Setari Cookie-uri

Prima noapte- dupa cat timp?

Salutare tuturor,

As dori sa stiu si eu dupa cat timp de la inceputul unei relatii pe care ati avut-o s-a derulat prima noapte.(a se intelege dupa cat timp ati facut dragoste pentru prima data de la inceperea relatiei) Mentionez ca ma intereseaza acest aspect pentru o varsta sub 30 de ani.( deci nu ma intereseaza ce fac oamenii trecuti de 30, dar pot sa spuna cum au procedat cand au avut sub 30 de ani)

Multumesc anticipat celor care vor raspunde la subiect si fara ironii.
tematoare
Postat pe 1 Mai 2010 16:58
Pai sunt multe reguli,dar teoretic daca te cunosti de ceva vreme cu "prietenu" o poti face din prima noapte ....

Acuma sa te iau asa daca te-ai intalnit pentru prima oara cu cineva si-l cunosti pentru prima oara (caz foarte des intalnit) atunci trebuie sa stii de regula celor 2 saptamani (cel putin ca sa-l cunosti si sa stabilizezi relatia) abea apoi dupa 2-3 saptamani puteti incepe relatia sexuala ...
Cine nu respecta chestia asta la prima cunostinta si intalnire este o cu.va dupa parerea mea...

Mai sunt multi parametri de care te poti lega dar in mare,trebuie sa vina totul din logica...il stii pe unul de peste o luna ai mai iesit cu el la suc,club etc.. la prima intalnire amoroasa cu acesta poti trece la fapte....dar daca vine unu cu care nu ai vorbit,nu ai idee ce este cu acesta,atunci aplici aceasta "regula". Spor...
kudika049846
Postat pe 2 Mai 2010 01:59
De la: kudika049846, la data 2010-05-02 01:59:40
Acuma sa te iau asa daca te-ai intalnit pentru prima oara cu cineva si-l cunosti pentru prima oara (caz foarte des intalnit) atunci trebuie sa stii de regula celor 2 saptamani (cel putin ca sa-l cunosti si sa stabilizezi relatia) abea apoi dupa 2-3 saptamani puteti incepe relatia sexuala ...
Cine nu respecta chestia asta la prima cunostinta si intalnire este o cu.va dupa parerea mea...


Si cum se numesc barbatii care doresc si fac sex in prima seara?Probant de c***?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 2 Mai 2010 13:37
Sa stii ca depinde foarte mult de omul de langa tine, ce legatura ai, daca ai unde (foarte important), perioada din viata in care te afli (poti de exemplu sa fii in cautare doar de aventuri la un moment dat).
La mine a durat intre 2 zile si o luna (excluzand prima oara, unde a durat mult mai mult ).... deci depinde, nu e o regula.
kitty_krieger
Postat pe 2 Mai 2010 13:42
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2010-05-02 13:37:12
De la: kudika049846, la data 2010-05-02 01:59:40
Acuma sa te iau asa daca te-ai intalnit pentru prima oara cu cineva si-l cunosti pentru prima oara (caz foarte des intalnit) atunci trebuie sa stii de regula celor 2 saptamani (cel putin ca sa-l cunosti si sa stabilizezi relatia) abea apoi dupa 2-3 saptamani puteti incepe relatia sexuala ...
Cine nu respecta chestia asta la prima cunostinta si intalnire este o cu.va dupa parerea mea...


Si cum se numesc barbatii care doresc si fac sex in prima seara?Probant de c***?

e nevoie de un cu*var sa recunoasca o cu*va
kitty_krieger
Postat pe 2 Mai 2010 13:45
de ce dupa 30 de ani nu mai exista prima oara?nu cred ca exista un timp standard dupa o perioada de intilniri si tatonari,depinde de fiecare si cit de mare e dorinta
utad
Postat pe 2 Mai 2010 13:46
De la: utad, la data 2010-05-02 13:46:21de ce dupa 30 de ani nu mai exista prima oara?nu cred ca exista un timp standard dupa o perioada de intilniri si tatonari,depinde de fiecare si cit de mare e dorinta

pentru ca ma gandesc ca incepand cu o anumita varsta( spre exemplu, 30 de ani), prima noapte cu un partener nou are loc mai devreme decat la o varsta mai frageda( stiu ca-s cazuri de oameni de 20 si un pic de ani care trec la actiune ff devreme,dar nu ma refer la ei).
tematoare
Postat pe 2 Mai 2010 22:27
De la: kitty_krieger, la data 2010-05-02 13:42:46Sa stii ca depinde foarte mult de omul de langa tine, ce legatura ai, daca ai unde (foarte important), perioada din viata in care te afli (poti de exemplu sa fii in cautare doar de aventuri la un moment dat).
La mine a durat intre 2 zile si o luna (excluzand prima oara, unde a durat mult mai mult ).... deci depinde, nu e o regula.

ha, te-am luat la mine a durat 3 luni e adevarat ca dupa o anumita varsta nu te mai arunci din prima chiar daca multi spun ca din contra dupa o anumita varsta poti si la -1 zi sa percutezi
miss_darine
Postat pe 2 Mai 2010 22:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna vreau sa ma insor 4 De la: Costel_Piu_1 23 Noiembrie 2014 16:24
Ce faci cand ¨fostele¨ sunt ......in prezent ...¨prietene¨? 17 De la: nocturnalia 10 Iunie 2009 16:26
intrebare intrebatoare 2 De la: claudya_elena21 7 Octombrie 2012 20:48
As dori si eu pareri despre scurta mea descriere... 3 De la: bebambina 8 August 2009 22:30
geoana viitorul presedinte 98 De la: Preaminunata 22 Iunie 2010 20:47