Setari Cookie-uri

ce sa fac???

Buna la toata lumea.. As avea si eu nevoie de ajutor din partea voastra si ca sa relatez pe scurt povestea mea este urmatoarea: Sunt cu cineva de 1 an si jumatate,el a fost insurat cu o tipa cativa ani si are o fetita si desi el nu mai este cu ea de 2 ani si ceva eu am impresia ca ceva mai exista ceva intre ei si asta pentru ca fetita sta la el iar asta este motivul pentru care el imi spune ca il suna si il cauta. Eu nu pot sa cred asta pentru ca s-au vazut si atunci cand fetita a fost cateva zile la ea si s-au vazut si fara copil,spuneti-mi voi ce sa fac? Eu nu vreau sa fiu eu cea din vina careia nu se impaca ei , nu vreau sa las un copil fara unul din parinti,dar nu stiu ce sa fac.. Mie mi se pare ca nici el si nici ea nu stiu ce vor de fapt..Desi amandoi spun ca nu mai vor nimic totusi se cauta ,desi el mie imi spune sa ma mut la el ca ma iubeste si nu poate trai fara mine ,merge si la ea ,ce sa fac?Nu stiu ce sa mai cred si cum sa ma mai comport in relatia asta.. daca nu intelegeti prea bine intrebati-ma ,probabil am omis multe lucruri ,e prima data cand cer un sfat pe forum..Va multumesc anticipat
deea_sweet
Postat pe 10 Octombrie 2010 16:04
hey:) uite eu incerc sa te ajut cum pot si sper si sa reusesec si sa tii cont de sfatul meu...
Daca nu vrei sa lasi copilul fara unul din parinti ar trebuii sa te hotarasti sa nu l mai cauti..si sa i spui sa se gandeasca serios la ce va face cu viata lui, pentru ca o data avand un copil nu mai e aceeasi viata cum era inainte. Mai ales ca se cauta, poate ca fetita e la el e un motiv de a se vedea , pentru ca daca a fost casatorita cu ea totusi o iubea, ca nu cred ca s a casatorit numai de forma..si tocmai de aceea sentimentele nu dispar asa de usor. Tu ar trebuii sa ti vezi de viata ta, sa mergi inainte, sa renunti la el pentru binele copilului . Daca nu vei face asta, vei avea si tu de pierdut si pana la urma tu vei suferii..asa ca mai bine gandeste-te la toate amanuntele:d:) sper ca ti am putut fi de vreun folos;)
macrinutza
Postat pe 10 Octombrie 2010 16:13
multumesc pentru raspuns! am incercat sa renunt..dar totusi ma cauta, imi spune ca eu sunt singura persoana pentru care ar face orice si ca ea nu il mai intereseaza,ca daca nu o mai vrea nu e din vina mea si ca indiferent daca nu o sa mai fiu eu o sa fie alta si pe ea nu o mai vrea.. cum sa il determin sa se decida odata?
deea_sweet
Postat pe 10 Octombrie 2010 16:18
De la: deea_sweet, la data 2010-10-10 16:18:33multumesc pentru raspuns! am incercat sa renunt..dar totusi ma cauta, imi spune ca eu sunt singura persoana pentru care ar face orice si ca ea nu il mai intereseaza,ca daca nu o mai vrea nu e din vina mea si ca indiferent daca nu o sa mai fiu eu o sa fie alta si pe ea nu o mai vrea.. cum sa il determin sa se decida odata?
Nu te-ai gandit sa vorbesti cu ea?Incearca sa vb si vezi ce iti zice ea
Valy90
Postat pe 12 Octombrie 2010 16:38
De la: valy90, la data 2010-10-12 16:38:41
De la: deea_sweet, la data 2010-10-10 16:18:33multumesc pentru raspuns! am incercat sa renunt..dar totusi ma cauta, imi spune ca eu sunt singura persoana pentru care ar face orice si ca ea nu il mai intereseaza,ca daca nu o mai vrea nu e din vina mea si ca indiferent daca nu o sa mai fiu eu o sa fie alta si pe ea nu o mai vrea.. cum sa il determin sa se decida odata?
Nu te-ai gandit sa vorbesti cu ea?Incearca sa vb si vezi ce iti zice ea


