Setari Cookie-uri

femeia de pe locul2

sunt prea multe luni de cand am uitat sa zambesc fara el...il ador...insa el are o relatie de 4 ani cu o alta femeie...spune ca nu se inteleg foarte bine,se cearta destul de des...dar sunt impreuna...Eu sunt femeia de pe locul 2...Intrebarea mea: De unde scot puterea sa renunt sa mai sper ??
puf_lidia
Postat pe 24 Aprilie 2010 19:21
De la: puf_lidia, la data 2010-04-24 19:21:51sunt prea multe luni de cand am uitat sa zambesc fara el...il ador...insa el are o relatie de 4 ani cu o alta femeie...spune ca nu se inteleg foarte bine,se cearta destul de des...dar sunt impreuna...Eu sunt femeia de pe locul 2...Intrebarea mea: De unde scot puterea sa renunt sa mai sper ??



draguta astazi s-a supus unei discuții ample acest subiect.........

pls da fuguta si cauta !!!!!

anastasia_m
Postat pe 24 Aprilie 2010 19:28
adica tu esti amanta.. orice individ casatorit ii va spune amantei ca nu se intelege cu sotia, ca se cearta, ca nu ii poate face copii, ca nu ii face mancare, ca e grasa, ca e urata, ca alte zeci de mii de motive... puterea o gasesti la tine, numai daca vrei cu adevarat
Shhh
Postat pe 24 Aprilie 2010 19:29
dã-þi doi pumni în cap ºi revino-þi....nu-þi mai plânge de milã, fii puternicã[img]http://www.pic4ever.com/images/vahidrk.gif[/img]
freakbabe
Postat pe 24 Aprilie 2010 19:33
De la: freakbabe, la data 2010-04-24 19:33:41dã-þi doi pumni în cap ºi revino-þi....nu-þi mai plânge de milã, fii puternicã[img]http://www.pic4ever.com/images/vahidrk.gif[/img]


puternica ? in pumnii??????????

ii trece de tot
anastasia_m
Postat pe 24 Aprilie 2010 19:36
De la: puf_lidia, la data 2010-04-24 19:21:51sunt prea multe luni de cand am uitat sa zambesc fara el...il ador...insa el are o relatie de 4 ani cu o alta femeie...spune ca nu se inteleg foarte bine,se cearta destul de des...dar sunt impreuna...Eu sunt femeia de pe locul 2...Intrebarea mea: De unde scot puterea sa renunt sa mai sper ??


Aveti probleme mari cu respectul de sine! Chiar nu poti gasi pe altcineva care sa te iubesca si sa te vrea pe tine in rolul principal al vietii lui? Nu pot sa cred ca nu poti sa faci asta, ci doar ca nu vrei.
Ce speri, sa iei locul femeii pe care o inseala cu tine? Mari sperante , n-am ce zice!

Postat pe 24 Aprilie 2010 20:37
Conteaza ce face, nu ce spune! Cert e ca ti-a sucit mintile, tu fiind partasa la aceasta. Nu te agata cu disperare de o iluzie. Daca ii pasa de tine, nu te implica intr-un adulter, pentru ca desi suna urat, asta e. Nu-ti fac nici un repros, nu sunt in masura sa judec pe nimeni, insa esti tanara, frumoasa, gaseste-ti pe cineva care sa te merite! Pur si simplu nu te mai gandi la el, fa lucruri care-ti plac, ai grija de tine. Nu-i raspunde la telefon, daca te suna, chiar de ti-e greu. Da dovada de demnitate. Respecta-te ca sa te respecte si altii!
kudika172385
Postat pe 24 Aprilie 2010 21:57
Se spune ca "munca il face pe om". Organizeaza-ti timpul astfel incat "sa nu mai ai timp". Timpul vindeca toate ranile. Daca o rana este recenta, timpul trebuie ajutat. Implica-te in ceva care sa-ti placa foarte mult si care sa te tina conectata, atat de conectata incat nici-o farama din gandurile tale sa nu se mai indrepte spre el.
El? De fapt cine este el? NIMENI. El este un nimeni.
Ai cazut in capcana barbatului casatorit si dornic de schimbare. E casatorit de 4 ani. Intrebarea mea este de cat timp sunteti impreuna? Ai stiut ca este casatorit de la bun inceput? Daca da, "ai intrat in casa alteia". El nu va merita pe niciuna, caci pe amandoua va minte, va inseala.
Incearca sa te detasezi de el. Chiar nu va merita pe niciuna dintre voi.
"Timpul este moneda vieþii tale. Este singura monedã pe care o ai ºi numai tu poþi hotãrî cum o vei cheltui. Fii atenta ca nu cumva sã-i laºi pe alþii s-o cheltuie pentru tine."
"Timpul este cel mai bun profesor. Din pãcate, el îºi omoarã toþi elevii."
Tu ai timp suficient? Poti pierde oare suficient timp?
Respecta-te pentru a fi respectata.
Sunt doar cateva sfaturi care sper sa-ti fie utile in depasirea acestul moment.
SA AUZIM DE BINE!

