Setari Cookie-uri

caut o tauroaica nascuta in 1975 , singura...


fecioara caut printre feminele de pe site , o tauroaica nascuta in 1975 , ele sunt sufletul meu pereche , daca ar fii si din acelasi oras cu mine ar fii perfect , cauta-ma sa comunicam si ve-i descoperii altceva , rog mare seriozitate din partea voastra.
banalulanonim
Postat pe 25 Aprilie 2010 15:38
De la: manumarius, la data 2010-04-25 15:38:05
fecioara caut printre feminele de pe site , o tauroaica nascuta in 1975 , ele sunt sufletul meu pereche , daca ar fii si din acelasi oras cu mine ar fii perfect , cauta-ma sa comunicam si ve-i descoperii altceva , rog mare seriozitate din partea voastra.



cred ca nu prea mai are cineva ceva de descoperit da na SUCCESURI !!!!!!!!!!!!!!


''.......ele sunt sufletul meu pereche''.........ELE????deja suna a perversitate!!!!!!!!!
anastasia_m
Postat pe 25 Aprilie 2010 15:44
PS
asa ''fecior'' cum esti tu nu iti e frica de tauroaice ???/// mi-l imaginez pe FERDINAND intepat de o albina!

si frate ce efemeride or fi fost in aprilie -mai '75 ????????
anastasia_m
Postat pe 25 Aprilie 2010 15:54
sunt sexy si rea.....dar is luata
freakbabe
Postat pe 25 Aprilie 2010 15:58

pacat ca ai chef de caterinca , as fii preferat sa iti consumi energia in alt mod , citind o carte , mirosind o floare , ascultand o melodie , dar e mai greu ptr. unii oameni , m-am obisnuit cu diverse caractere de pe site-ul asta , persoane care nu cauta decat sa se distreze nu sa ajute , nu s-a produs nici o minune in aprilie-mai 1975 , numai ca spre deosebire de tine ma pricep la astrologie si stiu care este profilul sufletului meu pereche , tu nu ai notiuni de asa ceva , altfel ai fii fost mai rezervata in afirmatii , experienta de aproape 20 de ani si cazuistica imi da dreptate.Imi pare rau ca iti pierzi timpul in loc sa faci ceva util.
banalulanonim
Postat pe 25 Aprilie 2010 16:24
De la: manumarius, la data 2010-04-25 16:24:32
pacat ca ai chef de caterinca , as fii preferat sa iti consumi energia in alt mod , citind o carte , mirosind o floare , ascultand o melodie , dar e mai greu ptr. unii oameni , m-am obisnuit cu diverse caractere de pe site-ul asta , persoane care nu cauta decat sa se distreze nu sa ajute , nu s-a produs nici o minune in aprilie-mai 1975 , numai ca spre deosebire de tine ma pricep la astrologie si stiu care este profilul sufletului meu pereche , tu nu ai notiuni de asa ceva , altfel ai fii fost mai rezervata in afirmatii , experienta de aproape 20 de ani si cazuistica imi da dreptate.Imi pare rau ca iti pierzi timpul in loc sa faci ceva util.



acu'citesc Morometii ...si miros o floare da inca'i verde ...!!!!!!!!!

am uitat sa-ti spun ca am un respect deosebit pt oamenii implicati ca tine care au asemenea cunostinte de valoare si isi cauta sufletul pereche prin'' comunitati virtuale'' !!! ma gandeam ca citesti in stele!!!TARE

da na sa'mi fie cu iertare da ce m'as face daca nu as mai rade si eu !!! nimeni nu e perfect!1nici chiar eu!!
si cine stie poate ne intalnim pe Calea Lactee ...si m'ai stam la povesti!
anastasia_m
Postat pe 25 Aprilie 2010 16:32
ahhhh ce pacat ca m-am nascut putin mai tarziu..
one_size
Postat pe 29 Aprilie 2010 11:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
As vrea sa gasesc tipa care ar vrea sa schimbe idei. 36 De la: Bogd4n 3 Februarie 2014 10:26
E cel mai greu moment 10 De la: iubi7a_lui 27 Octombrie 2009 01:15
joburi si prietenie 7 De la: miss_darine 1 Decembrie 2009 17:25
Un sfat...... 3 De la: kudika051287 30 August 2009 17:25
Prietenul cel mai bun...un viitor iubit??? 34 De la: pmbada_15 29 Noiembrie 2009 20:55