am incercat sa vorbesc cu ea..dar ea se contrazice in afirmatii.. acum zice ca el nu il lasa in pace si peste 2 minute zice ca nu stie ce sa mai faca ca ea nu poate sa traiasca fara el... si mai sunt si mesajele de la ea,care le-am vazut eu si in care se roaga de el sa se impace.. si in putinele ocazii care le-am avut sa ne vedem fata in fata cu ea ,el i a spus ca nu o mai vrea inapoi de ce nu intelege sa il lase in pace? tocmai de asta sunt atat de confuza
deea_sweet
Postat pe 12 Octombrie 2010 20:00
De la: deea_sweet, la data 2010-10-12 20:00:12
De la: valy90, la data 2010-10-12 16:38:41
De la: deea_sweet, la data 2010-10-10 16:18:33multumesc pentru raspuns! am incercat sa renunt..dar totusi ma cauta, imi spune ca eu sunt singura persoana pentru care ar face orice si ca ea nu il mai intereseaza,ca daca nu o mai vrea nu e din vina mea si ca indiferent daca nu o sa mai fiu eu o sa fie alta si pe ea nu o mai vrea.. cum sa il determin sa se decida odata?
Nu te-ai gandit sa vorbesti cu ea?Incearca sa vb si vezi ce iti zice ea


am incercat sa vorbesc cu ea..dar ea se contrazice in afirmatii.. acum zice ca el nu il lasa in pace si peste 2 minute zice ca nu stie ce sa mai faca ca ea nu poate sa traiasca fara el... si mai sunt si mesajele de la ea,care le-am vazut eu si in care se roaga de el sa se impace.. si in putinele ocazii care le-am avut sa ne vedem fata in fata cu ea ,el i a spus ca nu o mai vrea inapoi de ce nu intelege sa il lase in pace? tocmai de asta sunt atat de confuza
Tu locuiesti cu el?
Valy90
Postat pe 14 Octombrie 2010 12:37
De la: valy90, la data 2010-10-14 12:37:28
De la: deea_sweet, la data 2010-10-12 20:00:12
De la: valy90, la data 2010-10-12 16:38:41
De la: deea_sweet, la data 2010-10-10 16:18:33multumesc pentru raspuns! am incercat sa renunt..dar totusi ma cauta, imi spune ca eu sunt singura persoana pentru care ar face orice si ca ea nu il mai intereseaza,ca daca nu o mai vrea nu e din vina mea si ca indiferent daca nu o sa mai fiu eu o sa fie alta si pe ea nu o mai vrea.. cum sa il determin sa se decida odata?
Nu te-ai gandit sa vorbesti cu ea?Incearca sa vb si vezi ce iti zice ea


am incercat sa vorbesc cu ea..dar ea se contrazice in afirmatii.. acum zice ca el nu il lasa in pace si peste 2 minute zice ca nu stie ce sa mai faca ca ea nu poate sa traiasca fara el... si mai sunt si mesajele de la ea,care le-am vazut eu si in care se roaga de el sa se impace.. si in putinele ocazii care le-am avut sa ne vedem fata in fata cu ea ,el i a spus ca nu o mai vrea inapoi de ce nu intelege sa il lase in pace? tocmai de asta sunt atat de confuza
Tu locuiesti cu el?

nu locuiesc cu el ,dar merg aproape zilnic la el..
deea_sweet
Postat pe 14 Octombrie 2010 17:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
trebuie neaparat sa te epilezi inghinal?? 83 De la: turbatu78 8 Octombrie 2011 11:59
k 4 De la: Ame_ly 23 August 2011 10:53
Is this love? 6 De la: azumi17 5 Mai 2010 14:49
Cum suporti egoismul unui barbat ? 33 De la: kudika226898 23 Iulie 2010 07:33
pasiune sau doar distractie?? 17 De la: coffeeta 8 Mai 2009 22:44