eliana_avon
Postat pe 26 Aprilie 2010 12:46
De la: puf_lidia, la data 2010-04-24 19:21:51Intrebarea mea: De unde scot puterea sa renunt sa mai sper ??

din tine
kitty_krieger
Postat pe 26 Aprilie 2010 12:52
"De unde scot puterea sa renunt sa mai sper ?? "
sunt convinsa ca intrebarea este pur retorica, din pacate nu gasesti la supermarket chiar tot ce-ti doreste inimioara
miss_darine
Postat pe 26 Aprilie 2010 12:59
De la: kitty_krieger, la data 2010-04-26 12:52:41
De la: puf_lidia, la data 2010-04-24 19:21:51Intrebarea mea: De unde scot puterea sa renunt sa mai sper ??

din tine

pisi pisi..dezvolta ideea

din adancul sufletului tau..pt ca adesea spui ..te iubesc din adancul sufletului meu...de unde din deductie logica din adanc si pana la suprafata mai este loc..pt domnu' sau pt domnu'
one_size
Postat pe 26 Aprilie 2010 13:08
De la: one_size, la data 2010-04-26 13:08:34
De la: kitty_krieger, la data 2010-04-26 12:52:41
De la: puf_lidia, la data 2010-04-24 19:21:51Intrebarea mea: De unde scot puterea sa renunt sa mai sper ??

din tine

pisi pisi..dezvolta ideea

din adancul sufletului tau..pt ca adesea spui ..te iubesc din adancul sufletului meu...de unde din deductie logica din adanc si pana la suprafata mai este loc..pt domnu' sau pt domnu'

mdea, tebuie sa caute bine dupa putere
kitty_krieger
Postat pe 26 Aprilie 2010 13:52
De la: puf_lidia, la data 2010-04-24 19:21:51sunt prea multe luni de cand am uitat sa zambesc fara el...il ador...insa el are o relatie de 4 ani cu o alta femeie...spune ca nu se inteleg foarte bine,se cearta destul de des...dar sunt impreuna...Eu sunt femeia de pe locul 2...Intrebarea mea: De unde scot puterea sa renunt sa mai sper ??



nu stiu ce au in cap unele femei. asa iti trebuie daca nu gandesti inainte. o sa fi toata viata pe locul 2. pana la urma primiti ce meritati. o relatie pt sex ca de iubire nici nu poate fi vorba
kudika166319
Postat pe 26 Aprilie 2010 15:05
De la: puf_lidia, la data 2010-04-24 19:21:51sunt prea multe luni de cand am uitat sa zambesc fara el...il ador...insa el are o relatie de 4 ani cu o alta femeie...spune ca nu se inteleg foarte bine,se cearta destul de des...dar sunt impreuna...Eu sunt femeia de pe locul 2...Intrebarea mea: De unde scot puterea sa renunt sa mai sper ??


Si totusi, daca are acea relatie care vai de mine nu mai functioneaza (baliverne)..de ce nu se desparte de ea?
Nu ti se pare ciudat? Eu zic ca te fraiereste (100%) ca sa iti astupe gura si sa vina linistit in bratele tale...cand i se face chef....ca in rest....
MaRa16
Postat pe 26 Aprilie 2010 18:12
Bre... nu mai pierde timpul cu "sperante", mai bine treci la fapte concrete... adica sa gasesti pe unul pe care sa nu-l imparti cu nimeni!
darksukkubus69
Postat pe 27 Aprilie 2010 23:04
De la: puf_lidia, la data 2010-04-24 19:21:51sunt prea multe luni de cand am uitat sa zambesc fara el...il ador...insa el are o relatie de 4 ani cu o alta femeie...spune ca nu se inteleg foarte bine,se cearta destul de des...dar sunt impreuna...Eu sunt femeia de pe locul 2...Intrebarea mea: De unde scot puterea sa renunt sa mai sper ??


Serios, si tu crezi ce spune el ?
anissya
Postat pe 27 Aprilie 2010 23:11
De la: puf_lidia, la data 2010-04-24 19:21:51sunt prea multe luni de cand am uitat sa zambesc fara el...il ador...insa el are o relatie de 4 ani cu o alta femeie...spune ca nu se inteleg foarte bine,se cearta destul de des...dar sunt impreuna...Eu sunt femeia de pe locul 2...Intrebarea mea: De unde scot puterea sa renunt sa mai sper ??

eu cred ca esti femeia de pe locul 5 : dupa fotbal, prieteni, bere,masina
CINE MA CONTRAZICE ?
poate dindirel
YullyNar3
Postat pe 30 Aprilie 2010 20:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Relatii mai intime intre vecini exista ? 33 De la: andreea_n_x 25 Martie 2010 11:23
toate avem cate un fost..si toti avem cate o fosta 137 De la: kudika029282 30 Septembrie 2010 21:43
am nevoie de sfaturi urgrnte 20 De la: kudika000886 13 Martie 2009 12:44
Oare chiar vrea ceva serios? 6 De la: kudika_7509 16 Mai 2012 18:02
Barbatul de care sunt indragostita,iubeste pe alta !!!!!! 7 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:50