: ahha, la data 2010-04-18 23:57:19Da ai dreptate....Dar na, am inceput sa ma ingrijorez doar akum ,de 2 zile si fiind weekend no chance sa`mi gasesc medicul de familie
Dar totusi pana maine ce o sami fac un test, nu stiu cat o sa pot dormi 8-|

Acuma nu te mai stresa degeaba, ca iar te vei scula cu dureri de cap si nu rezolvi nimic. Iar prostiile de pe net pe care le citesti te vor nelinisti si mai mult...

Full_Metal_Jacket
Postat pe 19 Aprilie 2010 00:21
pai daca durerea de cap e semn de sarcina inseamna ca toate suntem gravide. sunt totusi mai multe simptome de graviditate, si nu vin toate deodata, nu la fiecare femeie e la fel. te doare capul poate de la astenia de primavara, poate pt ca bate vantul zilnic, poate ca ai o lipsa de vitamine, poate pt ca nu te odihnesti cum trebuie pt ca te stresezi aiurea, poate nu mananci cum trebuie, poate poate poate... dar pana la sarcina mai ai... pe mine cel putin nu m'a durut capul cand am fost gravida dar mi'a fost greata din ziua in care am ramas si pana am nascut .acum daca tu ai frica asta de sarcina normal ca orice simti dai vina pe ea, mai bine vezi'ti de treaba, ti'a venit ciclul ce mai vrei? menstruatia pe timpul sarcinii nu seamana cu cea normala ca sa zic asa, e o diferenta, da nu'ti mai zic pt ca sigur ai sa'i gasesti tu vreo asemanare cu graviditatea.
Shhh
Postat pe 19 Aprilie 2010 08:28
Bine Bine...Dar dak dai un search pe google...o sa vezi e akolo : urinari frecvente, secretii vaginale , durere de cap...Toate astea erau neobisnuite....si na. in fine am facut testul,sunt ok si nu am scris aici ca sa fiu condamnata ci ca sa primesc nispte sfaturi ;)
ahha
Postat pe 19 Aprilie 2010 14:36
Sa stii k nu e neaparat nevoie sa fii insarcinata k sa ai dureri de cap.Poate fi tensiunea arteriala.Mergi la medic.Degeaba iti dam noi sfaturi aici dak nu primesti opinia unui medic.
yocorrina22
Postat pe 19 Aprilie 2010 14:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sexul recomandat sau nu? 15 De la: nicossia 12 Februarie 2010 11:02
femei carora le place sa se masturbeze 64 De la: Thais13 21 Septembrie 2013 16:31
va rog ajutati-ma ,nu ma codamnati 133 De la: oryana_1988 24 Octombrie 2010 15:47
Orgasm la Masaj, la Coafor si la Cosmetica.. 17 De la: kudika_22303 29 Noiembrie 2012 20:28
sex neprotejat 112 De la: Arutzu28 12 August 2011 16:44